Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Przedstawmy się sobie

Moderator: Moderatorzy

Marta

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 17-04-2007 08:14

A ja jestem za to to miła :lol:

matken

Awatar użytkownika

Wiedźma dyplomowana

Dzieci: Krzysztof ZA (21,5), Jędrzej nie do końca NT (20), Kacper klon najst. (5 i 3/4)

Ja: tego nie wiadomo

Post 17-04-2007 08:16

Marta pisze:A ja jestem za to to miła :lol:

Tiaaaa , a ja nie jestem złośliwa :twisted:
Stowarzyszenie Akceptacja Gliwice
Klub Rodziców Autyzm HELP Fundacji JiM

Marta

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 17-04-2007 08:20

Taaak, Matkenik jest bardzo niezłosliwy.
Lubi dzieci, zwierzątka i kwiatuszki.
:)
(Dreptak też lubi :wink: )

matken

Awatar użytkownika

Wiedźma dyplomowana

Dzieci: Krzysztof ZA (21,5), Jędrzej nie do końca NT (20), Kacper klon najst. (5 i 3/4)

Post 17-04-2007 08:22

Przestań, bo jeszcze w to uwierzę :lol:

Marta

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 17-04-2007 08:36

No ty wcale nie musisz wierzyć.
FAKTY za tym przemawiają.
Przecież jesteś na avatarku ze zwierzątkiem domowym, nie?

matken

Awatar użytkownika

Wiedźma dyplomowana

Post 17-04-2007 08:37

He he. Zmieniłyśmy temat :lol:

Halina

Awatar użytkownika

Licencjonowana ADHD-owa Czarownica

Dzieci: Piotrek 24 CZR z cechami ADHD i Krzyś 15 gimnazjalista ZA z cechami ADHD

Ja: ADHD zdiagnozowane przez lekarzy moich dzieci

Post 17-04-2007 18:13

Witajcie wszyscy straszni, ja też straszę :lol: :lol:
Sama ADHD, synowie ZA z cechami ADHD, a mąż podejrzany o ADD
Obrazek
Obrazek
tel. 799223703

Rysia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 18-04-2007 09:38

A ja tak jak Matken też nie jestem złośliwa :twisted: ale za to mnie trzeba chwalić :mrgreen:
ADHD'OWCY WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ!!!
"...I MĄDRY MYLIĆ SIĘ MOŻE, LECZ TRWA W BŁĘDZIE TYLKO GŁUPI".

katarzyna borek

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brązowego Orderu ADHD

Post 18-04-2007 19:32

Czesc Kochanii!!
Jestem tu nowa,mój 12-letni synek Dawid ma ADHD.
Nie mam nikogo z kim mogłabym pogadać :cry:
Wszyscy niby pomagają,ale tak na prawde licza sie tylko paragrafy,a nie dobro dziecka.Czasem już mysle ,ze ja i moj synek jestesmy do kitu a wszyscy sa ok
Prosze odpiszcie
Katarzyna

Dosia

Awatar użytkownika

Rodzic i nauczyciel

Dzieci: Marcin 21 lat ADHD, Piotr 29 lat

Post 18-04-2007 20:23

Cześć Kasiu, jesteś wśród swoich :)
Witamy się w innym temacie, przeniosę Twój post ;) .
Co masz na myśli pisząc, że liczą się paragrafy?
Moi synowie są już dorośli, obaj po maturze i usamodzielnieni. :OK:

Przekonałam się, że ani ADHD ani ZA nie jest wyrokiem i staram się szerzyć wiedzę o tym, jak to robić, chociaż uważam, że największe, najpełniejsze i najbardziej wartościowe źródło tej wiedzy znajduje się właśnie tutaj, na tym forum.

dosia.eu - mój blog o wychowaniu, mój facebook.
Zapraszam do czytania, lajkowania, rozpowszechniania i dziękuję. :)

Aneczka87

Dama/Kawaler Srebrnego Orderu ADHD

Post 18-04-2007 21:09

Witaj Kasiu pamiętaj że wszystko wkoło jest do kitu a my jesteśmy the best :D

carmellka

Awatar użytkownika

Post 20-04-2007 07:08

Witam serdecznie

mam na imie Kamila jestem z Opola gdzie rowniez studiuje na IV roku terapii pedagogicznej z pedagogiką specjalna kierunek swietny a wybralam glowien ze wzgledu na ADHD duzo czytalam w tym temacie chociaz jestem laikiem stalo sie tak poniewaz sama u siebie zaczelam podejrzewac ze je mam nie jestem zdiagnozowana ale jak cofne sie do swojego dziecinstwa wszystko jest mozliwe pisze rowniez prace na temat ADHD a dokladniej to "Funkcjonowanie spoleczne dzieci z ADHD przebywajacych w osrodki szkolno wychowawczym" ale wiem ze ciezko z osrodkiem ktory mialby takie zadania to raczej zmienie na to jak wplywa na nie terapia jezeli bede mogla prosic Was o pomoc to prosze doradzcie mi jak ujac ten temat aby nikogo nie urazic obiecuje dokonczyc przegladanie forum i w miare mozliwosci sie udzielac. Forum znalazlam kiedys szukajac info na temat ADHD ale po rozmowie telefonicznej z p. Halina Kantor dostalam instrukcje aby prosic Was o pomoc musze zapoznac sie z forum i bardzo jej za to dziekuje... oj ale sie rozpisalam :wink:
pozdrawiam

Dosia

Awatar użytkownika

Rodzic i nauczyciel

Post 20-04-2007 07:48

Witaj Kamilko, na pewno pomożemy :)
Na górze strony jest regulamin (czerwone literki) - koniecznie tam zajrzyj bo się nie stosujesz ;)

Przekonałam się, że ani ADHD ani ZA nie jest wyrokiem i staram się szerzyć wiedzę o tym, jak to robić, chociaż uważam, że największe, najpełniejsze i najbardziej wartościowe źródło tej wiedzy znajduje się właśnie tutaj, na tym forum.

carmellka

Awatar użytkownika

Post 20-04-2007 08:17

Przeczytałam, przepraszam zapewne chodzi o polskie znaki, interpunkcję?

Jeszcze raz przepraszam i postaram się poprawić.

Tusiek

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 20-04-2007 08:24

AKAPITY pliiiis, tekst mie siem zlewa :!:
Mogę pomóc co najwyżej w temacie funkcjonowania nadpobudliwych świnek morskich w środowisku połowicznie ADHDowskich z naciskiem na kontrolę markera samopoczucia i modyfikacji odczytów przy pomocy cykorii i miziu tego świnku.

Dosia

Awatar użytkownika

Rodzic i nauczyciel

Post 20-04-2007 09:04

Tak :) Interpukcja i akapity :wink:

[smilie=to funny.gif] Tuśku, na pewno bardzo się przydasz Kamilce, tylko co to jest "miziu tego świnku"?

matken

Awatar użytkownika

Wiedźma dyplomowana

Post 20-04-2007 12:30

Tusiek jak zwykle rewelka [smilie=to funny.gif]

Tusiek

Awatar użytkownika

Post 20-04-2007 14:35

Miziu to delikatna rytmiczna czynność posuwisto zwrotna przy pomocy lekko rozwartej pary kciuko-wskazującej za uszkami świnka, tudzież, w zależności od upodobań i warunków, po tłustych boczkach. Przy świnkach długowłosych bliskim zamiennikiem miziu jest czochr, ale to już zupełnie inna historia, howgh!

matken

Awatar użytkownika

Wiedźma dyplomowana

Post 20-04-2007 19:45

Re: Witam serdecznie

carmellka pisze:mam na imie Kamila jestem z Opola

Ja też studiuję w Opolu, zaocznie. Będę tam 29 kwietnia i 6 maja (jestem już na V roku i zajęć mam niewiele. Jeśli chcesz pogadać i myślisz, że mogłabym w czymś pomóc, to możemy się umówić, ale wyłącznie rano, bo od 10-tej zaczynają się wykłady.

katarzyna borek

Awatar użytkownika

Post 20-04-2007 19:47

Dosia pisze: Cześć Kasiu, jesteś wśród swoich :)
Witamy się w innym temacie, przeniosę Twój post ;) .

Dzięki za odzew:)
Te paragrafy to...syn od tyg. ma indywidualne naucz. ,na moja prosbe w szkole ,zeby sie integrowal z dziecmi.Do tej pory sam uczeszczal do szkoly,ale znalazl sie przepis,ktory kaze mi go zaprowadzac i odbierac ze szkoly.malo tego jeszcze mialam czekac na niego 3 razy w tygodniu po kilka godzin,bo znalazl sie na to paragaraf....W szkole wiedzieli ,ze syn ma padaczke,ale dopiero gdy dostai to na pismie,zaczeli bac sie o swoja skore a nie o jego dobro.padaczka nie objawia sie "rzucawkami".ale krotkimi wylaczeniami swiadomosci....teraz juz bierze leki,a tych objawow nie mial juz dluzszy czas.Wszyscy w szkole mowia,ze zrobia wszystko dla jego dobra.a gdzie uczucia ludzkie??????co mam zrobic??jak mam to spostrzegac????Moze ja gdzies robie blad....sama nie wiem Pomoz

katarzyna borek

Awatar użytkownika

Post 20-04-2007 19:59

Dosia pisze:.

Kamilko!!
Najcześciej adehadowcy spostrzegani sa jako aspoleczni,maja jednak wspaniale dni.praca plastyczna mojego syna zostala wykorzystana do obrony pracy magisterskiej obecnie juz pani mgr pedagogiki specjalnej.rowniez pisala prace o takich dzieciach,tematu nie pamietam

Dosia

Awatar użytkownika

Rodzic i nauczyciel

Post 20-04-2007 22:08

katarzyna borek pisze: Te paragrafy to...syn od tyg. ma indywidualne naucz. ,na moja prosbe w szkole ,zeby sie integrowal z dziecmi.
Kasia, nie rozumiem - Poprosiłaś o integrowanie z dziećmi a oni dali nauczanie indywidualne?

katarzyna borek pisze:Do tej pory sam uczeszczal do szkoly,ale znalazl sie przepis,ktory kaze mi go zaprowadzac i odbierac ze szkoly.malo tego jeszcze mialam czekac na niego 3 razy w tygodniu po kilka godzin,bo znalazl sie na to paragaraf....W szkole wiedzieli ,ze syn ma padaczke,ale dopiero gdy dostai to na pismie,zaczeli bac sie o swoja skore a nie o jego dobro.
Czy dostałaś to polecenie (odprowadzania i przyprowadzania) na piśmie i ze wskazaniem przepisu?

katarzyna borek pisze:a gdzie uczucia ludzkie??????co mam zrobic??jak mam to spostrzegac????Moze ja gdzies robie blad....sama nie wiem
Kasia, sorry ale ja znów nie kapuję :oops: . Uważasz, że to żądanie, żebyś odprowadzała dziecko jest tylko złośliwością? Nie gniewaj się, domyślam się, że masz dość wszystkiego ale jeśli mamy Ci pomóc to musimy rozumieć o co chodzi a ja mam z tym problem, może to mój dzień jakiś kiepski (co bardzo możliwe).

carmellka

Awatar użytkownika

Post 21-04-2007 09:01

Re: Witam serdecznie

matken pisze:
carmellka pisze:mam na imie Kamila jestem z Opola

Ja też studiuję w Opolu, zaocznie. Będę tam 29 kwietnia i 6 maja (jestem już na V roku i zajęć mam niewiele. Jeśli chcesz pogadać i myślisz, że mogłabym w czymś pomóc, to możemy się umówić, ale wyłącznie rano, bo od 10-tej zaczynają się wykłady.

Chetnie skorzystam z Twojej propozycji.
29 kwietnia bardzo mi pasuje, podaj tylko godzinę i miejsce.
pozdrawiam

matken

Awatar użytkownika

Wiedźma dyplomowana

Post 21-04-2007 09:22

Zajęcia mam na rogu Oleskiej i Czaplaka w tzw. Białym Domu. Katedra Ochrony Powierzchni Ziemi. Zaproponuj godzinę. 8.00 czy 9.00? Zależy ile chcesz gadać i weź poprawkę, że rozmowa niekoniecznie będzie cały czas na temat :wink:

carmellka

Awatar użytkownika

Post 21-04-2007 09:48

Wiem który to budynek więc może 9.00? przed głównym wejściem do budynku? Wzięłam poprawkę :wink:
pozdrawiam

katarzyna borek

Awatar użytkownika

Post 21-04-2007 22:38

Dosia pisze:
katarzyna borek pisze: Te paragrafy to...syn od tyg. ma indywidualne naucz. ,na moja prosbe w szkole ,zeby sie integrowal z dziecmi.
Kasia, nie rozumiem - Poprosiłaś o integrowanie z dziećmi a oni dali nauczanie indywidualne?

katarzyna borek pisze:Do tej pory sam uczeszczal do szkoly,ale znalazl sie przepis,ktory kaze mi go zaprowadzac i odbierac ze szkoly.malo tego jeszcze mialam czekac na niego 3 razy w tygodniu po kilka godzin,bo znalazl sie na to paragaraf....W szkole wiedzieli ,ze syn ma padaczke,ale dopiero gdy dostai to na pismie,zaczeli bac sie o swoja skore a nie o jego dobro.
Czy dostałaś to polecenie (odprowadzania i przyprowadzania) na piśmie i ze wskazaniem przepisu?

katarzyna borek pisze:a gdzie uczucia ludzkie??????co mam zrobic??jak mam to spostrzegac????Moze ja gdzies robie blad....sama nie wiem
Kasia, sorry ale ja znów nie kapuję :oops: . Uważasz, że to żądanie, żebyś odprowadzała dziecko jest tylko złośliwością? Nie gniewaj się, domyślam się, że masz dość wszystkiego ale jeśli mamy Ci pomóc to musimy rozumieć o co chodzi a ja mam z tym problem, może to mój dzień jakiś kiepski (co bardzo możliwe).

indywidualne ma na wniosek lekarza,ja poparlam
w ubieglym roku tez mial ale w domu.Teraz chcialam w szkole(integracja),Chodzi o to ze do tej pory zaj.mial z kl. i sam pokonywal droge do i ze szkoly.W decyzji opotrzebie ind. naucz.wydanej przez por.pedagogiczna jest napisane,ze ze wzgledu na stan zdrowia utrudniajacy uczeszczanie do szkoly~~funkcjonowanie w zespole klasowym.Zaprowadzam go i odbieram_nie mam tego na pismie.Nie czekam ,napisalam pismo zeby zostawal pod opieka nauczyciela ,a odpowiedzialnosc biore na siebie,gdyby.....

do tej opory chodzil sam nikt ze szkoly nie mial veto,a wiedza ,ze choruje od ponad roku .teraz rozumiesz ?PRZEPISY.nauczycielki 2 ma super,rozumieja jego zachowania,nie zawsze jest tak zle ,zenie mogloby byc gorzej .Obiecuje,ze nie bede wiecej narzekac,a pisac bede krotsze linki :D kasia

Dosia

Awatar użytkownika

Rodzic i nauczyciel

Post 21-04-2007 23:08

Kasia nie przejmuj się, tu możesz ponarzekać. Chyba rozumiem, masz pretensje że nagle Ci każą dziecko odprowadzać? Jeśli Ci to przeszkadza, to zażądaj podania tych przepisów i przeczytaj je sobie. Może faktycznie takie istnieją ale ja wątpię, bo moja koleżanka nie odprowadza syna a on też ma padaczkę i szkoła o tym jest powiadomiona.

katarzyna borek

Awatar użytkownika

Post 27-04-2007 16:09

musze pochwalic sie ,moj ,,nadpobudliwy,,z matematyki z % ze sprawdzianu przyniosl dzis czworke!Niby nic niezwyklego ,ale po rzedzie jedyn ...to sukces! jestem dumna

carmellka

Awatar użytkownika

Post 27-04-2007 21:14

gratuluje!!!
Mojego Kolegi syn również "nadpobudliwy" ma takie napady ze skrajności w skrajność w nauce. To bardzo się ceni, że jednak potafi dać coś od siebie aby osiągnąć sukces

akzi

Post 01-05-2007 13:18

witam
mam na iza, mieszkam w Katowicach, studiuje dziennie w Łodzi na UŁ ;) pisze pracę magisterską na temat dzieci z ADHD w szkołach podstawowych. niestety nie mogę pochwalić się doświadczeniem w pracy z dziećmi nadpobudliwymi psychoruchowo, jedyny kontakt jaki z nimi mam to w przdszkolu integracyjnym do którego uczęszcza moja córka. przeglądam forum, ponieważ zbieram informacje do swojej pracy. ale przede wzystkim dlatego, że niedługo zaczne pracować w szkole (mam nadzieję) i chcę być jak najlepiej przygotowana do pracy z dziećmi z ADHD.
pozdrawiam wszystkich

katarzyna borek

Awatar użytkownika

Post 02-05-2007 14:49

witaj Akzi zycze Ci ,zebys dostala te prace w szkole.zebys byla dla dzieci dostepna,zeby ta praca byla dla ciebie wyzwaniem.pedagog w szkole syna(adhd)tylko na poczatku blyszczala niesieniem pomocy.Teraz ma tyle innych zajec :!: ,ze trudno doprosic sie o wspolprace z moim dzieckiem .To dla mnie b.przykre bo 1,5 roku temu gdy zaczela prace widzialam jej zaangazowanie dla mojego syna....chyba znudzilo sie jej <woli byc blizej p.dyrektor.WYTRWALOSCI zycze

Apisto

Post 13-07-2007 11:58

Witam serdecznie. Bardzo się cieszę, że odnalazłam Wasze Forum. Mam 27 lat. Jestem pedagogiem-terapeutą, specjalistą socjoterapii i oligofrenopedagogiki.
Prowadzę prywatny gabinet porad psychoterapeutyczno-edukacyjnych w Częstochowie. Jestem prezesem Fundacji Kultury Ekologicznej.
Do tej pory pracowałam w poradni psychologiczno - pedagogicznej, ośrodku adopcyjnym, szkole specjalnej i ośrodku leczenia uzależnień "MONAR". Prowadzę terapię z dziećmi i rodzicami dzieci z ADHD.
Bardzo chętnie uczestniczę we wszelkego rodzaju szkoleniach, konferencjach, seminariach i sympozjach, po to ... by nie uważać, że wszystko wiem najlepiej i nie mam się już czego uczyć :wink:
Aktualnie na Wydziale Socjologii Uniwersytetu Śląskiego piszę pracę doktorską na temat funkcjonowania rodziny z dzieckiem z ADHD.
Mam nadzieję, że zarówno moja wiedza, doświadczenie i chęć niesienia pomocy jako specjalisty przydadzą się tutaj, jak również jestem pewna, że nauczę się wiele od Was. :lol:
Witam raz jeszcze.

Maja

Awatar użytkownika

Pszczółka

Post 13-07-2007 13:45

Witaj Apisto! Bardzo się cieszę, że zachciałaś do nas dołaczyć. :ithl: Na pewno bardzo pomocna będzie Twoja wiedza i doświadczenie.

Pozdrawiam. :D

Żona Dreptaka

Wsparcie

Post 13-07-2007 14:29

Witaj, Apisto :!: :D :!:

Mateusz

Awatar użytkownika

Post 21-07-2007 08:41

Ja już się wiatałem ;) Kieeeedyś... Ale długo mnie nie było ;) Właśnie wróciłem z Olsztyna z wyprawy z dziećmi ;) Ide odp[ocząć ;)
LoS aMi

www.dmp-polimer.pl <--- coming soon...

Halina

Awatar użytkownika

Licencjonowana ADHD-owa Czarownica

Dzieci: Piotrek 24 CZR z cechami ADHD i Krzyś 15 gimnazjalista ZA z cechami ADHD

Ja: ADHD zdiagnozowane przez lekarzy moich dzieci

Post 21-07-2007 18:36

Witaj znowu Mateuszu, ja też odpoczywam.
Sama ADHD, synowie ZA z cechami ADHD, a mąż podejrzany o ADD
Obrazek
Obrazek
tel. 799223703

Jacek

Awatar użytkownika

Ojciec Dyrektor

Post 24-07-2007 09:25

Mateusz Ty odpoczywasz a mój Szymon ostanio zapytał : A co teraz robi Mati? :wink:
W życiu nie ma przypadków!
Życie jest jak zły dowcip . Kiedy zaczynasz go rozumieć , smakować wtedy ci go odbierają.
To prawda że młodość marnujesz za młodu , a gdy nauczysz się wreszcie żyć , wtedy jest już po wszystkim.....

jarek

Post 24-07-2007 09:31

Mati,
może ożywisz z kolei to forum, bo w wakacje jest jakby bardziej senne.
Wiadomo, bez szkoły 90 % problemów mniej.

matken

Awatar użytkownika

Wiedźma dyplomowana

Post 24-07-2007 12:47

jarek pisze:Mati,
może ożywisz z kolei to forum, bo w wakacje jest jakby bardziej senne.
Wiadomo, bez szkoły 90 % problemów mniej.

święte słowa :lol:

C3PO

Dama/Kawaler Srebrnego Orderu ADHD

Post 28-07-2007 19:38

Well hello mam na imie chupachups :?: chupadu... :shock: nie tez nie to O mam chupacabras,mam 23 lata zupelnie nie orentuje sie w datach ale o swoim adhd wiem od 5 lat,zmienilem ok 7 szkol :roll: albo wiecej i jakby nie traf to wogole bym sie nie uczyl chociaz i tak jestem dopiero 3liceum.
Chciałbym poznać kogoś podobnego.
:evil:
"Świat jest wielki,świat jest zły świat ma bardzo duże kły"Stiwen King. :evil:

zmora313

Post 05-08-2007 12:34

siemanko poszukuje osob ktore moga mi pomoc w informacji gdzie w szczecinie moge znalesc poradnie w ktorej bede mogl sie upewnic w moich przypuszczenia ze mam adhd. emeil lub tel 663393575. a tak wogole to pozdro dla wszystkich zagubionych
kocham zycie ktorego nienawidze.nienawidze zycia ktore kocham

iriski

Awatar użytkownika

Post 04-09-2007 15:46

Czesc (w moich wypowiedziach nie bedzie polskiej czcionki,bo pisze z zagranicy, wiec to nie wynika z mojego lenistwa,czy braku koncentracji;), natomiast brak niekiedy jakies literki,to juz wynik bycia ADHD;)

wlasciwie,to nie wiem,chy tak do konca jestem ADHD,bo diagnozy nie postawil mi zaden specjalista,tylko przyjaciolka.To ona zasugerowala,zebym sie bardziej sobie przyjzala pod tym katem!Czytajac artykol o aktorce A. Szczepkowkiej, ktora ma zdiagnozowane ADHD,jakos jej sie od razu na mysl nasunelam ja.zauwazyla, ze duze podobienstwo w opisywanych przez nia cechach, ktore sa charakterystyczne dla osob z syndromem ADHD, jest rowiniez moimi cechami!No i dlatego jestem tu z Wami...

oddnalazlam to forum,by sprobowac nawiazac kontakt,z kims kto jest tak samo chaotyczny, zdekocentrowany,niekonsekwentny,pelen pomyslow,ktorych nie potrafi zrealizowac,niespokojny i na dodatek czuje sie oderwany od rzeczywistosci, tak jak ja :) !to jest pierwsze forum, w ktorym biore udzial,zapisalam sie na nie kilka tygodni temu, no i dopiero dzisiaj jestem tu poraz drugi!nie wiem,czy bede miala cierpliwosc i dosc tyle sily,by pojawiac sie regularnie!jedno jest pewne,chce cos w moim zyciu zmienic,bo czuje sie czasem przemeczona sama soba!moze tu uda mi sie poukladac moj wlasny swiat i przy okazji komus w tym pomoc!
podobno razem jest latwiej!

Mam na imie Agnieszka,mam 26 lat,zadnej stalej pracy,stalego zwiazku,stalego miejsca zamieszkania.mam za to stalych przyjaciol i stale ten sam chaos i przekonanie,ze nic w moim zyciu nie jest stale! Studia zaczelam na MISH ( dla niewtajemniczonych, MIEDZYWYDZIALOWE INDYWIDUALNE STUDIA HUMANISTYCZNE) , na ktorych bladzilam miedzy wydzialami, az w koncu ...prawie udalo mi sie skonczyc pedagogike!koncze ja juz 2 rok;), brakuje mi tylko dopisanie dwoch rozdzialow pracy mgr, ale jakos to nie jest tez takie proste, jak sie moze wydawac!zaczelam w miedzyczasie filologie wloska, no i jeszcze w miedzyczasie ' miedzyczasu;)' jezdze do Niemiec pracowac. A oprocz tego mysle o tym,by zaczac wlasciwie zupelnie cos innego,bo jakos nie jestem przekonana co do dotychczasowych wyborow!
Troche zaczynam sie martwic,bo wiekszosci moich znajomych prowadzi bardziej stateczny tryb zycia!maja jakies konketne plany,a ja ciagle nie potrafie w nic na stale 'wdepnac'!i najlepsze jest w tym to,ze sobie nie potrafie tego wyobrazic, ze jest cokolwiek takiego na swiecie, co mnie zajmnie na dluzej niz chwila!a z drugiej strony tesknie za jakims spokojem,za czyms stalym, co da mi mozliwosc zapomnienia o tym, ze istnieje tyle jeszcze nieodkrytych przeze mnie mozliwosci!
oprocz tego jestem osoba o malym poczuciu wlasnej wartosci i juz na starcie mam watpilwoaci,czy ja sie do czegokolwiek nadaje!podobno to normalne dla doroslych dzieci alkoholikow(DDA),bo tez takowa osoba moge sie okreslic: czyli jestem DDA z ADHD!ale oczywiscie o tym nie mam zamiaru tu sie rozpisywac,bo to probuje rozwiazywac na odpowiedniej dla tego problemu terapii!
Mam nadzieje,ze moja obecnosc na forum wniesie cos dobrego i nie ukrywam tez checi odnalezienia odpowiedzi na kilka dreczacych mnie kwestii!
pozdrawiam wszystkich serdecznie i do kolejnego wpisu...moze uda mi sie krocej pisac;)

agnieszka (iriski)

Maja

Awatar użytkownika

Pszczółka

Post 04-09-2007 16:06

Witaj Irisko na forum!
Cieszę się, że zechciałaś do nas dołączyć.
Witamy wśród swoich! :D

matken

Awatar użytkownika

Wiedźma dyplomowana

Post 04-09-2007 18:49

Witamy i czekamy na nurtujące Cię pytania ;)

dreptak

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 04-09-2007 19:21

iriski pisze:oddnalazlam to forum,by sprobowac nawiazac kontakt,z kims kto jest tak samo chaotyczny, zdekocentrowany,niekonsekwentny,pelen pomyslow,ktorych nie potrafi zrealizowac,niespokojny i na dodatek czuje sie oderwany od rzeczywistosci, tak jak ja :)

Witaj :)
Tutaj zaglądają głównie tacy, jak Ty. Więc czytając różne wątki na pewno się nie zdziwisz widząc skakanie po tematach, dygresje i ogólne bezhołowie.

Adhd'owcy najczęściej dojrzewają emocjonalnie nieco później niż przeciętni, więc nic dziwnego, że czujesz się nieco spóźniona w stosunku do swoich rówieśników.

dreptak

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 04-09-2007 19:23

zmora313 pisze:siemanko poszukuje osob ktore moga mi pomoc w informacji gdzie w szczecinie moge znalesc poradnie w ktorej bede mogl sie upewnic w moich przypuszczenia ze mam adhd. emeil lub tel 663393575. a tak wogole to pozdro dla wszystkich zagubionych
A odpowiedź ma być tajna? Dlaczego tylko na priva? Czy nikt inny nie ma prawa skorzystać z odpowiedzi?

Marta

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 05-09-2007 11:23

dreptak pisze:Witaj :)
Tutaj zaglądają głównie tacy, jak Ty. Więc czytając różne wątki na pewno się nie zdziwisz widząc skakanie po tematach, dygresje i ogólne bezhołowie.

Tak, tak- tacy jak Ty oraz złośliwi administratorzy :)
Wypraszam sobie to bezhołowie, Dreptaku.

dreptak

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 05-09-2007 11:46

Ot odezwała się jednostka niezwykle uporządkowana i systematyczna.
I tak cię lubię, Marto :)

Allayiala

Awatar użytkownika

Post 06-09-2007 13:49

hej;)

Witam od razu, bo potem zapomne :oops: ;)
Mam 32 lata i cholerne ADHD, ktore zaczyna juz powaznie mnie meczyc, nie mowiac juz o moim otoczeniu.
Skoro juz sobie akurat przypomnialam, ze je mam, to pogrzebalam w sieci, znalazlam WAS i zaraz sie zapisalam (wiecie jak jest, co sie odwlecze to na wieczne nigdy).
Mam nadzieje, ze uda mi sie przy Waszej pomocy jakos dojsc ze soba do ladu, bo to przestaje byc juz zabawne :?
Pozdrawiam Braci i Siostry w nieszczesciu;)
...cholerne ADHD...

mrówa

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 06-09-2007 14:14

eeee a w jakim nieszczęściu?

ja tam ręce i nogi mam calkiem na miejscu.
głowę też.
i rozum z abgrejdowany do poziomu adhd :)
żyć nie umierać

ale witam na forum...
pobędziesz tu chwilę i z pewnością zmienisz nastawienie
pzdr
PoprzedniaNastępna

Wróć do Powitania