Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

mam problem z 13 letnim synem ma ADHD

Moderator: Moderatorzy

kaśka70

Post 16-09-2005 22:11

mam problem z 13 letnim synem ma ADHD

Ma 13 lat a ja mam dość już brakuje nam sił z mężem.Nie można go ogarnąć jest okropny.We wtorek tj,20.09 idziemy do poradni ale czy to coś da?Ja trace nadzieje nie wiem jak mam z nim postępować , może ktoś mi pomoże i poradzi jak z nim postępować.Kochamy go bardzo i chcemy aby był szczęśliwy ,już nie kontroluje tego co robi . Proszę o pomoc.

POZDRAWIAM KAŚka

Halina

Awatar użytkownika

Licencjonowana ADHD-owa Czarownica

Dzieci: Piotrek 24 CZR z cechami ADHD i Krzyś 15 gimnazjalista ZA z cechami ADHD

Ja: ADHD zdiagnozowane przez lekarzy moich dzieci

Post 16-09-2005 22:20

To, że tu do nas trafiłaś powinno Ci już pomóc, poczytaj postarajcie się być konsekwentni i nie mówcie, że macie okropne dziecko, bo ono to wyczuwa, że go nie akceptujecie i pokazuje na co je stać. Dużo cierpliwości konsekwencji, akceptacji i miłości, a będzie dobrze. Uwierzcie w swoje dziecko, ono nie chce źle, tylko mu nie wychodzi.
Sama ADHD, synowie ZA z cechami ADHD, a mąż podejrzany o ADD
Obrazek
Obrazek
tel. 799223703

Rysia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 16-09-2005 23:14

Duzo cierpliwosci,konsekwencji,akceptacji i milosci.Powiem ci Halinko ze mnie to tylko albo az brakuje konsekwencji a za tym idzie cierpliwosc.Cala reszte mam.
ADHD'OWCY WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ!!!
"...I MĄDRY MYLIĆ SIĘ MOŻE, LECZ TRWA W BŁĘDZIE TYLKO GŁUPI".

Wróć do Wychowanie, czyli jak być rodzicem