Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Znalazłam już sposób na wszystko

Moderator: Moderatorzy

Kicia

Dama/Kawaler Srebrnego Orderu ADHD

Post 30-07-2006 16:17

Znalazłam już sposób na wszystko

:D Teraz już wiem, że samobójstwo to żadne rozwiązanie. To by była głupota. Znalazłam coś 1000000 razy lepszego. Wiem, że Wam się mój pomysł nie spodoba, ale ja mam zamiar wprowadzić go w życie bez względu na to, co Wy o tym sądzicie. Mojej mamie ten pomysł bardzo się nie podoba, ale ja nie mam zamiaru z niego rezygnować. Chcecie wiedzieć co to za pomysł? Chodzi o OSOBOWOŚCIOWE SAMOBÓJSTWO. Po prostu zniszczę doszczętnie swoją osobowość i nikt mi w tym nie przeszkodzi! Będę flegmatyczna, nieśmiała i małomówna. A na ADHD-owców wypnę dupę. NIGDY w życiu nie będę się przyznawać, że miałam z nimi cokolwiek wspólnego. Natomiast ten, kto nasłał na mnie policję w grudniu to nie będę pisać, co o nim sądzę, bo wiem, że musiałabym użyć baaardzo brzydkich słów. Od jutra będę zupełnie innym człowiekeim, a samobójstwa nie mam zamiaru popełniać. Wiecie dlaczego? Bo wtedy umarłabym jako ADHD-owiec, a tak to mam przed sobą wiele lat szczęśliwego życia. Od jutra nie będę miała NIC wspólnego z ADHD-owcami. Od jutra rano będę flegmatyczna, nieśmiała i małomówna. Jeśli wydaje wam się, że jak naślecie na mnie znowu policję to zmienię zdanie to od razu wam mówię, że jesteście w WIELKIM błędzie. Od jutra będę kim innym. Od jutra nie będę nadpobudliwa. Od jutra będę innym człowiekiem.
Żegnajcie, ADHD-owcy! Jeśli jeszcze kiedykolwiek wejdę na tą stronę, to tylko po to, żeby się pośmiać z waszych bredni, które mi odpiszecie, typu ,,jak możesz niszczyć swoją cenną osobowość"itp. Pamiętajcie jednak, że jeśli będziecie próbować mnie namawiać do zmiany zdania, to lepiej od razu dajcie sobie spokój. Próżny trud.
Kicia

Smyk

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brązowego Orderu ADHD

Post 30-07-2006 17:22

Kapitalny pomysł, i taki prosty...
Życzę powodzenia, jak nie w całości i na zabój, to chociaż na raty, "małymi skokami naprzód"
Napisz pojutrze...
...i jeszcze potem - to może być wspaniały pamiętnik byłego ADHD-owca

dreptak

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 30-07-2006 17:58

Hę? że jak? Namawiać Ciebie do zmiany zdania?
Chyba musiałbym upaść na łeb!
Masz taki wspaniały pomysł! Powinnaś go czym prędzej opatentować!!!
I robić na nim gigantyczną kasę!

Już widzę oczami wyobraźni spowolnionego adhd'owca.
W środku kipi jego nadaktywność, ale nie.... siedzi spokojnie i ani drgnie.
W srodku grają emocje, ale na zewnątrz kamienna twarz.
I już po pół godziny (no najdalej po godzinie) takiego hamowania nasz adhd'owiec eksploduje jak bomba i w ciągu minuty wyzwala całą nagromadzoną energię. Potem pozostaje posprzątać potłuczone naczynia, zetrzeć krew ze ścian. I już dalej jest normalnie.

Kicia

Post 30-07-2006 18:06

Ty nic nie rozumiesz. Ja dzisiejszą noc poświęcę na hipnozę - zahipnotyzuję się i przestanę być nadpobudliwa. Będę Z NATURY flegmatyczna, małomówna i nieśmiała. No ale cóż, nie każdemu Bozia dała to coś zwane INTELIGENCJĄ i nie każdy jest w stanie zrozumieć, na czym będzie polegała moja hipnoza. Za to każdy będzie w stanie zobaczyć jej efekt.
Kicia

dreptak

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 30-07-2006 18:12

Kiciu!
Miód lejesz na moje serce!
Ja, nędzny potomek szakala ożenionego z hieną,
Ewentualnie nygusa skrzyżowanego z wywłoką,
Błagam cię głosem ochrypłym, z gardła zżartego gangreną,
abyś oświeciła mą niegodną osobę,
jak to się robi!!!!

Oczywiście, że nic nie rozumiem, to przy mojej skromnej inteligencji nie dziwne! Ot głupek jestem i tyle :(
Ale efekt BARDZO chciałbym zobaczyć. Naprawdę, to nie żart!
Sama napisałaś, że każdy może zobaczyć! Ja też chcę!

Kicia

Post 30-07-2006 18:31

To proste. Bardzo chętnie się z tobą podzielę, chociaż podejrzewam, że ty i tak tego nie wykorzystasz (pisałeś kiedyś, że jesteś dumny ze swojej nieprzeciętności i inne głupoty tego typu). Ale ja i tak bardzo chętnie cię oświecę, ponieważ mój sposób, odkryty przeze mnie dzisiaj, to żadna tajemnica.
1. Rozluźniasz się. Żaden z twoich mięśni nie może być napięty. Zapominasz o wszystkich swoich zmartwieniach i kłopotach z wyjątkiem jednego - masz ADHD.
2. Zamykasz oczy.
3. Przypominasz sobie różne wydarzenia ze swojego życia związane z twoim ADHD - od tych najwcześniejszych do tych ostatnich.
4. Zaczynasz myśleć o jakiejś osobie, która stanowi przeciwieństwo ADHD - o jakimś flegmatycznym, małomównym i spokojnym znajomym.
5. Przypominasz sobie różne jego zachowania.
6. Mówisz w myśli: ,,Skoro on tak może, to znaczy, że ja też. Skoro on może być taki z natury i w ogóle go to nie męczy, nie musi potem wyładowywać się, jest mu z tym dobrze, 1000000 razy lepiej niż gdyby zachowywał się tak jak ja, to znaczy że ja tez tak mogę. Każdy człowiek ma równe szanse i to od niego tylko zależy, czy je wykorzysta. Koniec z moją osobowością. Od wschodu słońca będę taki jak on".
7. Mówisz w myśli: ,,Moja potrzeba ruchu staje się coraz mniejsza... Moje zapotrzebowanie na mówienie również maleje w bardzo szybkim tempie... Już niedługo... Niedługo stanę się przeciwieństwem swojego dawnego ja..."
8. Nadchodzi poranek. Czujesz się zupełnie inny niż przedtem - jakbyś przeżył właśnie reinkarnację. Z dawnego ciebie, którym byłeś jeszcze wczoraj nie pozostało NIC, ABSOLUTNIE NIC.
Kicia

Cyntia

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 30-07-2006 18:45

Rozumiem, że jak po paru latach zaczniesz zazdrościć tym co to wszystko potrafią załatwić i wszędzie się wkręcą, potrafią dobiec do uciekającego autobusu itp, to hipnoza w drugą mańkę?

No to mnie się ten Twój sposób zaczyna coraz bardziej podobać, obadaj czy nie prowadzi do rozdwojenia jaźni w powikłaniach....
"Lubiłabym poranki, gdyby zaczynały się później"
Przepraszam za błędy ortograficzne - dysleksja w galopie
Mam ADHD, starszą córę z ADHD a mężusia oraz młodszą córę bez ADHD.

dreptak

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 30-07-2006 19:05

Kiciu ! Chylę czoło!
Oczywiście, jako mało inteligentny autor różnych głupot nie mam szans zrozumieć Twych wzniosłych myśli.
Uniżenie proszę, za jakiś czas powiedz nam, ludziom małej wiary i jeszcze mniejszych umysłów, jak Ci się udało. Szczerze życzę Ci sukcesu.

Kicia

Post 30-07-2006 19:15

Jestem pewna, że mi się uda. I z przyjemnością podzielę się z wami moim sukcesem. A to, że wy jesteście, delikatnie mówiąc, niezbyt mądrzy, to inna sprawa... Natomiast jeśli chodzi oto, co wcześniej napisałeś, czyli że chciałbyś zobaczyć na własne oczy mój sukces - wybacz, ale ja, w przeciwieństwie do was, posiadam to coś zwane inteligencją i nie podaję adresu zamieszkania nieznajomym facetom (babom też nie). Za to chętnie wam napiszę za np. tydzień, jak mi idzie.
Kicia

dreptak

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 30-07-2006 22:39

Kicia pisze:A to, że wy jesteście, delikatnie mówiąc, niezbyt mądrzy, to inna sprawa...

Czy przypadkiem łaskawa pani nie zadziera za wysoko noska?

alexcool

Post 31-07-2006 08:26

Niezła prowokacja :twisted:
"Cztery są rzeczy nienasycone, kazda z nich łupu wciąż łaknie i czeka:
Gardziel sępa i paszcza szakala
ręce małpy i oczy człowieka."

Beata

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 31-07-2006 10:38

Gratulacje dla wszystkich, którzy potrafia przezwyciężyć swoją naturę.
Z niecierpliwością czekam na efekty.
Zdecydowanie prowokacja. NIe dajmy się.

golombek

Wsparcie

Post 31-07-2006 13:08

A ja czekam na Kicię za tydzień z niezłym dołem, bo coś mi się zdaje, że do tego to się sprowadzi. Obym był złym prorokiem.

dreptak

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 31-07-2006 13:18

Gołąbku, to jest oczywiste!
Dziewczę się naczytało jakichś bajeczek albo dało naciągnąć szarlatanowi :(
Szkoda dziewczyny.

dreptak

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 31-07-2006 13:20

alexcool pisze:Niezła prowokacja :twisted:

Czyja ? nie zakumałem :(

Marta

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 31-07-2006 13:53

dreptak pisze:
alexcool pisze:Niezła prowokacja :twisted:

Czyja ? nie zakumałem :(

kum kum chyba kici
:kermit:
Jutro to dziś,
tylko że jest jutro.

Marta

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 31-07-2006 13:55

Lecz kiciu, co będzie jak się zahipnotyzujesz na tyle ze nie będzie się Ciebie dało dobudzić.
Wtedy to faktycznie będziesz spokojna, opanowana i nieruchliwa.
Jutro to dziś,
tylko że jest jutro.

Marta Mocek-Owsińska

Awatar użytkownika

Post 02-08-2006 17:37

sposób na wszystko

skończyłam studia,na lekach owszem;ale w życiu nie brałam narkotyków;nie myślałam o samobójstwie;a depresje owszem miałam - a kto ich nie miał - życie jest ciężkie,ale żyję ,założyłam rodzinę ;walczę o dzieci i świat się kręci... :D :D :D :D :D 8)
memo

Smyk

Awatar użytkownika

Post 18-08-2006 12:11

WIARA a CUDA

Kiciu,
ja wierzę, że Ty wierzysz (a przynajmniej wierzyłaś) w skuteczność tej metody,
o której tu napisałaś,
nie wierzyłem, że Ci się uda
(nie dlatego, żebym był niedowiarek, ale przedsięwzięcie wydało mi się szalone),
jednak z całego serca życzyłem (i dalej życzę) Ci powodzenia, no, choćby częściowego,
bo samo szukanie niekonwencjonalnego, czasem wprost absurdalnego wyjścia
i podejmowanie szalonych prób, skazanych przez zewnętrzny świat na niepowodzenie
też może stanowić znaczącą podporę dla Twojej psychiki,
może być krokiem naprzód, który pozwoli Ci
jeśli nie uporać się z niechciana dolegliwością,
to - być może - zmienić do niej Twoje nastawienie.

Kończą się wakacje, otworzy się niebawem nowy rozdział,
w który dobrze byłoby wkroczyć z uśmiechem i pewnością siebie...
Jeśli zaglądasz na forum, to opisz swoje zmagania w tym niecodziennym przedsiewzieciu,
którym się pochwaliłaś na wstepie tego wątku.
:D Z życzeniami zdrowia i pogody ducha - Smyk

Kicia

Post 20-08-2006 19:20

Chcecie wiedzieć, czy mi się udało? Sukces w 100 %!
Kicia

Beata

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 21-08-2006 09:19

Kicia pisze:Chcecie wiedzieć, czy mi się udało? Sukces w 100 %!
A czy można prosić o trochę szczegółów?

Luna

Awatar użytkownika

Post 21-08-2006 12:16

hipnoza

Co wiecie o hipnozie???
Bardzo jestem ciekawa, nie w kontekście Kici, ponieważ nie dam się wciągnąć w takie głupie potyczki niedojrzałej osóbki. Jednak sama istota HIPNOZY jest ciekawa.

Myślicie, że to tylko szarlataneria?

:?
Alan lat 14- ADHD, Ja lat 35 - chyba ADHD, Mąż - bez ( pewna nie jestem)

Jedynym ograniczeniem naszych przyszłych dokonań są nasze dzisiejsze wątpliwości.

swietelko

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Złotego Orderu ADHD

Post 22-08-2006 15:56

Beatko - ladne masz zdjecie :wink:
Swietelko na scenie, swiatelko w tunelu. Swiatelko tez za horyzontem.

Beata

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 23-08-2006 08:44

swietelko pisze:Beatko - ladne masz zdjecie :wink:
Dzieki. [smilie=happy.gif]

Smyk

Awatar użytkownika

Post 25-08-2006 12:40

Eh, Ritalin, Ty też jesteś fotoświetny/-a/-e
...a wracając do tematu, puść, Kiciu, farbę...

Luna, nie wiem jak inni...
ja nie myślę, ja wiem, że za zasłoną hipnozy
uśpione są moce wielkie, acz nie tak łatwo dostępne

Marta

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 25-08-2006 13:38

Re: hipnoza

Luna pisze: Jednak sama istota HIPNOZY jest ciekawa.
Myślicie, że to tylko szarlataneria?

Ja mysle ze to oczywiscie nie szarlataneria , jesli tylko zajmuje się tym ktoś kto się na tym dobrze zna, jest odpowiedzialny i madry :D :D
Jutro to dziś,
tylko że jest jutro.

naja

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Złotego Orderu ADHD

Post 28-01-2009 16:17

Phi, też mi kicia.
Ja przez lata dokonywałam samobójstwa osobowości bez żadnej hipnozy - flegmatyczność zamiast impulsywności, cisza zamiast nerwów, milczenie zamiast nadszczerości, i zbawczy rozum, rozum, rozum, rozum...

Nie mogę powiedzieć, że skończyło się WY-buchem, po którym trzeba sprzątnąć krew ze ścian. Choć może wszystko przede mną.
Kończy się to wielkim W-buchem - implozją, która jest powolna jak rozpisany na miliardy lat świetlnych początek świata, ale ma podobną siłę i obraca moje wnętrze w miazgę.

dhdaz

Ja: Zdiagnozowane ADHD

Post 03-12-2014 20:46

- Pokonaliśmy cię, Winston. Złamaliśmy. Widzisz, jak wygląda twoje ciało. Twój umysł jest w identycznym stanie. Nie sądzę, aby zostało w tobie wiele dumy. Kopano cię, bito, lżono; wrzeszczałeś z bólu, tarzałeś się po ziemi we własnej krwi i we własnych wymiocinach. Skamlałeś o litość, zdradziłeś wszystkich i wszystko. Czy znasz choć jedno poniżenie, które cię ominęło?

po co komu hipnoza, wystarczy trochę użyć metod behawioralnych... nie wiem dlaczego ale bardzo chętnie wszedłbym do pokoju 101...

A gdyby to zrobili jakiemuś masochiście? Na mnie te tortury podziałałyby tylko wówczas, gdyby zrobiła by moja własna rodzina. Im nie zależało na tym, by go zabić póki miał niewyprany mózg. Ja mógłbym tak pocierpieć.
: setlocal spell spelllang=pl
: source $VIMRUNTIME/syntax/bbcode
vim, gwarancją poprawności składni i wypowiedzi.

Aneta

Awatar użytkownika

Dzieci: 19 miesięcy

Ja: zdiagnozowane ADHD

Post 03-12-2014 21:02

Kicia pisze::D Teraz już wiem, że samobójstwo to żadne rozwiązanie. To by była głupota. Znalazłam coś 1000000 razy lepszego. Wiem, że Wam się mój pomysł nie spodoba, ale ja mam zamiar wprowadzić go w życie bez względu na to, co Wy o tym sądzicie. Mojej mamie ten pomysł bardzo się nie podoba, ale ja nie mam zamiaru z niego rezygnować. Chcecie wiedzieć co to za pomysł? Chodzi o OSOBOWOŚCIOWE SAMOBÓJSTWO. Po prostu zniszczę doszczętnie swoją osobowość i nikt mi w tym nie przeszkodzi! Będę flegmatyczna, nieśmiała i małomówna. A na ADHD-owców wypnę dupę. NIGDY w życiu nie będę się przyznawać, że miałam z nimi cokolwiek wspólnego. Natomiast ten, kto nasłał na mnie policję w grudniu to nie będę pisać, co o nim sądzę, bo wiem, że musiałabym użyć baaardzo brzydkich słów. Od jutra będę zupełnie innym człowiekeim, a samobójstwa nie mam zamiaru popełniać. Wiecie dlaczego? Bo wtedy umarłabym jako ADHD-owiec, a tak to mam przed sobą wiele lat szczęśliwego życia. Od jutra nie będę miała NIC wspólnego z ADHD-owcami. Od jutra rano będę flegmatyczna, nieśmiała i małomówna. Jeśli wydaje wam się, że jak naślecie na mnie znowu policję to zmienię zdanie to od razu wam mówię, że jesteście w WIELKIM błędzie. Od jutra będę kim innym. Od jutra nie będę nadpobudliwa. Od jutra będę innym człowiekiem.
Żegnajcie, ADHD-owcy! Jeśli jeszcze kiedykolwiek wejdę na tą stronę, to tylko po to, żeby się pośmiać z waszych bredni, które mi odpiszecie, typu ,,jak możesz niszczyć swoją cenną osobowość"itp. Pamiętajcie jednak, że jeśli będziecie próbować mnie namawiać do zmiany zdania, to lepiej od razu dajcie sobie spokój. Próżny trud.

Zniszczysz tylko siebie oczywiście jeżeli tak bardzo tego chcesz droga wolna tylko pamiętaj , nie zwrócić na nas uwagi w ten sposób. :)
Nie ma potrzeby złościć się ani na siebie, ani na sytuację. Często zdarza się nam mówić: "Złości mnie ta sytuacja". Musimy jednak mieć świadomość, że sytuacje tworzą ludzie, za każdą sytuacją ktoś stoi i nic złego się nie stanie, jeśli poczujemy do niego złość. :)

Lindana

Post 10-02-2015 17:24

Troszkę przerażający okrzyk rozpaczy wyziera z posta-założycielskiego. Mam nadzieję, że nigdy mój malec nie będzie chciał się zniszczyć od środka.

Aneta

Awatar użytkownika

Post 27-02-2015 23:30

Lindana myślę, że jak będziesz mu pozakazywać w jaki sposób może walczyć ze sobą, to nie będzie chciał się zniszczyć od środka. :OK:
Nie ma potrzeby złościć się ani na siebie, ani na sytuację. Często zdarza się nam mówić: "Złości mnie ta sytuacja". Musimy jednak mieć świadomość, że sytuacje tworzą ludzie, za każdą sytuacją ktoś stoi i nic złego się nie stanie, jeśli poczujemy do niego złość. :)

kompowiec2

Ja: Niezdiagnozowane ADHD

Post 18-07-2015 17:46

Po prostu zniszczę doszczętnie swoją osobowość i nikt mi w tym nie przeszkodzi! Będę flegmatyczna, nieśmiała i małomówna. A na ADHD-owców wypnę dupę

To zmienisz się w AS. Przerabiałem coś podobnego, gdy zabraniano mi wyłazić z domu jak byłem mały hehe

martalakoma53

Post 23-07-2015 09:45

Bardzo wartościowy film! Polecam wszystkim.

Aneta

Awatar użytkownika

Post 26-07-2015 07:29

Widać, że Kicia się chyba wystraszyła albo widzi ,że nie dajemy się prowokować i nie pisze :) :OK:

Wróć do Jestem oryginalny... i co dalej