Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Przedstawmy się sobie

Moderator: Moderatorzy

Malgosik

Dama/Kawaler Srebrnego Orderu ADHD

Post 24-11-2005 11:35

Witam,
ja jestem mamą dwóch 7-letnich facetów z ADHD (diagnoza psychologa, neurologa i psychiatry), w tym jeden ma chyba postać skrajną. Forum obserwuję od jakiegoś czasu i w końcu postanowiłam sie zarejestrować, ale chyba jestem robotem, bo miałam problemy :) . Na dywaniku u pani dyrektor placówki oświatowej, do której uczęszczają moje dzieci czuje się już jak u siebie w domu :D , choć ostatnio dywanik zamienił się w ścianę płaczu, bo panie juz nie mją siły i czują się bezradne... Jeden plus, że pani dyrektor zdecydowała się chyba wreszcie na szkolenie nauczycielek z ADHD.
Pozdrawiam
Gosia

Halina

Awatar użytkownika

Licencjonowana ADHD-owa Czarownica

Dzieci: Piotrek 24 CZR z cechami ADHD i Krzyś 15 gimnazjalista ZA z cechami ADHD

Ja: ADHD zdiagnozowane przez lekarzy moich dzieci

Post 24-11-2005 19:46

Ja też witam Was bardzo serdecznie, Ciesze się, że jest nas coraz więcej, musimy sobie pomagać, bo niewielu ludzi dojrzało do pracy z naszymi dziećmi, szczególnie witam wszystkich ze Śląska.
Sama ADHD, synowie ZA z cechami ADHD, a mąż podejrzany o ADD
Obrazek
Obrazek
tel. 799223703

Jacek

Awatar użytkownika

Ojciec Dyrektor

Post 28-11-2005 11:16

Przedstawmy się sobie

Witam wszystkich!
Mam na imię Jacek , jestem ojcem sześciolatka z podejrzeniem ADHD . Szymon jest w trakcie diagnozowania ( psychiatra,neurolog,EEG ),jednakże wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że skrót ADHD będzie dotyczył mojego sześciolatka. Mieszkam na Górnym Śląsku. Pozdrawiam wszystkich :) .
W życiu nie ma przypadków!
Życie jest jak zły dowcip . Kiedy zaczynasz go rozumieć , smakować wtedy ci go odbierają.
To prawda że młodość marnujesz za młodu , a gdy nauczysz się wreszcie żyć , wtedy jest już po wszystkim.....

monis

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Złotego Orderu ADHD

Post 01-12-2005 15:17

Cześć mam na imie Monika lat 29.
ADHD nie mam chyba, ale problemy z koncentracja i nadruchliwością owszem i jeszcze dyslekcja i dysortografia.
Syn Filip lat 9 zdiagnozowane ADHD od 5 roku życia. Książkowe adha z nadruchliwością ,impulsywnością ,problemami z koncentracją , bardzo niską samooceną i jeszcze tikami.
Fajnie że was znalazłam po tylu latach samotnych zmagań z ADHD.
POZDRAWIAM wszystkich bardzo serdecznie! :D

Ojciec Piotrek

Post 20-12-2005 20:38

Cześć

Mam na imię Piotr. Moja żonsia ma na imię Agusia. Pewnikiem niebawem dołączy do tego Zacnego Grona. Mamy dwóch wspaniałych, pięknych synków. Wiktorka i Konradka. Wiki 6 latek, Konrad 3 latka. Wiki od 3 roku życia ma rozpoznane ADHD. W przyszłym roku rusza do szkoły.
Mamy swoje wzloty i upadki w procesie wychowawczym naszych urwisów.
Bardzo oboje kochamy naszych chłopaczków i walczymy o to by w przyszłości byli przygotowanie na nietolerancję, głupotę i ciemnogród wszechobecny oraz wszechogarniający:-). Pewnie wiecie jak wiele nas to kosztuje. Jesteśmy już po pierwszych doświadczeniach związanych z nietolerancją ludzi ( co jest druzgocące, w większości dorosłych ). Będziemy aktywnymi uczestnikami tego forum.

Pozdrowionka :wink: :D
Pozdrówka for all:-)

golombek

Wsparcie

Post 20-12-2005 20:53

Witaj.
Wiemy doskonale ile to kosztuje i dlatego będziemy was wspierać w miarę możliwości :D

Ojciec Piotrek

Post 20-12-2005 21:05

golombek pisze:Witaj.
Wiemy doskonale ile to kosztuje i dlatego będziemy was wspierać w miarę możliwości :D

Dziękujemy. Będziemy się dzielić swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami.

Ups !! Zapomniałem dodać, że ja również jestem dorosłym reprezentantem ADHD :wink:

Jestem i muszę przyznać, dobrze mi z tym. Mam na moje ADHD swoje sposoby :lol: :wink:
Pozdrówka for all:-)

golombek

Wsparcie

Post 20-12-2005 21:22

Dorosłych ADHD-eków jest tu mnóstwo i nie każdy radzi sobie z tym dobrze, więc dziel się z nami swoimi sposobami, może ktoś skorzysta z Twoich doświadczeń. :idea:

ewaw

Dama/Kawaler Brązowego Orderu ADHD

Post 21-12-2005 21:46

Witam wszystkich, nareszcie udało mi się do Was dołączyć :D
Jestem pełnoletnią mamą dwóch ADHD-owców, Marek (14l.) i Waldek (11l.). Sama też jestem ADHD, a mój mąż... no niewiem powiedziałabym że też ale on się przed tym broni, a przecież to takie przyjemne, jak się robi kilka żeczy naraz, czasem coś się uda...
Pozdrawiam, i liczę na wsparcie?

golombek

Wsparcie

Post 21-12-2005 22:07

Witaj.
Możesz na nas liczyć, wsparcia na pewno Ci nie zabraknie :lol:

Halina

Awatar użytkownika

Dzieci: Piotrek 24 CZR z cechami ADHD i Krzyś 15 gimnazjalista ZA z cechami ADHD

Post 21-12-2005 22:37

No nareszcie, serdecznie witamy i zapraszamy do walki o nasze dzieciaki, a o wspieraniu to pogadamy, cieszę się, że dotarłas i dołączyłaś.
Obrazek
Obrazek
tel. 799223703

kari_n@

Post 22-12-2005 12:34

Witam...
Mam na imię Agnieszka... mam prawie 19 lat .. od jakiegoś czasu nikt nie może ze mną wytrzymać... i tak zaczęłam szukać przyczyn mojego zachowania i znalazłam... mam dużą większość objawów ADHD... nikt mnie jeszcze nie diagnozował bo nie wiem gdzie mam się udać..

Pozdrawiam

nieszki

Awatar użytkownika

Terapeuta

Dzieci: Synowie: 16 lat - ZA z cechami ADHD, 9 lat

Post 24-12-2005 19:40

Witam po krótkiej przerwie. Chciałam przedstawić nowego członka naszej wodzinki. Julek, braciszek Kuby urodził się 21.12 o 18.50, ważył 4280 i ma 60 cm długości. Dzisiaj wyszlismy do domku prosto po choinkę.
Zyczmy wszystkim wesołych świąt.
Obrazek
Agnieszka -starszy syn lat 16 - ZA, drugi - lat 9 - takie sobie zwykłe, niezwykłe dziecko.

golombek

Wsparcie

Post 24-12-2005 19:58

Witamy Julka, kawał chłopa z niego [smilie=mylove.gif]
Gratulacje dla mamy :ithl:

karina

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 24-12-2005 21:13

[smilie=heart fill with love.gif] [smilie=kiss of love.gif] [smilie=mylove.gif] witaj Nieszki,wielkie,wielkie gratulacje!!!!!!!!
jak Kuba?zadowolony z braciszka?jak się czujesz?
napisz więcej
wielkie całuski
KARINA
mama Martina-chłopca z"domowym,kanapowym"ADHD
(\--/)
(O.o)
(> <)To jest Króliczek. Skopiuj Króliczka do swojego podpisu i pomóż mu w jego misji zdobywania dominacji nad światem!

Cyntia

Awatar użytkownika

Post 24-12-2005 22:41

A może to jednak bliźniaki, bo wzrost i waga raczej na dwa noworodki.

Gratuluję zatem podwójnie, Julkowi, że taki kawał chłopa, i Tobie Nieszki, że Ci się udało jednak powić takiego olbrzyma.

Dużo zdrówka dla małego i dla Ciebie mamusiu!!!
"Lubiłabym poranki, gdyby zaczynały się później"
Przepraszam za błędy ortograficzne - dysleksja w galopie
Mam ADHD, starszą córę z ADHD a mężusia oraz młodszą córę bez ADHD.

Halina

Awatar użytkownika

Post 24-12-2005 22:43

Fantastyczny prezent pod choinkę, ogromne gratulacje, jak rodzi się takiego smoka to pewnie zmęczenie daje znać o sobie.
Obrazek
Obrazek
tel. 799223703

nieszki

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 25-12-2005 12:24

Dziękuje bardzo wszystkim. Ja jestem bardzo zmeczona, ale szczesliwa. Julek sam nie pchała sie na świat, więc trzeba było mu pomoc - wywoływany poród. Ale udało sie i z trudem wyszlismy na święta - ma żóltaczkę,ale damy rade.
Kuba narazie OK, kręci sie obok malego, próbował nam udowodnić, ze mniej sie nim opiekujemy, ale mu nie wyszło - poprosiłam, żeby mi udowodnił, w którym momencie to widzi i okazało sie, że nie ma takiego. Czyli na razie wielkie uff. Stara sie bardzo byc w miare ciszej niz do tej pory, wiec jestem z niego dumna.
Jeszcze raz dziekuje bardzo za gratulacje.
Obrazek
Agnieszka -starszy syn lat 16 - ZA, drugi - lat 9 - takie sobie zwykłe, niezwykłe dziecko.

Cyntia

Awatar użytkownika

Post 25-12-2005 14:24

Mieszki, przepraszam, że się wcinam niepytana, ale moja starsza ma ADHD i bałam się jak zareaguje na siostrzyczkę, a teraz kiedy ktoś pyta jak starsza zniosła "detronizację" to odpowiadam, że jej niezauważyła, lub nie przyjęła do wiadomości.

Zastanawiałam się nad starszym rodzeństwem z ADHD i myślę, że to dobry układ, bo nasze rozbiegane dzieci uwielbiają być pomocne, poważnie i dorośle traktowane, bardzo lubią mieć możliwość nauczania a takie możliwości stwarza właśnie młodsze rodzeństwo.

nieszki

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 25-12-2005 18:28

tak własnie staramy sie tak robic, żeby go wciągać jak najwięcej i to działa, chętnie coś podaje, przyniesie, popilnuje chwilke, boi sie narazie na rece wziaźć ale mu powiedzialam, że jak bedzie mial ochote to ma powiedziec. Także nie jest źle.
Obrazek

Cyntia

Awatar użytkownika

Post 25-12-2005 18:52

Na pewno będzie dobrze, poza tym to dwóch chłopców. Jak kiedyś się zwierzyłam jakiejś pani, że chciałam mieć dwie dziewczyny i mam dwie dziewczyny, ale teraz jak już są to myślę, że lepsza byłaby parka, bo to równoważy "układ sił" w rodzinie, to ta pani mi odpaliła: "lepsza, to parka jest dla rodziców, dla dzieci zawsze lepiej jak są tej samej płci".
I po namyśle chyba się z nią muszę zgodzić :wink:

irena

Awatar użytkownika

Żelazna baba/super rodzic

Dzieci: syn 27 lata, syn 26 lat-ADHD, córka 23 lata- ZA, córka 22lata

Ja: Tylko zakręcona, mąż ZA

Post 26-12-2005 19:39

Nieszki gratulacje z powodu narodzin [smilie=heart fill with love.gif] . U nas tak się składa, że Wojtek jest środkowy. Czyli zna sytuacje jak to jest mieć starszego brata i jednocześnie sam jest starszym bratem. Jest to dość dziwny układ, potrafi być bardzo opiekuńczy w stosunku do sióstr pomaga im. A żeby nie było za różowo za chwile je regularnie bije. Z bratem żyje w miarę w zgodzie chyba wyrośli z największych wojen, a bywało różnie. Przede wszystkim nigdy przed dzieciakami nie ukrywałam Wojtka ADHD. Tłumaczyłam, że on chwilami nie panuje nad swoimi odruchami. Myślę że właśnie dzięki niemu nauczyli się tolerancji dla odmienności innych.

missblack

Awatar użytkownika

Post 27-12-2005 08:16

Nieszki, wieeeelgachne gratulacje. [smilie=mylove.gif]
Pozdrawiam.
Mama wyjątkowej nastolatki.
(\--/) "Najgorsze wykorzystanie czasu
(O.o) to robienie bardzo dobrze tego,
(> <) czego wcale nie trzeba robić" B.Tregoe

Agatka

Awatar użytkownika

Profesorowa

Post 27-12-2005 21:10

gratulacje! :lol: :lol: :lol:
jestem psychologiem:) i lubię to forum
Agata Orzeł-Żukowska
psycholog dziecięcy i terapeuta rodzinny
terapeuta biofeedback

Żaneta

Awatar użytkownika

Post 29-12-2005 18:24

Ja też przyłanczam się do gratulacji [smilie=mylove.gif] i życzę dużo zdrówka dla małego i dla mamusi,tatusiowi i rodzeństwu oczywiście też gratuluję.
Żaneta mama i żona ADHD-owców

jaga

Post 30-12-2005 00:23

witajcie :) cóż nie wiem czy mój synek ma adhd, ale oboje z mężem nie dajemy już rady...3 psychologów odwiedziliśmy i żaden nie pomógł nam...krzys w przyszłym roku idzie do zerówki i aż boję sie pomysleć...

hella100

Awatar użytkownika

Post 10-01-2006 10:07

Nieszki, dawno mnie tu nie bylo ale chcialam zlozyc Ci serdeczne gratulacje!!!! Tobie i reszcie rodzinki :D [smilie=mylove.gif] [smilie=mylove.gif] [smilie=mylove.gif]
Pozdrawiam
Agnieszka

kruffka

Post 10-01-2006 17:42

Nieszki, gratuluje chlopa nowego. U nas drugi, czyli Krzys narodził się, gdy Krystianek miał 5 lat. I to był najgorszy okres w życiu całej rodziny: Krisowi po prostu odbiło. Był przeraźliwie agresywny, na szczęście tylko w stosunku do nas.
Teraz juz jestesmy po. Krystian jest dobrym starszym bratem, i nigdy nie widzę żeby był zazdrosny, choć go specjalnie obserwuję. Mam nadzieję, że sie nie okaże że jestem po prostu ślepa...

nieszki

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 10-01-2006 19:20

dzięki wszystkim za gratulacje. Nasze małe szczęście jutro kończy trzy tygodnie.
Obrazek

kasi@

Awatar użytkownika

Post 11-01-2006 23:17

Więc i ja sie przywitam.
Mam na imie Kasia i dzis zostało potwierdzone to czego się od dłuszego czasu domyslałam.
Mój synek Dominik ma ADHD.
Nie powiem jestem troszeczke przerazona,nic na ten temat niewiem .
No ale po to tu jestem ,żeby sie dowiedziec ,mam nadzieje że mi w tym pomożecie i wgłębicie mnie w temat ADHD.

Dominik ma 4,5 roczku jest kochanym chlopcem.
I mamy jeszcze maleństwo w domku,siostrzyczka Dominika ma na imie Laura i ma 8 miesiecy.

POZDRAWIAM SEDRCZNIE
ps.mam nadzieje tu znaleźć pomocne duszyczki. :)
Obrazek
DOMINIK MÓJ MAŁY SKARB
moja miłość stała sie widzialna

Halina

Awatar użytkownika

Post 11-01-2006 23:41

To forum jest przyjazne dla wszystkich, nie tylko dla tych, którzy mają adhd i inne problemy powiazane z ADHD, witamy Cie serdecznie i zapraszamy do czytania i dzielenia się swoimi troskami i radosciami.
Obrazek
Obrazek
tel. 799223703

lena

Post 15-01-2006 18:21

Cześć, mam na imię Lena, mój syn Brumek, z diagnozą ADHD w 4 roku życia (obecnie ma 6 lat). Radzimy sobie. Generalnie. Czasem jednak bywa trudno. Brumek jest bardzo wrażliwym chłopcem . Ma jednak szczególną nadwrażliwosć; dźwięk, dotyk, zapach, smak; do tego dochodzą natręctwa. Uwielbiam tę wyjątkową mieszankę.
Przeszłam już przez większość "przejawów " ADHD; agresja ( autoagresja Brumka, agresja kierowana do nas, rodziców, fizyczna i słowna, upór, egocentryzm, kłopoty z zasypianiem, totalna dekoncentracja itp. Po trzech latach, mam wrażenie, że opanowałam żywioł. Brumek jest bez psychotropów, chociaż psychiatra kilkakrotnie przepisywał imipraminę.
Prowadzę Go "według własnego przepisu".Z powodzeniem.
Z grubsza, tyle o nas. Witam i pozdrawiam. Lena.

karina

Awatar użytkownika

Post 15-01-2006 20:01

witaj Lenko :lol:
fajnie,że do nas trafiłaś :lol:
podaj -proszę- twoje przepisy na poskromienie dzieciaka :lol:
bo ja nie zawsze trafiam--także chłonę wszystko :wink:
mogę o coś zapytać? :wink: -Brumek to zdrobnienie??
KARINA
(\--/)
(O.o)
(> <)To jest Króliczek. Skopiuj Króliczka do swojego podpisu i pomóż mu w jego misji zdobywania dominacji nad światem!

dorota.sz

Post 16-01-2006 09:56

CZEŚĆ

Mam na imię Dorota,mój synPrzemek 8 lat ma ADHD.Jest bardzo ciężko,moje najstarsze dzieci wyprowadziły się do ojca bo nie wytrzymały!Obecnie jestem w nowym związku mam wcześniaczka bardzo chorego i problemy w porozumiewaniu się syna z moim partnerem.Jestem u progu wyczerpania nerwowego!!!!!Myśle,że to forum pomoże mi w zrozumieniu dlaczego mój syn tak się zachowuje. :twisted:

Halina

Awatar użytkownika

Post 17-01-2006 22:01

Witaj Doroto
to forum jest po tożeby nam wszystkim pomóc, ale jeszcze bardziej pomagają spotkania z osobami, które przechodzą to samo, znajdź jakąś grupę wsparcia i porozmawiaj z rodzicami, którzy mają podobne problemy.
Obrazek
Obrazek
tel. 799223703

k66

Awatar użytkownika

Post 20-01-2006 10:40

Witam wszystkich; mam 26 lat i od przedszkola "mecze" sie z ADHD (podobnie jak moj brat i ojciec); tyle lat praktyki nauczylo mnie jak sobie radzic w zyciu majac taki balagan w glowie :) wiec moze cos komus doradze ?

Roman

Awatar użytkownika

Post 20-01-2006 23:24

Witaj k66 !!!!
To dobrze że tu trafiłeś.

pozdrawiam
Roman
Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Nadpobudliwym " ale nasze " w Gorzowie Wlkp.
ul. Bohaterów Westerplatte 10
adhdgorzow@op.pl
tel. 504 830 900

marianna

Post 21-01-2006 23:27

Witam

Mam na imię Marianna. Mam 38 lat.Mam córkę Karolinkę, która ma 9 lat i od niedawna zdiagnozowane adhd.Karolinka jest wspaniałym, mądrym dzieckiem. Gra na oboju, ma świetny słuch. Ma mnóstwo pomysłów, interesuje ją wiele rzeczy. Adhd odziedziczyła prawdopodobnie po mężu. Najwiekszym problemem Karolinki jest nadpobudliwość. Cieszę się ,że jest to forum i można wymienić doświadczenia. Pozdrawiam
marianna

gagamz

Post 23-01-2006 20:24

Witam. Mam na imię Grażyna, mój Marcin ma 11 lat i adhd. Rozpoznanie - gdy miał 6 lat. Ja o adhd uczyłam sie przez internet, z książki Wolańczyka jak pomóc dziecku sama, bo ze strony męża było 0 pomocy. Ciągle tylko że to niegrzeczne dziecko, nic nie chce się nauczyć, agresja,odroczenie szkoły z czego ojciec był oburzony.Cały czas walczyłam i walcze o moje dziecko. Przeszliśmy z Marcinkiem przez mój rozwód - bardzo dzielny chłopak. Dzięki książce przetrwałam choć nieraz sobie popłakałam w poduchę. Teraz mam nowego partnera/znamy sie od 3lat/, mieszkamy z nim razem 0d 5ciu m-cy w Londynie - nowy świat, inny język, nowa szkoła, ludzie. To dla Marcina było dopiero przeżycie. Jestem przy nim, z nim. Marcin jest pod opieką specjalisty - psychiatry dziecięcego, wspólpraca ze szkołą/ chodzi do państwowej - 30 dzieci w klasie z całego świata/ dobra, Marcina chwalą /a tak sie bałam czy dobrze robię wyjeżdżając/.Duża pomoc ze strony partnera /oj ścierał się z Nim Marcin bo jest oprócz Niego ktoś jesczce/. Pozdrawiam [smilie=happy.gif]
gaga

missblack

Awatar użytkownika

Post 24-01-2006 09:38

Witaj gagamz, dzielna kobieto !!! [smilie=hi ya!.gif]
Pozdrawiam.

missblack

Awatar użytkownika

Post 24-01-2006 09:42

Witaj również marianno!!! Fajnie, że trafia tu coraz więcej mam, które mają córeczki z adhd. [smilie=kiss of love.gif]
Pozdrawiam.

Smyk

Awatar użytkownika

Post 24-01-2006 14:15

missblack pisze:Fajnie, że trafia tu coraz więcej mam, które mają córeczki z adhd.
...nie wiem co w tym fajnego
...coraz wiecej mam szukajacych pomocy = coraz wiecej dzieci z ADHD
...wcale mi sie to nie kojarzy fajnie

...ale jestem tu pierwszy raz, wiec wybrzydzac nie bede
...w posty na forum sie jeszcze nie wczytałem - zawitałem tu 'z marszu'
...tez szukam pomocy, rady, wsparcia ...a jak nie to chociaz upustu bolu
...calkiem swiezo dojrzalem do intensywnej, zdecydowanej pomocy dziecku
...mam sporo energii, mniej rozeznania, ale probuje to poprawic
...nie wiem jeszcze, z czym dobrym zapoznam sie na tym forum, ale szukam

Pozdrawiam bywalcow, a ich dzieciom i im samym zycze satysfakcji i radosci
:)

dreptak

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 24-01-2006 14:36

Smyk pisze:...coraz wiecej mam szukajacych pomocy = coraz wiecej dzieci z ADHD
...wcale mi sie to nie kojarzy fajnie
:)

Witaj Smyku.
Nie jest prawdą, że więcej osób szukających pomocy=więcej dzieci z ADHD. O ile wiem, liczba osób nadpobudliwych jest mniej więcej stała. Ale więcej osób stara się im pomóc. I to jest fajne.
Życzę Ci dużo energii, bo też czytania jest sporo. Ale na pewno znajdziesz coś dla siebie i Twojego dziecka!

missblack

Awatar użytkownika

Post 24-01-2006 15:27

Dreptak ma rację. Chodziło mi o to, że więcej rodziców próbuje zagłebić się w problem swojego dziecka i tym samym mu pomóc (dlatego tu trafia)Wcale się nie cieszę, że dużo osób ma problem z adhd. Po prostu łatwiej jest, jeżeli można tu spotkać się z kimś, kto ma ten sam problem.
Pozdrawiam.

lucy

Awatar użytkownika

Post 25-01-2006 21:58

Re: Witam!

scytka pisze:Mam na imię Justyna,mam 39 lat.Jestem mamą 3 dzieci (17,15,6).Na nadpobudliwość cierpi mój średni syn Michał.Los spłatał mi niezłego figla dająć córkę ,którą okrzyknięto geniuszem,niezwykle spokojną i zrównoważoną opiekującą się młodszym bratem ,który w wieku 3 lat pisał ,czytał ,a w wieku lat 6 dyskutuje z innymi na forum w internecie i wierzcie nikt nie domyśla się nawet z kim ma do czynienia.Dał mi wreszcie syna ,który zaczął kraść i kombinować w wieku 7 lat ,a wieku 15 lat ma za sobą sprawę sądową za kradzież i dwie sprawy przed sobą :pobicie ,wyłudzenie,napaść.Czasem brakuje sił ,ale ja wierzę ,że kiedyś weżmie górę jego druga strona osobowości,bo trzeba wam wiedzieć ,że mój syn uwielbia zwierzęta i starszych ludzi ,a oni tą miłość odwzajemniają.

Bardzo podoba mi sie ta wiadomosc. Tak oryginalna jest :D
rytmów poezji, wiersze praw nie wbiła we mnie rózga szkolna. Przepisów od najmłodszych lat nie uznawała dusza wolna. Pędziłam w świat przez szumny wiatr, gwiżdżąc i kpiąc z belferskich reguł. Ja jestem dziki, bujny kwiat żywotu nieokiełznanego.

betula

Post 26-01-2006 17:43

Mam 39 lat, mój syn Przemek ma 11 lat i stwierdzone ADHD. Ostatnio opadły mi już ręce i potrzebuję jakiegos motoru do działania. Myślę, że jestem na właściwym portalu :-)
Pozdrawiam wszystkich.

MagdaM

Post 27-01-2006 14:27

Cześć! Mam na imię Magda i mam 35 lat.Mam dwóch synów: Szymona, który ma 9 lat i jestesmy pod opieką Por Psych-Ped z wstępną diagnozą ADHD i trzylatka Maciejka który jak tak dalej będzie ma wielkie zadatki na tę samą diagnozę. Szymon jest bardzo inteligentnym dzieckiem i pod względem nauki jest pierwszy w klasie, natomiast jeśli chodzi o zachowanie to niestety na szarym końcu. Najwiekszym problemem oczywiscie jest nadpobudliwość i cały czas krzyk w pomieszaniu z płaczem. Obydwoje z mężem jestesmy na skraju nerwicy. Cieszę się że znalazłam to forum może pomoże mi w poradzeniu sobie w sytuacjach kryzysowych. Pozdrawiam Magda
Magda

irena

Awatar użytkownika

Żelazna baba/super rodzic

Dzieci: syn 27 lata, syn 26 lat-ADHD, córka 23 lata- ZA, córka 22lata

Ja: Tylko zakręcona, mąż ZA

Post 28-01-2006 11:11

Witaj Magda wśród swoich tu znajdziesz wszystko, a na pewno przyjazne dusze. [smilie=mylove.gif]

karina

Awatar użytkownika

Post 29-01-2006 15:17

oj Madziu --to chyba wypisz ,wymaluj mój synek :lol:
w szkole wysoka średnia,a w domku.........hmmmm...srednia wysoka...ale na minusie :wink:
dobrze ,że trafiłaś do nas
witam cię cieplutko :lol:
czytaj i pisz....pisz i czytaj :lol:
KARINA
(\--/)
(O.o)

malamifm29

Post 04-02-2006 18:13

WITAM WSZYSTKICH

Mam na imie Kasia i jestem z Legnicy. Mam 10 letniego syna u którego zdiagnozowano ADHD w wieku 6 lat . Ja tez mam ADHD. Mój syn odziedziczył to po prostu po mnie. Mogę smiało powiedziec że wiem co to znaczy być dzieckiem z ADHD. Jednakże w czasach, w których ja byłam dzieckiem i chodziłam do szkoły nikt nie miał zielonego pojęcia o ADHD. Ja po prostu byłam rozkapryszonym bachorem którego źle rodzice wychowali.
Dzięki swoim doświadczeniom wiem jak wychowywać swojego syna. Jakich błędów już nie popełniać. Mozecie mi wierzyć - dwóch ADHD-owców w domu - ogromne wyzwanie. Każdy dzień jest dla ciebie wyzwaniem, to sukcesy i porażki.. Ale najważniejsze sie nie poddawać.
Moim marzeniem jest założyć w moim mieście filię stowarzyszenia pomocy dzieciom z ADHD i ich rodzinom.. Jednakże nie jest to takie proste.
Mam spore chęci i czas.. tylko nie wiem jak sie do tego zabrać :)
POzdrawiam wszystkich ..
Kasia :)
PoprzedniaNastępna

Wróć do Poznajmy się