Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Przedstawmy się sobie

Moderator: Moderatorzy

irena

Awatar użytkownika

Żelazna baba/super rodzic

Dzieci: syn 27 lata, syn 26 lat-ADHD, córka 23 lata- ZA, córka 22lata

Ja: Tylko zakręcona, mąż ZA

Post 19-12-2005 21:57

Jestem już na forum od jakiegoś czasu. Wiecie co przestałam przejmować się bałaganem u Wojtka. Wiecie do czego służy mu biurko- do przechowywania narzędzi. Książki leżą na parapecie podłodze gdzie się da. Wrzeszcze dopiero jak nie mogę przejść po pokoju. Wojtka biurko próbowało przenieść 3facetów i nie dali rady. No cóż jak w biurku zmieściło się 4 silniczki od suszarek, 5 rozebranych radio, całe zwoje kabli i czort wie co jeszcze. A na biurku to nawet nie próbuje dojść co jest szkoda zdrowia i nerwów. A w ramach dowcipu spał w łóżku przez rok z domkiem po śwince morskiej.

agnieszak

Post 21-12-2005 15:06

Witajcie, mam 10 letniego syna Kubę, który ma ADHD, a ja sama im bardziej się nad tym zastanawiam tym bardziej je mam także. Od poniedziałku czytam wasze listy jak zaczarowana i ciągle znajduję odpowiedzi na moje pytania. Ogromnie się cieszę, że jest siła ludzi, którzy w dzieciach z ADHD potrafią odnaleźć to co dobre. Przecież im właśnie tego najbardziej potrzeba. Będę tu do Was zaglądać i pisać jeśli tylko przemogę swoją potworną nieśmiałość. A tymczasem (bo od jutra będę piec makowce i robić śledzie, a nie siedzieć przy komputerze) życzę Wam i sobie aniołów huśtających się wesoło na choinkach w rytm świątecznej bieganiny naszych dzieciaków, kotów i psów, czy kto co tam ma. Pozdrawiam Agnieszka lat 37.

Cyntia

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 21-12-2005 22:30

Witaj Agnieszaku, przemóż swoją nieśmiałość. Mnie pomogło jak sobie uświadomiłam, że gdyby wszyscy tu byli nieśmiali to by nie było co czytać!
"Lubiłabym poranki, gdyby zaczynały się później"
Przepraszam za błędy ortograficzne - dysleksja w galopie
Mam ADHD, starszą córę z ADHD a mężusia oraz młodszą córę bez ADHD.

irena

Awatar użytkownika

Post 21-12-2005 23:03

Witaj Agnieszko przecież nasze dzieciaki to same dobro :twisted: . A że przy okazji nie narzekamy przy nich na nudę. Poprostu dbają o naszą kondycję psychiczną, bo inaczej byłoby za spokojnie.

Maximiliana

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brązowego Orderu ADHD

Post 05-01-2006 17:11

Witam Was Wszystkich.

Milo zobaczyc, ze sie samemu na swiecie nie jest. Strasznie stremowana jestem przedstawiajac sie tu, ale... raz sie zyje ;) Nazywam sie Alicja, jestem z Czestochowy i w sumie niedawno dowiedzialam sie, ze mam ADHD. Po jakims czasie nawet sie odwazylam i postanowilam szukac psychologa, ale nie powiodlo sie. Tutaj chyba nikt nie ma zielonego pojecia co to za dolegliwosc. Teraz staram sie na wlasna reke radzic sobie ze soba i niekiedy nawet calkiem dobrze mi idzie. Rok za rokiem coraz lepiej, a odkad zrozumialam co sie wlasciwie ze mna dzieje, mam chyba wiecej szans, niz mialam zastanawiajac sie wiecznie: "dlaczego jestem taka dziwna?" :)

Pozdrawiam i powodzenia.

MaX(imiliana)
"Wyrok nie zapada nagle, samo postępowanie przechodzi stopniowo w wyrok." [...] "Tu nie mógł nikt inny otrzymać wstępu, gdyż to wejście było przeznaczone tylko dla ciebie. Odchodzę teraz i zamykam je." [...] "Sąd niczego od ciebie nie chce. Przyjmuje cię, gdy przychodzisz, wypuszcza, gdy odchodzisz."

Franz Kafka

Marta

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 05-01-2006 18:56

Halloo!!!
Miło witać ! [smilie=hi ya!.gif]
Jutro to dziś,
tylko że jest jutro.

k8

Awatar użytkownika

Post 07-01-2006 19:41

witam wszystkich :)
w życiu ważne są tylko chwile

Żona Dreptaka

Wsparcie

Post 07-01-2006 20:30

Witajcie :!:

MaXimiliana pisze:Tutaj chyba nikt nie ma zielonego pojecia co to za dolegliwosc.
Tam - być może nie mają pojęcia.
Ale TU - mamy pojęcie takie, że ho-ho :!:

Witajcie,
czytajcie
piszcie :)

gonia3miasto

Post 07-01-2006 22:44

witam serdecznie. Mieszkam w Rumii i mam syna z ADHD. Cieszę się, że znalazłam Was.
gosia mama Adama

Cyntia

Awatar użytkownika

Post 07-01-2006 22:54

No my też się cieszymy, że nas znalazłaś. Witaj

Zapewniam, że już wkrótce będziesz się tu czuła jak u siebie.

Tylko uważaj to forum wciąga. Powinno być na nim ostrzeżenie o możliwości wystąpienia nałogu.

Jinn

Post 08-01-2006 17:42

Witam wszystkich.

Mam na imię Marta. Jestem z Gniezna.
Mam 26 lat i uparcie chce skończyć jakieś studia. Teraz jestem na drugich.
Trafiłam tu przypadkiem jakiś czas temu. Chciałam się dowiedzieć czegoś o ADHD. Przeczytałam całe forum i zrozumiałam, że chyba w końcu jestem wśród swoich.

karina

Awatar użytkownika

Post 08-01-2006 18:33

witamy cię MARTUSIU :lol: :lol:
to forum to nasz azyl,będzie ci tu dobrze [smilie=heart fill with love.gif]
KARINA
mama Martina-chłopca z"domowym,kanapowym"ADHD
(\--/)
(O.o)
(> <)To jest Króliczek. Skopiuj Króliczka do swojego podpisu i pomóż mu w jego misji zdobywania dominacji nad światem!

Gość

Post 10-01-2006 13:14

Cześć

Cześć mam na imię Baśka. Jestem z Nowego Sącza. Fajnie, że w końcu WAS znalazłam.
Bye :D :shock: :shock:

ellen

Awatar użytkownika

Waleczny rodzic

Post 14-01-2006 13:28

Re: Cześć

Baska pisze:Cześć mam na imię Baśka. Jestem z Nowego Sącza. Fajnie, że w końcu WAS znalazłam.
Bye :D :shock: :shock:

Witamy Cie gorąco na forum, Basia!
A jako że mamy styczeń to .... wszystkiego najlepszego w Nowym Roku !!! :D

sylwia70

Awatar użytkownika

Post 26-01-2006 01:40

Witam wszystkich WYJĄTKOWYCH!!!

Witam wszystkich WYJĄTKOWYCH!!!
Napisałam post o sobie na forum dla dzieci (Jestem "nowa"...)Tutaj jestem pierwszy raz.Mam 9 letnia córeczkę ze zdiagnozowanym ADHD i nadpobudliwego, impulsywnego syna nastolatka,mąż też chyba ma tą przypadłość....dotąd sądziłam, ze jest z Marsa :-)
Od dziecka czułam się wyobcowana,jakby nie z tego świata.Przez całe życie walczyłam ze soba z różnym skutkiem,często nie mogłam wytrzymać sama ze soba,lecz ratowała mnie jakaś dziwna siła,instynkt przetrwania,jakis siódmy zmysł,fenomen intuicji?Do tego te cudowne zmiany nastrojów, popadanie w skrajnosci, oscylowanie między niebem a ziemia.Owszem te podniebne emocjonalne odloty to coś czego nie oddałabym za nic, ale gorzej jest gdy krótko po tym spada sie z hukiem na ziemie .....koszmar!!! Tutaj,kiedy czytam Wasze wypowiedzi wreszcie czuje sie wśród swoich, "na swojej planecie", na Marsie razem z mężem :-) Juz nie mam za złe całemu swiatu, ze nikt mnie nie rozumie.Nie jestem zerem...wręcz przeciwnie-jestem wyjatkowa :-)Wielkie dzieki, ze jesteście!!!
Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

kwoka

Awatar użytkownika

Lokalizacja: TakieMiejsce WŚrodkuEuropy GdzieCiągle KradnąSamochody AWalutąJestPolski Złoty

Post 29-01-2006 17:32

No to, żeby nie było jakichś wątpliwości to ja JESTEM Z FORUM, z choinki zupełnie sie nie urwałam - Ta Co Była Na Spotkaniu Przy Placu Konstytucji 28.01.2006 i siedziała między "zonadreptaka" a tym co go nikt nie może rozczytać wychwytem serotoniny :P I mówiła jedynie że jest "z piekła rodem" (a tak naprawdę to Mokotów...) Pozdrawiam wszystkich, przedstawiać dalej się chyba nie musze bo Ci, którzy byli na spotkaniu już mnie poznali :wink:
Life is brutal and full of zasadzkas...!!!
Kopernik BYŁA kobietą...!!!
To opisu mego finał - pocałujcie w grzbiet pingwina...

Raz na wozie, raz pod wozem, a raz u licha ciężkiego...

ŻY - JĘ ;P

WESOŁYCH ŚWIĄT

lucy

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Złotego Orderu ADHD

Post 29-01-2006 17:39

może xionc proboszcz... pisze:No to, żeby nie było jakichś wątpliwości to ja JESTEM Z FORUM, z choinki zupełnie sie nie urwałam - Ta Co Była Na Spotkaniu Przy Placu Konstytucji 28.01.2006 i siedziała między "zonadreptaka" a tym co go nikt nie może rozczytać wychwytem serotoniny :P I mówiła jedynie że jest "z piekła rodem" (a tak naprawdę to Mokotów...) Pozdrawiam wszystkich, przedstawiać dalej się chyba nie musze bo Ci, którzy byli na spotkaniu już mnie poznali :wink:

poznali i polubili. Tylko, ze jak bedziesz tak zmieniac ten swoj nick to w koncu sie pogubimy. :lol: Pozdrawiam i do zobaczenia niedlugo.
rytmów poezji, wiersze praw nie wbiła we mnie rózga szkolna. Przepisów od najmłodszych lat nie uznawała dusza wolna. Pędziłam w świat przez szumny wiatr, gwiżdżąc i kpiąc z belferskich reguł. Ja jestem dziki, bujny kwiat żywotu nieokiełznanego.

kwoka

Awatar użytkownika

Lokalizacja: TakieMiejsce WŚrodkuEuropy GdzieCiągle KradnąSamochody AWalutąJestPolski Złoty

Post 29-01-2006 18:09

ALE JA NIE ŚCIERPIĘ RUTYNY!! MUSZĘ ZMIENIAĆ!!! - na szczęście nr komórki nie mogę tak łatwo zmienić :P DO ZOBACZENIA :wink:

"poznali i polubili" - i vice-versa!! :D
Life is brutal and full of zasadzkas...!!!
Kopernik BYŁA kobietą...!!!
To opisu mego finał - pocałujcie w grzbiet pingwina...

Raz na wozie, raz pod wozem, a raz u licha ciężkiego...

ŻY - JĘ ;P

WESOŁYCH ŚWIĄT

golombek

Wsparcie

Post 29-01-2006 21:00

Witamy xsienca z piekła rodem, spotkamy sie pewnie w sobotę u Cyntii [smilie=hi ya!.gif]

miszko

Awatar użytkownika

Post 02-02-2006 21:07

Witam wszystkich,

Może się wpierw przedstawie, mam na imię Michał i niedługo "stuknie" mi 23 latka. Obecnie studiuje, zależy co bo byłem na Politechnice Poznańskiej, ale rzuciałem tą uczelnie (nie miałem cierpliwości na tą uczelnię!! ale tam tylko rok przesiedzialem) i teraz jestem na Uniwersytecie. No i niestety muszę przyznac, ze widzę w sobie typowe objawy wiecie czego.

Od małego byłem niesforny, jak moji rowniesnicy (czytajcie, jak bylem takim dziecikiem ktore z lozeczka nie wychodzi) to poszedlem spac, za 30 min się budziłem,krzyczałem zeby ktoś do mnie przyszedl no i oczywiscie lubiłem zjesc :) Jak moja mama urodziła drugie dziecko, to pozniej chodziła patrzeć czy aby nic mu sie nie stało, bo on spał normalnie po kilka godzin po jedzonku :)

No i tak w szkole to róznie było. Nie to że nie zdawałem, ale nie cierpiałem się uczyć historii, polskiego. O matko jak ja tych przedmiotów nie lubiłem. Głownie przez moich nauczycieli, bo ciagle kazali sie jakis wierszykow uczyc lub czegos na pamiec. A ja wolalem za to pobiegac, pograc na kompie niz siedziec i wkuwac te durne wierszyki ;)

LO przeleciało, choć miło było :) Fajne ogolnie lata. Teraz studia leca i musze przyznac, ze zawsze robie na ostatni raz wszystko. Choc wiem, ze jak chce to potrafie i umie przysiasc, ale wtedy robie sobie dobra duzaaaa kawe, wyciszam sie maxymalnie i ucze sie :)

A co lubie, lubie bardzo motoryzacje, tam wszystko sie szybko zmienia, ciagle jakies nowe doznania. Lubie tez prowadzic auto, za kolkiem jezdze co prawda ostroznie, ale czasami lubie zrobic sobie wyjazd zeby poszalec np. lubie zimie bo moge sie poslizgac. Niestety jak mi ktos zdenerwuje na drodze to potrafie wlesc za skore takiemu :)
Zajmuje sie tez komputerami, bo jak wiadomo tutaj mozna zawsze jakies zajecie znalesc. Kiedys duzo gralem, teraz juz mi sie nie chce, wole posiedziec poczytac, poslucha. Choc nieraz nauke przekladam troche nad komputer.

Oj to widze ze sie rozpisalem... co tu duzo mowic, jak czytam rozne wypowiedzi na tym forum to duzo widze takich cech u siebie.
Milo ze jestescie i ze sie tym ktos zajmuje.

Pozdrawiam
Ech...

gosiasz

Awatar użytkownika

Post 04-02-2006 11:14

Witam wszystkich:-)
Mam na imię Małgosia, lat 38, z Legnicy, studiuję socjologię. Jestem mamą 14 letniej córki z ADHD i całkiem niedawno dowiedziałam się, że jestem sama wyrośniętym adhdowcem :D Mam nadzieję, że znajdę tu ciekawe znajomości i pomoc:-)
Pozdrowionka

golombek

Wsparcie

Post 04-02-2006 11:28

Witaj Małgosiu. Znajdziesz na pewno i jedno i drugie :wink:

bastille

Awatar użytkownika

Post 05-02-2006 21:34

Witam :o)

Rozpisałam się i..skasowałam :o)
Jestem wściekła na siebie i na Was - na to forum i pewną znajomą, dzięki której tu trafiłam.
Wściekłość oczywiście wynika z tego, że muszę się przyznać do ADHD.
Przeżyłam 32 lata mając świadomość, że jestem stuknięta, nadwrażliwa, bałaganiara, zbyt inteligentna i ze zbyt szerokim wachlarzem zainteresowań (które w zasadzie do niczego nie prowadzą), a przy okazji z niskim poczuciem wartości, niezrozumiała dla innych, no bo tak... A tu muszę zaakceptować, że i ja mam ADHD :)
No cóż - ciężka to będzie walka, już to widzę.

Pozdrawiam serdecznie z nad bałaganu, którego od kilku dni nie mogę ruszyć ;)
Bastille
"Wybaczmy praworęcznym, bo nie wiedzą, co czynią"
<ggigus>

irena

Awatar użytkownika

Post 05-02-2006 21:59

Witaj Bastille, życie z ADHD może być ciekawe. A po za tym, na co się wściekasz, na to ze jesteś oryginalna i nie powtarzalna. Każdy bez ADHD by tak chciał. A w naszych zwariowanych czasach podzielność uwagi i szybkość jest niezbędna. My szarzy ludkowie tego musimy się tego uczyć, a ty to masz. [smilie=mylove.gif] [smilie=mylove.gif] [smilie=mylove.gif]

bastille

Awatar użytkownika

Post 05-02-2006 22:07

irena pisze:Witaj Bastille, życie z ADHD może być ciekawe.

Pro primo - Dziękuję za powitanie :o)
Pro secundo - Chyba jedyna pociecha właśnie w tym - że jest ciekawie. A jak nie daj Boże zaczyna być spokojnie i monotematycznie, to zawsze coś nabroję :shock:

A po za tym, na co się wściekasz, na to ze jesteś oryginalna i nie powtarzalna. Każdy bez ADHD by tak chciał.
(...) My szarzy lutkowie tego musimy się tego uczyć, a ty to masz.

Widzisz, na to tak nie spojrzałam 8)
Chyba długa droga przede mną do akceptacji tego stanu.
Ale jak tak Was czytam, to może jednak mi się uda?
Coś mi intuicja podpowiada, że trafiłam w dobre miejsce :oops:

Dziękuję jeszcze raz i miłego wieczoru :)
<ggigus>

dreptak

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 05-02-2006 22:25

bastille pisze:Witam :o)
Rozpisałam się i..skasowałam :o)

I niesłusznie, że skasowałaś!

bastille pisze:Jestem wściekła na siebie i na Was - na to forum i pewną znajomą, dzięki której tu trafiłam.
Wściekłość oczywiście wynika z tego, że muszę się przyznać do ADHD.
Przeżyłam 32 lata mając świadomość, że jestem stuknięta, nadwrażliwa, bałaganiara, zbyt inteligentna i ze zbyt szerokim wachlarzem zainteresowań (które w zasadzie do niczego nie prowadzą), a przy okazji z niskim poczuciem wartości, niezrozumiała dla innych, no bo tak... A tu muszę zaakceptować, że i ja mam ADHD :)

Wiele osób uważa się za niezwykle oryginalne i niepowtarzalne. Potem trafiają tu i zauważają, że to tylko ADHD. Może aż ADHD?
Zauwąz, że my mamy coś, czego inni, przeciętni, nie mają. My im możemy zazdrościć pewnych cech, ale oni nam też mogą (a nawet powinni) zazdrościć!
My bez nich zginiemy, ale oni bez nas staną w rozwoju. ( Zginiemy w bałaganie, który niezmiennie generujemy wokół siebie :) )

bastille

Awatar użytkownika

Post 05-02-2006 22:41

dreptak pisze:I niesłusznie, że skasowałaś!

Ech, no...
Stare przyzwyczajenie czy też ucieczka - niewiele osób lubi bajki czytać :)

dreptak pisze:Wiele osób uważa się za niezwykle oryginalne i niepowtarzalne. Potem trafiają tu i zauważają, że to tylko ADHD. Może aż ADHD?

No, właśnie. Przeraża mnie to 'aż'. Ale dam sobie radę - nie ma innego wyjścia ;)

dreptak pisze: Zauwąz, że my mamy coś, czego inni, przeciętni, nie mają. My im możemy zazdrościć pewnych cech, ale oni nam też mogą (a nawet powinni) zazdrościć!

Właśnie to, co powyżej... To jest bardzo trudne do zaakceptowania. Jeśli patrzeć na ADHD, jako coś pozytywnego, to poczucie wartości oscylujące na poziomie metra nie pozwala przyjąć. Bo jakże to tak? Mam coś, co jest do zazdroszczenia? :roll:

dreptak pisze:My bez nich zginiemy, ale oni bez nas staną w rozwoju. ( Zginiemy w bałaganie, który niezmiennie generujemy wokół siebie :) )

Nie przypominaj mi o tym :D 3 dni temu 'wyniosłam' kuchnię do pokoju, co by zrobić generalne porządki - w kuchni czysto, za to bambetle leżą, stoją w pokoju, a jutro po pracy gość przyjeżdża.
Coś mi się szykuje nieprzespana noc - na dodatek skakanie między pakowaniem a komputerem, bo oczywiście wszystkie posty muszę przeczytać 'tu i teraz' ;)
<ggigus>

lucy

Awatar użytkownika

Post 06-02-2006 06:14

kwoka pisze:ALE JA NIE ŚCIERPIĘ RUTYNY!! MUSZĘ ZMIENIAĆ!!! - na szczęście nr komórki nie mogę tak łatwo zmienić :P DO ZOBACZENIA :wink:

"poznali i polubili" - i vice-versa!! :D

Znajdz sobie taki nick zebys zmieniac wiecej nie chciala, bo wyglada to conajmniej NIEPOKOJACO.
rytmów poezji, wiersze praw nie wbiła we mnie rózga szkolna. Przepisów od najmłodszych lat nie uznawała dusza wolna. Pędziłam w świat przez szumny wiatr, gwiżdżąc i kpiąc z belferskich reguł. Ja jestem dziki, bujny kwiat żywotu nieokiełznanego.

golombek

Wsparcie

Post 06-02-2006 06:14

bastille pisze:Coś mi się szykuje nieprzespana noc - na dodatek skakanie między pakowaniem a komputerem, bo oczywiście wszystkie posty muszę przeczytać 'tu i teraz'
Zostaw pakowanie, poczytaj sobie spokojnie, do roboty zagoń gościa. We dwójkę pójdzie wam 10 razy szybciej, a Ty nie będziesz się denerwować, że robisz co innego niż wydaje Ci się, że powinnaś :wink:

bastille

Awatar użytkownika

Post 06-02-2006 07:18

golombek pisze:Zostaw pakowanie, poczytaj sobie spokojnie, do roboty zagoń gościa. We dwójkę pójdzie wam 10 razy szybciej, a Ty nie będziesz się denerwować, że robisz co innego niż wydaje Ci się, że powinnaś :wink:

W domu pobojowisko, w glowie mi szumi od nadmiaru informacji - a ja chce jeszcze ;)
No, ale juz w pracy, wiec znow wieczorem bede buszowac 8)
<ggigus>

Domel

Post 07-02-2006 16:45

To i ja sie przywitam

Bardzo spokojnie i z nadzieja (ze nie mam ADHD:) chcialbym sie przywitac.

Mam prawie 30 na karku, pracuje na uniwerku, rzadzi mna chaos i nie moge sobie z tym poradzic, chociaz po przejrzeniu tego watku dochodze do wniosku, ze skads znam te problemy :)

pozdrawiam

Domel

irena

Awatar użytkownika

Post 07-02-2006 18:50

A co jeśli masz ADHD? To nie koniec świata, tylko trochę ciekawiej.

Domel

Post 07-02-2006 20:01

W sumie nie moglem narzekac, kiedy pracowalem jako nauczyciel w gimnazjum, ale praca jaka wykonuje teraz wymaga skupienia i wyciszenia i mam przez to klopoty w pracy, bo sie nie wyrabiam z rzeczami, ktore z biegiem czasu wygladaja na blache, ale ktore takimi nnie byly kiedy sie nimi zajmowalem.

pozdrawiam

Domel

Q-ba

Post 08-02-2006 13:58

Parę osób mnie już zna...

Nazywam się Kuba i jestem mężem Cyntii (ona chyba jednak ma ADHD) i tatą Natalii (ADHD) i Zuzi (nie-ADHD). Poznałem już parę osób z forum organoleptycznie (lub - jak kto woli - w realu). Pozdrawiam wszystkich. Fajni z was ludzie.
Q-ba
Mąż Cyntii (To moje największe osiągnięcie w życiu. Reszta się nie liczy.)
Tata Natalii (ADHD) i Zuzi (nie ADHD)

golombek

Wsparcie

Post 08-02-2006 16:40

Cześć Q-ba. Jak szarlotka :?: :D

Cyntia

Awatar użytkownika

Post 08-02-2006 19:33

To ja się muszę wciąć, bo ją wszamałam samiuśka, kuba jej nawet nie zdążył pożądnie obejrzeć :lol:

golombek

Wsparcie

Post 08-02-2006 19:41

Łakomczuszek :D . Muszę znowu upiec i dać Kubie tak, żebyś nie widziała :wink:

Cyntia

Awatar użytkownika

Post 08-02-2006 19:48

No jak ma spróbować to tylko tak żebym nie widziała i nie czuła.

Sałatkę Twojej lepszej połowy tyż wrąbałam samodzielnie.

A tak na marginesie ja też robię bardzo dobrą szarlotkę i sernik, ale param się tym zajęciem w zasadzie wyłącznie na Boże Narodzenie i Wielkanoc.

bianne

Awatar użytkownika

Post 13-02-2006 10:27

witam
jam świeżutka zdiagnozowana, ale z przypadłością ową od dzieciństwa :))
mam na imię Marzena i mieszkam w Rumi (nagroda temu, kto wie, gdzie to :lol: )
jestem niedoszłym architektem, niedoszłym urbanistą i generalnie niedoszłym pracownikiem. poza tym jestem najgorszym pracownikiem, jakiego tylko można sobie wyobrazić ihihihi
oczywiście jestem też dumną mamą 4 letniej Bianki i 9 miesięcznego Eljaszka.
chciałabym wszystkich pozdrowić bardzo bardzo :)))
Bywa, iż sobą zdumiewam siebie.

missblack

Awatar użytkownika

Post 13-02-2006 10:53

A jaka to nagroda ?
Choć jestem z Mazur, to wiem że Rumia jest w Trójmieście i kocham tamte okolice.

Witaj serdecznie!!! [smilie=heart fill with love.gif]
Pozdrawiam.
Mama wyjątkowej nastolatki.
(\--/) "Najgorsze wykorzystanie czasu
(O.o) to robienie bardzo dobrze tego,
(> <) czego wcale nie trzeba robić" B.Tregoe

Domel

Post 13-02-2006 14:08

To moze ja moze ja, ja chce

missblack pisze:A jaka to nagroda ?
Choć jestem z Mazur, to wiem że Rumia jest w Trójmieście i kocham tamte okolice.

Witaj serdecznie!!! [smilie=heart fill with love.gif]

Nagroda bedzie usmiech kierownika ,odcisniety w betonie, uzbrojonym po zeby :)
Kto wie skad jest ten cytat ?? A przynajmniej kto to powiedzial :)

pozdrawiam

Domel

bianne

Awatar użytkownika

Post 13-02-2006 15:11

Re: To moze ja moze ja, ja chce

Domel pisze:Nagroda bedzie usmiech kierownika ,odcisniety w betonie, uzbrojonym po zeby :)

ja wim :)
z kabaretu laskowik - smoleń :))

Domel

Post 13-02-2006 17:40

Re: To moze ja moze ja, ja chce

bianne pisze:
Domel pisze:Nagroda bedzie usmiech kierownika ,odcisniety w betonie, uzbrojonym po zeby :)

ja wim :)
z kabaretu laskowik - smoleń :))

Brawoooo. Usmiech juz mam, ale skad ja wytrzasne beton uzbrojony po zeby :)

etam

Awatar użytkownika

Linuxiarz młodszy

Post 13-02-2006 17:50

bianne pisze:mieszkam w Rumi (nagroda temu, kto wie, gdzie to :lol:
Wiem wszystko! :arrow: Rumia
Obrazek
Obrazek

bianne

Awatar użytkownika

Post 13-02-2006 18:29

szybkość niech nam swieci

:D

a nagrodą niech będzie.....dozgonna wdzięczność po wieki :)....bez odbijania w betonie:)

buziaki

Gość

Post 15-02-2006 13:26

ADHD

Chętnie poznam osoby, które też borykają się zADHD i ADD jastem z Głogowa jak sobie radzicie z pociechami .

swietelko

Awatar użytkownika

Post 15-02-2006 15:37

Mialem dziewczyne w Rumii. Magde. Ale wole Gdynie jednak.
Swietelko na scenie, swiatelko w tunelu. Swiatelko tez za horyzontem.

bianne

Awatar użytkownika

Post 15-02-2006 16:41

ja też wolę Gdynię....ale cóż, na razie jest rumia :)

alexcool

Dama/Kawaler Srebrnego Orderu ADHD

Post 22-02-2006 14:34

Witam.

Mam na imie Alek , mam 17 lat jestem z Krk i ucze sie w LO :)
Tak jak wy wszyscy przyszedlem tu, aby podzielic sie swoimi doswiadczeniami i dyskutowac tak, aby ADHD zniknelo!!

pzdr.
"Cztery są rzeczy nienasycone, kazda z nich łupu wciąż łaknie i czeka:
Gardziel sępa i paszcza szakala
ręce małpy i oczy człowieka."

dreptak

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 22-02-2006 14:43

Witaj
ADHD nie zniknie. Staramy się, żeby można było z adhd sobie radzić i żeby dawało więcej zysków niż strat. Bo o straty jest łatwo, a o zyski jest dużo trudniej.
Ale jak już wykorzystujemy swój potencjał, to nie ma nam równych !!!
PoprzedniaNastępna

Wróć do Powitania