Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

"Skąd się bierze ADHD" - forum "wychowanie

Moderator: Moderatorzy

nieszki

Awatar użytkownika

Terapeuta

Dzieci: Synowie: 16 lat - ZA z cechami ADHD, 9 lat

Post 09-09-2005 08:52

"Skąd się bierze ADHD" - forum "wychowanie

Znalazłam to na forum Wychowanie i powiem szczerze, że się troszkę uśmiałam. Muszę doczytać do końca.
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=575&w=28471583
Obrazek
Agnieszka -starszy syn lat 16 - ZA, drugi - lat 9 - takie sobie zwykłe, niezwykłe dziecko.

nieszki

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 09-09-2005 09:02

Mam wrażenie, że niektórzy ludzie dla zasady nie akceptuja rzeczy ktorych nie znają, albo i to chyba prędziej nie chcą poznać. Ja mam taką sąsiadkę niedlaeko - pisałam zreszta juz o tym - kompletnie głucha, ona tylko ma rację.
Mój mąż jest przeciwny mówieniu ludziom o adhd Kuby. Ja uważam, że - oczywiście nie wszytskim i nie każdemu - że właśnie trzeba o tym mówić, bo chyba waże jest, żeby inni zaczęli to rozumieć, a nie traktowali dzieciaków jak niewychowanych łobuzów, a tam najcześciej jest. tylko, że jak ktoś uknuje sobie z góry jakąś toerię to nic go nie przekona.
Obrazek
Agnieszka -starszy syn lat 16 - ZA, drugi - lat 9 - takie sobie zwykłe, niezwykłe dziecko.

Azucena

Awatar użytkownika

Waleczny rodzic

Post 09-09-2005 10:54

:lol: jejku nie moge brzuch mnie boli ze śmiechu , teraz już wiem że mój mały ma ADHD bo wyszłam za mądrego faceta z wyższym wykształceniem tylko skąd u niego to adehd jak jego rodzice mają wksztalcenie zawodowe a u mnie ? mój ojciec nawet podstawówki dobrze nie skończył w wyniku powikłań wojennych i powojennych, za to idac tym tropem wiem czemu moja córeczka ma wrodzoną wadę słuchu , napewno z tego powodu że przez cała ciążę musiala słuchac "wyjców" operowych (w ciąży mieszkałam w Wiedniu bo mąż był na kontrakcie w tamtejszej operze i biedne dziecko musiało słuchac wycia takiego np. Dominga i Pavarottkiego czy innych a wiadomo jakie oni mają potezne głosy !!!!!!!!!!!), popatrzcie jakie to proste a lekarze głowia się nad tym tyle lat

ZERÓWKA

Dama/Kawaler Brązowego Orderu ADHD

Post 09-09-2005 11:35

:D Teraz już wiemy skad Kuba ma ADHD. Otóż żona będąc w ciąży pomagała mi w remoncie mieszkania. Musiała często wchodzić na drabinę i z powrotem, duzo jeździła samochodem i to dosyć szybko, słuchała muzyki rockowej np. Guns n Roses itp. Aha , na dodatek bardzo dobrze sie czuła, lepiej niż przed ciążą !!! Oto przyczyny....dlaczego Kubuś jast taki pobudzony. :D

Rysia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 09-09-2005 15:11

No i to mnie tak wkurza ze nie macie pojecia.Takie debilne wypowiedzi doprowadzaja mnie do szalu.Momentalnie sie nakrecam i powiedzialabym jednemu czy drugiemu do sluchu ale szkodza slow. :twisted:
ADHD'OWCY WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ!!!
"...I MĄDRY MYLIĆ SIĘ MOŻE, LECZ TRWA W BŁĘDZIE TYLKO GŁUPI".

Azucena

Awatar użytkownika

Waleczny rodzic

Post 09-09-2005 15:21

Rysiu serduszko kochane, złość piekności szkodzi a taki debil by i tak nie zrozumial, przecież tu nawet nia ma z czym polemizować bo trudno takie teorie brać na poważnie

Rysia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 09-09-2005 15:24

Tak i wlasnie to mnie tak zlosci ze ci ludzie mocno w to wierza co pisza.No rece opadaja.LUDZIE.

karina

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 09-09-2005 15:27

Hallo RYSIA!!!
ziemia do Rysi :lol:
słońce- nie warto się przejmować takimi ludźmi
oni nie są tego warci
wklejone to tu zostało pewnie po to,żeby się z tego pośmiać
szkoda nerwów
pozdrawiam cieplutko
KARINA
mama Martina-chłopca z"domowym,kanapowym"ADHD
(\--/)
(O.o)
(> <)To jest Króliczek. Skopiuj Króliczka do swojego podpisu i pomóż mu w jego misji zdobywania dominacji nad światem!

gabriela

Dama/Kawaler Srebrnego Orderu ADHD

Post 09-09-2005 15:28

Nasze forum jest jednym z niewielu "normalnych". Inne aż strach czytać. Nie lubię na nie nawet zaglądać. Myślę, że piszą na nich nie Ci co potrzeba, nie Ci co mają coś mądrego do powiedzenia. Szkoda naszych nerwów, ale w sumie z głupotą spotykamy się również w realu.

:evil:

nieszki

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 09-09-2005 15:36

Dokładnie, wklejałam, bo rozbawiło mnie to. A swoja droga tez mnie wkurzaja takie opinie ,ludzi, ktorzy pojecia nie maja co mowia. Ale to chyba po raz pierwszy mnie rozbawiło, a nie wkurzyło. Mój mąż kiedyś zabrał sie za odpowiadanie na kazdy durny post na temat adhd chyba własnie na forum wychowanie, ale stiwerdzil, ze tylko go tow kurza i nie ma to sensu.
Obrazek

Rysia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 09-09-2005 15:37

No ja wiem Karinko ale ja nie moge sie smiac z takiej glupoty,bo taka glupota mnie drazni.Dobra mam ich w dup........ :lol: :lol: :lol: Dzieki za otuche.

karina

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 09-09-2005 16:04

nooo i brawo Rysiu
nie ma co się wgłębić w takie durnoty i tyle
hmmmmmmm.................ja to bym ich nawet w du.........nie chciała
uppps :P :lol:
KARINA
mama Martina-chłopca z"domowym,kanapowym"ADHD
(\--/)
(O.o)
(> <)To jest Króliczek. Skopiuj Króliczka do swojego podpisu i pomóż mu w jego misji zdobywania dominacji nad światem!

masia

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Złotego Orderu ADHD

Post 09-09-2005 17:13

wiecie co ja mam do czynienia z takimi ludżmi na co dzień. Znają sie na adhd lepiej niż lekarka która prowadzi Damiana[a i ona musi sie douczać na ten temat]

Tłumaczyc ''im''codziennie to samo to nawet świętego wyprowadzi z równowagi --a nadgorliwość gorsza od faszyzmu--
więc znalazłam to normalne forum z normalnymi ludżmi i tu moge wytrząsac wszystko co mnie boli

:jestes_wielki: DZIĘKI

Azucena

Awatar użytkownika

Waleczny rodzic

Post 09-09-2005 17:40

ja też jestem szczęśliwa że to forum odkryłam i tylko żałuję że tak późno pewnie przeżyłabym o połowę mniej stresów a druga połowę zniosłabym znacznie łatwiej ze wsparciem takich fajnych ludzi, oczywiście tez się spotykam z durnymi i niereformowalnymi ludźmi ale co równie denrwujące spotykam się z reakcją typu : przeciez to dziecko jest normalne o co ci chodzi po co latasz po lekarzach i karmisz go lekami i tu też mnie szlag trafia przeciez ja nie twierdzę że moje dziecko jest nienormalne to raz a po drugie udowodnij komuś że nie jesteś wielbłądem albo w tym wypadku że nie jesteś mamą wielbłąda :lol: zawsze mówię że cieszę się że na niej moje dziecko zrobiło dobre wrażenie niestety nie zawsze tak jest , tu wiedze niedowierzającą minę i sakramentalne zdanie "eeeeeeeeeee przesadzasz" pal sześć jak to zdanie wypowaida osoba z ktora się spotykam sporadycznie ale słysze to ciągle od mojej sąsiadki i od niektórych osób w rodzinie, no i wychodzę na Lukrecję Borgię trującą własne dziecko lekami

DorDa

Awatar użytkownika

Waleczny rodzic

Post 10-09-2005 09:46

No i co mam napisać???
Macie rację!!!

Pod każdym względem- a ADHD.org.pl górą! I co Wam powiem - nasze dzieci nasze są - i takim ....... wara od nich!!
Pozdrawiam,
Dorota

masia

Awatar użytkownika

Post 10-09-2005 17:45

Dorciu własnie nasze dzieci takie są i takie je kochamy-ja bym nie chciała żeby Damian był ''inny''.a te wszystkie opinie wypowiadane z ust ludzi którzy nie maja ''takich pociech ''-[bo ja bym zrobił tak czy tak] to mi osobiście majta...??????[wiecie gdzie]

Jak by byli na naszym miejscu też robili by wszystko żeby pomuc własnemu dziecku--NIEPRAWDAŻ :roll:

hella100

Awatar użytkownika

Post 12-09-2005 11:48

Najbardziej wkurzajace na tamtym forum jest to, ze wszyscy maja jedyna sluszna teorie na temat ADHD.
A najbardziej zadziwia mnie ewa2000, wydawaloby sie, ze lekarz powinien miec chociaz blade pojecie o ADHD i chociaz namiastke empati, ale widac naiwna jestem...
Pozdrawiam
Agnieszka

Wróć do Diagnoza, objawy osiowe i zaburzenia towarzyszące