Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

witajcie...

Moderator: Moderatorzy

zombie935

Awatar użytkownika

Post 17-07-2005 17:49

witajcie...

przedstawiłem się już w innym wątku, ale napiszę jeszcze raz... mam na imię Łukasz i 25 lat...

na waszą stronę trafiłem niedawno i czytając odniosłem wrażenie, że to jest o mnie... w każdym razie wydaje mi się, że spełniam wększość kryteriów diagnostycznych, które podajecie...

w moim życiu, w związku z zupełnie inną sprawą, pojawiła się ostatnio możliwość skorzystania z psychoterapii grupowej... w związku z tym mam pytanie, jak dokładnie diagnozuje się adhd i jak o tym rozmawiać z psychologiem prowadzącym, żeby wyczuć czy jest w tej sprawie kompetentny

czy w ogóle mówić psychologowi/psychiatrze o swoich próbach autodiagnozy, czy raczej zostawić to jemu...

pozdrawiam, Zombie #935
:twisted:
... they call it "common sense" - but I'd rather be insane ...

Halina

Awatar użytkownika

Licencjonowana ADHD-owa Czarownica

Dzieci: Piotrek 24 CZR z cechami ADHD i Krzyś 15 gimnazjalista ZA z cechami ADHD

Ja: ADHD zdiagnozowane przez lekarzy moich dzieci

Post 17-07-2005 17:57

Podobno da się znaleźć kompetentnych psychologów, czy psychiatrów, ktyórzy zajmują się ADHD u dorosłych, najłatwiej w Warszawie, wszędzie gdzie indziej to jest metoda prób i błędów, napisz skąd jesteś i gdzie będzieszchodził na tę psychoterapię, to może coś będziemy mogli na ten temat powiedzieć, możesz na priva, nie musisz na forum, jesli nie chcesz zdradzić skąd jesteś, ale bez tego trudno cos doradzać. Generalnie psychiatrzy i psychologfowie zajmujący się dorosłymi nie przyjmują do wiadomości, że istnieje coś takiego jak przetrwałe ADHD, więc może być trudno ich o swojej autodiagnozie przekonać, ale są już ludzie, którzy mają o tym pojęcie, więc trudno cokolwiek doradzać, musisz zrobic to intuicyjnie.
Sama ADHD, synowie ZA z cechami ADHD, a mąż podejrzany o ADD
Obrazek
Obrazek
tel. 799223703

zombie935

Awatar użytkownika

Post 17-07-2005 18:10

w porządku, moge napisać skąd jestem... jestem z Rudy Śląskiej... co do terapii to będę ją przechodził w swoim mieście, przyjmuje tam psychiatra dr Mariusz Skowron
... they call it "common sense" - but I'd rather be insane ...

Halina

Awatar użytkownika

Licencjonowana ADHD-owa Czarownica

Dzieci: Piotrek 24 CZR z cechami ADHD i Krzyś 15 gimnazjalista ZA z cechami ADHD

Ja: ADHD zdiagnozowane przez lekarzy moich dzieci

Post 17-07-2005 18:14

Znana jest mi ta poradnia i Pani psycholog na temat ADHD cos wie, sądzę, że lekarze również, myślę, że możesz tam powiedzieć o swojej autodiagnozie, bo to powinno im pomóc. Jest to jedna z niewielu poradni, które podjęły się leczenia 40 latki z autodiagnozą ADHD.
Sama ADHD, synowie ZA z cechami ADHD, a mąż podejrzany o ADD
Obrazek
Obrazek
tel. 799223703

Marta

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 17-07-2005 19:12

O, Halina !
To w końcu Cie ktoś zechciał przyjąć?
Super. :)

Wróć do Powitania