Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Przedstawmy się sobie

Moderator: Moderatorzy

dreptak

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 19-06-2005 22:22

Przedstawmy się sobie

Tu przedstawiamy się

Marta

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 20-06-2005 14:17

A to sie przedstawię8)
Taki pusty folderek az go żal... :?
No wiec...
E...nie mam dziś cierpliwości :twisted:

Rysia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 26-06-2005 14:17

Czesc ja juz sie przedstawialam ale na forum dzieci a tu jeszcze nie wiec sie przedstawie.Mam na imie Krystyna.Jestem szczesliwa posiadaczka;38 lat,meza[chyba z adhd],syna[z adhd],dwoch psow[owczarek niemiec.dl.wlos.]ale one nie maja adhd,chociaz czasem........nie wiem. :D .Mieszkam w Bialej Podlaskiej ale pochodze z Krakowa.Wyksztalcenie zawodowe.Dopiero stawiam pierwsze kroki w poznawaniu adhd.
ADHD'OWCY WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ!!!
"...I MĄDRY MYLIĆ SIĘ MOŻE, LECZ TRWA W BŁĘDZIE TYLKO GŁUPI".

Rysia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 26-06-2005 14:18

AAA zapomnialam pozdrowic.POZDRAWIAM WSZYSTKICH.

Ania

Post 14-07-2005 21:26

Witam :)

Dzień dobry, jestem Ania, mieszkam w Warszawie i mam ADHD od 29 lat (bo tyle wiosen sobie liczę) i mam nadzieję, że uda mi się znaleźć trochę czasu żeby tu sobie z Wami pogadać. Pozdrawiam wszystkich :)

Halina

Awatar użytkownika

Licencjonowana ADHD-owa Czarownica

Dzieci: Piotrek 24 CZR z cechami ADHD i Krzyś 15 gimnazjalista ZA z cechami ADHD

Ja: ADHD zdiagnozowane przez lekarzy moich dzieci

Post 14-07-2005 21:57

Witaj Aniu i zapraszamy do gadania. Podziel się z nami swoimi doświadczeniami z ADHD.
Sama ADHD, synowie ZA z cechami ADHD, a mąż podejrzany o ADD
Obrazek
Obrazek
tel. 799223703

zombie935

Awatar użytkownika

Post 17-07-2005 09:02

witajcie... to ja może też się przedstawię... mam na imię Łukasz i 25 lat...

czy mam adhd? nie wiem, trafiłem na to forum niedawno i przez przypadek, zacząłem czytać... a także kojarzyć pewne fakty...

to na razie wszystko...

pozdrawiam, Zombie935
:twisted:
... they call it "common sense" - but I'd rather be insane ...

Marta

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 17-07-2005 19:50

Hallo!
Przedstawiłam sie juz 1000 razy i z wielu stron, ale ostatnio zrodziła się we mnie taka potrzeba porządku i konsekwencji. Skoro więc zapowiedziałam ,że się przedstawie ,to do dzieła :D

Mam 20 lat .
Jestem modelowym przykładem ADD
Z uporem maniaka będę twierdziła ,ze nie jest ono niepełnoobjawowym ADHD ,tylko pełnoobjawowym ADD.
O wszystkich tych cudach dowiedziałam sie na zajęciach z psychologii , bo dziwnym zrządzeniem losu znalazłam się na specjalizacji nauczycielskiej.
No i co jeszcze... lubie to forum!

Sisi

Post 02-08-2005 21:35

Witam
Jest mi bardzo , bardzo fajnie i miło - popłakałam się do łez jak czytałam dzisiaj to forum :) Odkryłam wkońcu co mi jest , odkryłam że nie mam jak to mówią moi znajomi ( skrzywionej psychiki ) ja poprostu tak mam :)
Chciałam Was wszystkich przywitac - powitać i serdecznie sie ukłonić, gdyż chyba często bede się u Was pojawiać ( no chyba że mi się znudzi )
Troche o mnie :
Mam 30 lat , wielka radośc życia , niesamowity optymizm, ciągły bieg i pęd, setki pomysłow na minute, mase rozpoczętych tematów ( wiekszosc niezakonczonych ) zainteresowani, ktore pochlaniaja mnie w 100 % , niezmierny balagan w domu :( , wiecznie obgryzione pazurki (do krwi bleee) i .... cala mase zachowan , ktore w pierwszej diagnozie wskazuja, ze moge miec ADHD ( ale czy to dobrze , czy też źle ?? )
Mam nadzieje, że przyjmiecie mnie z uśmiechem i będziefajnie - pozdrawiam

jarek

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 02-08-2005 23:40

Witam Sisi ( Ela ) na forum!
Cieszę się , że tryskasz optymizmem, i tak wiele rzeczy radośnie cię pochłania, mam nadzieję, że bedziesz dzielić swój optymizm na forum, byłoby cudownie, gdyby dało się coś z tego uszczknąć obecnej na forum Babsy ( Basia ).
(Chociaż tak bardzo rózni was stan ducha, to łączą niemieckie zdrobnienia.
Tak mi się od razu skojarzyłyście.)
pozdrawiam

mtmonika

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 03-08-2005 07:27

Witaj Sisi!
Jarku, fajnie by było, gdyby Sisi była Elą, bo Babsy nie jest Basią, tylko Natalią :lol: :lol: :lol:
Ale skojarzenie mi się spodobało!
Monika
"Rodzice to skomplikowany system operacyjny" - wg Wiktora, czerwiec 2005

Sisi

Post 03-08-2005 10:43

No cóż nie jestem Elą :( ale to chyba nie jest powód do zmartwień :) , skojarzenie rzeczywiście fajne :)
Jeśli zaś chodzi o Babsy to jeśli tylko mogę się z kimś podzielić moim optymizmem i radością ducha to WSPANIALE !!! będzie to z pozytkiem dla mnie , bo czasami wydaje mi sie, że jest jego we mnie tak dużo, że mnie rozwali od środka :)
Pozdrowienia i dziekuje za powitanie :)
PS- właśnie robie sprzątanie na biurku w pracy :P nie wiem jakim cudem moje rzeczy sa porozkładane juz na 4 innych biurkach ???

jarek

Post 04-08-2005 06:38

Halinko,
pewno Sisi też w rzeczywistości nie jest Elżbieta czy Elą.
Nb. To jest jedyne forum, na którym jestem pod własnym, prawdziwym imieniem.
pozdrawiam

Halina

Awatar użytkownika

Dzieci: Piotrek 24 CZR z cechami ADHD i Krzyś 15 gimnazjalista ZA z cechami ADHD

Post 05-08-2005 11:18

No jarku, ja nic nie pisałam, bo mnie nie było, ja jestem i występuję pod swoim prawdziwym imieniem na prawie wszystkich forach ale są to fora na których wypowiadam się o ADHD, a mtmonika to nie ja tylko Monika i jej jeszcze nie miałeś przyjemności poznać, ale nic straconego, na pewno jeszcze gdzieś kiedyś przy jakiejś okazji się spotkacie.
Obrazek
Obrazek
tel. 799223703

Aska

Dama/Kawaler Srebrnego Orderu ADHD

Post 07-08-2005 21:21

Witajcie,
Chociaż często wpadałam na ten portal, to dopiero teraz coś mnie tknęło i zaczęłam się wczytywać w to co piszą na forum dorośli adhdowcy o sobie. I aż mnie zatkało, bo jakbym o sobie czytała. Nigdy bym u siebie nie podejrzewała adhd, bo zawsze mi się kojarzyło z nadruchliwością a ja jestem osobą spokojną i tylko czasami wybucham. Tak jak uśpiony wulkan.
Zawsze się zastanawiałam dlaczego nie mam stałego zainteresowania, dlaczego tyle rzeczy zaczynam i nie kończę, dlaczego - chociaż mam tyle pomysłów - ich ilość tak mnie przytłacza, że... żadnego nie realizuję. A potem ta frustracja. Przez całe życie wmawiałam sobie, że po prostu jeszcze nie odkryłam tego co jest dla mnie stworzone: hobby czy zawodu. Dopiero od niedawna doszłam do wniosku, że problem leży w mojej naturze a nie w braku tego odkrycia. I właśnie niedługo potem znalazłam te posty dorosłych adhdowców.
Czuję sie jakbym znalazła swoją szufladkę :wink:
Witajcie :D

Halina

Awatar użytkownika

Post 07-08-2005 21:43

Aska pisze: I aż mnie zatkało, bo jakbym o sobie czytała. Nigdy bym u siebie nie podejrzewała adhd, bo zawsze mi się kojarzyło z nadruchliwością a ja jestem osobą spokojną i tylko czasami wybucham. Tak jak uśpiony wulkan.
Zawsze się zastanawiałam dlaczego nie mam stałego zainteresowania, :wink:
Witajcie :D

Takie odkrywanie siebie na nowo daje bardzo dużo. Wielu nam pomogło to w życiu, że odkryliśmy przyczynę swoich kłopotów i łatwiej nam z tym żyć. Pozdrawiam nowo odkrytego ADHDowca.
Obrazek
Obrazek
tel. 799223703

Platon

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brązowego Orderu ADHD

Post 13-08-2005 21:41

[b]Cześć wszystkim![/b]

Mam na imię Łukasz i jestem "egzystencjalnie naznaczony" ADHD. Pozdrawiam wszystkich ADHDowców i... po prostu rozumiem. :) :roll:
Jaki jest ten świat? - ciekawe, ale ciekawsze...
po co on jest?

http://nadpobudka.blog.onet.pl/

Marta

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 17-08-2005 16:32

Aska pisze:. Nigdy bym u siebie nie podejrzewała adhd, bo zawsze mi się kojarzyło z nadruchliwością a ja jestem osobą spokojną i tylko czasami wybucham. Tak jak uśpiony wulkan.

Ach !
Ja też!

Azucena

Awatar użytkownika

Waleczny rodzic

Post 28-08-2005 19:12

Witam jestem Iwona, mam 41 lat i synka z ADHD oraz Zespołem Tourette'a przy okazji dokształcania się na temat tych chorób doszło do mnie że sama mam ADHD ( a nie początki Altzheimera jak często myślałam kiedy znowu coś zawaliłam) , ma je równiez mój mąż, mój ojciec i teściowa dalej w genealogię nie sięgam. Jestem chyba najstarsza ADHDówa jaka się objawiła tutaj jak się mylę to chętnie się o tym dowiem pozdrowienia dla wszystkich a szczególnie dla mtmoniki i Viktora ( mam córkę w tym samym wieku , niesłysząca)

Azucena

dreptak

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 28-08-2005 21:27

Siemasz smarkula.
Ty mi się tu nie wywyższaj :) Do seniorów to ci trochę brakuje :evil:

Azucena

Awatar użytkownika

Waleczny rodzic

Post 29-08-2005 11:24

dreptak pisze:Siemasz smarkula.
Ty mi się tu nie wywyższaj :) Do seniorów to ci trochę brakuje :evil:

:oops: przepraszam wszystkie "ruiny Rzymu " jak "subtelnie" określa osoby, które skończyły matuzalemowy wiek 30 lat, synek mojej koleżanki , wiem oczywiście że ADHD to nie choroba wspólczesnej cywilizacji jak to często się nam wmawia , szczególnie jak patrzę na moją 80 letnią teciową. Ciesze się że nie wystepuję tu w roli mamuta pozdrawiam

Agatka

Awatar użytkownika

Profesorowa

Post 02-09-2005 13:12

doszlam do wniosku, ze sie w koncu tez przedstawie, bo na forum czesto pisze. Moze nie bede o latach, w skrócie powiem, ze juz "ruiny Rzymu " za mna. Jestem zona i matka, mam, kota, chomika i jedna rybke.
Jestem psychologiem dzieciecym i terapeuta rodzinnym. Pracuje dosc duzo i chetnie czytam to forum, praktycznie jestem z nim od poczatku. Pozdrawiam wszystkich!
jestem psychologiem:) i lubię to forum
Agata Orzeł-Żukowska
psycholog dziecięcy i terapeuta rodzinny
terapeuta biofeedback

karina

Awatar użytkownika

Post 02-09-2005 13:16

a ja jestem dziwnym ludziem
niby jestem łagodna i spokojna-ale w mikrosekundzie potrafię się tak wściec,że mam czerwono przed oczami :shock:
potem się uspokajam i jestem łagodna jak baranek :lol:
albo "do niczego"jak śnięta rybka
albo naładowana JAK PIORUNOCHRON
mam męża ,syna--robię właśnie drugie dziecko :lol:
nooo i mam wspaniałe pieski rottweilery
aaaaaa na imię mam Karina
KARINA
mama Martina-chłopca z"domowym,kanapowym"ADHD
(\--/)
(O.o)
(> <)To jest Króliczek. Skopiuj Króliczka do swojego podpisu i pomóż mu w jego misji zdobywania dominacji nad światem!

Marta

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 03-09-2005 10:30

Karina pisze:--robię właśnie drugie dziecko :lol:

Jak to ? Teraz robisz ?
Ja rozumiem:adhd ,kilka rzeczy jednocześnie itd ,ale zeby w taki sposób? :lol:

Marta

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 03-09-2005 10:35

Agatka pisze:. Jestem zona i matka, mam, kota, chomika i jedna rybke.
!

Ja kiedys miałam chomika ,ale skoczył pewnej nocy desperacko przez okno...
Kiedys tez przez miesiąc był u nas kot ,ale uciekł po tym jak młodsza siostra obcięła mu wąsy , rzuciła o szybę tudziez zaplątała mu ogon w szprychy od roweru (nie jednocześnie oczywiście) Ale to nie był nasz kot ...
Koleżanka mamy z pracy posiła ,zebysmy go przechowały jak będzie na wczasach...

karina

Awatar użytkownika

Post 03-09-2005 15:39

buahahahahaaa
no generalnie akurat w tamtej chwili nie robiłam----ale chyba chwilę wcześniej :wink:
nooo chcemy drugie dziecko-martin też chce
może pomoże--tzn nie martin w robieniu,ale drugie jak się urodzi :lol:
u nas spokojne są tylko pieski
gdyby one miały ADHD-------boshe broń!!!!!
KARINA
(\--/)
(O.o)
(> <)To jest Króliczek. Skopiuj Króliczka do swojego podpisu i pomóż mu w jego misji zdobywania dominacji nad światem!

masia

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Złotego Orderu ADHD

Post 04-09-2005 13:18

witamy przedstawialiśy sie juz 2 razy ,pisaliśmy od babci jako''annaj''teraz mamy swuj necik ijestem ''Masia''Marzena i jej zwariowany 9 letni adhdowiec Damian.Mamy rybki,2 papużki z czego jedna tez ma chyba adhd.aha i mamy jeszcze mężai tatusia Krzysia a on ma na 1000% adhd tylko nie miał kto tego sprawdzić ja był dzieckiem a teraz jest za silny żebym go zaprowadziła do lekarza.To tak w skrócie o nas.Witamy wszystkich jeszcze raz :lol:

maugis

Awatar użytkownika

Post 04-09-2005 17:58

HOUKH :!: :D
Taki mały taki duży może ADHD mieć :P więc mam i ja :o :D
Nawet prackę mgr na ten temat napisałam i przymierzam sie do doktoraciku :) Chociaż z tym ciezko bedzie :wink: ponewaz, jak na ADHDowca przystalo mam full zajec i troszke zakrecony ze mnie czlowieczek.Ale co tam dla chcącego nic trudnego nie :!: :?: :!: :twisted:
Pozdrofki dla wsyskich ludziof cio tu zaglondajom :twisted: :wink:

ZERÓWKA

Post 09-09-2005 19:05

Bardzo przepraszam, że wcześniej się nie przedstawiłam/łem ( piszemy z mężem na zmianę), ale jest okazja, ponieważ dostałam ORDER - mój pierwszy w zyciu !!!!. A tak na poważnie to mam na imie Wioletta lat 41, staż małżeński lat 20, dzieci Arek 18 lat, Kubuś 6 lat no i trzeci Sławek lat 43 - mąż. Wszyscy urodzili się i żyją w Szczecinie. UFFF.... pozdrawiam wszystkich i do usłyszenia. :D

alva

Post 16-09-2005 21:06

Lepiej póżno niż wcale.Witam Wszystkich z Torunia.Jestem- jeszcze- żoną (męża,który ma Adhd)i- cały czas- mamą dwóch córek i wybitnego synka,dzięki któremu zaglądnęłam na te stronki.Bardzo interesuje mnie problematyka,dlatego cieszę się,że mogę tu być razem z Wami.

Rysia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 16-09-2005 22:25

A tak se tu wpadlam, powitac nie witanych.

WojtekN

Post 24-09-2005 19:22

WITAM WSZYSTKICH!

WITAM WSZYSTKICH!!

...hmmm?...no coz??... od jakichs nastu lat staralem sie dowiedziec co jest ze mna nie tak....w szkole podstawowej bylem beznadziejnym uczniem i koszmarem nauczycieli.....w sredniej zaczolem sie izolowac od ludzi, popadlem w depresje i nerwice, "zwiedzalem" poradnie psychologiczne i psychiatryczne....na pocztku studiow bralem nawet leki antydepresyjne......ale zawsze gdzies podswiadomie czulem, ze mijam sie z tym co jest istota mojego problemu!!......dla moich rodzicow ADHD kojazy sie mniej wiecej z tym samym co DVD!!..:-).....wiec nic dziwnego ze sam musialem sobie radzic z tym wszystkim......los chcial ze zaczolem studiowac pedagogike(nie wiem jak sie wogole na studia dostalem???.. zaoczne bo zaoczne, ale zawsze, gdyby nie zdolnosci plastyczne dzieki ktorym moglem uczyc sie PLSP-totalny luz!!-to nawet liceum bym pewnie nie skonczyl)...no wiec studia gdzie zetknolem sie z pojeciem ADHD...ale oczywiscie jak na adhdeowca przystalo nie przeczytalem czegos tam do konca i myslalem ze ADHD dotyczy tylko dzieci.....pare lat minelo.....przerwy w studiach.........dopiero niedawno kolejna porazka zyciowa zmotywowala mnie do tego aby po raz kolejny spytac samego siebie: "co do @#*^% jest ze mna nie tak!!!!"
No i jak na zyczenie..... znowu zetknolem sie z tematem ADHD.....nie wiem?....moze to dlatego ze objawy ADHD z czsem u doroslych ustepoja, ale tym razem jakos dokladniej zglebilem cale zagadnienie i BOOM!!!!!!
...jak by mnie ktos walna kijenm w leb!!..:-).......BINGO!!!! WYGRALEM W TOTKA!!! MAM ADHD!!!!!!.......ta...teraz to juz chyba moze byc tylko lepiej!!???

POZDRAWIAM WSZYSTKICH!!!

Agatka

Awatar użytkownika

Profesorowa

Post 24-09-2005 22:09

70% dorosłych ma dalej objawy ADHD, ale sie inaczej manifestują.
jestem psychologiem:) i lubię to forum
Agata Orzeł-Żukowska
psycholog dziecięcy i terapeuta rodzinny
terapeuta biofeedback

em jot

Awatar użytkownika

Post 25-09-2005 15:38

skoro już się zarejestrowałem, to też wrzucę tu info o sobie. :) mam na imię marcin, 24 lata, od dłuższego czasu studiuję (będzie teraz 6 rok :lol: ). przypadkowo (nie jestem pedagogiem w przeciwieństwie do wojtka n.) dowiedziałem się o adhd. po autodiagnozie ;) stwierdziłem, że też to mam. w tym dziale to z grubsza tyle. :)
/nieczytelny/

em jot

Awatar użytkownika

Post 01-10-2005 17:06

awatarek

dorzuciłem swój wredny pysk (nieco zmieniony..) <lol>
/nieczytelny/

golombek

Wsparcie

Post 01-10-2005 17:42

Re: awatarek

em jot pisze:dorzuciłem swój wredny pysk

Wredny czy nie, pysk czy morda - nieważne. Dobrze Cię widzieć na forum.
Witaj.

Marta

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 01-10-2005 18:04

Co to znaczy ,ze zmieniony?
Tak naprawde to masz czarna brode i wąsy? :P

dreptak

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 01-10-2005 18:07

Witamy, witamy ....
My płascy, ostatnio byliśmy zdominowani na tym forum przez krągłe :)

ps. Ja nie jestem podobny do obrazka :)

karina

Awatar użytkownika

Post 01-10-2005 18:28

hmmmmmmmmmmm
jesteś płaski????
tak zupełnie???
tak zawsze?
:shock:
KARINA
(\--/)
(O.o)

Marta

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 01-10-2005 18:39

Może jestem mało kumata, ale jacy znowu plascy?

A co do Twojego ,Dreptaku wygladu to cóż... do tego pana z avatarka też nie jesteś podobny ...
Co wprowadzasz ludzi w błąd?

dreptak

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 01-10-2005 18:41

Polecam 'Matriarchat' Wolskiego.
Tam właśnie występuje podział na krągłe, czyli kobiety i płaskich, czyli mężczyzn.

Marta

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 01-10-2005 18:43

Achaaaaa! :kermit:

tomek

Post 01-10-2005 20:14

- Oj ciemna druga strona jest, oj ciemna...
- Zamknij się Yoda i jedz dalej swojego tosta!!!

To tak apropo Dreptakowego avatarka...
Polska to kraj odwrotny (...) jesteśmy gdzieś między antylopami a słoniami)

Ignacy Baumberg, koordynator medyczny psp.

golombek

Wsparcie

Post 01-10-2005 20:23

tomek pisze:- Oj ciemna druga strona jest, oj ciemna...

Ciemna i głęboka i nie pachnie ładnie :D

em jot

Awatar użytkownika

Post 02-10-2005 09:43

Co to znaczy ,ze zmieniony?
Tak naprawde to masz czarna brode i wąsy?

:lol: aktualnie nie mam. :P zdejęcie jest m.in. pozbawione kolorów (wiem: czarny i biały to też kolory ;) ) i obrócone lewo-prawo. poza tym nieco nieaktualne (może miec ze 4 lata, może więcej :shock: ). generalnie jednak jestem rozpoznawalny.[/quote]
/nieczytelny/

Rysia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 02-10-2005 13:40

A dlaczego em jot mogl dac swoje zdjecie a ja nie moglam? :x

golombek

Wsparcie

Post 02-10-2005 13:51

Rysia pisze:A dlaczego em jot mogl dac swoje zdjecie a ja nie moglam? :x

Możesz, tylko, że musi spełniać pewne wymogi określone w Twoim profilu (na samym dole). Będziesz miała problem to napisz, pomogę przygotować zdjęcie i wyślę instrukcję, co dalej z nim zrobic.

WojtekN

Post 02-10-2005 20:29

em jot pisze: od dłuższego czasu studiuję (będzie teraz 6 rok :lol:

....no to tak jak ja!!......tez juz jakies szesc latek studiuje...hehe....przez to cale ADHD wogole nie potrafilem sie dostosowac do regol panujacych na studiach, plaszczenia sie przed profesoramu i wogole robienia wszystkiego zgodnie z setkami obowiazujacych procedur....no i do tego jak wczesniej napisalem, jestem studentem zaocznym a zaoczni to tkz 2 kategoria studenta........nawet legitymacji studenckiej nie chca ci podbic jak calej kwoty czesnego nie zaplacisz!!!!.......wiec niby studiujesz a zwykla zniszka na pociag ci nie przysluguje.....a jak na wejsciu w dziekanacie sie falszywie do poani sekretarki nie usmiechniesz to cie traktuja jak powietrze!!...he....w swojej "karierze" studenckiej dorobilem sie juz chyba 4 skarg do dziekana od profesorow i pracownikow dziekanatu.....miedzy innymi dlatego na dzienne mnie nie chceili przeniesc...ale ostatnio jestem na ty z paniami....:-)...wiec poprawilo sie na cale szczescie!

Marta

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 03-10-2005 09:54

tomek pisze:- Oj ciemna druga strona jest, oj ciemna...

Proszę się uspokoić! Po prostu nieuważna.
A pierwsza strona to co niby?
Będe uważnie szukałą jakiejś twojej wpadki :twisted:

verowa

Post 03-10-2005 18:03

a co, ja tu sie jeszcze nie przedstawialam??
czy to bylo na forum o dzieciach?
verowa to ja, choc tak naprawde moja suka. mam adhd, ona tez. i jeden z kotow. drugi jest nienormalny inaczej, a syn jest normalny, choc ostatnio zaczal sie niebezpiecznie zblizac do wieku nastoletniego i juz mi gra na nerwach, ze hej!
jestem z krakowa, lat 31 aktualnie. wlasnie rzucilam swoj doktorat (po 5 latach) i zaczelam nowe studia. uswiadomienie sobie, ze mam adhd pomoglo mi zebrac sie do kupy, wyjsc z wiecznych depresji, rzucic picie i przeorganizowac cale zycie. nie jest idealnie, ale juz jest niezle. tzn. pomijajac to, ze od tego miesiaca swiadomie i dobrowolnie przeszlam na bezrobocie - rzucajac doktorat pozbylam sie automatem stypendium. nie byl to jednak impuls, jak tyle innych rzeczy w moim zyciu, tylko dlugo przemysliwana decyzja. wiec, coz... podobno nigdy nie jest za pozno...
Następna

Wróć do Powitania