Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Przedstawmy się sobie

Moderator: Moderatorzy

Marta

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 24-08-2006 08:30

anath0r pisze: trafilem przypadkiem bo do snu czytalem artykul z olivii (i tu slysze smiech na sali)

Zaden smiech na sali. W artykule występuja osoby z tego forum. Na dodatek moje ulubione. :)
Jutro to dziś,
tylko że jest jutro.

golombek

Wsparcie

Post 24-08-2006 08:34

Marta pisze:Na dodatek moje ulubione. :)

O sobie Marta piszesz, czy o mnie :?: :lol:

Marta

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 24-08-2006 08:45

no o osobach czyli o sobie i tobie :)
Jutro to dziś,
tylko że jest jutro.

anath0r

Awatar użytkownika

Post 24-08-2006 09:20

a to ciekawe ;)
napisalem smiech na sali bo raczej faceci nie czytaja kobiecych gazet ale wtedy bylem kompletnie znudzony i musialem cokolwiek poczytac ;)

Beata

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 24-08-2006 14:11

anath0r pisze:a to ciekawe ;)
napisalem smiech na sali bo raczej faceci nie czytaja kobiecych gazet ale wtedy bylem kompletnie znudzony i musialem cokolwiek poczytac ;)
Faceci bardzo czesto czytaja (podczytuja) kobiece gazety, tylko sie do tego nie przyznaja. :wink:

shaka

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brązowego Orderu ADHD

Post 24-08-2006 18:35

jak to nie? wiekszosc facetow, ktorych znam, z wielka checia i otwarcie siega po kobiece kolorowe magazyny

a tak odnosnie tej diagnozy. zdaje sobie sprawe, ze gdy bede pewna na 100% to moze latwiej nad wszystkim zapanuje.
moze jednak znacie jakies namiary na kogos, kto moze fachowo zdiagnozowac wlasciwy przypadek? przegladalam strony i jakos nie moge namierzyc kontaktu kogos, kto bylby w stanie porozmawiac z doroslym, a nie z dzieckiem (ktore jednak jest w kazdym z nas :))
jedynie stoisz i patrzysz w błękitną wklęsłość chińskiej filiżanki

Marta

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 25-08-2006 08:11

shaka pisze:moze jednak znacie jakies namiary na kogos, kto moze fachowo zdiagnozowac wlasciwy przypadek, kto bylby w stanie porozmawiac z doroslym, a nie z dzieckiem

A to zalezy skąd jesteś, Shaka. :)
Ja w Krakowie znam
Jutro to dziś,
tylko że jest jutro.

Marta

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 25-08-2006 08:14

Yhmmm.. juz przeczytałam - z Wrocławia...
Jutro to dziś,
tylko że jest jutro.

Betscheba

Awatar użytkownika

Post 24-09-2006 08:18

Witam wszystkich

Wczoraj przez przypadek trafiłam na tę stronę.
I nie mogłam przestać czytać bo odnalazłam tu siebie.
Siedziałam i płakałam.

Z ulgą stwierdziłam, ze nie jestem chora psychicznie. A może jestem tylko sie pocieszam?
Teraz już wszystko rozumiem, ale czuję się z tym bardzo samotna. No może nie całkiem, bo moja druga połowa od dluższego czasu twierdziła, ze mam ADHD. A ja się śmiałam myśląc, że to bzdura. Na studiach uczono mnei tylko o dzieciach z ADHD. Nie pomyślałam, że takim dzieckiem właśnie byłam.

Zawsze byłam takim dziwadłam, patrzyłam na ten swiat "przez szybę", jak na jakiś film, który się toczy obok mnie.
I za wszelka cenę chciałam sie w nim odnaleść, ale mi nie wychodziło.
Co teraz dalej mam zrobić? Nie wiem...

Dla większości ludzi jestem dziwakiem, nie nadążają za mną, za moimi myślami, za tym co mówię. Mam tysiąc myśli na minutę, robię milion rzeczy na raz, nie potrafię niczego skończyć, bo wszystko mnie zaraz nudzi. Nawet jak jestem zmeczona - to nie potrafie odpocząć, bo coś mnie gna do przodu.
Są dni, kiedy nie mogę sie na niczym skoncentrować, zapominam, co robiłam przed chwilą i co ktoś mówił do mnie. Niedawno pomyślałam, że może mam poczatki Alzheimera:) hahaha
Czasem muszę nagle wyjść z domu i spacerować, spacerować, spacerować.
Jestem bombą emocjonalną. Zawsze mówię to, co sobie właśnie pomyślałam. Napewno wiecie, jak to utrudnia życie.
Mój węch jest nadwrażliwy, często przez to boli mnie głowa.
I to wpadanie w "doła" - niby wiem, że coś zrobiłam dobrze, że ktoś mnie docenił, a czuję, że to i tak źle. Takie rozdwojenie. Albo takie "doły" bez powodu, moze zreszta jest powód - ale ja go nie znam...
Mam totalnie zaburzoną oroientację w przestrzeni. Nawet jeśli gdzieś byłam np. 10 razy - to i tak tam nie trafię. Bo naprawdę nie wiem, gdzie to jest.
Wszystko ciągle gubię. Kluczyków od auta szukam nieustannie, notesu, milion innych rzczy, które potem znajduję w zupełnie nieoczekiwanych miejscach.
Kiedy wychodzę z domu sprawdzam czy wszystko zabrałam - i tak czegoś zawsze zapomnę.
Jestem ciągle zaniepokojona. Staram sie przewidywać, co złego mogłoby sie wydarzyć i jak juz teraz mogę temu zapobiec. Jakie to jest męczące. I jak strasznie mnie nakręca....

Tak, może mam ADHD i może ADHD jest także moim darem. WIem, ze jestem kreatywna, mam zaskakujące pomysły, rewelacyjną pamięć itp., itd. Ale jest to też przekleństwo

Jak mam z tym żyć? Nie wiem.Może tu się dowiem.

Nie wiem jakim cudem napisałam taki długi post:)

Pozdrawiam wszystkich:)
Marta

takisobiegość

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 09-12-2006 20:32

Re: Przedstawmy się sobie

dreptak pisze:Tu przedstawiamy się

Witam,
No to się przedstawię(lepiej późno niż wcale-bo wszedłem na Wasze forum od kuchni) :oops: :
mężczyzna, 38 lat,
psiarz i kociarz-to po tatusiu weterynarzu i perfekcyjny znawca ortografii-to po mamusi polonistce(skromnie zacząłem, nieprawdaż?) :D
A skąd to moje zainteresowanie forum?
Zatrudniam w mojej firmie(znów ta wrodzona skromność) matkę dziecka z ADHD. Z tym jednak, że do tej pory, jako laik w temacie, jej wszelkie wysiłki wychowawcze traktowałem z przymrużeniem oka.
Aż tu pewnego dnia, w dość niejasnych okolicznościach, zawieruszyłem się na zajęciach P A. Moroza(po Jego pierwszych zdaniach oceniam-autorytet na miarę epoki), bo ani ze mnie nauczyciel, ani rodzic w jakikolwiek sposób związany z ADHD.
P. Andrzeju - przepraszam, że musiałem Was wcześniej opuścić, ale byłem totalnie nieprzygotowany(po prostu w Lublinie czekały mnie inne obowiązki, przyznam, że uczyniłem to z ogromnym żalem, ale w Pana zajęciach moje telefony rozpraszałyby Pana i Pana Gości), Pana osobowość wywarła na mnie ogromne wrażenie, a skutek, to moja obecność na forum.
MamoGumisia - teraz już wiesz kto to jest takisobiegość, nie mówiłem Ci o mojej obecności na forum, bo myślałem że będę tu przez chwilę, a wygląda na to, że zadomowiłem się na dobre.

Pozdrawiam Wszystkich - Grzegorz M.

PS Przyjmuję krytykę zdając sobie sprawę, że wszystko co powiedziałem może być użyte przeciwko mnie.
Na swoje usprawiedliwienie mam tylko jedno - dyplom cyt. "Dyrektor Przedszkola Samorządowego nr 6 przyznaje Panu Grzegorzowi M. DYPLOM PRZYJACIELA DZIECKA za okazane serce, wrażliwość i troskę oraz pomoc udzielaną dzieciom. Do tego symbolicznego wyrazu wdzięczności dołączamy uśmiechy naszych wychowanków oraz słowa najwyższego uznania za postawę godną prawdziwego przyjaciela. Biała Podlaska 21. 06. 2001r.(no cóż, każdy broni się jak potrafi) - dowód obrony do wglądu w siedzibie mojej firmy w godz. 8.00 - 24.00, w każdym innym i w tym czasie na e-mail(wysyłka niedowiarkom gratis), upoważniona do udostępniania, skanowania i wysyłki - tylko mamaGumisia
"Nie słowa, a czyny się liczą" - gdzieś zasłyszane

golombek

Wsparcie

Post 09-12-2006 21:25

No to takisobiegościu niezły z Ciebie gość. Witamy wszystkich serdecznie a z takimi referencjami to już szczególnie. Nie wszyscy zaczynają od powitań a raczej mało kto, tu zaglądają zazwyczaj użytkownicy wtedy, gdy się już wypiszą w innych wątkach :wink: . Większość trafia z problemami i szuka ich rozwiązania, dopiero po ochłonięciu zauważają ten wątek. Jeśli nie masz nic naprzeciwko i MamaGumisia wyrazi zgodę, to możemy ten dokument udostępnić ogółowi. Skan (zdjęcie) proszę na adres: golombek@abad.pl

Andrzej J. Moroz

Awatar użytkownika

Post 09-12-2006 22:43

Takisobiegościu, NAPEWNO NIE ZASŁUGUJĘ NA TAKĄ PIĘKNĄ LAURKĘ, ALE BARDZO SIĘ CIESZĘ, ŻE PAN DO NAS DOTARŁ I ŻE PAN Z NAMI ZOSTAŁ. Dobrych ludzi nam potrzeba bardzo. Szczególnie takich ludzi, którzy nawet z nieudacznych moich wypowiedzi potrafią znaleźć drogę do dzieciaków z ADHD. Dziękuję, że Pan z nami został.
Andrzej.

P.s. Wy psiarze i kociarze jesteście jednak nieco biedni :D Ci, którzy mnie znają, wiedzą, że ja w moim stadku posiadam: dwa psy rasy "mieszaniec polski wielokrotny" (mały dużemu przechodzi pod brzuchem), mam też kota (a co mi tam), króliki i coś, czym nikt z dyskutantów na tym forum nie "dysponuje": mam kozę! A ponieważ kot śpi tylko na moim obolałym brzuchu, a psy z radości tylko moje spracowane ręce gryzą z przyjemnością - to dlatego fluidy pozwalają nam darzyć się wzajemną sympatią. Bo kto nie jest dobry dla zwierzaków, nie potrafi być dobry dla ludzi. Mam trochę racji??????
Ci, którzy zwierzaków nie mają z powodu: uczulenia, 1m.kwadratowego na osobę w mieszkaniu, niechęci żony/męża, braku srodków na koncie żeby utrzymać to coś, co zżera (ale z jaką gracją!) połowę jego zaskórniaków wydanych zamiast na piwo, to na jakieś psie smakołyki, braku zezwolenia tesciowej lub ukochanej mamusi, wrogiego sąsiada, etc., itp., itd.... muszą zadowolić się swoim ADHD. W przeciwieństwie do psa czy kota, ADHD ma dwie wady: nie da się pogłaskać i nie daje łapy!

Klub Rodziców Aktywnych - najstarsza grupa wsparcia ADHD na wschód od Wisły! (luty/marzec 2005 r.)
tel. 781 034 854
http://www.filantropia.eu/

deprim

Awatar użytkownika

Post 09-12-2006 22:49

Andrzej J. Moroz pisze:(...) ADHD ma dwie wady: nie da się pogłaskać i nie daje łapy!

i całe szczęście bo to by ciężką chorobę psychiczną oznaczało
Obrazek

takisobiegość

Awatar użytkownika

Post 09-12-2006 23:54

Andrzej J. Moroz pisze:mam kozę!

Hi hi ja też miałem kozy(ze cztery lata chyba - i kozy i małe koziołki, ot taka mała hodowla). Cierpliwie znosiłem ich wszystkie wybryki, aż któraś zrobiła mi taniec na dachu samochodu. TEGO BYŁO JUŻ ZA WIELE(tolerowałem zjadanie mioteł i wszystkiego co im w mordki wpadło). I całym stadem(a było ich pięć) uszczęśliwiłem znajomego :D . Toteż proszę mi tu nie insynuować braku znajomości tematu :twisted: . Więc: nie mam-prawda, ale D Y S P O N O W A Ł E M.

Rysia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 10-12-2006 08:48

Re: Przedstawmy się sobie

takisobiegość pisze:....upoważniona do udostępniania, skanowania i wysyłki - tylko mamaGumisia
Zastanawiam się Violu jak ty to zrobiłaś że masz takie względy :wink:
ADHD'OWCY WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ!!!
"...I MĄDRY MYLIĆ SIĘ MOŻE, LECZ TRWA W BŁĘDZIE TYLKO GŁUPI".

Andrzej J. Moroz

Awatar użytkownika

Post 10-12-2006 12:41

Takisobiegościu! Ja też miałem i koziołki i kózki i same z nimi kłopoty! Nie dość, że zjadły wszystkie miotły, to..... zeżarły pół swojej "stajenki", a dokładniej precyzyjnie utkane ocieplenie z perskich dywanów, których mieliśmy nadmiar. Poza tym, zdarły obicie z papy (takiej jak się kryje dachy) - systematycznie, pasek za paskiem, całe ściany. Poza tym mój duży pies był wkurzony, bo wiecznie siedziały na dachu jego budy (uwielbiały tam drzemać w ciągu dnia!!!), a swoimi super mięciutkimi nóżkami porobiły mu sitko z dachu.

Jako specjalista od zwierząt wszelakich wykluczyłem więc dalszą specjalizację i.... wcisnąłem cały kozi dobytek zaprzyjaźnionym, sobie pozostawiając jedną. Buty gumowe też zostawiłem. :D No przecież jesienią pada deszcz.... 8)

w związku z powyższym - tak uważam - powinniśmy założyć Bractwo Zielonej Kozy, bo te choróbstwa chyba ze swojej natury wszystkie bez wyjątku też mają ADHD. Wejdą wszędzie - najchętniej tam, gdzie nikt ich ani nie oczekuje, ani się nie spodziewa! [smilie=real mad.gif]

Klub Rodziców Aktywnych - najstarsza grupa wsparcia ADHD na wschód od Wisły! (luty/marzec 2005 r.)
tel. 781 034 854
http://www.filantropia.eu/

mamaGumisia

Awatar użytkownika

Post 10-12-2006 20:29

Witam, widzę, że wszystko sie wyjaśniło z takimsobiegosciem :wink:
Cieszę sie, że zdecydował się dołączyć do naszego forum.

k.l.tukaj

Awatar użytkownika

Post 12-12-2006 11:42

Witam wszystkich bardzo serdecznie, cieszę się, że tu trafiłam, może bezpośrednio nie zajmuję się ADHD, ale często mam przyjemność pracować "małymi huraganami" i bardzo to lubię :).

Beata

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 12-12-2006 12:00

Witaj k.l.tukaj. :D
Ciesze się, że do nas dołaczyłas. Na pewno przydadzą nam się Twoje doświadczenia.

mamaGumisia

Awatar użytkownika

Post 12-12-2006 12:59

Witam Serdecznie :D
Cieszę się, że lubisz pracować z dziećmi, a swoimi doświadczeniami podziel się z nami, chętnie nadal będę czytać...

k.l.tukaj

Awatar użytkownika

Post 12-12-2006 13:58

Zajmuję się dyskalkulią, ale pracuję, tak jak pisałam, z różnymi dziećmi, z takimi z ADHD również, dysfunkcyjność nie wybiera. Lubię moją pracę i jeśli będę mogła w czymś pomóc, będzie mi bardzo miło. :)
Kaśka. I tyle. :)

małgosia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 12-12-2006 19:31

Serdecznie witamy na forum... :D :D :D
"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi." /Albert Einstein/

takisobiegość

Awatar użytkownika

Post 12-12-2006 23:54

k.l.tukaj pisze:Zajmuję się dyskalkulią, ale pracuję, tak jak pisałam, z różnymi dziećmi, z takimi z ADHD również, dysfunkcyjność nie wybiera. Lubię moją pracę i jeśli będę mogła w czymś pomóc, będzie mi bardzo miło. :)

Hej, witamy gorąco [smilie=mylove.gif] [smilie=mylove.gif] [smilie=mylove.gif]
Z takim podejściem do życia pozwalasz odzyskać wiarę w człowieka :ithr:

Rysia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 13-12-2006 00:00

k.l.tukaj witaj milusio.Pozwalaj cały czas odzyskiwać tą wiarę. :lol:

Halina

Awatar użytkownika

Licencjonowana ADHD-owa Czarownica

Dzieci: Piotrek 24 CZR z cechami ADHD i Krzyś 15 gimnazjalista ZA z cechami ADHD

Ja: ADHD zdiagnozowane przez lekarzy moich dzieci

Post 13-12-2006 06:24

Kasiu L. Tukaj jesteś niesamowita, i bardzo potrzebna na tym forum, myślę, że pomożesz nam zrozumieć dyskalkulię, bo ona chyba jest najtrudniejsza z dys..... do zrozumienia. Prosimy pisz, pisz i dziękujemy, że nas znalazłaś.
Sama ADHD, synowie ZA z cechami ADHD, a mąż podejrzany o ADD
Obrazek
Obrazek
tel. 799223703

k.l.tukaj

Awatar użytkownika

Post 13-12-2006 08:39

Dziękuję za serdeczne powitanie, bardzo mi miło. To cóż, zakładamy temat o dyskalkulii i działamy! :) Na początek zaopatrzamy się w uśmiech :) i cierpliwość, a dopiero później myślimy o matematyce.

Rysia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 13-12-2006 10:08

Nie wiem czy dobrze,ale pomyślałam żeby taki wątek założyć w temacie -SZKOŁA PRZEDSZKOLE-Może być? :?

Rysia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 13-12-2006 10:14

Rysia pisze:Nie wiem czy dobrze,ale pomyślałam żeby taki wątek założyć w temacie -SZKOŁA PRZEDSZKOLE-Może być? :?
Ups,widzę że już jest wątek zaczęty i to zupełnie w odpowiednim miejscu.No bo ja zawsze taka wyrywna byłam już od dziecka :oops: :wink: :lol:

k.l.tukaj

Awatar użytkownika

Post 13-12-2006 10:17

Tak, tak, już jest :), nie martw się, Rysiu, "wyrywność" też ma urok, szczególnie jak kończy się rozbrajającym uśmiechem. Ja tak robię. Pomaga! :D

http://portal.adhd.org.pl//phpbb/viewtopic.php?t=1945

moni2221

Post 28-01-2007 17:34

hej [smilie=hi ya!.gif]
Mam na imie Monika i jestem studentka pedagogiki opiekunczo wychowawczej. obserwuje ta stronke juz od ponad roku ale dzis postanowilam sie zalogowac. Tematem adhd zaczelam sie interesowac podczas praktyk studenckich a teraz nawet zaczelam pisac prace licencjaka na ten temat.ciesze sie ze moglam dolaczyc do waszego grona i pozdrawiam wszystkich [smilie=happy.gif]

matken

Awatar użytkownika

Wiedźma dyplomowana

Dzieci: Krzysztof ZA (21,5), Jędrzej nie do końca NT (20), Kacper klon najst. (5 i 3/4)

Ja: tego nie wiadomo

Post 28-01-2007 20:06

Witamy. Zawsze mile są tu widziane kadry kształcące nasze dzieci :)
Stowarzyszenie Akceptacja Gliwice
Klub Rodziców Autyzm HELP Fundacji JiM

Rysia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 01-02-2007 19:40

Witamy,witamy.Czym wiecej sił pedagogicznych tym lepiej :lol:

Rysia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 01-02-2007 19:42

Tak w ogóle to chciałam się przywitać po małej nie obecności.Mam nadzieję że już będę cały czas.Niestety miałam popsuty komp.Pozdrawiam wszystkich [smilie=hi ya!.gif] :lol:

Syriusz

Awatar użytkownika

Post 04-02-2007 17:29

Witam wszystkich serdecznie.
Znalazłem ten portal tak naprawde podczas poszukiwań materiałów do swojej pracy na studiach i tak po nitce do kłębka dotarłem do pozycji "W świecie ADHD" i odkryłem że to co od tak wielu lat mi przeszkadza ma swoją nazwe...ADD.
Cóż pozdrawiam.... :)
ad imo pectore

małgosia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 04-02-2007 19:46

Witaj Syriuszu... :D
"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi." /Albert Einstein/

Rysia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 13-02-2007 18:06

Syriusz witaj i czytaj,czytaj oraz pytaj jak coś nie wiesz :lol:

duracellka

Awatar użytkownika

Post 21-02-2007 14:10

Witam Wszystkich bardzo serdecznie :)
Nazywam się Michaela. Od dłuższego czasu przeglądam to forum, ale dopiero teraz się zarejestrowałam. Nie mam ADHD, ale od pewnego czasu interesuje się tym zagadnieniem (pisze prace na ten temat).
Chce powiedzieć, że panuje tutaj bardzo fajna atmosferka :D
Pozdrowionka

duracellka

Awatar użytkownika

Post 21-02-2007 14:13

A tak w ogóle, to jestem happy, że się zmobilizowałam i napisałam :D

matken

Awatar użytkownika

Wiedźma dyplomowana

Dzieci: Krzysztof ZA (21,5), Jędrzej nie do końca NT (20), Kacper klon najst. (5 i 3/4)

Ja: tego nie wiadomo

Post 21-02-2007 14:17

No to witamy :)
Stowarzyszenie Akceptacja Gliwice
Klub Rodziców Autyzm HELP Fundacji JiM

Rysia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 21-02-2007 14:30

Witaj Duracellka :lol:

duracellka

Awatar użytkownika

Post 21-02-2007 15:41

[smilie=hi ya!.gif]

Marta

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 21-02-2007 16:40

duracellka pisze:A tak w ogóle, to jestem happy, że się zmobilizowałam i napisałam :D

No jak to????
Duracell i nie mobilizuje?
Złóż reklamację!
Absolutnie!
Jutro to dziś,
tylko że jest jutro.

duracellka

Awatar użytkownika

Post 22-02-2007 13:09

Musiałam naładować baterie :lol:

Hania

Dama/Kawaler Srebrnego Orderu ADHD

Post 23-02-2007 10:20

Marta pisze:niepełnoobjawowym ADHD ,tylko pełnoobjawowym ADD.

Witam, mam na imię Hania. Syn ADHD, mąż prawdopodobnie ADHD, a ja sama nie wiem :).
Nie wiem czy to dobre miejsce, ale chciałabym się dowiedzieć czegoś o ADD.
Pozdrawiam

Żona Dreptaka

Wsparcie

Post 23-02-2007 12:14

Hania pisze:... chciałabym się dowiedzieć czegoś o ADD.

Tedy zajrzyj tu:
http://portal.adhd.org.pl/phpbb/viewtopic.php?t=1215

Oraz tu:
http://portal.adhd.org.pl/phpbb/viewtopic.php?t=476

Powodzenia!

Marta ZG

Post 13-04-2007 15:06

Witam!!!

Jestem studentką pedagogiki, która zajmuje sie w ramach wolontariatu ADHD(od 2 lat) i autyzmem(a tym troszke krócej). ADHD zafascynował mnie kumpel z ADHD,a autyzmem same te dzieciaki:) Podziwiam tych ludzi, za to że można żyć z taką pasą i entuzjazmem majać wiekszy chaos w głowie i byc bardziej zakręconym niż ja...:)

Pozdrowioka dla wszystkich!!!!!!!!!!
"Nie bądź dla nikogo sloganem bo jesteś poezją"

Rysia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 13-04-2007 18:00

Witaj,witaj Marta :lol: .Fajnie że z nami jesteś,mamy nadzieję że zostaniesz i dołączysz do tego grona pedagogicznego które chce pomagać a nie tylko stać z boku.

Aneczka87

Dama/Kawaler Srebrnego Orderu ADHD

Post 16-04-2007 22:53

no tak więc hmm jak to było... zwie sie Anka i jestem straszna no i oczywiście mam adhd...

Tusiek

Awatar użytkownika

Post 16-04-2007 23:03

ehem, ehem... No cześć Anka. Jesteśmy straszni również :twisted:

dreptak

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 17-04-2007 07:21

Siemasz Aneczko!
Wita cię strrraszny Dreptak :twisted: :twisted: :twisted:
PoprzedniaNastępna