Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

miłość

Moderator: Moderatorzy

Józefina

Awatar użytkownika

Wsparcie

Dzieci: córka 11 lat ZA i synek 8 lat ZA

Ja: walczę

Post 18-12-2010 13:53

Dla mnie bomba! :OK: Świetny ton bije z Twego posta. Cieszę się bardzo! :)
Edukacja Domowa bardzo pomaga nam żyć :)

Aneta

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Dzieci: 5 miesięcy :)

Ja: zdiagnozowane ADHD

Post 02-01-2011 19:44

Ja tam zakochałam się w takim jednym chłopaku ale muszę z nim zerwać, bo to nie ten nie pasujemy do siebie i po co na siłę. Jeszcze nie raz spotkam jakiegoś.
Nie ma potrzeby złościć się ani na siebie, ani na sytuację. Często zdarza się nam mówić: "Złości mnie ta sytuacja". Musimy jednak mieć świadomość, że sytuacje tworzą ludzie, za każdą sytuacją ktoś stoi i nic złego się nie stanie, jeśli poczujemy do niego złość. :)

add-mama

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brązowego Orderu ADHD

Dzieci: syn 3l (niepełnosprawny) córka 1r (zdrowa)

Ja: kobieta, żona, matka z ADD

Post 04-02-2012 21:57

oj 2X adhd to chyba nie jest model na całe życie.... w każdym razie trudno byłoby po roku wejść do domu :lol:
mój mąż choleryk - ale poza tym 100% przeciwieństwa w stosunku do mnie - całe szczęście, bo ktoś musi mnie opanować i uzupełnić moją artystyczną duszę :D

dhdaz

Dama/Kawaler Srebrnego Orderu ADHD

Ja: Zdiagnozowane ADHD

Post 31-10-2014 20:02

Miłość to tylko hasło w encyklopedii, nie istnieje, co najwyżej jest formą sympatii. Bliżej nieokreślonej, ale w założeniach zbliżona do przyjaźni, dlatego jest tylko zakochanie.

Mówi to osoba dopiero przeżywająca swoją pierwszą miłość. I jedynie nakreśliło mi obraz pewnych skłonności do kilku form fetyszyzmu.

Echh czy ja zawsze muszę wszystko racjonalizować? Ciągle sceptycznie podchodzę do wiary w cokolwiek. Czytałem mnóstwo książek, mam rozwiniętą wyobraźnie a mimo to nigdy nie przemawia do mnie docierania do odbiorcy w ten sposób.
: setlocal spell spelllang=pl
: source $VIMRUNTIME/syntax/bbcode
vim, gwarancją poprawności składni i wypowiedzi.
Poprzednia

Wróć do Związek, miłość, rodzina