Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Mama Przemka z Torunia

Moderator: Moderatorzy

mamaPrzemka

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Srebrnego Orderu ADHD

Post 24-04-2006 10:46

Mama Przemka z Torunia

Witam.
Jestem z Torunia. Synek ma prawie 4 lata. Ale od dawna wykazuje cechy charakterystyczne dla nadpobudliwosci. Staramy sie jak tylko mozemy mu pomoc, ale jego zachowanie czesto nas mocno wypompowuje. Bylismy juz na wizycie w Poradni zdrowia psychicznego. Przemek byl na badaniach w PPP, ale jak wiem to troche za wczesnie aby cos na pewno powiedziec. Ostatnie jego zachowanie boli nas na tyle ze zaczynamy na powaznie szukac wsparcia dla nas. Szukałam juz jakis warsztatow gdzies blisko nas, ale nic nie znalazłam a na dojazdy dlaekie nie mozemy sobie pozwolic. Moze tu znajdziemy pomoc.
Moze tez jest ktos z Torunia z dzieckiem w wieku przedszkolnym??

Pozdrawiam wzystkich.
Mama Przemka (2002r - ADHD czyli grzeczny i spokojny inaczej)

Halina

Awatar użytkownika

Licencjonowana ADHD-owa Czarownica

Dzieci: Piotrek 24 CZR z cechami ADHD i Krzyś 15 gimnazjalista ZA z cechami ADHD

Ja: ADHD zdiagnozowane przez lekarzy moich dzieci

Post 24-04-2006 13:23

Witaj Mamo Przemka, jak już tu trafiłaś to bardzo dobrze, mam nadzieję, że nasze doświadczenia pomogą Ci w pracy z Przemnkiem, a z Torunia jest kilka osób, może nie rodzice przedszkolaków, ale to nie ważne, kiedys przeżywali to samo i przynajmniej pomogą Ci zrozumiec siebie i dziecko i nie reagować emocjonalnie na jego dziwne zachowania, bo tu od Ciebie zależy w dużej mierze przyszłość Twojego dziecka i od Twojej akceptacji.
Sama ADHD, synowie ZA z cechami ADHD, a mąż podejrzany o ADD
Obrazek
Obrazek
tel. 799223703

mamaPrzemka

Awatar użytkownika

Post 24-04-2006 13:30

Wielkie dzieki, za miłe powitanie Halina.

ja juz duzo wiem o tym probblemie, staram sie sporo czytac, ale najlepsze sa grupy wsparcia, ludzie ktorzy przezywaja podobne problemy. To od nich najlatwiej nauczyc sie jak sobie radzic w roznych sytuacjach, zrzumiec Przemka i siebie.

Postaram sie poszperac na forum.
Dzieki.

ewak

Dama/Kawaler Brązowego Orderu ADHD

Post 15-08-2006 16:48

witaj - prowadzę grupę wsparcia dla rodziców w Bydgoszczy od 2002r oraz warsztaty edukacyjne dla rodziców jeżeli jesteś zainteresoeana to zapraszamy spotkania w każdy pierwszy czwartek miesiąca -najbliższe 7-09-2006 ul Przodowników Pracy 12 w budynku BORP-y

mamaPrzemka

Awatar użytkownika

Post 17-08-2006 07:26

Dzieki za zaproszenie, ale czy sa tez tam rodzice takich małych dzieci jak Przemek??

ewak

Dama/Kawaler Brązowego Orderu ADHD

Post 18-08-2006 18:22

mamy dzieci w różnym wieku najczęściej szkolne jest też kilkoro przedszkolnych- przeciesz każde z nich miało kiedyś 4lata -a im wcześniej zaczniesz wprowadzać najbardziej skuteczne metody oddziaływania tym większe masz szanse na niedopuszczenie do powikłań i uniknięcie wielu błędów które my popełnialiśmy miotając się w nieświadomości - bardzo żadko zdarza się aby rozpoznanie było postawione tak wcześniw--tylko w wyjątkowych praypadkach -jednak metody które stosujemy sprawdzają się u wszystkich dzieci!!

Wróć do Poznajmy się