Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Ktoś ma czegoś dość

Moderator: Moderatorzy

doscmamtego

Post 30-03-2009 16:26

Dzień dobry,

Próbowałem coś zrozumieć z tego bałaganu jakim są wątki tutaj, ale to mnie przerasta - nie potrafię znaleźć informacji, której szukam (ale też przyznaję, że jak zobaczyłem ilość tych wątków i postów, to się przeraziłem i no, dobra - idę na łatwiznę;). Może ktoś mi chociaż wątek podsunie...

Chodzi o to, że na 99% mam jakieś coś z tematu zaburzeń hiperkinetycznych. Nie mam ochoty zanudzać nikogo objawami, ani się tym ekscytować, powiedzmy, że po pierwsze zajmuje się poniekąd zawodowo tematyką pokrewną, poza tym mam "zaliczoną" własną psychoterapię, więc wstępnie ziarno od plew mam oddzielone i wiem dokładnie skąd się biorą moje obecne problemy. Po prostu mam dosyć swojego wieloletniego funkcjonowania:/

Ale do rzeczy: chciałbym się dowiedzieć gdzie można znaleźć lekarza, który zrobi porządną, różnicową diagnozę tego typu zaburzeń u osoby dorosłej?

Nie interesuje mnie terapia, bo mam już. Nie interesuje mnie potwierdzenie, że mam "ADHD", bo jestem o tym przekonany i wcale nie czuję się zagubiony i wiem co mam z tym robić, bo od kilku lat nic innego nie robię jak próbuję sobie radzić i niekiedy mi wychodzi. Wiele rzeczy umiem kompensować, funkcjonuję właściwie normalnie w środowisku.

Ale pewnych rzeczy nie załatwi żadna psychoterapia, czy grupy wsparcia, mam tu na myśli zwykłą ludzką fizjologię.

Czy ktoś na tym forum był diagnozowany w sensowny sposób - tj. z szerokim wywiadem (także z osobami bliskimi dla osoby diagnozowanej), ze zrobieniem porządnej "różnicówki"? I czy był potem skutecznie leczony?
Proszę o jakieś "sprawdzone" nazwisko lub namiar na placówkę, obojętnie gdzie.

Z góry dzięki, hej.

Żona Dreptaka

Wsparcie

Post 30-03-2009 20:11

Szukaj tu:
http://portal.adhd.org.pl/phpbb/viewforum.php?f=13

Mod: to się nadaje na osobny wątek

Wróć do Jestem oryginalny... i co dalej