Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

miłość

Moderator: Moderatorzy

Mejwa

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 13-04-2010 19:50

Może i tak, ale w dzisiejszych czasach to codzienność.
rocznik 1991, ADHD stwierdzone, uczeń ostatniej klasy liceum.

Halina

Awatar użytkownika

Licencjonowana ADHD-owa Czarownica

Dzieci: Piotrek 24 CZR z cechami ADHD i Krzyś 15 gimnazjalista ZA z cechami ADHD

Ja: ADHD zdiagnozowane przez lekarzy moich dzieci

Post 13-04-2010 20:09

Gadu nie jest najlepszym pomysłem.
Na gadu można się już później umawiać.
Ten pierwszy raz mówienia o uczuciach, nie jest dobrym pomysłem.
Sama ADHD, synowie ZA z cechami ADHD, a mąż podejrzany o ADD
Obrazek
Obrazek
tel. 799223703

Beata

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 13-04-2010 20:18

Jak ja bym była na miejscu tej dziewczny, to dostając takie wyznanie przez gg, pomyślałabym, że:
- chłopak jest z kumplami i robi sobie żarty
- ktoś w jego imieniu robi sobie żarty
- chłopak wypił o jedno piwo za dużo i nie wie co robi
itp.
ale
ja nie bardzo wiem jak jest w dzisiejszych czasach ;)

Aneta

Awatar użytkownika

Dzieci: 5 miesięcy :)

Ja: zdiagnozowane ADHD

Post 13-04-2010 20:29

Zwariowanie jest beatko :lol:

Mejwa, myślę, że najlepszy pomysł to zaprosić, ją gdzieś i pogadać lub SMS jej wyślij, to co chcesz powiedzieć.
Nie ma potrzeby złościć się ani na siebie, ani na sytuację. Często zdarza się nam mówić: "Złości mnie ta sytuacja". Musimy jednak mieć świadomość, że sytuacje tworzą ludzie, za każdą sytuacją ktoś stoi i nic złego się nie stanie, jeśli poczujemy do niego złość. :)

Halina

Awatar użytkownika

Licencjonowana ADHD-owa Czarownica

Dzieci: Piotrek 24 CZR z cechami ADHD i Krzyś 15 gimnazjalista ZA z cechami ADHD

Ja: ADHD zdiagnozowane przez lekarzy moich dzieci

Post 13-04-2010 20:32

sms jest równie bez sensu jak gadu.
Sama ADHD, synowie ZA z cechami ADHD, a mąż podejrzany o ADD
Obrazek
Obrazek
tel. 799223703

Aneta

Awatar użytkownika

Post 13-04-2010 20:34

Dlaczego tak uważasz, jeżeli nie ma innego się pomysłu, to chyba lepiej napisać .
Nie ma potrzeby złościć się ani na siebie, ani na sytuację. Często zdarza się nam mówić: "Złości mnie ta sytuacja". Musimy jednak mieć świadomość, że sytuacje tworzą ludzie, za każdą sytuacją ktoś stoi i nic złego się nie stanie, jeśli poczujemy do niego złość. :)

matken

Awatar użytkownika

Wiedźma dyplomowana

Dzieci: Krzysztof ZA (21,5), Jędrzej nie do końca NT (20), Kacper klon najst. (5 i 3/4)

Ja: tego nie wiadomo

Post 13-04-2010 20:35

Mejwa, a tradycyjny list odpada? Moim zdaniem bgbeata ma dobry pomysł.
Stowarzyszenie Akceptacja Gliwice
Klub Rodziców Autyzm HELP Fundacji JiM

Żunia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 13-04-2010 20:59

A ja w dalszym ciągu uważam, że najlepsza jest rozmowa.
I nie nieporadność w dobieraniu słów czy jąkanie są w niej najważniejsze, ale także wyraz oczu, mimika twarzy, mowa rąk.... .
Powolutku, żeby dziewczyny nie spłoszyć, zacznij dawać jej do zrozumienia, że dla Ciebie jest tą naj........ .
mój kochany czternastolatek ma zdiagnozowane ZA i ADHD

Mejwa

Awatar użytkownika

Post 19-04-2010 19:31

Wszystko stoi w miejscu, nie mam jak się z nia nawet spotkać bo ma szlaban... Z dnia na dzień myślę o niej coraz bardziej i częściej...

Babcia Ola

Awatar użytkownika

certyfikowany killer

Dzieci: Konrad 19 lat - ZA z cechami ADHD

Ja: Babcia - ADHD z cechami ZA

Post 19-04-2010 20:37

obsesja?

Mejwa

Awatar użytkownika

Post 19-04-2010 20:43

może...

Żona Dreptaka

Wsparcie

Post 19-04-2010 22:19

Babcia Ola pisze:obsesja?
Nie.
Temat zastępczy, zamiast matury.

Żunia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 20-04-2010 07:18

Mejwa.
Mądry chłopak jesteś. Nie pozwól żeby cokolwiek przeszkodziło Ci w zdaniu matury.
Miłość to piękna rzecz, ale pomyśl o tym co będzie za jakiś czas.
Dziewczyna zda maturę, pójdzie na studia a Ty obudzisz się z ręką w nocniku.
Priorytety sobie ustal, pamiętaj o tym, że za kilka miesięcy możesz być " wolnym " człowiekiem, który w dużym zakresie będzie mógł sam decydować o sobie.

Mejwa

Awatar użytkownika

Post 29-04-2010 17:21

Nie udało się, tylko tyle powiem...;(

BasikM

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 29-04-2010 17:36

A może stwierdzenie : nie udało się przy pierwszym podejściu będzie bliższe prawdy. :wink:
Przy kolejnej próbie może być inaczej. :hmmm:
Mam siostrę i siostrzeńców z ADHD

Dosia

Awatar użytkownika

Rodzic i nauczyciel

Dzieci: Marcin 21 lat ADHD, Piotr 29 lat

Post 29-04-2010 17:46

Przypuszczam, że trudno jest Ci teraz, ale może uda Ci się zrobić tak:

Daj sobie teraz czas.

Jej też daj trochę czasu.

Sam zajmij się maturą, a potem pomyślisz, czy zechcesz dać jej szansę jeszcze raz ;) . Dziewczyny zmienne są i odpowiadają na trudne pytania bardzo impulsywnie. Często pozują na niezainteresowane, ale kiedy (dotąd zainteresowany) chłopiec przestaje za nimi chodzić, często zaczynają go szukać...
Moi synowie są już dorośli, obaj po maturze i usamodzielnieni. :OK:

Przekonałam się, że ani ADHD ani ZA nie jest wyrokiem i staram się szerzyć wiedzę o tym, jak to robić, chociaż uważam, że największe, najpełniejsze i najbardziej wartościowe źródło tej wiedzy znajduje się właśnie tutaj, na tym forum.

dosia.eu - mój blog o wychowaniu, mój facebook.
Zapraszam do czytania, lajkowania, rozpowszechniania i dziękuję. :)

Mejwa

Awatar użytkownika

Post 29-04-2010 17:59

Nie da rady, sama się domyśliła, że ja coś do niej czuję. Powiedziała mi(tzn napisała), że jestem super kolega i chciałaby, żeby zostało tak jak jest, a ma ostatnio zamęt w sercu przez tamtego gościa i w ogóle i nie chciałaby mnie ranic i żebyśmy dalej się kolegowali. Powiedziała, że napisała, ponieważ na żywo nie miała odwagi mi tego powiedziec. Dla mnie to jednoznaczna odpowiedź, że nie mam u niej żadnych szans, jestem załamany i mam łzy w oczach, powiedziałem jej, że ja to rozumiem i żebyśmy zapomnieli o tej sprawie. Jest jednak inaczej, to dla mnie wbity nóż w serce, muszę przestac ją widywac i nie będę już do niej pisac. Zawsze było tak, że nie miałem szans u dziewczyn, które mi się podobały, ale tylko nie ona... ;(;(;(

BasikM

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 29-04-2010 18:15

Mejwa pisze:Nie da rady, sama się domyśliła, że ja coś do niej czuję. Powiedziała mi(tzn napisała), że jestem super kolega i chciałaby, żeby zostało tak jak jest, a ma ostatnio zamęt w sercu przez tamtego gościa i w ogóle i nie chciałaby mnie ranic i żebyśmy dalej się kolegowali. Powiedziała, że napisała, ponieważ na żywo nie miała odwagi mi tego powiedziec. Dla mnie to jednoznaczna odpowiedź, że nie mam u niej żadnych szans, jestem załamany i mam łzy w oczach, powiedziałem jej, że ja to rozumiem i żebyśmy zapomnieli o tej sprawie. Jest jednak inaczej, to dla mnie wbity nóż w serce, muszę przestac ją widywac i nie będę już do niej pisac. Zawsze było tak, że nie miałem szans u dziewczyn, które mi się podobały, ale tylko nie ona... ;(;(;(

Ależ chłopie jak to nie masz szans! :opada: :!:
Skoro napisała, że chce abyście dalej się kumplowali to jak najbardziej masz szansę, ale dopiero wtedy gdy ona otrząśnie się z tamtego zauroczenia. :P
Gdybyś nie miał żadnych szans to napisałaby abyś dał sobie spokój i znalazł inny obiekt miłości. :evil:
Zostawiła sprawę otwartą. Jak będzie czas pokaże. Na razie nie potrafi odpowiedzieć na Twoją miłość tym samym i uczciwie się do tego przyznaje. To oczywiste, że cierpi po nieudanej miłości. :roll: Raczej gdyby szybko znalazła sobie nowy obiekt westchnień to byłoby to podejrzane. Znaczyłoby to, że dziewczyna bardzo lekko traktuje uczucia.

Mejwa

Awatar użytkownika

Post 29-04-2010 18:17

Napisała, że chce abyśmy dalej się kolegowali po to, żeby mnie w jakimś stopniu pocieszyć, tak sądzę. Zapytałem jej czy jest szansa, że może kidyś coś będzie, a ona powiedziała, że dobrze jest tak, jak jest teraz

Aneta

Awatar użytkownika

Post 29-04-2010 18:20

Mejwa, nie może być tak jak jest? Bo czego się boisz? Wiem, że chcesz więcej ale każdy odczuwa inaczej , może przyjdzie czas , że będzie miała te uczucie ale daj jej szanse , ważne, że ci napisała, widzisz to nie jest obciach pisanie listów. Szkoda, ze jej tego nie powiedziałeś.
Mejwa pisze:to dla mnie wbity nóż w serce

Ważne, że Cie nie okłamała. Powiedz czy oprócz Tutaj, to komuś jeszcze o tym mówisz?

Mejwa! :console: :przytul:

Pamiętaj zawsze jest szansa, tylko trzeba walczyć o tą szanse. :wink:

Nigdy nic nie wiesz, co będzie kiedyś. Bądź dobrej myśli a z czasem ułoży się.

BasikM

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 29-04-2010 18:33

Mejwa pisze:Napisała, że chce abyśmy dalej się kolegowali po to, żeby mnie w jakimś stopniu pocieszyć, tak sądzę. Zapytałem jej czy jest szansa, że może kidyś coś będzie, a ona powiedziała, że dobrze jest tak, jak jest teraz

A co Ci miała powiedzieć! Czekaj cierpliwie aż mi się odwidzi tamten gościu. To byłoby nieuczciwe.
Skąd ona ma niby wiedzieć w kim się zakocha w przyszłości. :mrgreen: :opada:

Przecież na chwilę obecną największą Twoją wadą jest to, że nie jesteś tamtym szczęśliwcem, w którym ona się zakochała.
Na odkochanie też potrzeba czasu i to czasem całkiem sporego.

Moja córka zerwała ze swoją miłością zimą, bo bardzo ją zawiódł i do tej pory ani nie myśli o tym żeby zacząć z kimś chodzić chociaż na brak adoratorów nie może narzekać. :mrgreen: Szans nie mają tylko Ci, którzy nachalnie żądają deklaracji, albo po jednym wyjściu na koncert uzurpują sobie prawo do występowania w charakterze jej chłopaka. Takich szybko sprowadza na ziemię i wcale im nie mówi aby byli jej dobrymi kumplami. :evil: Raczej wprost przeciwnie. :)

Ma 20 lat i uważa, że ma mnóstwo czasu na trwały związek i nie chce się zamotać jak ostatnio w toksyczną miłość. :?

matken

Awatar użytkownika

Wiedźma dyplomowana

Dzieci: Krzysztof ZA (21,5), Jędrzej nie do końca NT (20), Kacper klon najst. (5 i 3/4)

Ja: tego nie wiadomo

Post 03-05-2010 09:35

Mejwa pisze:Napisała, że chce abyśmy dalej się kolegowali po to, żeby mnie w jakimś stopniu pocieszyć, tak sądzę.

Czyli zależy jej na Tobie. Być może chodzi o przyjaźń, ale i to bardzo cenne. Ludzie, którzy się kochają powinni być też przyjaciółmi. Pierwszy etap macie osiągnięty ;) Nie porzucaj jej teraz :!:
Mejwa pisze: Zapytałem jej czy jest szansa, że może kidyś coś będzie, a ona powiedziała, że dobrze jest tak, jak jest teraz
Teraz jest dobrze, a jak będzie później czas pokaże. Jak to mówią: "Nigdy nie mów nigdy" ;)
Stowarzyszenie Akceptacja Gliwice
Klub Rodziców Autyzm HELP Fundacji JiM

Aneta

Awatar użytkownika

Post 13-05-2010 14:48

Miałam chłopaka ale on po jakimś czasie wydało się, ze miał dziewczynę. Teraz pisze, że tamta dziewczyna to brzydkie słowo i już ja rzucił, co mam robić!
Przypomniał sobie o mnie. Boże jak ja się czuje teraz, och. :( Nie wiem co robić, pisać do niego czy nie.

Beata

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 13-05-2010 15:18

Nie.

BasikM

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 13-05-2010 15:45

Oczywiście nie!
Jest na to mądre przysłowie, że " nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki."

Nie wyszło wcześniej, to teraz też są nikłe szanse aby coś wyszło.

Najwyraźniej traktuje Cię : " z braku laku dobry kit".

Nie wolno się na to godzić nawet jeśli Ci się on podoba.

Aneta

Awatar użytkownika

Post 13-05-2010 19:45

Co to znaczy?

: " z braku laku dobry kit".

Macie racje, nie mogę sie na to zgodzić, ale czy mu wybaczyć? hmm może ma racje. To był z Aslana kolega ach mogłam się spodziewać, że jak z Aslana to...

anka-niko

Awatar użytkownika

Wsparcie i Łowca Talentów

Dzieci: młody dorosły z ADHD (wbrew pozorom)

Ja: takie sobie coś ;)

Post 13-05-2010 20:02

Kari pisze: To był z Aslana kolega ach mogłam się spodziewać, że jak z Aslana to...

Możesz to wyjaśnić?
Wiesz czym jest Aslan?
Wiesz dlaczego dzieci i młodzież tam chodzą?
Znasz wszystkich, którzy są w Aslanie, że tak generalizujesz?
Obrazek
mama super syna - KĄT-owicza z ADHD, dysgrafią... i pasją

Jerzy Liebiert
Uczyniwszy na wieki wybór// w każdej chwili wybierać muszę... Jeździec

Uczę się ciebie człowieku.//Powoli się uczę, powoli.//Od tego uczenia trudnego//Raduje się serce i boli. *** (Uczę się ciebie, człowieku...)

Aneta

Awatar użytkownika

Post 13-05-2010 20:14

Ok napisze tak.

Aslan jest do pomocy młodzieży i dzieciom.
Chodzą bo maja problemy.
Znam którzy chodzili ze mną na grupę.

U mnie na grupie mieli niską samoocenę i dużo oszukiwali a ja mu ufałam. wiem, ze teraz napiszecie, ze ja oszukuje itp ale tu temat o miłości, po drugie nie ma sensu oszukiwać jak widać nawet po tym chłopaku . My spotkaliśmy się i od razu.., no wiecie co.
A podobno " facet szanujący kobietę" tak od razu nie robi i nie mówi o innej dziewczynie.

anka-niko

Awatar użytkownika

Post 13-05-2010 20:21

Kari pisze:My spotkaliśmy się i od razu.., no wiecie co.
A podobno " facet szanujący kobietę" tak od razu nie robi i nie mówi o innej dziewczynie.

Do "i od razu... no wiecie co" (cokolwiek to znaczy, bo nie byłam przy tym, więc nie wiem o czym mówisz) potrzeba zgody obojga. Jeśli było - znaczy, że pozwoliłaś.

A Aslan tu nie ma nic do rzeczy.

Zaczynam żałować, że dałam Ci ten namiar, bo nie umiałaś skorzystać z pomocy, a jeszcze oczerniasz. :evil:
Obrazek

Jerzy Liebiert

Uczę się ciebie człowieku.//Powoli się uczę, powoli.//Od tego uczenia trudnego//Raduje się serce i boli. *** (Uczę się ciebie, człowieku...)

Aneta

Awatar użytkownika

Post 13-05-2010 20:25

No my tam nie rozmawialismy w Aslanie o miłości. Nie żałuj bo dużo z stamtąd wzięłam . Myślę, że była to dobra nauczka, mówię o całowaniu.

Byłam bardzo taka zadowolona i myślałam, że on mnie kocha.

anka-niko

Awatar użytkownika

Post 13-05-2010 20:33

Jeżeli chcesz być szanowana, musisz najpierw sama szanować siebie.

Myślenie, że od pierwszego rzutu oka to miłość, jest z lekka dziecinne i niedojrzałe.To się zdzarza niesłychanie rzadko.

I powtórzę:
Do "i od razu... no wiecie co" potrzeba zgody obojga. Jeśli było - znaczy, że pozwoliłaś.
Obrazek

Jerzy Liebiert

Aneta

Awatar użytkownika

Post 13-05-2010 20:48

Racja, wiem ale byłam niedojrzała. Oj może i dobra nauczka:)
Ostatnio zmieniony 05-06-2010 23:54 przez Dosia, łącznie zmieniany 1 raz
Powód: pisze się niedojrzała a nie nie dojrzała

Mejwa

Awatar użytkownika

Post 05-06-2010 22:48

Powoli zacząłem sobie uświadamiać, że z tego i tak nic nie będzie i przestałem się przejmować, ale nadeszły kolejne fale. Zadzwoniła po mnie gdzie jestem, przyszedłem, pogadaliśmy i cały czas szła przytulona z innym gościem, chciałem go zabić, ale jednak poszedłem do domu i popłakałem się jak dziecko, to trwa za długo...

Dosia

Awatar użytkownika

Rodzic i nauczyciel

Dzieci: Marcin 21 lat ADHD, Piotr 29 lat

Post 05-06-2010 23:57

Mejwa, z Twojego postu wnioskuję, że ona celowo się nad Tobą znęca :evil: .

Jeśli wie, że Tobie na niej zależy, to wołanie Cię na spacer, w czasie którego jest wtulona w innego, jest wredne i podłe.

Zachowałeś się świetnie, że po prostu odszedłeś. Ale na Twoim miejscu od tej pory ucięłabym jakiekolwiek kontakty z nią.
Moi synowie są już dorośli, obaj po maturze i usamodzielnieni. :OK:

Przekonałam się, że ani ADHD ani ZA nie jest wyrokiem i staram się szerzyć wiedzę o tym, jak to robić, chociaż uważam, że największe, najpełniejsze i najbardziej wartościowe źródło tej wiedzy znajduje się właśnie tutaj, na tym forum.

dosia.eu - mój blog o wychowaniu, mój facebook.
Zapraszam do czytania, lajkowania, rozpowszechniania i dziękuję. :)

Mejwa

Awatar użytkownika

Post 06-06-2010 08:41

To nie był spacer tylko zadzwoniła na festynie, żebym wpadł do nich.

Żunia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 06-06-2010 10:18

Ja bym sobie odpuściła. Dziewczyna najwyrażniej świetnie się bawi manifestując przy Tobie uczucia do innego.
Wiem, że to trudne, ale poboli, poboli i przestanie.
W innym wypadku, ona będzie Cię dręczyła psychicznie przez długi czas- wszak wie o Twoim uczuciu do niej.Chyba za bardzo ją sobie wyidealizowałeś.

Aneta

Awatar użytkownika

Post 06-06-2010 16:52

Wydaje mi się, że chyba robiła żarty z ciebie. Podoba mi się jak się zachowałeś :)
Co masz zamiar z tym dalej zrobić? Ja Ci nie powiem co ja bym zrobiła, ponieważ ważne jest co Ty z tym, teraz zrobisz.
Jest mi ciebie żal bo ta dziewczyna zachowała się nie w porządku- właściwie nie dojrzale.

Aneta

Awatar użytkownika

Post 22-06-2010 09:21

Gdize, juz pisałam o tym kolegu z Aslana, prawda?

Męczy mnie wiadomościami a nie chce mu powiedzieć, brzydko by dał mi spokój bo nie chce mu zrobić, przykrości.
ahhh co robić:(

kmm

Wsparcie

Post 22-06-2010 09:25

Wpisz w wyszukiwarkę
site:forum.adhd.org.pl "aslan" "kari"

Wyniki
http://www.google.pl/#hl=pl&rlz=1R2GGLL ... dbfecf285d
Ja 1962, żona ?, Mateusz 1998 ADHD

Żona Dreptaka

Wsparcie

Post 22-06-2010 09:57

Kari pisze:Męczy mnie wiadomościami a nie chce mu powiedzieć, brzydko by dał mi spokój bo nie chce mu zrobić, przykrości.
ahhh co robić:(
Możesz mu odmówić grzecznie ale stanowczo.
On pewnie nie będzie zadowolony po odmowie, ale na to musisz być przygotowana.

Aneta

Awatar użytkownika

Post 22-06-2010 10:41

Chyba to zrobię, będzie mnie to bolało ale trzeba być stanowczym.

Zrobiłam błąd trochę, w poprzednim temacie słowo" Gdize".

Mejwa

Awatar użytkownika

Post 16-12-2010 23:23

Witam, od pewnego czasu spotykam się z pewną dziewczyną, jesteśmy razem 2 miesiące, poznałem ją jakies półtora roku temu na wykładach z prawa jazdy, wydawała mi się miła i sympatyczna, rozmawialiśmy razem często i wracaliśmy razem do domu, jakoś strasznie rzuciła mi się w oczy i z tego co wiem to ja jej też, ale było to dziwne, nawet przez myśl by mi to nie przeszło, że nasze relacje będa kiedyś tak wyglądać, miała wtedy chłopaka, po prostu ładna i miła dziewczyna tyle. Po półtora roku kontakt się wznowił, bo okazało się, że jest na 2 roku tego kierunku co ja, zaczęliśmy ze soba pisac i się spotykać, raz zaprosiłem ją na dyskotekę i właśnie wszystko wyszło tak na spontanie jakoś, powiedziała mi, że już wtedy rzuciłem się jej w oczy i się jej spodobałem. Jest ode mnie 2 lata starsza, jak narazie jest cudownie, nigdy nie miałem takich relacji z dziewczyną, widzimy się bardzo często, uwielbiam spędzac z nią czas, tulić ją, całować, spędzamy razem sylwestra, idziemy do lokalu, pierwszy raz w życiu coś spędzam w ten sposób sylwestra. To dopiero 2 miesiące i mam nadzieję, że dalej będzie tak dobrze jak jest, nigdy nie było mi tak wspaniale.

dreptak

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 16-12-2010 23:31

:OK: :OK:

Beata

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 17-12-2010 06:59

Wspaniałe wiadomości, Mejwa.
Powodzenia. :OK:

anka-niko

Awatar użytkownika

Post 17-12-2010 08:37

:OK: super wieści :D
Obrazek

Jerzy Liebiert

midianka

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 17-12-2010 08:51

Wspaniale Mejwa :P
No i masz dodatkową motywację do nauki, by być w tym samym mieście co Ona :wink:

Zmień sobie stopkę w profilu studencie :D
mój syn marzył o lataniu, a tu tak trudno twardo stanąć na ziemi, a co dopiero odbić się .. (Tak było 5 lat temu)

"Wszys­cy jes­teśmy aniołami z jed­nym skrzydłem: mo­żemy la­tać tyl­ko wte­dy, gdy obej­miemy dru­giego człowieka"Bruno Ferrero

Tomek już to umie!!
Również dzięki Wam:))

aneczka

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 17-12-2010 09:53

Mejwa :D :D :D :OK: :OK: :OK:

Aneta

Awatar użytkownika

Post 17-12-2010 12:39

Mejwa, gratuluje i ciesze się bardzo:) :mml: :thank_you: :brawo:

maciej

Awatar użytkownika

Post 17-12-2010 16:57

Gratuluję. :OK:
Michał 18 lat ADHD

Żunia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 17-12-2010 21:41

:brawo: