Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Dlaczego czasem czuję się jak debil :-|???

Moderator: Moderatorzy

Allayiala

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brązowego Orderu ADHD

Post 23-09-2007 17:16

Jak sobie pomysle jakie czasem rzeczy robie albo mowie. Oto wady najpierw gadania a potem myslenia :oops:
...cholerne ADHD...

C3PO

Dama/Kawaler Srebrnego Orderu ADHD

Post 23-09-2007 18:06

Ja mam podobnie ale na dodatek np. po zamieszczeniu posta dręczy mnie niepokój czy aby nic głupiego nie napisałem i jak będę postrzegany w związku z tym co napisałem albo powiedziałem ale ponieważ w odróżnieniu od realu na forum mam możliwość poprawienie swoich postów .A niepokój i niepewność pozostaje nawet gdy zamieszczę posta po cenzurze to wniosek nasuwa się sam albo: naprawdę pisze głupoty :? albo nie jestem asertywny :x jest też 3-cia możliwość poniewaz za dużo kolegów to ja nie mam raczej Parę (co jak twierdzi psycholog jest winą niewłaściwego otoczenia nie wiem co ma na myśli może to że w szkole otaczają mnie młodsi ode mnie) to mam potrzebę przynależności do grupy jak każde zwierze stadne :D a więc i naturalny lęk odrzucenia co z kolei prowadzi do wniosku że adhd czy nie adhd mamy te same potrzeby i reakcje a co za tym idzie niema się czym przejmować bo pod tym względem jesteśmy normalni nie wyróżniający sie :lol: nie wiem czy nie przekombinowałem

Allayiala

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brązowego Orderu ADHD

Post 24-09-2007 07:44

Ja zrozumialam o co Ci biega :clap:
Chyba Musi byc odpowiedni poziom zakrecenia,bo jak jak nie jest zamotane to do mnie dociera z zakloceniami lub wcale :lol:
Posty poprawiam po 10 razy.
Chupacabras, masz fajnego avatarka :clapping:
...cholerne ADHD...
Poprzednia

Wróć do Jestem oryginalny... i co dalej