Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Jaki psychiatra Kraków (do zaburzeń nastroju, nie ADHD)

Moderator: Moderatorzy

KarP

Ja: Zdiagnozowane ADHD

Post 29-04-2017 06:42

Jaki psychiatra Kraków (do zaburzeń nastroju, nie ADHD)

Witam wszystkich. Mam diagnozę ADHD od 10 lat (postawioną w wieku 27), na Concercie od 8, bardzo pomaga, wiem dużo, środki zaradcze itp. ADHD nie jest dla mnie problemem, natomiast od kilku miesięcy mam niestety stan depresyjny, korzystam z psychoterapii, ale w porozumieniu z terapeutką chciałem też skonsultować się z psychiatrą w sprawie ewentualnej farmakologii.

Tu mam pewien problem, mianowicie te 10 lat temu, zanim znalazłem swojego lekarza od ADHD, przeszedłem konsultacje dobrych kilku psychiatrów, którzy wszyscy albo nie wierzyli w istnienie ADHD, lub nie wierzyli w ADHD u dorosłych. Macie może do polecenia psychiatrę w Krakowie (ewentualnie bardzo blisko, np. Górny Śląsk), który zna się na temacie? Podkreślam, że nie chodzi mi o osobę, która będzie prowadzić mnie w ADHD, tylko udzieli mi konsultacji i ewentualnie wsparcia medycznego w ramach depresji, jednak osobę wiedzącą, że ADHD "istnieje" i osobę, której pierwszą reakcją nie będzie "Concerta? Proszę odstawić te narkotyki, to nie będzie obniżonego nastroju" (z takimi reakcjami się niestety spotykałem). Już szukałem na własną rękę i od razu spotkałem się z taką odpowiedzią ("ADHD? Nie ma czegoś takiego, chyba, że ma Pan 15 lat"), więc postanowiłem poprosić tu o sugestie (priv też ok). Z góry dziękuję!

jack

Dama/Kawaler Brązowego Orderu ADHD

Post 14-01-2018 00:14

Dr Brudkiewicz, Centrum Dobrej Terapii

Wróć do Leczenie