Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Witam z Halinowa k/W-wy

Moderator: Moderatorzy

edzia

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brązowego Orderu ADHD

Post 19-09-2006 18:52

Witam z Halinowa k/W-wy

:shock:
Witam serdecznie wszystkich tu obecnych:) jestem zdziwiona że jest nas tylu.Mam na imię edzia i jestem mamą Przemeka(9 latka z adhd).Mieszkamy w Halinowie koło Warszawy.Czytam Was od jakiegoś czasu i zastanawiam się skąd czerpecie siłę której mi coraz częściej brakuje...W czwartek idę do lekarza po receptę na leki i zastanawiam się skąd mam na nie wziąć kasę.To wszystko jest bardzo dołujące,ale dziękuję Bogu że to tylko ADHD i nic więcej.Trzymajcie proszę za nas kciuki.edzia

ela lech

Wsparcie

Post 19-09-2006 19:56

Witaj edziu,oczywiście kciuki trzymamy,a już czytając forum robi się raźniej,więc czytaj i pisz,pisz...
Mama szesnastolatka z ADHD i prawie piętnastolatka z ADD

twardaa

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Srebrnego Orderu ADHD

Post 19-09-2006 20:02

Witaj i zagladaj na to forum jak najczęściej to na pewno i Tobie siły nie zabraknie :)
trzymaj sie cieplutko
Nauczono nas żyć
By drugiemu nie dawać nic
Może zdarzy się cud
W naszych sercach stopnieje lód
(Szymon Wydra )

edzia

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brązowego Orderu ADHD

Post 20-09-2006 09:16

Serdeczne dzięki za przywitanie.Czytam i czytam i aż mi szumi z nadmiaru wrażeń i wiedzy.Już teoretycznie wiem co zrobić żeby zrefundowali mi leki ,konkretnie ritalin:) długa droga przedemną.Leczymy się w CBT ale udało mi się ustalić że zapotrzebowanie może wystawiś lekarz rodzinny,więc to dobra wiadomość dla wszystkich którzy terapię mają prywatnie-tylko dlatego że państwowo kazali nam kilka lat czekać na wizytę:(( Jutro śmigam do Pani doktor więc jak już będę wszystko wiedzieć to napiszę:) Dzięki za wsparcie i do następnego kliknięcia:)

gusia

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Srebrnego Orderu ADHD

Post 20-09-2006 09:23

witaj Edzia :)
to prawda - to forum jest lekiem na naszą bezsilność i niewiedzę :)
jestem tu od niedawna i także czytam to forum po kolei po trochę (jak tylko mam czas). Tobie także radzę :)
i trzymam kciuki
Pozdrawiam serdecznie Ciebie i rodzinkę :)
gusia
córka 12 lat ADHD, ja - od chwili gdy zaczęłam poznawać co to takiego - doszłam do wniosku, że też to miałam, a może i nadal mam :)
Różą - w dowód wdzięczności - obdarowuję każdego kto mi pomaga na tym cudownym FORUM :)

Wróć do Poznajmy się