Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

egzamin komisyjny sprawdzajacy wiadomosci

Moderator: Moderatorzy

janetta

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brązowego Orderu ADHD

Post 05-10-2006 23:17

egzamin komisyjny sprawdzajacy wiadomosci

Witam. Wiem ze dopiero początek roku- ale niestety problemow zebrało sie tyle ze wystarczyłoby na dzieciesiolecia. Mam pytanie- może Ktos będzie w stanie mi odpowiedziec - czy Ktokolwiek z Panstwa był zmuszony stawiac dziecko przed komisja sparawdzająca wiarygodnosc i prawdziwosc oceny ??? Syn ma 10 lat- 4 klasa podstawowki. Gdybym pisała to w czerwcu sama chyba bym siebie podejrzewała o naciaganie faktow i nie godzenie sie z nimi , ale własnie zostałam postawiona przed dziwnymi faktami i to juz teraz :-(( Mma nauczycieli wspanialych ale niestety dwoch co do ktorych juz teraz moge powziąść uzasadnionepodejrzenia działania złośliwego :-((( Dzieciak jest zdolny i mądry- pozatym chetnie i duzo pracuje , oczywiscie z przerwami na bunt ;-)) ale to juz taki urok- za ciezka prace ktora wklada nie chcialabym by byl skrzywdzony tylko dlatego ze nie zdazyl przepisac... czy zapomnial co bylo0 zadane - a dodajmy ze tam gdzie sa cwiczenia sam znajac swoje deficyty na wszelki wypadek robi wiecej niz powinien , rzeby tylko nie miec braku pracy , a tlumaczy sie tym ze wiesz mamo- zapomnialem zupelnie co pani mowila- wiec lepiej to zrobie na wszelki wypadek. Wiem ze z takim egzaminem wiaze sie ryzyko- bo jest duzo trudniejszy- ale jednak sadze ze w przypadku mojego dziecka moze sie okazac ze jest duuuuuuuuuuuuzo lepiej zdawac całość - nawet obszerna i cięzką - niz walczyc z przykladem ktory Pani za szybko ściera z tablicy , albo pisac test w ktorym Pani dzieli dzieci na 4 grupy - a to kto jest w jakiej mowi odwrocona do mojego dziecka tylem wiec zupelnie nie wie ktory rzad to jego.
POZDRAWIM WSZYSTKICH

Dosia

Awatar użytkownika

Rodzic i nauczyciel

Dzieci: Marcin 21 lat ADHD, Piotr 29 lat

Post 14-04-2007 16:08

Janetta, napisz jak teraz wygląda problem z tymi dwoma nauczycielami? Nie mam doświadczeń z egzaminem sprawdzającym i jak sądzę wielu z nas też nie, więc nie mogę nic doradzić ale jestem ciekawa, czy u Was jest już lepiej? Podjęłaś decyzję co do tego egzaminu?
Moi synowie są już dorośli, obaj po maturze i usamodzielnieni. :OK:

Przekonałam się, że ani ADHD ani ZA nie jest wyrokiem i staram się szerzyć wiedzę o tym, jak to robić, chociaż uważam, że największe, najpełniejsze i najbardziej wartościowe źródło tej wiedzy znajduje się właśnie tutaj, na tym forum.

dosia.eu - mój blog o wychowaniu, mój facebook.
Zapraszam do czytania, lajkowania, rozpowszechniania i dziękuję. :)

Wróć do Szkoła, przedszkole