Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

pomocy,nie daję sobie rady!!!mam syna z adhd

Moderator: Moderatorzy

yena

Dama/Kawaler Brązowego Orderu ADHD

Post 16-11-2005 17:28

pomocy,nie daję sobie rady!!!mam syna z adhd

Witam,mam na imie Iza mam 8 letniego syna z ADHD I KOMPLETNIE PRZESTAŁAM SOBIE Z TYM RADZIĆ,może jest tu jakaś mama która spędza czas sama z 2 dzieci w tym 1 z adhd,może mi coś podpowie jak sobie radzić w przypadku ataku złości lub agresji bo mnie już wszystko zawiodło.Jestem ze Szczecina
Pozdrawiam
Iza

golombek

Wsparcie

Post 16-11-2005 18:12

Re: pomocy,nie daję sobie rady!!!mam syna z adhd

Witaj Izo.
Jest tu dużo mam i trochę tatusiów. Zacznij od czytania wątków w dziale "dzieci", na pewno sporo się tam dowiesz. Resztę informacji uzyskasz opisując na forum konkretny problem i zadając konkretne pytania. Nie da się w dwóch zdaniach udzielić odpowiedzi jak sobie radzić z dzieckiem. To bardzo złożony proces i rozciągnięty w czasie, a na efekty często trzeba czekac miesiącami.

irena

Awatar użytkownika

Żelazna baba/super rodzic

Dzieci: syn 27 lata, syn 26 lat-ADHD, córka 23 lata- ZA, córka 22lata

Ja: Tylko zakręcona, mąż ZA

Post 16-11-2005 20:00

Witaj Izo, też jestem ze szczecina. Mam czworo dzieci jedno 14 letnie z ADHD i 11 latkę z ADD. Wierze że chwilami masz dość, też w tej chwili jestem sama z tym kramem. Mąż czasowo przebywa za granicą(też ma ADHD). Spróbuj poszukać pomocy w poradniach psychologiczno- pedagogicznych. Tam są prowadzone bezpłatne terapie, konsultacje z psychologami, pedagogami w razie potrzeby skierują cię na terapie. Z synem chodziłam od 6 roku życia i naprawdę były efekty. Pogadaj ze specjalistami od tego oni są . Pozdrowienia i bardzo dużo samo zaparcia. No i dużo zdrowego humoru (czasem tylko to mnie ratuje przed zamordowaniem moich słoneczek :twisted: :twisted: ).

Aśka

Awatar użytkownika

Pszczółka

Post 02-03-2007 09:48

Re: pomocy,nie daję sobie rady!!!mam syna z adhd

Witam Izo!!! :D Też jestem ze Szczecina.Doskonale Cię rozumię,bo sama mam takich dwóch bąblów z ADHD 8 i 12 lat. Wsparcie również otrzymasz w Stowarzyszeniu Przyjaciół Dzieci,przy ulicy Jarowita 2 w każdy ostatni piątek miesiąca 19-21 są spotkania.Dozobaczenia!!! [smilie=hi ya!.gif]
JOANNA?, MARIUSZ raczej nie ma,MACIEK 15 lat ADHD+zachowania opozycyjno-buntownicze+ dysleksja,dysgrafia, DAWID11 lat ADHD= zachowania opozycyjno-buntownicze+tiki

Wróć do Wychowanie, czyli jak być rodzicem