Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Proszę o pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Ddominika

Post 12-05-2006 15:48

Proszę o pomoc.

Witam. Jestem mamą 6 letniego Jasia. W 6 m-cu życia neurolog stwierdził u niego adhd. 3 lata temu przeprowadziliśmy się z Warszawy do Dęblina i właśnie zaczęły się POWAŻNE kłopoty w szkole. Mój Jasio jest agresywny w stosunku do dzieci i nauczycieli. Nie pierwszy raz rzucał w nauczycielkę czym popadnie. Nie istnieją dla niego żadne bariery. Dzisiaj zamachnął się na nauczycielkę krzesełkiem. Po czym obrzucił panią dyrektor klockami. Sama widziałam ślady na jej rękach. Dzięki Bogu nauczyciele i dyrekcja są w porządku. Myślę, że jak na małe miasteczko są wprost idealni. Inna sprawa, że Jasio jest bardzo ciepłym i ponad przeciętnie inteligentnym dzieckiem. Chyba tylko dlatego dużo uchodzi mu na sucho. Ale do czasu. Kiedy dostaje napadu szału to pani musi zabierać dzieci z klasy, żeby nie zrobił im krzywdy, dzwoni po mnie i muszę Jasia zabierać ze szkoły. Gdy ma lepszy dzień potrafi być rozkoszny. Wchodzi nauczycielkom na kolana, tuli się i prawi im komplementy. Ale tych dni jest może z 5%. Muszę dostać się na jakąś terapię, ale skuteczną. W Dęblinie chodzimy do poradni psych.-pedagog. i jeździmy do psychiatry dziecięcego w Puławach. Ale na te Puławy to tylko szkoda benzyny i czasu. Absolutne asekuranctwo. Tragedia. Słyszałam o prof. Kołakowskim...?
Dominika

teresa66b

Dama/Kawaler Brązowego Orderu ADHD

Post 18-05-2006 16:35

proszę o pomoc

O ile wiem ten człowiek przyjmuje w Warszawie, warto go szukać ,może zacząć od szpitala psychiatrycznego dziecięcego w Warszawie? Pozdrawiam
pozdrawiam -Teresa

Halina

Awatar użytkownika

Licencjonowana ADHD-owa Czarownica

Dzieci: Piotrek 24 CZR z cechami ADHD i Krzyś 15 gimnazjalista ZA z cechami ADHD

Ja: ADHD zdiagnozowane przez lekarzy moich dzieci

Post 18-05-2006 19:07

Jedyna szansa to www.cbt.pl
Sama ADHD, synowie ZA z cechami ADHD, a mąż podejrzany o ADD
Obrazek
Obrazek
tel. 799223703

sadman

Post 25-06-2006 11:43

szukam pomocy dla siebie. mieszkam w gdansku. mam 42 lata. chcialbym nawiazac kontakt z kims kto ma podobny praoblem i jest rowniez z trojmiasta

Wróć do Poznajmy się