Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Witam i ja.

Moderator: Moderatorzy

delll

Post 27-02-2006 14:12

Witam i ja.

Jestem mamą ośmiolatka z ADHD i prawie pięciolatka bez żadnych dysfunkcji. To wbrew pozorom wcale nie ułatwia sprawy - "trudnośc" starszego jest doskonale widoczna przy bezproblemowym, grzeczniutkim, zrównoważonym ( mogłabym jeszcze tak długo...) małym. Wciąż się uczę kochac obu tak samo, akceptowac starszego i wszystkie kłopoty z nim związane. Do niedawna zupełnie nie umiałam pogodzi się z faktem, że mój wymarzony starszy synek ma tak poważny problem, z którym będziemy się całe życie musieli zmagac. Teraz nadszedł etap, w którym walczę o siebie, aby normalnie życ, nie ugiąc się pod ciężarem brzemienia, nie zgorzkniec i nie odsunąc się od ludzi. Mieszkam w niewielkim mieście w woj. pomorskim. Uczestniczyłam w zajęciach dla rodziców i terapii grupowej dla dzieci w Gdańsku. Niestety to grubo ponad 100 kilometrów od nas, co trochę utrudnia sprawę. cieszę się, żę znalazłam to forum, poczułam się tu prawie jak...w domu :wink:
delll

OLA1234

Post 26-11-2006 09:05

problem adhd

witam ja z adhd zmagam się od 8lat. Nasz syn jest zdiagnozowany na ADHD.Jest pod stała opiką psychiatry, neurologa,oraz poradni psychologicznej.W szkole na uczanie indywidualne.Obecnie chodzi do Liceum Profilo. ZARZĄDZANIE INFORMACJAMI nieźle sobie radzi.Jego hobby to komputery. Gdyby nie te ataki ADHD, to było by super.Obecnie zażywa rispolept i anafranil.Concerta i itp. nie pomagały. Teraz znów leki zmienią.Sama od 4lat choruję na depresję , nerwicę i padazckę.Rozumiem Ciebie doskonale.Mój numer gadu gadu 711730
Ola choruje na depresje i nerwice potrzebuje kontaktu. Mam 44l.

PANIUSIA69

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 21-12-2006 11:07

Re: problem adhd

Witaj delll wiem że ciężko się pisze na forum o swoich problemach ale niekiedy warto!Sama jestem mamż 3 chłopców najstarszy Dominik lat prawie 10 ma zdjagnozowane ADHD od 3 lat , średni Raduś lat prawie 7 od 2 lat a maluszek najmłodszyt ma prawie 10mc i to jest Błażej narazie nie daje powodów do zmartwień.U nas w mieście nie ma żadnej"dobrej i miłej" poradni ani grupy wsparcia.W szkole same problemy a w domu niekiedy istny sajgon.Na wojnie jest lepiej niż u nas w domu,ale to nie ma znaczenia.Chłopcy biorą tabletki minn petyryl imipramin rispolept i jakies tam jeszcze były ale leki nie rozwiązują problemu bo po nich popołudniami śpią a to nie tędy droga.Głowa do góry.moje gg to 6454007 pa pa Basia
SZCZĘŚLIWA MAMA TRZECH WSPANIAŁYCH SYNÓW.

marko

Post 12-09-2007 19:15

Jestem tatą sześcioletniego Michała który ma zdiagnozowane ADHD i jest leczony Concetą. Jedynym mankamentem togo leku jest przerażająco wysoka cena leku w aptece. Oboje z żoną jesteśmy na rentach.Nie wiemy co mamy robić i jak postępować z naszym Miśkiem.Mieszkamy na Dolnym Śląsku
Markopolo

matken

Awatar użytkownika

Wiedźma dyplomowana

Dzieci: Krzysztof ZA (21,5), Jędrzej nie do końca NT (20), Kacper klon najst. (5 i 3/4)

Ja: tego nie wiadomo

Post 13-09-2007 07:02

Witaj.
Dobrze, że tu trafiłeś. Znajdziesz tu mnóstwo wskazówek jak postępować ze swoim dzieckiem. Są na forum osoby z Lubina i o ile się orientuję, to jest Twoja okolica :) Czytaj i o drogę pytaj. Pomożemy.
Stowarzyszenie Akceptacja Gliwice
Klub Rodziców Autyzm HELP Fundacji JiM

Beata

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 13-09-2007 07:15

Witaj Marko.:)
Chętnie podzielimy sie swoją wiedzą. Pytaj smiało:).

Wróć do Poznajmy się