Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

poznajmy sie

Moderator: Moderatorzy

elzbieta nowicka

Dama/Kawaler Brązowego Orderu ADHD

Post 06-02-2006 14:27

poznajmy sie

jestem rodzina zastepcza dla 5 letniego chlopca co do ktorego sa podjrzenia ze ma ADHD . Trafil do mnie jak mial 1 rok i 3 miesiace .Od poczatku byly z nim ogromne trudnosci ale uspakajano mnie ze jego zahcowania sa zwiazane z procesami adaptacyjnymi . Jesli dodac do tego ze dzicko bylo porzucone przez matke i umeszczone w rodzinnym pog . opiekunczym to tlumaczenia byly calkiem sluszne . Powtarzano mi ze jak bedzie otaczany miloscia i cierpliwoscia to powoli bedzie z tego wyrastal . Chlopiec w maju skonczy 5 lat a problemow jest nie mniej . Ostatnio bylam z nim u lekarza rodzinnego na samym wstepie powiedzal ze nie jest specjalista w tej dzedzinie ale na jego oko to jest klasyczny przyklad adhd . Czasem jestem bezradna bo nie wim co zrobic jaka zastosowac kare i czy wogole stosowac co robic jak mnie bije lub probuje niszczyc przedmioty kiedy halasuje jak chcem np. ogladnac film lub robi wokol siebie niesamowitty balagan bo nie potrafi sie zajac czyms dluzej niz 5 min

Ilona Lelito

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 06-02-2006 15:24

Re: poznajmy sie

Elżbieto, w Gorzowie działa świetnie Stowarzyszenie "ale nasze" i na pewno Ci pomogą - współpracują z wieloma specjalistami. Na tym forum są namiary na Nich - chyba w wątku "Stowarzyszenia". Zreszta jak tylko Pan Szef :D stowarzyszenia natknie się na ten wątek, to się pewnie odezwie. Możesz też wysłać do Niego wiad. prywatną - Roman (z takim ślicznym misiem koalą)
Pozdrawiam gorąco !
Ilona Lelito - Polskie Towarzystwo ADHD
www.ptadhd.pl, e-mail. ilelito@tlen.pl, tel. 0 693 357 434
Kampania Społeczna ADHD - ŚWIAT TO ZA MAŁO!

elzbieta nowicka

Dama/Kawaler Brązowego Orderu ADHD

Post 07-02-2006 01:21

poznajmy sie

dzieki za rade .Swiatelko w tunelu sie pojawilo

Roman

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Srebrnego Orderu ADHD

Post 07-02-2006 20:25

Re: poznajmy sie

Ilona Lelito pisze:Elżbieto, w Gorzowie działa świetnie Stowarzyszenie "ale nasze" i na pewno Ci pomogą - współpracują z wieloma specjalistami. Na tym forum są namiary na Nich - chyba w wątku "Stowarzyszenia". Zreszta jak tylko Pan Szef :D stowarzyszenia natknie się na ten wątek, to się pewnie odezwie. Możesz też wysłać do Niego wiad. prywatną - Roman (z takim ślicznym misiem koalą)

Natknąłem się i odzywam się.
Pani Elżbieto, zapraszamy do nas .Jest nas coraz więcej ,na ostatnim spotkaniu grup wsparcia ,było ponad 40 osób :shock:

Ilona ,dziękuję za miłe słowa. :wink:

Pozdrawiam Roman
Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Nadpobudliwym "ale nasze" w Gorzowie Wlkp.
tel. 504 830 900
mail: adhdgorzow@op.pl

Wróć do Poznajmy się