Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Poważny problem związany z pracą.

Moderator: Moderatorzy

Aneta

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Dzieci: 19 miesięcy

Ja: zdiagnozowane ADHD

Post 27-07-2015 08:34

Poważny problem związany z pracą.

Witam, mam poważny problem z pracą jak wynika z tematu i już pisze dlaczego.

Pewnego ranka złożyłam CV do firmy HTC biuro turystyczne = ankietowa praca. Na drugi dzień odpisali bym do nich przyszła na rozmowę przyjęli mnie i zostałam tam ale zaczęłam super ankiety robić i zaczęła się zazdrość czyli koleżanki zaczęły mi dokuczać wyzywać, jak wychodziłam zmieniać mi cos w ankietach itp. itd. Więc związku z tym ,że chodziły na skargi a one pracują już 3,4 lata wiec im wierzą a nie mi prawda mówię o kierownictwie oczywiście. Dlatego zaczęłam je kamerować i się wydało ,ze były obgadywania ,zmienianie itp. Więc zaczęłam płakać bo już sobie Nie radziłam a potem zaczęłam mdleć z tych nerwów wiec jestem jak by na urlopie aż zrobię wszystkie badania ale już zrobiłam wiec zadzwonię dzisiaj do nich i zobaczę co mi powiedzą, oczywiście ciągle chcą rozmawiać z mamą a nie ze mną dla mnie to głupota bo jestem dorosła i sama za siebie odpowiadam nie rozumiem tego albo dzwonią do mojej pani psycholog i się upewniając czy chodzę do psychologa jeju i jeszcze chcieli się dowiadywać o czym gadam z panią psycholog ale ona nie może mówić więc im powiedziała, że nie może na takie tematy odpowiadać im tylko powiedziała ,że chodzę do psychologa. Wiec zaczęłam szukać innej pracy i się udało też na ankiety z umowa zlecenie i przez tydzień chodziłam ale ankiety są z przerwami jak bazy nie ma to nie ma pracy i czasie wychodzi nawet cały mc nie ma pracy wiec ja durnieje i nie wiem co robić :( :glawa w sciane: :glawa w sciane: :( :(
Nie ma potrzeby złościć się ani na siebie, ani na sytuację. Często zdarza się nam mówić: "Złości mnie ta sytuacja". Musimy jednak mieć świadomość, że sytuacje tworzą ludzie, za każdą sytuacją ktoś stoi i nic złego się nie stanie, jeśli poczujemy do niego złość. :)

Aneta

Awatar użytkownika

Post 29-07-2015 18:32

Chcę iść jako sprzątaczka ale błagam nie śmiejcie się :((( Wiem, masakra :glawa w sciane: :glawa w sciane: :glawa w sciane:
Nie ma potrzeby złościć się ani na siebie, ani na sytuację. Często zdarza się nam mówić: "Złości mnie ta sytuacja". Musimy jednak mieć świadomość, że sytuacje tworzą ludzie, za każdą sytuacją ktoś stoi i nic złego się nie stanie, jeśli poczujemy do niego złość. :)

Dobry duszek

Dama/Kawaler Brązowego Orderu ADHD

Post 29-07-2015 18:40

Że szukasz czegoś innego to dobrze robisz, bo nie wiesz kiedy będzie praca w ankietach. A praca sprzątaczki to nie jest wcale żaden wstyd. Jest to praca jak każda inna, i ja nie widzę w tym nic śmiesznego.

Aneta

Awatar użytkownika

Post 30-07-2015 08:52

Dziękuje, że rozumiesz moją sytuacje.

tama

Dama/Kawaler Złotego Orderu ADHD

Post 04-08-2015 22:15

Jeśli masz grupę inwalidzką to sprzataczka to bardzo dobra praca. wtedy zatrudniaja na etat, masz urlop, przynajmniej minimalna krajowa i ubezpieczenie.
Ja niestety tylko na czarno, no ale w moim wieku (50) to już żadnych szans n a normalna pracę brak.
Jak masz szanse na sprzataczkę to bierz. To tak z perspektywy lat. kiedyś też mi się wydawało że to degradacja. Skończyłam biologię na UJ.
syn już studiuje rocznik 95; dysgrafia, dyslekcja stwierdzone, ADHD niestwierdzono, ale ma wszelkie objawy

Aneta

Awatar użytkownika

Post 15-08-2015 17:33

Nie mam grupy inwalidzkiej :glawa w sciane:

tama

Dama/Kawaler Złotego Orderu ADHD

Post 23-08-2015 22:14

To pozoataje ci praca na czarno jako sprzątaczka np sprzatajac biura.
Minusy zarabia się byle jakie pieniadze bo wszyscy chcą rano 2-4 godziny.
Plusy
Wychodzisz do ludzi, musisz się umyć uczesać ubrać i ogólnie zmobilizować.
Na czarno nikogo nie obchodzi kim jesteś, nikt nie sprawdza dowodu (!) i ogólnie nikt nie pyta o sytuacje rodzinna czy zdrowie. Totalna anonimowość bo ze sprzątaczką wymienia się tekst typu ale dzisiaj upał, chyba bedzie burza :)
syn już studiuje rocznik 95; dysgrafia, dyslekcja stwierdzone, ADHD niestwierdzono, ale ma wszelkie objawy

Aneta

Awatar użytkownika

Post 25-08-2015 08:23

Nigdy nie będę pracować na czarno mam już prace która daje mi radość i mobilizacje :)

Wróć do Praca, nauka