Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

jestem zla zalamana bo kocham a niemoge pomoc

Moderator: Moderatorzy

Sylwia

Dama/Kawaler Brązowego Orderu ADHD

Post 12-04-2006 14:26

jestem zla zalamana bo kocham a niemoge pomoc

moj syn ma 12 lat do lat 9 psycholodzy mowili mi ze jestem przewrazliwiona ze wyrosnie potem ze juz za pozno nastepnie terapi dla mnie nauczyciele traktuja mnie jak intruza najlepiej zebym faszerowala go tabletkami inni mowia ze rozumieja ze to mi jest najtrodniej ale to nie o to chodzi NAJ NAJ NAJTRUDNIEJ JEST MOJEMU SYNKOW a ja tylko moge mu pomoc wtedy gdy jestem w poblizu jak wiadomo jest to wrecz niemozliwe kloce sie z rodzicami z nauczycielami jego kolegami a nawet z czlonkami rodziny czuje zlosc do kazdego kto nierozumie go ale gdy mysle co bym myslala o takim dzieccku na ich miejscu to maja racje nie moge przeciez wytatulowac mu na czole mam adhd z gory przepraszam za bledy ale dopiero od wczoraj zaczelam uczyc sie pisac na komputerze i dziekuje ze moglam komus sie wyzalic kto rozumi DZIEKUJE

Agatka

Awatar użytkownika

Profesorowa

Post 12-04-2006 17:22

Sylwia, zapraszam na grupę wsparcia w Krakowie, spotkasz tam na żywo takich rodziców jak TY, najbliższe spotkanie 9.05.2006 o godzinie 17 ul Siewna 23 d Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2 w Krakowie. No chyba, ze jesteś jedną z naszych mam, to witam Panią :lol:
jestem psychologiem:) i lubię to forum
Agata Orzeł-Żukowska
psycholog dziecięcy i terapeuta rodzinny
terapeuta biofeedback

Wróć do Szkoła, przedszkole