Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Pory roku i ich wpływ na nasze życie

Moderator: Moderatorzy

Wiolka

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 28-03-2006 10:21

Pory roku i ich wpływ na nasze życie

Hej hej hej ludzie i ci weseli i ci z problemami i wszyscy co umieją czytać i każdy kto zagląda na forum o adhd i pozostali -wszyscy :D . Czy jest wam wesoło? Czy odczuwacie zmiany jakie nastepują po każdej zmianie pory roku? Czy coś w was wstępuje?
Chcę się podzielić radością jaka we mnie wstąpiła w momencie pojawienia się słonka na niebie, wyższej temperatury na dworze, a szczególnie, że nareszcie doczekaliśmy się wiosny!!!! :jestes_wielki: Ludzie wielcy i mali, z troskami i bez mamy wiosnę, cieszmy się, że nastąpił nowy okres w naszym życiu. Możliwe, że bedzie lepszy i ciekawszy. Koniec siedzenia w domach, palenia w piecach, itd. Wyjdźmy z naszymi pociechami na spacer, do parków, na te tak długo oczekiwane słonko i jego ciepłe promienie. Rozchmurzmy nasze myśli, zostawmy wszelkie zmartwienia wraz z odejściem zimy. Stawmy czoła wszelkim niedogodnościom z humorem i uśmiechem na ustach. Poprostu cieszmy się życiem, a problemów bedzie mniej. :D :D :D :P :P :P :D :D :D
Co wy na to? Czy też tak odczuwacie nadejście wiosny?

ayla

Awatar użytkownika

Post 28-03-2006 10:29

Ja się cieszę z nadejścia wiosny,ze jest ciepło.Ale ja nuczyłam się cieszyć drobiazgami.Gdy dzikie gęsi lecą kluczem wprawiają mnie w zachwyt.Że nie ma już śniegu,że pączki są na drzewach,że mój pies się do mnie uśmiecha oczami.I do listopada znowu będzie ciepło.
http://www.bociany.ec.pl/

Religia jest czymś głęboko infantylnym, porównywalnym z dziecięcą neurozą –Zygmunt Freud.

Wiolka

Awatar użytkownika

Post 28-03-2006 10:55

Każdy ma swój drobiazg, z którego się cieszy. Moim drobiazgiem są promienie słoneczne, które napawają radością, pozytywną adrenaliną, i chce się żyć i uszczęśliwiać ludzi. :D

swietelko

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Złotego Orderu ADHD

Post 28-03-2006 11:56

Jak zima to tylko z nartami na nogach. W innym przypadku NIGDY! Jestem na maxa cieplolubny.
Swietelko na scenie, swiatelko w tunelu. Swiatelko tez za horyzontem.

michalandrzej

Dama/Kawaler Brązowego Orderu ADHD

Post 28-03-2006 13:44

Ostatnio zmieniony 04-05-2006 11:20 przez michalandrzej, łącznie zmieniany 1 raz

ayla

Awatar użytkownika

Post 28-03-2006 14:20

Wiolka pisze:Każdy ma swój drobiazg, z którego się cieszy.

Ale ja się potrafię cieszyć jak dziecko.
http://www.bociany.ec.pl/

Religia jest czymś głęboko infantylnym, porównywalnym z dziecięcą neurozą –Zygmunt Freud.

Wiolka

Awatar użytkownika

Post 28-03-2006 17:38

I niech tak zostanie, taka spontaniczność, którą mamy jako dzieci, a zanika poprzez wydoraślanie. Przynajmniej odnosimy wrażenie młodszych i z tego też się cieszymy.
swietelko i zima ma swe uroki. Czy nie było nic miłego żadnej zimy, że tak jej nie lubisz?
Mieszkałam kiedyś w takim rejonie miasta, że było widać każdą porę roku. Przejeżdżając autobusem prawie każdego dnia widziało się jak zmienia się aura. To były widoki. Ta pierzyna na polach, te czapy na drzewach, później pąki na każdej roslinie, i jak wszystko sypło kwiatem, i te owoce jesienią, itd, itp. Dodawało to za każdym razem otuchy, nadzieji, budziło marzenia, człowiek stawał się zamyślony, rozkojarzony. Są to miłe chwile. Każda z nich ma swój urok. :roll: :o :P

monis

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Złotego Orderu ADHD

Post 28-03-2006 20:02

Wiolka , ale żeś to piknie powiedziała... :D :D :D :D
Pozdrawiam Monika

Kuba5

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Srebrnego Orderu ADHD

Post 01-04-2006 20:15

A no ja też uwielbiam słoneczko. Jak pojawia się słońce to od razu chce mi się pracować, wtedy też najlepiej mi się myśli i mam najlepszy humor. Choć lubię też w zimę chodzić samotnie po zaśnieżonych łąkach czy lasach i pogrążać się. Ale lato jest dużo lepsze.

Wróć do Jestem oryginalny... i co dalej