Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Moze to nie dziecko tylko ja mam adhd....

Moderator: Moderatorzy

Rysia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 20-10-2005 21:13

Moze to nie dziecko tylko ja mam adhd....

Coraz czesciej jak czytam te wszystkie posty o doroslych to sie zastanawiam czy moze to ja mam adhd.Wiele rzeczy pasuje tez do mnie.Chociaz to co czytalam i czytam o dzieciach to tez pasuje do syna.A moze to jest tak ze syn ma adhd a ja jestem zestresowana lub odwrotnie.A moze to nie adhd u zadnego z nas tylko duzy stres zwiazany z naszymi podobnymi charakterkami.
ADHD'OWCY WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ!!!
"...I MĄDRY MYLIĆ SIĘ MOŻE, LECZ TRWA W BŁĘDZIE TYLKO GŁUPI".

hella100

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Złotego Orderu ADHD

Post 21-10-2005 08:14

Rysiu, tez coraz czesciej zastanawiam sie, czy przypadkiem sama tego nie mam :( tylko, ze u mnie to raczej ADD niz ADHD.
Zero skupienia uwagi, nawet dluzszych postow nie moge przeczytac na raz, ciagle "skacze" po stronach, mam pootwierane kilka stron internetowych na raz. Czytajac ksiazke, lapie sie na tym, ze nie wiem o czym czytam, bo sie zamyslilam na inny temat i musze jeszcze raz cala strone przeczytac. Ciagle o czyms zapominam, nawet o waznych rzeczach. Ciagle sie zamyslam, ciagly "niepokoj wewnetrzny".
Ech...
Pozdrawiam
Agnieszka

karina

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 02-11-2005 12:28

ja dochodzę do wniosku ,że mam ADHD z "doskoku"czasami nie mam,a czasami jak czytam"czego się nie robi"to mam :shock:
ale jestem też chora na wściekliznę ze wskazaniem___MĄŻ
on (no i oczywiście młody-ale to inna bajka,bo to dziecko przecież)
więc ON czyli mąż pptrafi mnie doprowadzić do klasycznej odmiany wścieklizny--łącznie z pianą!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:twisted: :evil:
nie rozumiem ,jak on może spokojnie oglądać film(i to w dodatku na kasecie-czyli mu nic nie umknie jak na chwilę przestanie!!!)podczas gdy w domu jest problem z młodym!!!!!!!
proszę go -porozmawiaj z nim trochę a ja w tym czasie się spróbuję uspokoić i pobrać kolejną"dawkę"cierpliwości(bo wiem,że moja złość jeszcze bardziej nakręca martina)ale nie!!!PO CO?????on MUSI oglądać film!!!!!!!!!!
czasami się poważnie zastanawiam,czy samej(tzn z młodym)nie było by mi lepiej??? :cry: :shock:
KARINA
mama Martina-chłopca z"domowym,kanapowym"ADHD
(\--/)
(O.o)
(> <)To jest Króliczek. Skopiuj Króliczka do swojego podpisu i pomóż mu w jego misji zdobywania dominacji nad światem!

missblack

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 02-11-2005 13:41

ale nie!!!PO CO?????on MUSI oglądać film!!!!!!!!!!
czasami się poważnie zastanawiam,czy samej(tzn z młodym)nie było by mi lepiej??? :cry: :shock:

Karino, wiesz co mi się od razu skojarzyło?Scena z "Nic śmiesznego":
To ja na deszczu, wilki jakieś...Ale jak nie, to nieeeee.To ... itd.

Ja niestety mam podobnie. Czasami.

Pozdrawiam

Rysia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 02-11-2005 14:19

Hella to ja mam dokladnie tak samo ale dokladniusienko.Co do Ciebie Karinko to juz nie raz tak myslalam[mysle]. :(
ADHD'OWCY WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ!!!
"...I MĄDRY MYLIĆ SIĘ MOŻE, LECZ TRWA W BŁĘDZIE TYLKO GŁUPI".

Wróć do Związek, miłość, rodzina