Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Przedstawmy się sobie

Moderator: Moderatorzy

MamaMaksa

Dzieci: Maksymilian ADHD nadpobudliwośćią

Post 17-03-2015 13:39

Witam

Witam Wszystkich jestem Magda lat 28.
Syn Maksymilian lat 7 w sierpniu 8 od ukończenia ADHD z nadpobudliwością.

dreptak

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 17-03-2015 15:53

MamaMaksa pisze:Syn Maksymilian lat 7 w sierpniu 8 od ukończenia ADHD z nadpobudliwością.
Witaj w naszym grajdołku :)
Czy możesz mi wyjaśnić w jakim to języku? Bo coś nie kumam :rotfl:

MamaMaksa

Dzieci: Maksymilian ADHD nadpobudliwośćią

Post 19-03-2015 12:23

Przedstawmy się sobie

dreptak pisze:
MamaMaksa pisze:Syn Maksymilian lat 7 w sierpniu 8 od ukończenia ADHD z nadpobudliwością.
Witaj w naszym grajdołku :)
Czy możesz mi wyjaśnić w jakim to języku? Bo coś nie kumam :rotfl:

Syn Maksymilian lat 7 w sierpniu 8 od ukończenia 1,5 roku ADHD z nadpobudliwością

Tak miało być ale coś mi tekst zjadło :)

MamaExpresika

Wsparcie

Dzieci: Expresik 7 lat i 3 mc - prawdopodobnie ADHD (zdania uczonych są podzielone)

Ja: PPP sądzi, że mam ADHD ;)

Post 19-03-2015 19:39

Witaj Mamo Maksa :)
W każdym z nas tkwi talent ważne by go dostrzec i w niego uwierzyć...

Marynia

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Złotego Orderu ADHD

Dzieci: Syn 17 lat - ZA

Post 19-03-2015 21:14

Miło powitać MamęMaksa :)

anka78

Ja: Aleksander 8lat ADHD

Post 20-03-2015 18:08

Witam, jestem mamą 8 letniego Aleksandra i rocznego Ksawerego. Od roku Aleks bierze Strattere i poprawiła mu się znacznie koncentracja, ale zaczęły pojawiać się zachowania opozycyjno- buntownicze. Biologiczny ojciec nie akceptuje tego ze syn ma ADHD ( podważą diagnozę w sadzie , zabiera go do innych lekarzy na diagnozy), jednym słowem robi nam krecia robote . Z moim obecnym mezem byliśmy na warsztatach Dobrych Rodziców w Poradni Poza Schematami-, zresztą tam u Aleksa zdiagnozowano ADHD i od roku jest pod opieka dr. Kołakowskiego.
Znalazłam się na formum, bo szukam odpowiedzi jak radzic sobie z zachowaniami opozycyjno -buntowniczymi ( mysle, ze jego ojciec dokłada tez swoje do zachowan Aleksa), gdzie zapisac Aleksa do gimnazjum, jak pokierować jego sciezka edukacyjna. Aleks uczęszcza na sesje do psychoterapeuty i na warsztaty umiejetnosci społecznych, ale mamy wrazenie, ze to za mało... Przepraszam za chaos w wypowiedzi ale sama nie wiem od czego mam zacząć ....

Ilenka

Awatar użytkownika

Wsparcie

Dzieci: Syn, 14, ZA ; syn 12 lat, też inny.

Post 25-03-2015 13:16

Witaj :)
Faktycznie, nie masz łatwo przy takim podejściu drugiego rodzica.

Beata

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 25-03-2015 20:39

Witaj,
syn jest pod dobrą opieką, a Wy byliście na warsztatach, które nakierowane były na radzenie sobie z trudnościami.

Jak radzicie sobie z realizacją tego, co się nauczyliście? Czy jakoś Wam to pomogło?

maciej

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 30-03-2015 17:10

Witam wszystkie nowe osoby na forum.
Michał 18 lat ADHD

goralica77

Dzieci: Tymek 7 lat ADHD

Post 19-04-2015 20:31

Witam serdecznie,
jestem mama dwóch synów- 9 letniego Igora- miłośnika piłki nożnej i matematyki, oraz 7 letniego Tymona z ADHD, którego wszędzie pełno, ciągle gada, ma przeogromna wyobraźnię i jest uroczym buntownikiem :-)

luczynka

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brązowego Orderu ADHD

Dzieci: Syn 7 lat - ZA

Post 20-04-2015 13:52

Ilenka

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 23-04-2015 08:54

jestempsem

Post 03-05-2015 00:43

Witam! Mam na imię Krzysiek, jestem tatą 4-letniego Maćka ze zdiagnozowanym ADHD. O forum dowiedziałem się dzięki pomocy wyszukiwarki ;)

dreptak

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 04-05-2015 21:46

hmmm... jestemdreptak... Przynajmniej ostatnio.

Ilenka

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 07-05-2015 10:44

kkatka

Dzieci: Przemek 11 lat ZA i Szymon 9 lat ZA + ADHD

Post 14-05-2015 08:19

Witam
Kasia, mama 11latka z ZA i 9latka z ZA i ADHD, obaj zdiagnozowani w marcu 2014 roku, mimo ze ZA i ADHD "objawilo" nam sie juz pod koniec przedszkola w obu przypadkach ;)
duzo wizyt lekarskich, konsultacji za nami i pewnie jeszcze wiecej przed nami.
Pozdrawiam :)

Marynia

Awatar użytkownika

Post 14-05-2015 15:15

Witam Cię bardzo serdecznie:) Z doświadczenia wiem, że w grupie raźniej :)

MamaExpresika

Wsparcie

Dzieci: Expresik 7 lat i 3 mc - prawdopodobnie ADHD (zdania uczonych są podzielone)

Post 14-05-2015 20:19

Witaj :) Pisz, czytaj i pytaj :OK:

natalianadia

Dzieci: Marcin 4 lata autyzm

Post 18-05-2015 07:19

Witam.

Witam wszystkich :) Jestem mamą Marcina. Marcin ma obecnie 4 lata. Ma zdiagnozowany autyzm dziecięcy. Jest tzw. wysokofunkcjonującym w grupie , w pracy 1:1 jest typowym aspergerowcem. Marcin jest bardzo nadpobudliwy, twierdzą, że to może być przez zaburzenia sensoryki. Ja sama jestem dyslektykiem, w dzieciństwie miałam podejrzenie ADHD ale nikt mnie nie zdiagnozował, puki co :wink: Jesteśmy z Zabrza. Mam nadzieję,że poznam tu kolejnych fajnych ludzi i dowiem się jak lepiej pracować z młodym. Pozdrawiam Was :)

ajak

Dzieci: Piotruś 6,5 roku ZA, pozostała trójka na pierwszy rzut oka... sama nie wiem :)

Post 19-05-2015 21:39

Witam :) Mam na imię Agata i jestem mamą Piotrka, w listopadzie skończy 7 lat, który jest chyba najszybciej zdiagnozowanym ASem na świecie:
- 25 marca - wizta w PPP, cel: ocena gotowości szkolnej, rezultat: pani pedagog wysyła nas do psychiatry w celu ustalenia czy to ADHD czy AS;
- 6 maja - wizyta u psychiatry, po 15 minutach wychodzimy z papierem na, którym stoi "Na podstawie kons. Dgn. Zespół Aspergera".
Jeszcze nie wyszłam z szoku, narazie w czerwcu mamy kolejna wizytę u pani pedagog w PPP a w lipcu psychologa i neurologopedę.

MamaExpresika

Wsparcie

Post 20-05-2015 07:53

Natalianadia witaj :)
Ajak witaj :) Diagnoza w 15 minut :shock: Jak na mój stopień nieufność za szybka :hmmm:

luczynka

Awatar użytkownika

Dzieci: Syn 7 lat - ZA

Post 20-05-2015 14:46

Witajcie :-)

Również wg mnie diagnoza w 15 minut to za szybko.

mamapiotra

Dzieci: Piotr 6 lat ADHD i Milena 2 lata

Post 27-05-2015 10:03

Mama Piotra

Witam,
Pochodzimy z Krakowa.

Jestem mamą 6letniego Piotrusia z ADHD. Borykamy się z zaburzeniami naszego synka już 2 lata. Potrzebujemy wsparcia, ponieważ czujemy, iż jesteśmy sami. Ciągłe wezwania do szkoły, oskarżenia, że jesteśmy "słabymi rodzicami". ufff... tego tak wiele...

a Piotr to wspaniałe, mądre dziecko, które potrzebuje pochwał i większej uwagi.

Pozdrawiamy Was.

Ilenka

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 27-05-2015 13:12

ajak pisze:po 15 minutach wychodzimy z papierem

Masz rację - najszybciej zdiagnozowany :)
I nie wiem, czy zazdrościć, czy współczuć - bo jaka jest wiarygodność tak szybko postawionej diagnozy ?

Marynia

Awatar użytkownika

Post 28-05-2015 12:14

Witaj MamoPiotra :):)

MamaExpresika

Wsparcie

Post 28-05-2015 12:39

Witaj Mamo Piotra :) Nie jesteście już sami :OK:

Dosia

Awatar użytkownika

Rodzic i nauczyciel

Dzieci: Marcin 21 lat ADHD, Piotr 29 lat

Post 28-05-2015 22:13

mamapiotra pisze:a Piotr to wspaniałe, mądre dziecko, które potrzebuje pochwał i większej uwagi.
:OK: Witaj, mamo Piotra. :)
Moi synowie są już dorośli, obaj po maturze i usamodzielnieni. :OK:

Przekonałam się, że ani ADHD ani ZA nie jest wyrokiem i staram się szerzyć wiedzę o tym, jak to robić, chociaż uważam, że największe, najpełniejsze i najbardziej wartościowe źródło tej wiedzy znajduje się właśnie tutaj, na tym forum.

dosia.eu - mój blog o wychowaniu, mój facebook.
Zapraszam do czytania, lajkowania, rozpowszechniania i dziękuję. :)

Roma_Leopard

Dzieci: Hania 5 lat prawdopodobnie ADHD

Post 30-05-2015 23:04

Witajcie. Jestem mamą 5 letniej Hani, prawdopodobnie z ADHD oraz 2 letniego Jasia, mam nadzieję, że bez żadnej przypadłości. Od dwóch lat staram się zdiagnozować córkę, póki co bez skutku. Jestem załamana, rozjechana walcem, na skraju wytrzymałości :cry: Potrzebuję wsparcia, wskazówek, może czasami trzeba mnie ochrzanić żebym mogła wziąć się w garść. Są jacyś chętni? W którym temacie można się wyżalić?

Beata

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 31-05-2015 22:09

Witaj,
pisz i wyżalaj się do woli. Jestem przekonana, że znajda się chętni, aby wysłuchać, wesprzeć, doradzić, a czasem i potrząsnąć. Jesteśmy wprawieni ;).

dreptak

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 31-05-2015 22:21

W temacie ochrzaniania można na mnie liczyć!

Dosia

Awatar użytkownika

Rodzic i nauczyciel

Post 01-06-2015 00:21

A na mnie w temacie wsparcia. :OK:

Przekonałam się, że ani ADHD ani ZA nie jest wyrokiem i staram się szerzyć wiedzę o tym, jak to robić, chociaż uważam, że największe, najpełniejsze i najbardziej wartościowe źródło tej wiedzy znajduje się właśnie tutaj, na tym forum.

MamaExpresika

Wsparcie

Post 01-06-2015 07:56

Mnie się możesz wyżalić, a wtedy albo wesprę albo się zastanowię :D

Roma_Leopard

Post 01-06-2015 14:06

Wielkie dzięki dziewczyny za odzew i chęć niesienia pomocy. Jeszcze się nie znamy a już żałuję, że tak późno do Was trafiłam, mam przeczucie, że prędzej mi pomożecie niż specjaliści, do których chodziłam.
Mam taki mętlik w głowie, że sama nie wiem od zacząć. Przede wszystkim jestem potwornie zmęczona, mam wrażenie, że odbijam się od ścian, dwa lata temu postanowiłam zasięgnąć porady psychologa w sprawie Hani, od tego czasu byłam już u wielu specjalistów i nadal nie wiem nic. Jestem rozczarowana, przeokropnie rozczarowana, byłam w sumie u pięciu psychologów, dwóch pedagogów, jednego psychiatry, trzech neurologów oraz jednego neuropsychologa i dopiero neuropsycholog oraz ostatnia pani psycholog, która dokonywała oceny dojrzałości szkolnej u mojego dziecka zasugerowały mi ADHD. Od innych specjalistów słyszałam najczęściej, że z moją córką jest wszystko w porządku, jest po prostu żywym dzieckiem a już w momencie kiedy rozmówca dowiadywał się, że Hania ma młodszego brata, wszystko stawało się jasne, tłumaczono mi wówczas, że jest to zwykła zazdrość dziecka o młodsze rodzeństwo, chęć zwrócenia na siebie uwagi plus bunt dwulatka, trzylatka i moje przewrażliwienie. Niestety, to nie prawda, Hania ZAWSZE absorbowała swoją osobą, także wtedy kiedy jej brata nie było jeszcze na świecie. Wszystkim tym mądrym głowom starałam się także przedstawić tylko te, moim zdaniem, nietypowe zachowania czy problemy, nie mówiłam więc, że dziecko mnie nie słucha albo wpada w histerię w supermarkecie bo nie chcę kupić mu zabawki. Mówiłam o tym, że moja córka kompletnie nie czuje dystansu wobec innych osób, lubi dotykać innych, zwłaszcza małe dzieci, a potem nie może przestać, co robi się niezwykle krępujące dla mnie. Mówiłam o TOTALNYM BRAKU hamulców, w zabawie, czy innych czynnościach, jak zacznie nie może skończyć i gadać można jak do ściany, NIE DZIAŁA NIC, odnosi się wręcz wrażenie, że im bardziej chce się żeby przestała tym bardziej ona się nakręca. Wyśmiano mnie kiedy mówiłam, że jest złośliwa, a jest złośliwa jak jasna cholera, rozumiem, że jest to poza jej kontrolą jednak robi na przekór stale i czerpie z tego satysfakcję, jest namolna jak mucha, jak przypnie się do kogoś to zamęcza żądaniami, rozkazami, nigdy nie jestem w stanie zaspokoić jej potrzeb. Poza tym, zawsze musi być we wszystkim pierwsza, notorycznie przerywa rozmowy bo zawsze czegoś chce, jest impulsywna, ma kolosalne problemy z emocjami,BARDZO CZĘSTO jest zła i wszystko wykrzykuje,jej zachowanie w takich sytuacjach potrafi być naprawdę bardzo przykre. Ma kłopoty z rozumieniem norm społecznych, z kontaktami z innymi dziećmi, obserwuję, że bardzo chciałaby bawić się z rówieśnikami ale, jak wchodzi w grupę to musi zepsuć zabawę, coś rozwalić, albo kogoś obrazić, jak już się bawi to wyłącznie na swoich zasadach, jak inni się do nich nie stosują, to krzyczy, obraża innych w efekcie nikt nie chce się z nią bawić. I długo, długo mogłabym tak wymieniać, ale zakładam, że znacie te problemy i wiecie o co chodzi.
Będę z Wami szczera, czasami nie mogę patrzeć na moje dziecko, zwłaszcza w tych sytuacjach, kiedy jest agresywna i jawnie stara się zrobić przykrość mnie, czy swojemu bratu, z drugiej strony zadręczam się myślami dokąd nas to zaprowadzi, jak przebrniemy przez szkoły, jaka będzie samoocena mojej córki kiedy zewsząd dostaje komunikaty, że znowu jest niegrzeczna, czy nie wpadnie w złe towarzystwo, czy poradzi sobie z brakiem akceptacji jej zachowań, martwi mnie jakość naszego życia bo nie ma dnia bez awantur, wrzasków, płaczu. Ja też ryczę prawie codziennie i jestem w totalnej rozsypce, z jednej strony staram się być dobrą matką, z drugiej strony stale wytykam sobie, że znowu nakrzyczałam, szarpnęłam, obraziłam... uderzyłam. Teraz jak to piszę to też ryczę bo myślę, że jestem beznadziejna i zastanawiam się ile ja złego zrobiłam mojemu dziecku swoim barkiem cierpliwości i zrozumienia.
Dodatkowo po urodzeniu dziecka straciłam pracę, więc jesteśmy w d... finansowej i nie stać mnie na płatne, długoterminowe terapie, co rodzi oczywiście dodatkowe frustracje i generalnie nie wiem już co zrobić, gdzie pójść i z kim rozmawiać żeby uzyskać rzetelną diagnozę Hani, ponieważ myślę, że to stanowi punkt wyjścia do dalszego działania.
Teraz możecie mnie ochrzaniać, ale wszelkie dobre rady bardzo mile widziane.

MamaExpresika

Wsparcie

Post 02-06-2015 07:29

Roma_Leopard dziewczyny i chłopaki :) Dreptak to zdecydowanie mężczyzna :D
Zamiast ochrzanu na wstępie zaproponuję Ci udział w szkoleniu dla rodziców.
Czy neurolog zlecił dziecku jakieś badania?
Jeśli Ciebie podniesie to na duchu - kilka lat temu uważałam, iż po prostu się nie nadaję na matkę :cry:

dreptak

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 02-06-2015 08:31

:foch: :foch: :foch:
Masz przechlapane do końca swoich dni!!!!
Tak mnie spostponować!

MamaExpresika

Wsparcie

Post 02-06-2015 08:35

Nie martw się Dreptak lubi sernik :wink:
Też tu miałam wejście .... wspomniałam coś o Drapaku .... 8)

Roma_Leopard

Post 02-06-2015 08:43

:roll: :roll: Widzę Dreptaku żeś nie gołosłowny, jak obiecałeś ochrzan, tak słowa dotrzymałeś :wink:
Hm, Mamo Expresika, Drapak powidasz :D :D :D

Roma_Leopard

Post 02-06-2015 14:29

Hm, tego posta piszę trzeci raz, za pierwszym razem przepadł w odmętach internetu, za drugim razem internet odmówił współpracy,mam nadzieję, że tym razem się uda.
Po pierwsze, Szanowny Dreptaku, przepraszam, że zmieniłam Ci płeć, jakoś tak głupio z góry założyłam, że na forum wypowiadają się głównie mamy.
Mamo Expresika, tak, Hania miała robione badania na zlecenie neurologa. Cztery razy robiłysmy EEG, w trzech poradniach, wynik, niestety zły. Jedna pani neurolog wyraziła się, że badanie wyszło fatalnie, a drugi lekarz powiedział, że "wynik badania jest paskudny". Ten ostatni lekarz powiedział, że w momencie kiedy Hania śpi ma tak silne wyładowania w obszarach płatów czołowych jakby miała, przez cały okres spania, jeden nieustający napad padaczki. W tym momencie powinnam nadmienić, że do neurologa zgłosiłyśmy się ponieważ Hania miała cztery epizody utraty przytomności, tak więc istnieje podejrzenie padaczki, chociaż do tej pory nie zostało to jednoznacznie stwierdzone.
Ponadto we wczesnym dzieciństwie córka miała wykonaną tomografię głowy (na skutek urazu) oraz, niecały rok temu, rezonans magnetyczny. Badania te nie wykazały nieprawidłowości.

Dosia

Awatar użytkownika

Rodzic i nauczyciel

Post 02-06-2015 19:58

O ile dobrze pamiętam, u mojego syna większa aktywność w obrębie płatów czołowych miała wskazywać na ADHD, ale specjalistą od EEG jest dr M.Pakrzys.

Co do opisanych zachowań Hani - myślę, że przeczucie Cię nie myli, też wydaje mi się, że niektóre z nich mogą być wynikiem zaburzeń (np. problem z hamowaniem i impulsywność są charakterystyczne dla ADHD i ZA).

Poza tym część zachowań wskazuje na dziecko rządzące, a ten temat jest rozpracowany tutaj: Ponury dominator i jutro wychodzi 2 część. :)

I nie narzekaj na siebie, jesteś fajną i świadomą mamą. W końcu poszukałaś i znalazłaś nas jeszcze zanim Hania zaczęła szkołę. :OK:

Aneta

Awatar użytkownika

Dzieci: 5 miesięcy :)

Ja: zdiagnozowane ADHD

Post 02-06-2015 22:12

Ajak Witaj. [smilie=kiss of love.gif]
Nie ma potrzeby złościć się ani na siebie, ani na sytuację. Często zdarza się nam mówić: "Złości mnie ta sytuacja". Musimy jednak mieć świadomość, że sytuacje tworzą ludzie, za każdą sytuacją ktoś stoi i nic złego się nie stanie, jeśli poczujemy do niego złość. :)

beata437

Dzieci: Jakub 11 lat ADHD

Post 25-07-2015 12:14

Witam wszystkich mam 44 lata jestem mamą 3 dzieci dwoje doroslych a najmlodszy 11 Jakub ma dopiero teraz zdiagnozowane ADHD .Sukam wszelkich informacj i ucze sie pracy z moim dzieckiem tym bardziej ze diagnoza u niego trwala dlugo bo zajeła to specjalistą az 6 lat .Było to chodzenie po poraniach az w koncu skonczylo sie u psychiatry .Syn w tej chwili jest na lakach .Mysle ze wspolnie i z Waszych doswiadczen pomozecie mi przez to przejsc. Pozdrawiam

anka-niko

Awatar użytkownika

Wsparcie i Łowca Talentów

Dzieci: młody dorosły z ADHD (wbrew pozorom)

Ja: takie sobie coś ;)

Post 26-07-2015 07:02

Witaj Beata :)
mam nadzieję, że znajdziesz tu odpowiedzi na wszystkie swoje pytania.
Obrazek
mama super syna - KĄT-owicza z ADHD, dysgrafią... i pasją

Jerzy Liebiert
Uczyniwszy na wieki wybór// w każdej chwili wybierać muszę... Jeździec

Uczę się ciebie człowieku.//Powoli się uczę, powoli.//Od tego uczenia trudnego//Raduje się serce i boli. *** (Uczę się ciebie, człowieku...)

Aneta

Awatar użytkownika

Post 26-07-2015 07:18

mamapiotra pisze:Witam,
Pochodzimy z Krakowa.

Jestem mamą 6letniego Piotrusia z ADHD. Borykamy się z zaburzeniami naszego synka już 2 lata. Potrzebujemy wsparcia, ponieważ czujemy, iż jesteśmy sami. Ciągłe wezwania do szkoły, oskarżenia, że jesteśmy "słabymi rodzicami". ufff... tego tak wiele...

a Piotr to wspaniałe, mądre dziecko, które potrzebuje pochwał i większej uwagi.

Pozdrawiamy Was.

Witaj cieszę się, że jesteś tutaj z nami :)
Pisze do Ciebie ponieważ to samo przeszli moi rodzice :lol: :lol: teraz to się śmieje ale było też wezwanie do szkoły itp. itd. :)
Nie ma potrzeby złościć się ani na siebie, ani na sytuację. Często zdarza się nam mówić: "Złości mnie ta sytuacja". Musimy jednak mieć świadomość, że sytuacje tworzą ludzie, za każdą sytuacją ktoś stoi i nic złego się nie stanie, jeśli poczujemy do niego złość. :)

anya

Dzieci: Maciej 8 lat ADHD ,Julia 16 lat tylko dysleksja lat 16

Post 26-07-2015 08:55

Witajcie,mam na imię Ania od tygodnia wiem,ze mój 8-letni Maciuś ma ADHD.
Pierwsza klasa uplynęła nam pod znakiem ciągłych uwag i wezwań do szkoły.
Mam nadzieję,że w II klasie będzie lepiej.
Pochodzę z okolic Gniezna.

Aneta

Awatar użytkownika

Post 27-07-2015 09:43

Witaj Aniu :) :OK: będzie coraz lepiej na pewno tylko trzeba być konsekwentnym :OK:

MamaExpresika

Wsparcie

Post 01-08-2015 17:13

Witaj Beato :OK:
Witaj Aniu :OK:

Avariela

Post 17-08-2015 11:30

Moja Julitka, lat 8. Nie ma ADHD, ma Zespół Aspergera. Zdiagnozowany od kilku lat.

Katin02

Dzieci: Kajtuś 9 lat ADHD I ZOB i Filip chłopiec całkiem zwyczajny

Post 24-08-2015 17:58

Witam ,jestem Kasia ,mama Kajetana,zdiagnozowane ADHD oraz ZOB,młodzieniec pod opieką lekarza psychiatry i psychologa,co jeszcze będzie ,wyjdzie w praniu,kalejdoskop objawów i zachowań,badamy ,walczymy z przeciwnościami .Kajetan jest na lekach Medikinet CR20 ,mało skuteczny oraz Chlorprotiksen 15mg ,z tym jakoś dajemy radę aczkolwiek coraz słabiej .Najgorszy jest brak zrozumienia ,nie znalazłam jeszcze złotego środka

Aneta

Awatar użytkownika

Post 25-08-2015 08:26

Witaj :) Ile Kajetan ma lat?

Katin02

Dzieci: Kajtuś 9 lat ADHD I ZOB i Filip chłopiec całkiem zwyczajny

Post 25-08-2015 09:00

Kajtuś w październiku skończy 9 lat...zawsze był trochę inny i zawsze był ciągle w biegu,do psychologa trafiliśmy kiedy nasiliła się agresja,problemy z zachowaniem w szkole skłoniły do wizyty u lekarza...od stycznia jest pod opieką psychiatry
PoprzedniaNastępna

Wróć do Poznajmy się