Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Przedstawmy się sobie

Moderator: Moderatorzy

dreptak

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 23-06-2005 19:57

Ulu, nie zgadzam się z tobą.
Zwłaszcza w przypadku dzieci z adhd może występować bardzo mocna dysproporcja pomiędzy rozwojem intelektualnym a emocjonalnym.
Moi chłopcy byli intelektualnie dostatecznie rozwinięci, żeby pójść rok wcześniej, a emocjonalnie zupełnie nie. Nie wiem, czy jak by poszli do państwowej podstawówki, to poradziliby sobie w pierwszej klasie. Czy rówieśnicy by ich nie zadeptali.
Nie znam dzieci Rysi, więc nie odważę się wyrokować, czy panie z poradni zrobiły dobrze czy źle. Może nie zakładajmy, że psychologowie są wyłącznie niedouczeni i chcą źle dla naszych dzieci. Może nie zawsze należy z nimi walczyć?

ulka

Dama/Kawaler Brązowego Orderu ADHD

Post 23-06-2005 20:27

gratulacje.

Dlatego, że Twoje dzieci mogły uczęszczać do szkoły prywatnej.Ale uwierz mi, że 98% dzieciaków z ADHD uczęszcza do szkół GMINNYCH.Są to horrory jednak uważam, że trzeba walczyć.Pozostaje tylko życzyć wszystkim wytrwałości. Pozrawiam ULKA.

mtmonika

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 24-06-2005 07:23

Sylwik, witamy serdecznie na forum :D ! Mam nadzieję, że znajdziesz tu wirtualne wsparcie i pomoc.

Dreptaka, Rysię i Ulę zapraszam do dalszej dyskusji na wątek o odraczaniu obowiązku szkolnego:
http://portal.adhd.org.pl/phpbb/viewtopic.php?t=242

Pozdrawiam wszystkich
Monika
"Rodzice to skomplikowany system operacyjny" - wg Wiktora, czerwiec 2005

kaszka

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 24-06-2005 08:35

Błagam nie używajmy zwrotów: "Jak mogłaś dopuścić"!!! NO, chyba, że w żartach.
Kaśka
Chodzi właściwie tylko o to, żeby mieć trochę troski, trochę względów o innych

Rysia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 24-06-2005 23:39

Droga Ulu sory ze nie napisalam do konca co postanowilam w zwiazku z odroczeniem....Teraz to juz sama nie wiem czy stety ,czy nie stety ale ja mojego syna poslalam normalnie do szkoly.....cd.na http://portal.adhd.org.pl/phpbb/viewtopic.php?t=242
ADHD'OWCY WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ!!!
"...I MĄDRY MYLIĆ SIĘ MOŻE, LECZ TRWA W BŁĘDZIE TYLKO GŁUPI".

roseanne

Post 02-07-2005 19:11

dziendobry

Jestem nowa na forum ,ale troszke obeznana z tematem
moj 12 latek zostal zdiagnozowany jako Zespol Aspergera prawie 5 lat temu, w tym tygodniu przyszla kolej na moja 10 latke - ADHD

ja . Rose zaawansowana trzydziestka, pisze spoza granic Polski

Żona Dreptaka

Wsparcie

Post 02-07-2005 19:36

Witaj, roseanne :D
Kilka lat temu, kiedy zaczynałam sie uczyć co to takiego ADHD, trafiłam na Twoją stronę.
Była to wtedy jedyna (chyba) strona poświęcona wychowaniu tzw. trudnego dziecka, pisana po ludzku a nie sucho-medycznie, przy tym po polsku. Dzięki :!:
Fajnie, że jesteś z nami.

olajaksa

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Złotego Orderu ADHD

Post 04-07-2005 20:03

Witajcie :D
Cieszę sie, że znalazłam to forum. Jestem tu ze względu na to, ze prowadzę zajęcia terapeutyczne także dla dzieciaków z adhd. Mundra taka to ja znowu nie jestem i chcę sie od Was czegos dowiedzieć. Szkoły szkołami a zycie samo nawięcej nas uczy. Poszukuje wiedzy w temacie tak wiecej od podszewki i bliżej życia. Co by oczywiscie dzieciom lepiej pomagać. Serdecznie wszystkich pozdrawiam

Ania z Wawy

Post 18-07-2005 07:26

Witam
jestem pierwszy raz na Waszej stronie
mam na imię Ania, jestem mamą 2,7 letniej Oli
ani ona, ani ja, ani moj mąż nie mamy stwierdzonego ADHD
a jestem tu dlatego, że chcę wiedzieć więcej, rozumieć więcej i nauczyć się radzić sobie w trudnych sytuacjach :wink:
mama wspaniałej Oli

kaszka

Awatar użytkownika

Post 18-07-2005 07:48

Witamy Cię serdecznie. Chyba dostaniesz medal już na wstępie!
Tylko nie zrezygnuj, bo w życiu na pewno spotkasz się z niejednym adehadowcem itympodobnym stworzeniem :lol:
Kaśka
Chodzi właściwie tylko o to, żeby mieć trochę troski, trochę względów o innych

Becia45

Post 20-07-2005 14:48

Hej
Chciałam się przedstawić. Mam dziecko 4,5 letnie chore na astme oskrzelową. Od małego był bardzo żywym dzieckiem. W wieku dwóch miesięcy musiałam chodzić już z nim do neurologa. Jest dzieckiem bardzo ruchliwym i upartym. Przy tym bardzo inteligentnym. Pediatra twierdzi, że dziecko ma napewno ADHD. Natomiast psycholog, że wszystko na to wskazuje. Jednak ona tak szybko nie wydaje takiej diagnozy. Martwi mnie, że ludzie myślą, że to moja wina bo źle wychowuję dziecko. Co prawda gdzie by się nie znalazł to niewątpliwie wyróżnia się z otoczenia. Jak się "nakręci" jest nie do opanowania.
Becia

ulka

Post 20-07-2005 21:24

Witaj Becia!

Przez 4i pół roku miałaś okazję co nieco zauważyć u swojego dziecka, raczej się nie mylisz. Mój syn w tym wieku zachowywał się podobnie, niektórzy twierdzili, że wyrośnie z tego, niestety.Gratuluję, że tak szybko skojarzyłaś fakty, bo być może przyda Ci się to w przyszłości.Życzę wytrwalości i sił.pozdrawiam ULka.

anna.j

Post 28-07-2005 10:34

PUK PUK

Witam wszystkich.Mam na imie Marzena a mój słodki urwis Damian.Ma 9 lat ,jesteśmy ze Zgierza.Przeczytałam chyba wszystkie posty i doskonale rozumiem wszystkich rodziców-zdiagnozowane ADHD od 5 lat.Jesli ktoś ma ochotę pogadać z nami lub poprostu wypłakać sie-Zapraszam.

Halina

Awatar użytkownika

Licencjonowana ADHD-owa Czarownica

Dzieci: Piotrek 24 CZR z cechami ADHD i Krzyś 15 gimnazjalista ZA z cechami ADHD

Ja: ADHD zdiagnozowane przez lekarzy moich dzieci

Post 28-07-2005 13:22

Witam Was serdecznie Marzeno, Beato i wszystkich, którzy tu do nas trafiają, cieszę się, że spotykamy się w coraz szerszym gronie, bo jak jest nas więcej możemy skuteczniej sobie pomagać, dzielcie się swoimi doświadczeniami i wiedzą o lekarzach i terapeutach do których warto pójść, taka wiedza nam wszystkim jest bardzo potrzebna. Bo na ADHD niestety nie ma jednej recepty, trzeba współpracować i pracować, pracować, pracować....... najpierw nad sobą, później nad dziećmi i nad całymi swoimi rodzinami i to co niestety jest najtrudniejsze nad pozytywną współpracą ze szkołą i nauczycielami.
Sama ADHD, synowie ZA z cechami ADHD, a mąż podejrzany o ADD
Obrazek
Obrazek
tel. 799223703

karina

Awatar użytkownika

Post 29-07-2005 16:15

witam wszystkich cieplutko :lol:
właśnie jestem przy lekturze książki "o mówieniu i słuchaniu"
wiecie ile ja błędów robię w wychowaniu mojego diabełka???!!!!!!
książka jest super,pewnie trudno będzie id razu się przestawić i postępować wg niej---ale sądzę że warto
przede wszystkim najpierw muszę poradzić sobie sama ze sobą,z moją złością ,żalem wobec młodego
potem postarać się go zrozumieć
uuuuuuuuuffffff długa droga przede mną :?
ale trzymam kciuki --sama za siebie :lol:
pozdrawiam

aetas

Post 03-08-2005 22:39

[smilie=hi ya!.gif]

Ponieważ przedstawiałam się kilka postów powyżej, tutaj chciałam tylko dodać w ramach uzupełnienia, że wyjątkowemu Karolowi przybył młodszy brat, Maciek, urodzony 30 czerwca 2005 r.
Całej naszej rodzinie życzę, żeby chociaż on nie miał ADHD... ;-)

Maciek ma 2 dni:
http://www.album.com.pl/album.php?id=10565
Gosia

Wiolka

Awatar użytkownika

Post 04-08-2005 09:07

aetas fajnie, że macie takie malutkie dzieciątko w domku. Zajrzałam na stronkę i zaskoczyło mnie to. Ale mając 2 dni też się cudnie wygląda. Stronka ciekawsza będzie przy wiekszej ilości zdjęć. Sam projekt utworzenia jej jest ciekawy. Pozdrawiam rodzinkę małego Maćka. [smilie=mylove.gif] [smilie=peek a boo!.gif] [smilie=i love you1.gif]

ag.ma72

Awatar użytkownika

Post 04-08-2005 13:56

GRATULACJE :!: :!: :!: [smilie=heart fill with love.gif]
Majda Agata
Pracownia Terapeutyczna ALFA
ag.ma@poczta.onet.pl, tel. 512 331 430
www.pracowniaterapeutycznaalfa.manifo.com
Baza danych instytucji pomagających osobom z ADHD i innymi problemami.

dorotas7

Awatar użytkownika

Waleczny rodzic

Post 09-08-2005 15:45

Witam :lol: Mam ponad 40-ci lat i jestem szczęśliwą mamą dziecka z adhd oraz partnerką (również szczęśliwą) adhd-owca.Moje życie jest pełne niespodzianek i baaaardzo wesołe.
Mąż jako dziecko był bity :cry: i przywiązywany do stołu nauczycielki, żeby nie przeszkadzał w lekcji, natomiast nasze dziecko ma już lepszą sytuację, bo nie jest bite i przywiązywane a za wezwania ( ciągłe) do szkoły nie jest karcone. Przyznam, że czasami nie nadążam za nimi i sądzę, że przy nich czas mi za szybko leci. Ciągle zasypują mnie dziesiątkami dowcipów, których ja niestey po godzinie nie pamiętam ale jak już wspomniałam jest wesoło. Z problemami dziecka w szkole walczę - niestety sama i cieszę się, że mogę być z Wami.
Pozdrawiam.
Dorota :P :P

Halina

Awatar użytkownika

Dzieci: Piotrek 24 CZR z cechami ADHD i Krzyś 15 gimnazjalista ZA z cechami ADHD

Post 09-08-2005 16:43

Doroto w Tarnowie nie jesteś sama, była tam konferencja i jest tam trochę ludzi, którzy chca coś działać, na pewno organizują grupę wsparcia, myślę, że powinnaś się z nimi skontaktować i wspierać się razem w przeciwnościach losu, w walce ze szkołą,żeby nie zrobiła krzywdy Twojemu dziecku.
Obrazek
Obrazek
tel. 799223703

Anna1

Post 12-08-2005 09:13

Witam serdecznie, zupełnie zapomniałam sie przywitać... :oops
: Mam na imię Ania, lat 27. Jestem mamą 4-o letniego syna z ADHD, mieszkam w Bydgoszczy. Bardzo się cieszę z zaistnienia na forum dyskusyjnym i mam nadzieję że wszystkie spisane tu doświadczenia i porady pomogą nam w stawianiu czoła wszelkim trudnościom... a jest ich multum!!!
Andzia

Wiolka

Awatar użytkownika

Post 12-08-2005 09:23

I ja witam nowych i pozdrawiam wszystkich, którzy tu choćby zajrzeli. [smilie=kiss of love.gif] [smilie=hi ya!.gif] Miłego i spokojnego dnia życzę. [smilie=heart fill with love.gif]

tomek

Post 12-08-2005 09:55

Hmm... Przejżałem cały wątek i nie ma ani słowa o mnie. Kilka osób z forum zna mnie osobiście, inni niech żałują :P
No więc:

Nazywam się, jak to nazwa użytkownika sugeruje, Tomek i jestem starszym synem Dreptaka (bratem Etama).
Właśnie rozsadziłem liceum i zabieram się za rozpracowywanie uniwersytetu warszawskiego... poczekamy na skutki.
Z działalności innej: harcerzę (prowadzę gromadę zuchową), ratuję (harcerski klub ratowniczy), czasem zdarzy mi się coś napisać i troche innych cudów. Niekiedy sam się boję tego, co wyczyniam:P

Na forum zajmuję się moderowaniem, drobną administratorką i wtrącaniem swoich trzech groszy w razie potrzeby.

Pozatym, zakręcony jak słoik majonezu jestem....
Polska to kraj odwrotny (...) jesteśmy gdzieś między antylopami a słoniami)

Ignacy Baumberg, koordynator medyczny psp.

aetas

Post 18-08-2005 21:18

Witam ponownie po długaśnej przerwie :-)

Wprawdzie przedstawiałam sie już kilka bodajże wpisów wcześniej, jednak chciałam gwoli uzupełnienia dodać, że mój superzdolny, nadpobudliwy Karol nie jest już jedynakiem, od ponad miesiąca ma brata Maćka, który zapowiada sie na ciut sokojniejszego człowieka, ale rokowania, rokowaniami, a co będzie, życie pokaże ;-)
A to Maciejek:
http://www.album.com.pl/album.php?id=10565

Pozdrawiam serdecznie wszystkich "Nadpobudliwców" i tych, którym przychodzi z nimi żyć... ;-)
Gosia
Gosia

DorDa

Awatar użytkownika

Waleczny rodzic

Post 19-08-2005 07:56

Re: Witam ponownie po długaśnej przerwie :-)

aetas pisze: mój superzdolny, nadpobudliwy Karol nie jest już jedynakiem, od ponad miesiąca ma brata Maćka, który zapowiada sie na ciut sokojniejszego człowieka, ale rokowania, rokowaniami, a co będzie, życie pokaże ;-)

Bądź dobrej myśli! Gratulacje - śliczny chłopak!!! [smilie=mylove.gif]
Pozdrawiam,
Dorota

Anna1

Post 19-08-2005 08:37

Ja również gratuluję ślicznego bobasa!!! :ithl:
Andzia

kbaling

Awatar użytkownika

Post 23-08-2005 12:20

WITAM! JESTEM NOWA NA FORUM, MAM NA IMIE KAMILA, SYN MICHAL -UROCZY 7LATEK Z ADHD, CHETNIE POGADAM Z INNYMI RODZICAMI, POZDRAWIAM :)

Żaneta

Awatar użytkownika

Post 29-08-2005 15:53

Przedstawmy się sobie

Witam wszystkich i bywalców forum i tych którzy dopiero zaczynają tak jak ja.Nazywam się Żaneta i mam 27 lat jestem z Katowic.Mam wspaniałego synka sześcioletniego Dawidka ADHD-owca dzięki któremu trafiłam na forum.Trzymajcie tak dalej nawet nie wiecie jakie dajecie wsparcie osobom ,które szukają pomocy.
Pozdrawiam wszystkich ,miłego klikania.
Żaneta mama i żona ADHD-owców

kbaling

Awatar użytkownika

Post 29-08-2005 16:16

witaj Żaneta! miłego czytania, jest tu wprost skarbnica wiedzy i, jak dla mnie, mnóstwo mądrych rad, pozdrawiam :D

mtmonika

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 30-08-2005 08:06

Witajcie, witajcie!
Dorotas7, Anno1, kbaling, Żaneto - fajnie, że jesteście. Razem łatwiej!!
Aetas - WIELKIE GRATULACJE z okazji narodzin synka. Czyżby nowy ADHd-owiec dołączył do naszego grona :lol: ?

Tomku - witaj :wink: !!! No, jak na ADHd-owca to masz lekko opóźniony zapłon :lol: :lol: :lol: !
Monika

stworzonko

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 30-08-2005 18:00

Też się dołączam :) Witam nowych adhdowców! I gratulacje, aetas!!! ^^
"Gdybym był rybą z Ukajali, to oczywiście wciąż bym śpiewał.
Rodacy by mnie się słuchali i podziwiali jak Szopena. Uma uma um."

jarek

Post 30-08-2005 23:50

Aetas,

Gosia,
przedstawiając się koncentruje się na dziecku - to miłe, gratuluję, ( może z drugim będzie mniej problemów).

Aetas to jeden z najwybitniejszych "integratorów" rodziców dzieci z ADHD w necie, inicjatywa na gazeta pl! to bylo coś ważnego dla ADHD w Polsce, ja o tym będę pamiętał.
pozdrawiam

DONA1

Post 01-09-2005 17:18

Wreszcie udało mi się zalogować. Czy jest ktoś z Wocławia lub okolic. Mam córkę 15 lat, która ma ADHD. Problemy zaczęły się nadobre gdy zaczęła naukę w gimnazjum. Teraz przeżywam lęk przed szkołą.
Nie mogę znależć dobrego psychiatry (od ADHD) we Wrocławiu. Proszę pomóżcie

masia

Awatar użytkownika

Post 03-09-2005 16:52

Witamy wszystkich serdecznie jeszsce raz.Przedstawialiśmy sie już na forum to Marzena i Damian ze Zgierza.Wczesniej pisaliśmy z kompa babci teraz mamy w swoim domku neta więc jesteśmy na miejscu.
POZDRAWIAMY

MARZENA [smilie=hi ya!.gif] [smilie=hi ya!.gif]

Moni

Post 08-09-2005 06:15

Re: Przedstawmy się sobie

witam wszystkich bardzo serdecznie! Jestem Moni,mam 12 letnia corkę ktora ma ADHD.Wychowuje ją sama.Potrzebuję fachowej pomocy poniewaz kompletnie sobie nie radze.Nie za bardzo umiem tez sie tutaj poruszac.Chetnie odpowiem na wszystkie pytania.Pozdrawiam
Moni

ZERÓWKA

Post 09-09-2005 19:57

Bardzo przepraszam, że wcześniej się nie przedstawiłam/łem ( piszemy z mężem na zmianę), ale jest okazja, ponieważ dostałam ORDER - mój pierwszy w zyciu !!!!. A tak na poważnie to mam na imie Wioletta lat 41 bez adhd, staż małżeński lat 20, dzieci Arek 18 latbez adhd, Kubuś 6 lat nasze slonko z ADHD no i trzeci Sławek lat 43 - mąż (chyba nie ma adhd, he, he). Wszyscy urodzili się i żyją w Szczecinie. UFFF.... pozdrawiam wszystkich i do usłyszenia.

DorDa

Awatar użytkownika

Waleczny rodzic

Post 10-09-2005 09:22

Witajcie ZERÓWKI!!! [smilie=hi ya!.gif]

Gratulujemy ORDERU!!

(Ja z mężem nie piszę na zmianę tylko czasami "pod dyktando" :P bo mój małżonek zapomniał hasła a jest za leniwy, żeby zarejestrować się ponownie! [smilie=to funny.gif]
Pozdrawiam,
Dorota

dreptak

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 10-09-2005 11:23

jak ktoś ma problem z hasłem - proszę nie wstydzić się tego tylko zgłaszać problem do mnie. Zawsze pomogę.
Jak nie zapomnę :)
adres email jest wszytskim znany
dreptak :twisted: adhd.org.pl

aetas

Post 13-09-2005 21:22

mtmonika pisze:Witajcie, witajcie!
Dorotas7, Anno1, kbaling, Żaneto - fajnie, że jesteście. Razem łatwiej!!
Aetas - WIELKIE GRATULACJE z okazji narodzin synka. Czyżby nowy ADHd-owiec dołączył do naszego grona :lol: ?
Tomku - witaj :wink: !!! No, jak na ADHd-owca to masz lekko opóźniony zapłon :lol: :lol: :lol: !

Moniczka, Ty mie nie strasz :shock:
jeden wystarczy... :?
Gosia

Monia

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Srebrnego Orderu ADHD

Post 14-09-2005 07:59

Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Mam na imię Monika ( 32 lata) z Warszawy.
Na forum trafiłam dwa dni temu całkiem przypadkowo.
Syn Mateusz 14 lat.
Mniej więcej od trzeciej klasy szkoły podstawowej stwierdzone ADHD. Jesteśmy po kilku próbach leczenia farmakologicznego, jak dotąd bez większych sukcesów. W ubiegłym roku Mateusz brał stratterę , teraz natomiast zaproponowano nam Ritalin.
Od kąd pamiętam Mateusz zawsze był żywym dzieckiem (tak po cichu myslę ze ma to po mamusi)
Mam z nim duże problemy w domu i w szkole, ale mam nadzieję że sobie z tym jakoś poradzimy (bardzo w to wierzę)
Nie będe się na razie więcej rozwodzić, pozdrawiam wszystkich i od dziś będę stałym bywalcem tego forum.

Pozdrawiam Monika :D

mtmonika

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 14-09-2005 08:16

Ale fajnie!
Jeszcze jedna Monika w gronie matek ADHD-owców :lol: !
Naliczyłam, że jest nas przynajmniej 5 :D .
Witaj Moniko!
Monika

Monia

Awatar użytkownika

Post 14-09-2005 09:54

Ja tez się cieszę ze nie jestem sama.

Pozdrawiam gorąco

barelka

Post 14-09-2005 12:28

Witajcie! krążę tutaj od jakiegoś lipca, z wielkim zainteresowaniem śledzę tematy i właśnie oprzytomniałam, że jeszcze się nie przedstawiłam...nieładnie z mojej strony. Ale lepiej późno niż wcale: więc mam 38lat, Grzesia 16-letniego z ADHD i 10-letnią córcię nie sprawiającą w zasadzie żadnych problemów. Mój malutki :P Grześ (180cm wzrostu) jest ciężkim przypadkiem, ADHD zdiagnozowane dopiero 4 lata temu, od ponad 3lat leczony(bez większych sukcesów). Syn ma za sobą m.in. 10-dniowy pobyt w szpitalu neuropsychiatrycznym w Józefowie, z którego został wyrzucony za złe zachowanie i niestosowanie się do zasad!!!
Z czasem krucho, praca no i rok szkolny, odrabianie lekcji... Gdybym nie ślęczała z nim przez ostatnie lata, to nie wiem ile lat by już powtarzał. A tak udało się skończyć podstawówkę i gimnazjum w terminie. Bardzo żałuję, że nie mam bliżej do W-wy (170km), spotkania z Wami....! Przeżyłam wiele upokorzeń, syn był wyrzucany ze szkół, albo dobrowadzeni do ostateczności zabieralismy go sami. Naprawdę jestem szczęśliwa, że mam przynajmniej mozliwość kontaktu z Wami za pośrednictwem forum. Pozdrawiam wszystkich gorąco!

Monia

Awatar użytkownika

Post 14-09-2005 12:36

Barelko rozumiem Cię w 100%, ja tez się cieszę że nareszcie mogę sobie porozmawiać z osobami które mają taki sam problem jak ja. To forum to cos wspaniałego.

slawia

Awatar użytkownika

Post 14-09-2005 16:10

Przedstawmy się sobie

Witam! :) Mam na imię Iwona. Jestem mamą trzynastolatka (Kamil) z rozpoznanym na wiosnę tego roku ADHD.Mam nadzieję, że razem z Wami łatwiej nam będzie dalej żyć. Pozdrawiam wszystkich,cieszę się,że jesteście!!!

sylwus

Post 14-09-2005 23:07

Witajcie!
Czas i na mnie.
Na imię mam Sylwia. Mam 34 lata i WSPANIAŁEGO syna Wojtka lat 11. Mieszkamy w Radomiu. Od miesiąca Wojtek jest posiadaczem dokumentu stwierdzającego ADHD. (choć od dawna go o to podejrzewałam)
I w tym miejscu chcę jeszcze raz, tym razem na forum, złożyć serdeczne podziękowania Halinie.
No i pozdrowienia dla Dreptaków, a szczególnie mocne uściski od Wojtka.

gudusiowa

Awatar użytkownika

Post 16-09-2005 10:03

Cześć,
Jestem tu od kilku dni - odkąd padło podejrzenie w szkole. Mam na imię Kamila, mam 10 letniego syna Macieja (20.09-wizyta w poradni) i 9 letnią córkę Martę. Cieszę się, że trafiłam na to forum.

kamilqak

Post 16-09-2005 20:44

Witajcie,
mam na imię Kamilla, lat 31, nie mam ADHD, mąż chyba też nie a nasza corka-Nastka (13 m-cy)-jeszcze nie. Zajrzałam na forum z innego, lecz równie ważnego powodu. Kończę właśnie szkołę Pracowników Służb Społecznych projektem dotyczącym ADHD. Celem projektu jest rozpowszechnienie wiedzy na temat ADHD wśród rodziców i nauczycieli poprzez wykład i informator, w którym znajdą się informacje dotyczące nadpobudliwości i formy pomocy dostępne w Warszawie. Informator, mam nadzieję, trafi do wiekszości szkół w Warszawie. Przeprowadzone badania potwierdziły trafność wyboru tematyki, wykazałyduże zainteresowanie rodziców i nauczycieli. Potrzebni będą wykładowcy i środki na wydrukowanie informatorów. Liczę na pomoc, wskazówki i ewentualną współpracę. Jeśli znajdą się osoby chętne, by pomóc w realizacji projektu proszę o maile. Pozdrawiam wszystkich i życzę wytrwałości

Halina

Awatar użytkownika

Post 16-09-2005 21:02

Kamillo, w czym możemy Ci pomóc?? jak widzisz temat jest bardzo popularny, bo do tej pory o ADHD niewiele się mówiło, i bardzo wielu ludzi ma ogromne luki w wiedzy na ten temat, takie akcje są potrzebne, ale dlaczego tylko Warszawa, podejmijcie trud i zróbcie akcję i w innych miastach w Polsce, przynajmniej wojewódzkich, w Warszawie jest dobrze, bo tam są odpowiedni lekarze i terapeuci, w reszcie Polski bywa różnie i tam dopiero rozgrywaja się dramaty.
Obrazek
Obrazek
tel. 799223703

kamilqak

Post 19-09-2005 20:57

Halino,cieszę się że się odezwałaś, potrzebuję sponsorów do wydania informatora (może któś chciałby wydrukować 1000 informatorów? Z kosztorysu wyszło mi około 1500 zł. chcąc drukować je w drukarni) i wykładowców-specjalistów, którzy zechcieliby społecznie wziąć udział w wykładzie, który jest organizowany w ramach projektu socjalnego.
A dlaczego tylko w warszawie? Z prostej przyczyny-tutaj mieszkam i chodzę do szkoły, poza tym dopiero zaczynam. Być może ktoś weźmie ze mnie przykład i zrobi to samo w swoim mieście. Może wtedy będę mogła służyć pomocą:)
Pozdrawiam
PoprzedniaNastępna

Wróć do Poznajmy się