Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Potrzebuję dobrego lekarza z Warszawy

Moderator: Moderatorzy

Rasel

Post 22-11-2005 13:34

Potrzebuję dobrego lekarza z Warszawy

Witam,
Może ktoś z Was będzie mi mógł pomóc. Z tego co się orientuje dotyczy mnie choroba afektywna dwubiegunowa typu 2. Własnie teraz mam bardzo cięzka jazde, a każda sekunda to mieszanki bólu, bezsensu i checi załatwienia tego raz na zawsze :? Nie bedę sie rozpisywał, bo każdy kto dotknał tematu wie o co chodzi. Może ktoś zna dobrego lekarza z Warszawy, który radził sobie z czymś takim. ja w ostatnich latach byłem u kilku lekarzy, ale mógłbym ich nazwac tylko konowałami. Niestety lekcewazenie i brak wiedzy były brutalne. Zero zrozumienia dla stanu w którym byłem. Człowiek w takim stanie jest jak delikatna roslinka i jest mu cholernie głupio i wiadomo, że najbardziej chciałby byc gdzie indziej. Zamiast fachowej porady i wyjasnienia, że jestem własnie w cięzkiej chorobie, to rady typu: "proszę sie wziąć w garść" i utwierdzanie w poczuciu bycia wariatem. Proszę o pomoc, dla mnie liczy sie każda chwila. Dzięki

dreptak

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 22-11-2005 14:36

To jest trudna sprawa. Dobry lekarz ma terminy zablokowane na kilka miesięcy naprzód. Konował jest dostępny od zaraz.
Polecam dr. Ceglarek. Przyjmuje u Bonifratrów na Sapieżyńskiej.
Ale uprzedzam, są kolejki i to długie.

reuptake

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 22-11-2005 22:45

Przeszukaj to forum: http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=15184 lub tam zapytaj. Na pewno Ci pomogą.

babsy

Awatar użytkownika

Post 23-11-2005 09:17

Dr Ceglarek przyjmuje także w szpitalu na Nowowiejskiej. Tam o wiele łatwiej się dostać. Wygrzeb numer telefonu z Biura Numerow, bo ja go gdzieś posiałam, oczywiście :P.
Du bist nicht allein,nicht allein!Wir sind millionen und wir werden bei dir sein!

Rasel

Post 25-11-2005 18:38

ufff, wreszcie

Dziękuję Wam bardzo serdecznie za pomoc. Wydaje się, że wreszcie znalazłem To dr Artur Cedro, ordynator oddziału w szpitalu Bródnowskim. Podejście tego lekarza, zdrowa ocena sytuacji oraz komórka prywatna "w razie gdyby co", świadczy o nim jak najlepiej. Wreszcie ktos mnie nie spuścił na drzewo, wreszcie ktos nie zapisał standardowego leku, tylko zrobił bardzo dobry wywiad i okreslił dolegliwość z superprecyzją (jak jesteś chory kilka lat to sam kumasz fazy i fazki i jak ci ktos wmawia, że nie masz żadnych faz, albo to tylko jesienne przesilenie, to ci się nóż w kieszeni otwiera). Może wreszcie...Boże...ujrze jakieś światło w tunelu...a jakby tak...w ogóle wyjechać z tunelu...łał! To by było!
dzięki za pomoc

reuptake

Awatar użytkownika

Post 28-11-2005 16:34

super, dbaj o siebie i bierz te leki. powodzenia!

WERA136

Dama/Kawaler Srebrnego Orderu ADHD

Post 22-11-2007 10:08

Witam,czy ktos z was moze polecic placowke medyczna w Warszawie,gdzie mozna wykonac profesjonalnie i szybko tomografie glowy u dziecka z dokladnym opisem?Nawet prywatnie!Dziekuje z gory za wszelkie informacje i pozdrawiam.
WERA136

Michaela Pakszys

Post 15-01-2008 22:59

tomografia komputerowa i magnetyczny rezonans jądrowy

Szanowna Pani,
zależy ile dziecko ma lat i w jakim jest stanie, czy potrafi uleżeć samo czy jest bardzo niespokojne. Takie sytuacje niepokoju wymagają odrębnego postepowania (najczęściej znieczulenia)
Badanie dla dzieci młodszych - proszę szukać w dziecięcych szpitalach typu CZD Międzylesie lub Instytut Matki i Dziecka ul.Kasprzaka 17a
Badanie dla dzieci starszych i spokojnych - przyjmą placówki dla dorosłych i tych jest wiele w Warszawie, prywatnie bardzo dobrze robi Centrum Medyczne AVI ul.Bobrowiecka 1.
dr n. med. Michaela Pakszys

Wróć do Leczenie