Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Przedstawmy się sobie

Moderator: Moderatorzy

ewuleczka34

Post 07-06-2011 09:02

Byłam kilka razy w PPP i ma opinię,że jego problemy mają podłoże dyslektyczne i wyrażne cechy nadpobudliwości psychoruchowej-dysponuje wyjątkowo dobrym potencjałem intelektualnym a jego rozwój kształtuje sie na wysokim poziomie.niestety w szkole nie bardzo patrza na ta opinie,obnizaja oceny za błedy ort.za zapomniane zadania,nie skonczone notatki oraz zachowanie-kręcenie w ławce, chodzenie po klasie,nerwowość w stosunku do kolegów-przyklejono mu etykietke łobuza ityle stad chłopiec z wyjątkowo dobrym potencj. intelekt. ma 3 w szkole...a uwag typu chodził po klasie jest masa w jego zeszycie...opinia ktora mamy z kwietnia ubieglego roku nic nie zmieniła w podejściu w szkol napewno nic mu nie ułatwiła...są dni że filip płacze że nie chce chodzic do tej cyt.,,głupiej szkoły bo pani ciagle sie jego czepia a on naprawdę się stara,,Prosze poradzcie co mogę zrobić w tej sytuacji,jak mu pomóc boje ię że całkiem zninawidzi szkołe i nigdy nie będzie miał kolegów i będą traktować go jak tzw. przepraszam za wyrażenie ,,idiotę,,ale tak czasami to odbieram.Nie potrafi zrozumieć podejścia wychowawczyni...dlaczego dzieci są uczone tolerancj wobec chorych ludzi np.nie smiać się z inwalidy bo jest chory ale z mojego syna mozna bo jest poprostu błaznem klasowym? bo nie umie posiedziec spokojnie,chodzi po klasie nie potrafi przestać mówic i rozpiera go energia,ze ma problemy z czytaniem i pisaniem...ale jest mądry i nie ma wplywu na to co się z nim dzieje...

ewuleczka34

Post 07-06-2011 10:34

Witam.Regino,miło wiedzieć ,że są osobytóre rozumieja problem...My z synem bylismy juz 3 razy w PPP w opini podano,że syn ma objawy nadpobudliwości psychoruchowej i że jego problemy mają rownież podłoze dyslektyczne ale ma bardzo wysoki poziom intelektualny i jego rozwój wształuje się na bardzo wysokim poziomie.
jednym słowem,madry chłopiec o czym sama jestem przekonana tyle że w szkole wszystko wygląda inaczej.Oceny trójki bo są problemy z pisaniem i czytaniem,obniżoją mu je za błedy,za to że nie zdążył czego zapisać,zapomniał wpisać zadania itp.ńajgorzej jest z zachowaniem,masa uwag typu :kręci sie na lekcji,rozmawia,przeszkadza nauczycielowi,chodzi po klasie.Ostatnio płakał,ze pani mówiła mu,że za to że jest taki niedobry będzie miał jedynkę z zachowania...na szczęsci skończyło sie na3.W szkole uczą dzieci tolerancji wobec ludzi chorych,starszych...a moje dzecko traktowane jest jak jakiś kosmita....błazen klasowy z którego można się śmiać a przecież o też jest chory....Bardzo chce to kontrolować ale nie radzi sobie z tym...Martwie sie co bedzie od września idzie do 4 klasy...nowi nauczyciele ,wiecej obowiązków...czy już zawsze będzie uznawany za łobuza,pośmiewisko dla innych bo taki jest....Dlaczego nikt nie da mu szansy patrząc na niego przez pryzmat choroby...jest przeciez dobry i mądry chłopiec...ón sam czasami ma dość płacze,ze zawsze w klasie jest wszystko na niego jak ktoś coś zbroi i nie wiadomo kto to nwet pani rzuca oskarżenie w jego stronę...a dni że nie chce iść cyt. ,,do tej głupiej szkoły,,,martwi się że nie ma prawie kolegów...żal mi go ale nie wiem jak mam mu pomóc..nie znajde mu przyjaciół ale może chociaż w szkole,żeby zaczęto traktowac go tak jak na to zasłużył...

Józefina

Awatar użytkownika

Wsparcie

Dzieci: córka 11 lat ZA i synek 8 lat ZA

Ja: walczę

Post 07-06-2011 10:50

Ja też Cię witam. Zostań na forum! :)
Edukacja Domowa bardzo pomaga nam żyć :)

regina

Wsparcie

Post 07-06-2011 12:01

Ewuleczko,

macie opinię z PPP. Czy zawarte tam są zalecenia dla szkoły? Czy w poradni nie zalecano kontynuacji procesu diagnostycznego (np. w celu potwierdzenia lub wykluczenia ADHD lub ew. innych zaburzeń)?

Poczytaj forum (dużo tego) i spróbuj opisać nam czytelnie co konkretnie do tej pory udało Wam się osiągnąć w kwestii zaleceń, diagnozy, współpracy ze szkołą.

Jeśli możesz - dziel swe wypowiedzi na np. akapity, na razie ciężko się czyta.

Twoje dziecko potrzebuje pomocy. Tu wiele osób może służyć radą.
Działaj.

ewuleczka34

Post 07-06-2011 12:29

Regino. W PPP wydano nam tylko opinie w której nyło zawerte to co pisałam wcześniej.Nie pokierowano nas co i gdzie mamy z tym zrobić dalej. Są tam zalecenia dla nas i szkoły,jak postępować z filipem ale są to ogólnikowe zaleceniatypu.nie karać go za jego nadpobudliwość itp.Nie ma jakiś dodatkowych zajęć podejście nauczyciela też jest jak dla mnie nie zadowalające.Posłuże sie porzednim przykadem odnośnie zalecenia nie karać za nadpobudliwosć a często przynosi uwagi typu kreci sie na lekcji,chodzi po klasie. Od ostatniej wizyty w PPP praktycznie staneliśmy w miejscu,za kilka mc 4 klasa a ja jesrem przerażona tym jak będzie on traktowany,skoro teraz szkoła ma gdzieś tą opinię. Co ja jako matka mogę zrobić więcej ?Gdzie mam sie teraz udać i co dalej robić?Jak mu pomóc? Jeśli mamy opinię z PPP to co dalej i gdzie diagnozowac syna bo nie ma zdiagnozowanego ADHD?

regina

Wsparcie

Post 07-06-2011 12:36

ewuleczka34 pisze:Regino. Jeśli mamy opinię z PPP to co dalej i gdzie diagnozowac syna bo nie ma zdiagnozowanego ADHD?

Przyda się dobry psychiatra, albo jeszcze lepiej - specjalistyczna poradnia - taka, w której diagnozuje zespół specjalistów (psycholog, pedagog, psychiatra).

matken

Awatar użytkownika

Wiedźma dyplomowana

Dzieci: Krzysztof ZA (21,5), Jędrzej nie do końca NT (20), Kacper klon najst. (5 i 3/4)

Ja: tego nie wiadomo

Post 07-06-2011 16:00

Ewuleczko witam Cię. Niestety ciężko będzie mi wczuć się w sprawę, bo Twoje posty są całkowicie nieczytelne :roll: Nie umiem przez nie przebrnąć, wszystko mi się zlewa. Stosuj proszę troszkę akapity, bo interpunkcji, to Ci chyba nie brakuje z tego co się zorientowałam...
Stowarzyszenie Akceptacja Gliwice
Klub Rodziców Autyzm HELP Fundacji JiM

ewuleczka34

Post 07-06-2011 19:17

Trudno zebrać wszystko w jednym poście-tak żeby było zrozumiałe i jasne bo jest tego wiele...Najkrócej mówiąc to jesteśmy po kilku wizytach w PPP i mamy opinię o której pisałam wcześniej.Nie pokierowano nas dalej i od roku stoimy w miejscu w szkole traktują syna jak by tego papieru ie było a nie wiemy co dalej... Mam nadzieje,że teraz jest jasniej...trudno mi jest jeszcze wszystko ogarnąć na tym forum więc wybaczcie moje gafy :)Akapity robię ale efekt nie jest widoczny...znikają :hmmm:

matken

Awatar użytkownika

Wiedźma dyplomowana

Dzieci: Krzysztof ZA (21,5), Jędrzej nie do końca NT (20), Kacper klon najst. (5 i 3/4)

Post 07-06-2011 19:20

Po prostu podziel tekst, poszczególne myśli. Wystarczy 2 razy enter, nie musi być wcięcia ;)

Żunia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 07-06-2011 19:58

Witajcie dziewczyny :)
mój kochany czternastolatek ma zdiagnozowane ZA i ADHD

mp1203

Post 07-06-2011 20:41

obóz terapeutyczny

Kochani dajcie znać czy/ jakie macie doświadczenia w obozach terapeutycznych, takich jak wspomniane innych postach . Mój młody (diagnozowany właśnie) nie był na samodzielnym wyjeździe jeszcze, jak przystało na jedynaka i swoje prawdopodobne AZ, jest lekko nieporadny, zawsze szukający wsparcia rodzica (zwłaszcza mamy), i nie wiem czy poradzi sobie z ogarnięciem samego siebie na takim wyjeździe. A wypatrzyłam fajny, aktywny wypoczynek:
http://www.adehadowo.pl/index.php?optio ... &Itemid=76
Jak to było z Waszymi pociechami?
Przydałoby mu się do usamodzielnienia, ale czy się nie pogubi w tej samodzielności? No i czy ja wytrzymam, czy przeżyję ten jego wypoczynek zamartwiając się? :)

anka-niko

Awatar użytkownika

Wsparcie i Łowca Talentów

Dzieci: młody dorosły z ADHD (wbrew pozorom)

Ja: takie sobie coś ;)

Post 07-06-2011 20:58

Mój syn, jako jedynak, wylądował na pierwszych koloniach kiedy miał trochę ponad 5 lat. Później jeździł też na obozy zuchowe, harcerskie, biwaki, zimowiska... Nie jest regułą, że jedynaki "trzymają się maminej spódnicy" (hmm :hmmm: może dlatego, że spódnic włąsciwie nie noszę? :hmmm: )

Na pierwszym obozie terapeutycznym był rok po postawieniu diagnozy. Był na kilku takich obozach i wracał zachwycony. No ale on ma duszę włóczykija :lol:

Zastanów się, czy obóz żeglarski (bo taki zalinkowałaś) to jest to, co mu się spodoba. Bo od tego zależy, czy odniesiesz sukces, czy dziecko będzie przerażone i terapia nie przyniesie żadnych korzyści.

Może na początek lepiej wybrać obóz terapeutyczny na którym są też rodzice? Trudno mi za Was zdecydować (podkreślam - ZA WAS), bo nie znam predyspozycji i emocjonalności Twojego syna.

Ty - jako matka - masz wytrzymać, i wytrzymasz, bo wiesz, że dziecku będzie na takim obozie dobrze, że będzie pod właściwą opieką i terapią.

Zastanów się, czy nie przenosisz swoich lęków. Dziecko odbiera (nawet podświadomie) lęki, niepewności rodziców i boi się za siebie i za nich ("skoro rodzic się boi, to musi być cos złego").
Obrazek
mama super syna - KĄT-owicza z ADHD, dysgrafią... i pasją

Jerzy Liebiert
Uczyniwszy na wieki wybór// w każdej chwili wybierać muszę... Jeździec

Uczę się ciebie człowieku.//Powoli się uczę, powoli.//Od tego uczenia trudnego//Raduje się serce i boli. *** (Uczę się ciebie, człowieku...)

bannet

Post 08-06-2011 18:00

Witam

Mam syna z zespołem aspergera lat 13 ( orzeczenie od roku - po ADHD , POSTAWIE OPUTONISTYCZNO - BUNTOWNICZEJ I JESZCZE KILKU OCENACH zależnie od lekarza ha ha ha ) W 1 klasie gimnazjum z indywidualnym nauczaniem - n i e z d a j e . A to niespodzianka ale dla mojego Piotra to nic jak mówi to Mnie nie dotyczy , co mnie to obchodzi . Witam wszystkich i pozdrawiam

Józefina

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 08-06-2011 18:14

Jesteś mamą, czy tatą? Tak dla pewności? :wink:
Witaj na forum! Nasze tutejsze dzieci i ich rodzice przeszli już różne boleści, na pewno znajdziesz tu pomoc i wiedzę.

Żunia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 08-06-2011 18:32

Witaj.
To, że nie zdaje , nie jest tragedią.
poczytaj tu a przekonasz się, że każdy ma podobne problemy.

Beata

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 08-06-2011 18:55

Witaj :)
Napisz więcej o swoim synu. Z czym macie największy problem? Jakie ma zainteresowania?
W czym jest dobry?

mp1203

Post 08-06-2011 19:58

Anka-Niko

Dziękuję za odp dotyczącą obozu. Pokazałam młodemu info o obozie, a że jest szalony na punkcie wody to się zachwycił. Minka troszkę zrzedła jak usłyszał, że miałby być sam bez rodziców, ale nie zmienił zdania, więc go podkręciłam dalej:) Pewnie masz rację, że niektóre moje lęki czy obawy odbiera podświadomie. Ja to nawet wiem, czytałam o tym, ale fajnie jak czasem ktoś tak powie wprost. Mam czas do sierpnia aby go choć ciut bardziej usamodzielnić. Niech no tylko przeżyję do końca roku szkolnego. Każdego dnia ok godz 14 przeżywam mega stres- pt. odwalił coś w szkole czy było spokojnie...

wintergirl

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brązowego Orderu ADHD

Post 09-06-2011 08:48

Jestem na forum od tygodnia i dopiero dziś uświadomiłam sobie, że się nie przedstawiłam jak wypada. Wybaczcie gafę, już się poprawiam.

Mój syn ma obecnie 8 lat. Ponad 2-lata temu zaczęliśmy chodzenie po poradniach i prawie od razu padła trafna diagnoza - Zespół Aspergera. W tej chwili mamy już formalną diagnozę od psychiatry. Jesteśmy w trakcie uzyskiwania formalniej opinii z PPP i orzeczenia o kształceniu specjalnym.

Dziecko jest inteligentne, ciekawe świata, pisze w miarę poprawnie, czyta coraz lepiej, jest pracowity i chętnie się uczy. W domu dziecko idealne - wykonuje wszystkie polecenia, samodzielny, ścieli łóżko, składa ubrania po przebraniu się, otwarty i kontaktowy. Ale na lekcji nie usiedzi, chodzi po klasie, zaczepia dzieci, daje się wkręcić w każdą awanturę. Kiedy coś nie idzie nie po jego myśli wpada w histerię. W szkole - podobno nie do opanowania, choć rzekomo zrobił postępy, ale chyba nie wystarczające bo ze szkoły go wyrzucili.

Typowy "Stary-Maleńki" - doskonały kontakt z dorosłymi. Nawiązuje rozmowę z dorosłymi, potrafi z nimi rozmawiać, wykazuje zainteresowanie problemami innych, pomaga starszym, przepuszcza przodem, przytrzymuje drzwi. Sąsiedzi nie potrafią się go nachwalić.

Brakuje mu kontaktu z rówieśnikami - bardzo do nich lgnie, ale nie potrafi się z nimi dogadać. Jest bardzo opiekuńczy w stosunku do młodszych dzieci ale nie ma żadnych przyjaciół "na dłużej".

Do jego problemów mam pewien dystans ponieważ urodził się w 26 tyg ciąży i ważył 800g. Cudem przeżył. Przez rok był rehabilitowany metodą Voity z powodu przykurczu na prawą stronę. Poza tym ŻADNYCH skutków wcześniactwa (żaden z lekarzy nie wiąże ZA z wcześniactwem choć oczywiście nie da się tego wykluczyć). Samo to, że żyje, chodzi, mówi, rozwija się normalnie jest dla mnie cudem, który obserwuję na co dzień. Dlatego jestem niezwykle szczęśliwą matką choć oczywiście codzienność czasem daje w kość.
"Nie rezygnuj z celu bo jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

matken

Awatar użytkownika

Wiedźma dyplomowana

Post 09-06-2011 09:38

Witaj [smilie=happy.gif]

Malwinka

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 09-06-2011 12:35

Witaj :D

Co to znaczy, że "wyrzucili" syna ze szkoły? Możesz napisać więcej?
Pozdrawiam. Malwinka - mama trzynastolatka z ADHD.

wintergirl

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brązowego Orderu ADHD

Post 09-06-2011 13:15

Malwinko,

tutaj założyłam wątek na ten temat >>

http://forum.adhd.org.pl/viewtopic.php?f=59&t=7098
"Nie rezygnuj z celu bo jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

ania_sb

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Dzieci: Mateusz17latwcześniej adhd obecnieupośledzenie mpdz,celiakia i wiele innych

Post 10-06-2011 05:21

Malwinka

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 10-06-2011 21:44

wintergirl pisze:Malwinko,

tutaj założyłam wątek na ten temat >>

http://forum.adhd.org.pl/viewtopic.php?f=59&t=7098

Zaraz poczytam.
Pozdrawiam. Malwinka - mama trzynastolatka z ADHD.

marta mj

Dzieci: Maciuś 3 lata

Post 04-07-2011 21:06

Witam

jestem mamą trzyletniego Maciusia ze stwierdzoną ( diagnoza psychologa dziecięcego) nadpobudliwością psychoruchową, po poczatkowym moim buncie - " dlaczego to akurat dosięgło moje dziecko" zaczynam oswajać sytuację i akceptować fakt, iż Maciuś będzie nadruchliwy i najprawdopodobniej będzie miał ADHA - większość objawów o jakich przeczytałam na stronie www.ADHD. pl się zgadza, dlatego będę bardzo mocno śledzić to forum aby jak najwięcej czerpać tak ważnych informacji

boli mnie, że problem nadruchliwości, nadpobudliwości jest tak mało znany i tak mało akcetowany społecznie, ja i mój mąż i co gorsza Maciek już tego doświadczyliśmy :?

irena

Awatar użytkownika

Żelazna baba/super rodzic

Dzieci: syn 27 lata, syn 26 lat-ADHD, córka 23 lata- ZA, córka 22lata

Ja: Tylko zakręcona, mąż ZA

Post 05-07-2011 04:33

Witaj Marta.
Napisz coś więcej o swoim dziecku, większość 3 latków biega z szybkością świata :).
Co cię skłoniło do wizyty u psychologa?
Wiedz że, nasze dzieciaki są nieprzeciętne, a jakie zdolne :D.

Beata

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 05-07-2011 06:27

Witaj Marto. :)

Początkowy bunt przeżył prawie każdy z nas. To naturalna reakcja.
Zachęcam, abyś nie tylko śledziła nasze forum, ale też włączała się w dyskusje.

Żunia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 05-07-2011 09:01

Witaj.
ADHD można " oswoić " i wtedy ( mając świadomość, jak postępować ) potrafimy całkiem znośnie funkcjonować. :D

Babcia Ola

Awatar użytkownika

certyfikowany killer

Dzieci: Konrad 19 lat - ZA z cechami ADHD

Ja: Babcia - ADHD z cechami ZA

Post 05-07-2011 19:55

Witaj :OK:

Impulsywny

Awatar użytkownika

Wsparcie rozkwitające

Ja: zdiagnozowane ADHD

Post 07-07-2011 14:28

Witamy Marto i zachęcamy do dzielenia się swoimi przeżyciami. :)
W dowodzie dorosły. ADHD od małego.

befadka

Wsparcie

Post 07-07-2011 18:38

Witaj Marto
Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem." C.G.Jung

ania_sb

Dzieci: Mateusz17latwcześniej adhd obecnieupośledzenie mpdz,celiakia i wiele innych

Post 07-07-2011 20:13

Witaj Marto :)

Grotek

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Złotego Orderu ADHD

Post 11-07-2011 12:54

Witaj Marto :OK:

delfinka101

Dzieci: NAtan lat 9 ZA

Post 13-07-2011 10:08

Witam.
Jestem mamą 9 letniego Natana z zespołem Aspergera.
Przegladam forum i większość to rodzice dzieci z ADHD ale widziałam też wpisy od ZA więc i ja dołączyłam do Was.

My jesteśmy świeżo po diagnozie.
Natan jest przeuroczym dzieckiem, które jest bardzo lubiane przez osoby dorosłe, przez rówieśników mniej, chociaż ostatnio widzę dużą poprawę.
Natan ma kolegów i nie jest takim typowym, czy podrecznikowym dzieckiem z ZA ale potrafi dopiec...
Bardzo inteligentny, bezpośredni i niezwracajacy uwagi (nawet nie zdaje sobie z tego sprawy) ze właśnie kogoś uraził.
Nadwrażliwy na dźwięki (kiedy ktoś śpiewa chociaż lekko fałszujać Natan zatyka uszy, jak był mały płakał- dlatego nie mogłam mu spiewać kołysanek), nadwrażliwy na zapachy. Wszystko zanim zje wącha.

Jesteśmy z Torunia i chętnie porozmawiamy z osobami które mają podobne problemy.

Beata

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 13-07-2011 14:46

Witaj delfinko101.

Całkiem sporo jest tutaj rodziców dzieci z ZA. :)

Rozgość się i poczuj jak u siebie.
Zachęcam do włączenia się do dyskusji w wątkach dotyczących wychowania.
Każda wymiana doświadczeń jest bardzo cenna.

Józefina

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 13-07-2011 16:46

Witaj delfinko, rozgość się i zostań! :)

ania_sb

Post 13-07-2011 19:21

Witaj delfinko :)

Babcia Ola

Awatar użytkownika

certyfikowany killer

Post 13-07-2011 23:31

Witaj.

smoczydlo

Awatar użytkownika

Forumoholik

Post 14-07-2011 06:40

Człowiek jest wielki,
nie przez to, co ma, lecz przez to kim jest,
nie przez to co posiada, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

befadka

Wsparcie

Post 14-07-2011 08:39

Witaj Delfinko :wink:
Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem." C.G.Jung

ulawisnia

Dama/Kawaler Srebrnego Orderu ADHD

Dzieci: Wiki 11 lat ZA

Post 23-07-2011 18:17

Witam.Jestem Ula mam 27 lat i nie mam adhd jedynie lenia :wink: Corka Wiktoria 6 lat 8 miesiecy z adhd chociaz jak narazie bez papierka.Bardzo inteligentna.Mieszkamy w Koszalinie.
Obrazek
to moja corka.
Ostatnio zmieniony 23-07-2011 18:28 przez ulawisnia, łącznie zmieniany 1 raz

Babcia Ola

Awatar użytkownika

certyfikowany killer

Post 23-07-2011 18:26

Witaj!

gaja7

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 23-07-2011 18:34

Witaj Ulawiśnia z leniem i córką
Ja, matka szukająca, Gustaw 1996 niezdiagnozowany AS, Gaweł 2004 AS+ADHD, Gosław 2007 póki co naśladowca Tajfuna

ania_sb

Post 23-07-2011 18:42

Witajcie [smilie=happy.gif]

irena

Awatar użytkownika

Żelazna baba/super rodzic

Dzieci: syn 27 lata, syn 26 lat-ADHD, córka 23 lata- ZA, córka 22lata

Ja: Tylko zakręcona, mąż ZA

Post 23-07-2011 21:11

Witaj Ula.
Masz śliczną córcie.

misia21k7

Dzieci: Bartosz 5,5 roku,ADHD,zaburzenia neurorozwojowe,podejrzenie epilepsji

Ja: prawdopodobnie ADHD

Post 30-07-2011 21:17

Witam serdecznie :) Mam na imię Lucyna ,mam 27 lat i jestem mama 5,5 letniego Bartoszka u którego stwierdzono nadpobudliwość psychoruchową z zaburzeniami emocji i zachowania oraz 2 letniej Laurki,która też jest bardzo ruchliwym i według neurologa już widać,że nadpobudliwym dzieckiem.U mnie neurolog niedawno zaczął podejrzewać ADHD jednak badań w tym kierunku robionych nie miałam;)Póki co na forum chciałabym uzyskać parę informacji na temat chorób synka.Pozdrawiam serdecznie :)
Bartuś w Fundacji Dzieciom"Zdążyć z Pomocą"
http://dzieciom.pl/7299

Beata

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 30-07-2011 21:58

Witaj. :)
Nie będziesz tutaj wyjątkiem ze swoją nadpobudliwą gromadką. Rozgość się i pisz.

gaja7

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 31-07-2011 07:17

witaj Misiu.
Ja, matka szukająca, Gustaw 1996 niezdiagnozowany AS, Gaweł 2004 AS+ADHD, Gosław 2007 póki co naśladowca Tajfuna

Impulsywny

Awatar użytkownika

Wsparcie rozkwitające

Ja: zdiagnozowane ADHD

Post 31-07-2011 10:38

Hej, hej :) służymy pomocą!
W dowodzie dorosły. ADHD od małego.

misia21k7

Dzieci: Bartosz 5,5 roku,ADHD,zaburzenia neurorozwojowe,podejrzenie epilepsji

Ja: prawdopodobnie ADHD

Post 31-07-2011 13:06

Witam serdecznie i dziękuje za przyjęcie mnie do Waszego grona :) A to ja i moje dzieciaczki :);)
Załączniki
9bb38e9e16.jpeg
Ja z Laurką :)
9bb38e9e16.jpeg (54.96 KiB) Przeglądany 923 razy
180468_164416066939693_100001139026832_306243_1073690_n.jpg
Laurka:)
180468_164416066939693_100001139026832_306243_1073690_n.jpg (39.86 KiB) Przeglądany 923 razy
34091_109572829090684_100001139026832_72750_2035040_n.jpg
Bartoszek:)
34091_109572829090684_100001139026832_72750_2035040_n.jpg (62.53 KiB) Przeglądany 923 razy
Bartuś w Fundacji Dzieciom"Zdążyć z Pomocą"
http://dzieciom.pl/7299

Babcia Ola

Awatar użytkownika

certyfikowany killer

Post 31-07-2011 14:25

Wspaniałe bąble :OK:
PoprzedniaNastępna

Wróć do Poznajmy się