Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Przedstawmy się sobie

Moderator: Moderatorzy

ania_sb

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Dzieci: Mateusz17latwcześniej adhd obecnieupośledzenie mpdz,celiakia i wiele innych

Post 11-04-2011 12:40

Witaj :) jak Ci się znudzi nauka, to poczytaj posty na forum.Na pewno wiele z nich wyniesiesz.

Babcia Ola

Awatar użytkownika

certyfikowany killer

Dzieci: Konrad 19 lat - ZA z cechami ADHD

Ja: Babcia - ADHD z cechami ZA

Post 11-04-2011 18:47

Witaj :)

Żunia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 11-04-2011 20:46

Witaj.
Poczytaj i postaraj się wyciągnąć wnioski.
My tu wszyscy ( no, prawie wszyscy ) okrutnie zakręceni jesteśmy, ale dajemy sobie z tym radę.
mój kochany czternastolatek ma zdiagnozowane ZA i ADHD

mariusz.matrybowski

Post 09-06-2011 10:22

Witam jestem tu nowy

Dzis sie po raz pierwszy zalogowalem wiec sie przedstawiam

anka-niko

Awatar użytkownika

Wsparcie i Łowca Talentów

Dzieci: młody dorosły z ADHD (wbrew pozorom)

Ja: takie sobie coś ;)

Post 09-06-2011 10:29

mariusz.matrybowski pisze:Dzis sie po raz pierwszy zalogowalem wiec sie przedstawiam

a coś więcej? :D
Obrazek
mama super syna - KĄT-owicza z ADHD, dysgrafią... i pasją

Jerzy Liebiert
Uczyniwszy na wieki wybór// w każdej chwili wybierać muszę... Jeździec

Uczę się ciebie człowieku.//Powoli się uczę, powoli.//Od tego uczenia trudnego//Raduje się serce i boli. *** (Uczę się ciebie, człowieku...)

Ida

Awatar użytkownika

Lady Chaos

Post 09-06-2011 10:29

Witaj! :D
Z czym przybywasz? :D
"Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię na swój poziom, a potem zabije doświadczeniem."

Żunia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 09-06-2011 15:48

Witaj kolejny tatusiu.
:)

Domkor

Post 09-06-2011 22:05

Też jestem nowy

A powitać resztę nowych znajomych. Mam na imię Dominik, mam 22 lata, kawaler, od teraz nie jestem już anonimowym ADHD - owiczem.

ania_sb

Dzieci: Mateusz17latwcześniej adhd obecnieupośledzenie mpdz,celiakia i wiele innych

Post 10-06-2011 05:24

Witam :)

Ida

Awatar użytkownika

Lady Chaos

Post 10-06-2011 07:31

Witaj!
Czytaj, pisz i pytaj! :D
"Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię na swój poziom, a potem zabije doświadczeniem."

maciej

Awatar użytkownika

Post 10-06-2011 17:17

Przybywa samców w naszym stadzie. Super. Witajcie chłopaki.
Michał 18 lat ADHD

Impulsywny

Awatar użytkownika

Wsparcie rozkwitające

Ja: zdiagnozowane ADHD

Post 24-06-2011 07:38

mariusz.matrybowski pisze:Dzis sie po raz pierwszy zalogowalem wiec sie przedstawiam

Witaj, ogarnij co i jak i może napisz coś więcej.
W dowodzie dorosły. ADHD od małego.

befadka

Wsparcie

Post 25-06-2011 17:36

Witaj na forum :wink:
Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem." C.G.Jung

Żunia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 25-06-2011 20:15

Stokrotka

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brązowego Orderu ADHD

Post 11-07-2011 04:31

Witam wszystkich!
Tak sobie czytałam i czytałam to forum aż stwierdziłam że strasznie fajni z Was ludkowie i postanowiłam dołączyć (nie ma to jak podlizać się na samym początku, no nie?) ;)
Co by tu o sobie...
Nick sobie wybrałam taki trochę infantylny, ale przyznaję się że już stara gropa jestem... Za parę dni stuknie mi 38 wiosen (kurczę, jak to się mogło stać ?!)
Jeśli chodzi o zawód, to robię w językach (konkretnie obcych) :) Znaczy się nauczam i takie tam... Z tym że odkąd pamiętam to zawsze obok tego robiłam jeszcze coś drugiego, żeby mi się to pierwsze nie znudziło.
Aktualnie poszukuję właśnie nowego "drugiego", ale o tym może oddzielnie napiszę, bo nie lubimy przecież długich postów :)
A, męża i dzieci aktualnie nie posiadam, jestem sobie taka "samotna trzcina na wietrze" (vel Stokrotka oczywiście).
Oops, czy to nie leciało czasem: "giętka trzcina na wietrze"?
Więcej grzechów nie pamiętam, ale jeśli będzie potrzeba to pewnie sobie przypomnę...
Mam nadzieję że nie wszyscy są wyjechani na wakacje i posypie się grad pytań tudzież powitań :)
Ps. To mój "pierwszy raz", znaczy się na jakimkolwiek forum, więc z góry proszę o wyrozumiałość jeśli chodzi o ewentualne potknięcia / niedociągnięcia / gafy i tym podobne.
Po deszczu zawsze jest w końcu słońce :)

Beata

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 11-07-2011 06:06

Witaj stokrotko :).
Cieszę się, że przypadło Ci do gustu nasze towarzystwo.
Z cała pewnością znajdziesz tutaj tematy, które Cię zainteresują, a może i zainspirują. :wink:

Szybko się przekonasz, że oryginalność ma wiele twarzy.

Na początek napisz może, jak radzisz sobie z objawami i co sprawia Ci największą trudność w codziennym funkcjonowaniu.

dreptak

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 11-07-2011 07:12

Witaj Stokrotko! Mam wrażenie, że trafiłaś na ludzi równie oryginalnych jak Ty sama :)
Wybacz nam, że śpimy w nocy, więc odpowiadam dopiero rano :OK:

Ida

Awatar użytkownika

Lady Chaos

Post 11-07-2011 09:02

Witaj Stokrotko! Rozgość się! :D

Stokrotka pisze:... Za parę dni stuknie mi 38 wiosen (kurczę, jak to się mogło stać ?!)

Nic sie nie przejmuj! To czysty przypadek każdemu sie zdarza/zdarzy :roll:
:mrgreen:

ania_sb

Post 11-07-2011 11:33

Witaj :D

Maja

Awatar użytkownika

Pszczółka

Post 11-07-2011 12:02

irena

Awatar użytkownika

Żelazna baba/super rodzic

Dzieci: syn 27 lata, syn 26 lat-ADHD, córka 23 lata- ZA, córka 22lata

Ja: Tylko zakręcona, mąż ZA

Post 11-07-2011 13:44

Witaj stokrotko, sporo tu oryginałów :D :D . No cóż w grupie raźniej.

smoczydlo

Awatar użytkownika

Forumoholik

Post 11-07-2011 14:08

Witaj Stokrotko :).
Człowiek jest wielki,
nie przez to, co ma, lecz przez to kim jest,
nie przez to co posiada, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

mark70

Wsparcie rozkwitające

Post 11-07-2011 16:27

Witaj Stokrotko!
Ja tu też jestem "nowy" ale witam jak stary :)

Impulsywny

Awatar użytkownika

Wsparcie rozkwitające

Post 11-07-2011 17:47

Witamy Stokrotko!

Nie obawiaj się gaf - to forum (o czym sam zdążyłem się przekonać) jest wyjątkowo wyrozumiałe. Przynajmniej jeśli chodzi o nieumyślne gafy. ;)

Stokrotka

Awatar użytkownika

Post 11-07-2011 18:46

dreptak pisze:Witaj Stokrotko! Mam wrażenie, że trafiłaś na ludzi równie oryginalnych jak Ty sama :)
Wybacz nam, że śpimy w nocy, więc odpowiadam dopiero rano :OK:

Dreptaku, w wielkiej swej łaskawości wybaczam, ale na przyszłość mógłbyś jeszcze posypać głowę popiołem :D
Rozumiem, bo też czasami śpię w nocy.

Józefina

Awatar użytkownika

Wsparcie

Dzieci: córka 11 lat ZA i synek 8 lat ZA

Ja: walczę

Post 11-07-2011 19:17

Witaj, witaj! :)
Edukacja Domowa bardzo pomaga nam żyć :)

Stokrotka

Awatar użytkownika

Post 11-07-2011 19:51

Dzięki serdeczne wszystkim Dobrym Duszom za przemiłe powitanie!
Już od razu mniej jestem trzcina samotna, a bardziej jakby giętka :D
Tia... oryginalność to jest coś, czego nigdy nam nie zabraknie...
Odpowiadając na pytanie Beaty, z objawami radzę sobie za pomocą całego mnóstwa sposobów i sposobików, które wypracowałam sobie metodą prób i błędów przez 38 lat mego skromnego żywota na tym łez padole... Jeśli znajdzie się ktoś ciekaw szczegółów, to chętnie dam się napić z kielicha mej mądrości życiowej :)
Poza tym dużo mi dało przejście psychoanalizy, chociaż zgłosiłam się na nią kompletnie nieświadoma że posiadam ten skarb, który zwie się ADHD, a i w trakcie nigdy ten temat nie wypłynął. Psychoanalizę skończyłam 6 lat temu, a zdiagnozowana zostałam dopiero ok. 3 lat temu (w CBT na Pięknej).
Co najbardziej mi przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu? Cóż, tego co przeszkadza jest strasznie dużo, w sumie obejmuje wszystkie punkty z listy symptomów (aczkolwiek nie jestem bardzo ruchliwa, jeno stale macham nóżką, albo drapię się, albo włosy poprawiam). Najgorsze jest chyba to, że kiedy porzucam jakiś zamysł to ciężko mi stwierdzić czy to dzięki osławionej adehadkowskiej intuicji, która właśnie uchroniła mnie od wdepnięcia w jakieś... błotko, czy może wprost przeciwnie - odezwał się adehadotypowy problem z kończeniem napoczętych projektów i przez to np. nie zarobiłam miliona dolarów :D
W takiej chwili jedyne, co mi pozostaje to zaaplikować przykazania filozofii życiowej znanej pod nazwą "BEZ SPINKI!".
Fajnie też by było wiedzieć kiedy nadchodzi epizod/okres nasilenia danego objawu/objawów, żebym mogła się przygotować (mentalnie i logistycznie) w celu zminimalizowania strat. Niestety na to nie odkryłam jeszcze żadnego sposobu :cry:
Może ktoś z Was odkrył i mnie oświeci...

Impulsywny

Awatar użytkownika

Wsparcie rozkwitające

Post 11-07-2011 20:34

Jezu! 6 lat psychoanalizy! Musisz coś o niej opowiedzieć! Czego się nauczyłaś? Z czego wyleczyłaś? Jestem cholerrrrnie ciekaw! :jestes_wielki: I w sumie gratuluję cierpliwości! To niespotykane.

Żunia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 11-07-2011 20:39

Witaj :D
jak dobrze poczytać, że więcej jest takich osób, które nie jojczą, tylko dzielnie zmagają się z naszymi " drobnymi dysfunkcjami".

Stokrotka

Awatar użytkownika

Post 11-07-2011 20:56

Impulsywny pisze:Jezu! 6 lat psychoanalizy! Musisz coś o niej opowiedzieć! Czego się nauczyłaś? Z czego wyleczyłaś? Jestem cholerrrrnie ciekaw! :jestes_wielki: I w sumie gratuluję cierpliwości! To niespotykane.

Impulsywny, nie bądź taki impulsywny w czytaniu, bo ja nigdzie nie napisałam że moja psychoanaliza trwała 6 lat :roll:
Btw, zgodnie z życzeniem właśnie jestem w trakcie opisywania, ale robię to w wątku "psychoanaliza", co by nie generować jeszcze większego chaosu w naszym światku. :D

matken

Awatar użytkownika

Wiedźma dyplomowana

Dzieci: Krzysztof ZA (21,5), Jędrzej nie do końca NT (20), Kacper klon najst. (5 i 3/4)

Ja: tego nie wiadomo

Post 11-07-2011 21:08

Stokrotka pisze:Btw, zgodnie z życzeniem właśnie jestem w trakcie opisywania, ale robię to w wątku "psychoanaliza", co by nie generować jeszcze większego chaosu w naszym światku. :D

Niezmiernie jestem Ci wdzięczna, ale my tu mamy narzędzia do sprzątania jakby co :wink:
Stowarzyszenie Akceptacja Gliwice
Klub Rodziców Autyzm HELP Fundacji JiM

Stokrotka

Awatar użytkownika

Post 11-07-2011 22:28

Impulsywny pisze:Jezu! 6 lat psychoanalizy! Musisz coś o niej opowiedzieć! Czego się nauczyłaś? Z czego wyleczyłaś? Jestem cholerrrrnie ciekaw! :jestes_wielki: I w sumie gratuluję cierpliwości! To niespotykane.

Dzięki za gratulacje, Impulsywny, ale to nic takiego, przecież wszyscy wiemy że Adehadkowy Człowieczek może góry nawet przenosić, jeżeli akurat na tym właśnie się zafiksuje :D

Impulsywny

Awatar użytkownika

Wsparcie rozkwitające

Post 12-07-2011 06:58

Fakt, nie napisałaś tego nigdzie... :roll: przenoszę się zatem do wątku o psychoanalizie.

Stokrotka

Awatar użytkownika

Post 12-07-2011 21:20

matken pisze:
Stokrotka pisze:Btw, zgodnie z życzeniem właśnie jestem w trakcie opisywania, ale robię to w wątku "psychoanaliza", co by nie generować jeszcze większego chaosu w naszym światku. :D

Niezmiernie jestem Ci wdzięczna, ale my tu mamy narzędzia do sprzątania jakby co :wink:

A moglabym pozyczyc te narzedzia? Straszny mam balagan w chalupie! :glawa w sciane:

matken

Awatar użytkownika

Wiedźma dyplomowana

Dzieci: Krzysztof ZA (21,5), Jędrzej nie do końca NT (20), Kacper klon najst. (5 i 3/4)

Ja: tego nie wiadomo

Post 13-07-2011 20:13

Stokrotka pisze:
matken pisze:

A moglabym pozyczyc te narzedzia? Straszny mam balagan w chalupie! :glawa w sciane:
To ja Ci pożyczę, a jak sprzątniesz u siebie, to wpadaj do mnie :lol: Trójka dzieci, pies, świnia, dwa koty, fretka, ja i najgorszy bałaganiarz - mąż :wink:
Stowarzyszenie Akceptacja Gliwice
Klub Rodziców Autyzm HELP Fundacji JiM

Żona Dreptaka

Wsparcie

Post 13-07-2011 22:54

Stokrotka pisze:A moglabym pozyczyc te narzedzia? Straszny mam balagan w chalupie! :glawa w sciane:

Zanim się tych narzędzi doczekasz, to sobie poczytaj:
viewtopic.php?f=4&t=455

Stokrotka

Awatar użytkownika

Post 13-07-2011 23:12

matken pisze:
Stokrotka pisze:
matken pisze:

To ja Ci pożyczę, a jak sprzątniesz u siebie, to wpadaj do mnie :lol: Trójka dzieci, pies, świnia, dwa koty, fretka, ja i najgorszy bałaganiarz - mąż :wink:

Mogę wpaść, Matken, nie ma sprawy :OK:
Oczywiście na zasadzie tej kozy, co to ją rabi zaleca w takich przypadkach :wink:

mark70

Wsparcie rozkwitające

Post 14-07-2011 00:35

Pewnym zrządzeniem losu miałem okazję przetestować zagadnienie porzadków w okolicznościach przeprowadzki. Niewątpliwie przyniosło to wiele pozytywnych efektów ale wymagało to poświęcenia mnóstwa czasu wysiłku itp. Nasunęło to mi pewna myśl że ludzie przeprowadzający się mają tendencję do redukcji niepotrzebnych rzeczy [juz jest łatwiej!], zawsze w nowym miejscu chętniej podejmuje sie wysiłki mające na celu utrzymanie poziomu entropii.
Oczywiście sa to przykłady dotyczace ludzi o instynkcie nomadów oraz, jak widać, umiejących zagospodarować otoczenie już na samym początku, stwarzając odpowiednie warunki wrózące dalsze powodzenie w dziedzinie ładu i składu. Zastanawiałem się czy nie zastosować pewnych wniosków do stworzenia zrębów zasad radzenia sobie z bałaganem i zachować normalny plan dnia.
Moją propozycja jest przeprowadzanie się z biurka juz zabałaganionego na biurko specjalnie spreparowane do tego celu - czyli puste! Oczywiście nie zabieramy wszystkich, potencjalnie potrzebnych nam rzeczy, proponuje sukcesywne podbieranie niezbędnych przedmiotów. Oczywiście w naszym "starym" bałaganie wszystko powinniśmy znaleźć i nie stanowi to dla nas problemu. po jakims czasie okaże się że pozostały rzeczy o małej randze ale nadal potencjalnie potrzebne. Nie burząc naszych uczuć okazywanych zbiorowi rózności odsiewamy kategorię "śmieci" a resztę pakujemy w pudełko zaopatrując je napisem "lipiec 2011" kładąc na stosie poprzednich. Tym oto sposobem spreparujemy sobie nowe "zerowe" biurko aby móc sie ewakuować z kolejnego biurka.
Pewnym rozwinieciem tego układu mógłoby być biurko w postaci taśmociągu, wykonujace ruch taśmy np. 10 cm/dzień. Oczywiście po stronie "odbioru" zamontowano by lej skierowany wprost do pokaźnego kosza. W wersji uproszczonej wystarczy odpowiednio długie biurko i kilka zasad przesiadania się - pomocne jest biurko owalne a ideałem "okrągły stół" - tak, ten z Magdalenki.
Liznąwszy juz tę zasadę łatwo możemy rozwinąć ją na całe mieszkanie stosując serie przeprowadzek pomiędzy pomieszczeniami. Należy zwrócić uwagę na pewne kożyści, jakie możemy uzyskać przez wymianę barterową z osobami, cechującymi się wrodzonymi zdolnościami porzadkowymi. Dla osób mogcych dysponować wieksza iloscia pomieszczeń, jako pewne urozmaicenie, można wprowadzić zasadę skoków wzorowanych na ruchach konika szachowego.

No... właśnie... miało być w sprawie narzedzi do porządków.... no i jest.

Stokrotka

Awatar użytkownika

Post 14-07-2011 01:51

mark70 pisze:Pewnym zrządzeniem losu miałem okazję przetestować zagadnienie porzadków w okolicznościach przeprowadzki. Niewątpliwie przyniosło to wiele pozytywnych efektów ale wymagało to poświęcenia mnóstwa czasu wysiłku itp. Nasunęło to mi pewna myśl że ludzie przeprowadzający się mają tendencję do redukcji niepotrzebnych rzeczy [juz jest łatwiej!], zawsze w nowym miejscu chętniej podejmuje sie wysiłki mające na celu utrzymanie poziomu entropii.
Oczywiście sa to przykłady dotyczace ludzi o instynkcie nomadów oraz, jak widać, umiejących zagospodarować otoczenie już na samym początku, stwarzając odpowiednie warunki wrózące dalsze powodzenie w dziedzinie ładu i składu. Zastanawiałem się czy nie zastosować pewnych wniosków do stworzenia zrębów zasad radzenia sobie z bałaganem i zachować normalny plan dnia.
Moją propozycja jest przeprowadzanie się z biurka juz zabałaganionego na biurko specjalnie spreparowane do tego celu - czyli puste! Oczywiście nie zabieramy wszystkich, potencjalnie potrzebnych nam rzeczy, proponuje sukcesywne podbieranie niezbędnych przedmiotów. Oczywiście w naszym "starym" bałaganie wszystko powinniśmy znaleźć i nie stanowi to dla nas problemu. po jakims czasie okaże się że pozostały rzeczy o małej randze ale nadal potencjalnie potrzebne. Nie burząc naszych uczuć okazywanych zbiorowi rózności odsiewamy kategorię "śmieci" a resztę pakujemy w pudełko zaopatrując je napisem "lipiec 2011" kładąc na stosie poprzednich. Tym oto sposobem spreparujemy sobie nowe "zerowe" biurko aby móc sie ewakuować z kolejnego biurka.
Pewnym rozwinieciem tego układu mógłoby być biurko w postaci taśmociągu, wykonujace ruch taśmy np. 10 cm/dzień. Oczywiście po stronie "odbioru" zamontowano by lej skierowany wprost do pokaźnego kosza. W wersji uproszczonej wystarczy odpowiednio długie biurko i kilka zasad przesiadania się - pomocne jest biurko owalne a ideałem "okrągły stół" - tak, ten z Magdalenki.
Liznąwszy juz tę zasadę łatwo możemy rozwinąć ją na całe mieszkanie stosując serie przeprowadzek pomiędzy pomieszczeniami. Należy zwrócić uwagę na pewne kożyści, jakie możemy uzyskać przez wymianę barterową z osobami, cechującymi się wrodzonymi zdolnościami porzadkowymi. Dla osób mogcych dysponować wieksza iloscia pomieszczeń, jako pewne urozmaicenie, można wprowadzić zasadę skoków wzorowanych na ruchach konika szachowego.

No... właśnie... miało być w sprawie narzedzi do porządków.... no i jest.

Marku, jesteś genialny! :jestes_wielki: Pomysł z taśmociągiem i konikiem szachowym rozczulił mnie do tego stopnia, że chyba normalnie mianuję Cię wiceministrem w moim Ministerstwie Głupich Pomysłów. Nasze mózgowinki pracują na podobnych falach chyba, bo ja miałam pokrewny pomysł. Pomysł na to, żeby mieć swój ukochany bałagan, w którym świetnie się czuję i wszystko mogę znaleźć (chociaż niektóre rzeczy dopiero po 5-ciu latach :lol: ) oraz wielce pożądany porządek na wypadek wizyt gości itp. Otóż: jeden z pokoi w mieszkaniu przeznaczyć TYLKO na wizyty gości itp. - wstawić tam TYLKO kanapę, fotele i stolik ALBO stół i krzesła jak kto woli. No i pomiędzy wizytami gości pokój zamykać na klucz oczywiście :D

befadka

Wsparcie

Post 14-07-2011 08:45

Ja jestem typem minimalistycznym :lol:

Co miesiąc lub dwa robię generalne porządki w szafach,szafeczkach itp więc tak jak bym była w stałej przeprowadzce . :hmmm: niby to jest dobre ale ostatnio zbyt często szukam rzeczy już zlikwidowanych które by mi się bardzo przydały :lol:

Coś z tego waszego pomysłu zaczerpnę :jestes_wielki:
Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem." C.G.Jung

dreptak

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 14-07-2011 08:57

Stokrotka pisze:No i pomiędzy wizytami gości pokój zamykać na klucz oczywiście :D
Po jakim czasie zgubisz klucz? :rotfl:
Założę się, że ten czas nie będzie zbyt długi.

mark70

Wsparcie rozkwitające

Post 14-07-2011 09:22

Stokrotka pisze:........ bo ja miałam pokrewny pomysł. Pomysł na to, żeby mieć swój ukochany bałagan, w którym świetnie się czuję i wszystko mogę znaleźć (chociaż niektóre rzeczy dopiero po 5-ciu latach :lol: ) oraz wielce pożądany porządek na wypadek wizyt gości itp. Otóż: jeden z pokoi w mieszkaniu przeznaczyć TYLKO na wizyty gości itp. - wstawić tam TYLKO kanapę, fotele i stolik ALBO stół i krzesła jak kto woli. No i pomiędzy wizytami gości pokój zamykać na klucz oczywiście :D

Ja stosuję pomysł nieco odwrotny. Mam swój bajzlownik, w którym na codzień funkcjonuję i na szczęście można ten pokój zamknąć.

A co do Twoich pomysłów to podejrzewam, że wpadnięcie do matken, jest jakimś tam wyjściem.. nie ma to jak pobałaganić u kogoś!! :):):)

mojakamila

Dzieci: Maks 11 lat ADHD

Ja: ADHD zaobserwowane

Post 25-08-2011 17:04

Witam wszystkich :)

Mam na imię Kamila,jestem młodą mamą z ADHD, które mam ja i syn Maks.
Pozdrawiam wszystkich :)
Każdy może posprzątać swoje mieszkanie, ale tylko Geniusz potrafi zapanować nad chaosem.

Beata

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 25-08-2011 17:21

Witaj Kamilo. :)

Napisz trochę o sobie i o Maksie. Jak sobie radzicie?

mark70

Wsparcie rozkwitające

Post 26-08-2011 06:18

Witaj Kamilo!
Ja jestem Marek, stary ojciec z objawami ADHD.

Żunia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 26-08-2011 14:38

maciej

Awatar użytkownika

Post 26-08-2011 16:41

Witaj Kamilo. Czuj się jak u siebie. :)
Michał 18 lat ADHD

Impulsywny

Awatar użytkownika

Wsparcie rozkwitające

Post 07-09-2011 18:46

Czesc Kamilo, jestem studentem z ADHD i wybaczcie maly offtop - wszystkich wierzacych prosze o dar modlitwy dla mnie na ten kolejny rok. O cierpliwosc!

Ilonka88

Wsparcie rozkwitające

Post 03-10-2011 12:07

Witam, mam na imię Ilona, mam 23 lata i zmagam się z ADHD (bardziej ADD).

Całe życie żyłam z tą przypadłością, ale dopiero niedawno stwierdziłam że poszukam specjalistycznej pomocy.

Studiuję, od ponad roku jestem mężatką. Mój mąż - ostoja normalności w moim zwariowanym świecie.

Dosia

Awatar użytkownika

Rodzic i nauczyciel

Dzieci: Marcin 21 lat ADHD, Piotr 29 lat

Post 03-10-2011 18:40

Witaj, Ilonko!
Moi synowie są już dorośli, obaj po maturze i usamodzielnieni. :OK:

Przekonałam się, że ani ADHD ani ZA nie jest wyrokiem i staram się szerzyć wiedzę o tym, jak to robić, chociaż uważam, że największe, najpełniejsze i najbardziej wartościowe źródło tej wiedzy znajduje się właśnie tutaj, na tym forum.

dosia.eu - mój blog o wychowaniu, mój facebook.
Zapraszam do czytania, lajkowania, rozpowszechniania i dziękuję. :)
PoprzedniaNastępna

Wróć do Powitania