Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

dlaczego nikt nie pamięta o dorosłych...

Moderator: Moderatorzy

utopia

Post 18-02-2007 22:15

dlaczego nikt nie pamięta o dorosłych...

Właśnie dziasiaj na trafiłam przypadkowo na tę strone i jestem przekonana , że mam ADHD nie miałam jednak tyle szczęścia w postaci opieki rodzicielskiej a mam duże zaległości. Chciałabym nad sobą popracować, zgadać się przede wszystkim.
Zdaje sobie sprawe, że w wiekiem ADHD jest zanika, ale to nie znaczy że nie przeszkadza. Chyba najbardziej mnie męczy problem z koncentracją, słabą pamięcią, nie panowaniem nad emocjami. Dużo nad sobą pracowałam, ale to nie wystarcza.
Chciałabym podzielić się, otrzymać dobre rady, aby nie czuć się z tym taka samotna.

Halina

Awatar użytkownika

Licencjonowana ADHD-owa Czarownica

Dzieci: Piotrek 24 CZR z cechami ADHD i Krzyś 15 gimnazjalista ZA z cechami ADHD

Ja: ADHD zdiagnozowane przez lekarzy moich dzieci

Post 19-02-2007 00:42

Utopio, jak najbardziej pamiętamy o dorosłych, choć forum Dorośli jest drugie, problem dziecka jest jednak jakby ważniejszy, bo jemu można łatwiej pomóc, żeby jako dorosły nie borykał się z zaburzeniami ADHD, z którymi borykamy się my dorośli. Spójrz na forum trochę niżej i poczytaj o nas dorosłych.
Sama ADHD, synowie ZA z cechami ADHD, a mąż podejrzany o ADD
Obrazek
Obrazek
tel. 799223703

Wróć do Diagnoza, objawy osiowe i zaburzenia towarzyszące