Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

CHCIAŁAM SIE PRZYWITAĆ

Moderator: Moderatorzy

Dominika

Awatar użytkownika

Waleczny rodzic

Post 05-05-2005 10:27

CHCIAŁAM SIE PRZYWITAĆ

Witam - czytam i czytam i oczy mi wychodzą z orbit prawie. Fajnie jest odkryć ze nie jest sie samym na tym swiecie. Ale moze zaczne od poczatku - na poczatku byla sobie mala diabliczka. Okresy, ktore sie szczegolnie w mojej pamieci zanotowaly - najpierw podstawowka i ataki dusznosci przed wyjsciem do szkoly, w szkole branie po lapach za gadanie, za wagary, ktore sie w koncu zaczely i opinia zdolnego lenia. Uwagi za brak pracy domowej itp. Jakies konsultacje u lekarzy neurologow w miedzy czasie i podejrzenia padaczki, ktorej ataki pojawialy sie jako sklebienie jakies nerwowe w okolicy ledzwiowej (mrowienie) i dusznosci (nie moglam glofu zalozyc bo mialam odruch wymiotny). Teraz jak cofam sie wstecz to zadna padaczka nie byla wg mnie... Potem okres dojrzewania - osobista tragedia dla mnie, nawet proby samobojcze byly i ciagle pytania do siebie - o co im wszystkim chodzi, co oni chca ode mnie... Teraz powolutku nauczylam sie z tym wszystkim zyc, chociaz czasem dostaje od zycia po d.... czasem wykrecam numer jak ja to mowie, ale teraz mam 29 lat... a on ma 3 latka i dokladnie to samo co ja... O to sie tylko martwie:(( Jest w 10 mejscach na raz, buzia mu sie nie zamyka, napady zlosci jak cos nie wychodzi itp... Ja wiem i widze co to jest... i nie wiem co bedzie z czasem... Ale martwie sie straszliwie...

To takie powitanko - Dwoje ADHDowców....:(((
Duecik ADHD

Agatka

Awatar użytkownika

Profesorowa

Post 05-05-2005 10:32

Dominika, witam Cie :D , czytam, ze niezle sobie podzylas. Ale Twoj maly przynajmniej bedzie mial rozumiejaca mamusie.
Z ADHD nie jest latwo, wiem, ale tutaj sa ludzie, ktorzy na pewno Cie zrozumieja. 8)
jestem psychologiem:) i lubię to forum
Agata Orzeł-Żukowska
psycholog dziecięcy i terapeuta rodzinny
terapeuta biofeedback

mtmonika

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 05-05-2005 10:36

Witaj Dominiko!

Nas tu jest dużo: i tych małych i tych dużych :lol: !

Na forum "Dzieci" poczytasz o problemach z dzieciakami i jak sobie radzić, tam wymieniamy poglądy o naszych pociechach i dajemy sobie wskazówki i wsparcie!
A na tym forum pogadasz z takimi, jak i Ty sama :D !
Monika
"Rodzice to skomplikowany system operacyjny" - wg Wiktora, czerwiec 2005

Halina

Awatar użytkownika

Licencjonowana ADHD-owa Czarownica

Dzieci: Piotrek 24 CZR z cechami ADHD i Krzyś 15 gimnazjalista ZA z cechami ADHD

Ja: ADHD zdiagnozowane przez lekarzy moich dzieci

Post 05-05-2005 10:39

Serdecznie witamy
Dominiko jesteś wśród swoich, zapraszamy do dzielenia się swoimi smutkami i radościami, i do spotkań nie tylko na forum, ale też w realu. :) :) :) :P :P :P 8) 8) 8)
Sama ADHD, synowie ZA z cechami ADHD, a mąż podejrzany o ADD
Obrazek
Obrazek
tel. 799223703

Dominika

Awatar użytkownika

Waleczny rodzic

Post 05-05-2005 10:41

:D

Wiecie jak to jest, czasem jest lepiej, czasem gorzej a jak jest gorzej to szuka sie innych podobnych... Ja juz ostatnio zastanawiam sie czy jakich lekow nie zaczac brac bo jade na resztkach wytrzymalosci co do wlasnej osoby:D
Duecik ADHD

Halina

Awatar użytkownika

Dzieci: Piotrek 24 CZR z cechami ADHD i Krzyś 15 gimnazjalista ZA z cechami ADHD

Post 05-05-2005 10:44

Ja edukuję psychiatrę o moim ADHD i dziś miałam mieć wizytę, ale niestety pan doktor zadzwonił do mnie i odwołał, a ja chyba czegoś potrzebuję też, dziś tylko spotkanie z psychoterapeutką.
Obrazek
Obrazek
tel. 799223703

mtmonika

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 05-05-2005 10:47

Halinka, na naszym foum psychoteraupetów bez liku :lol: !
Wybierz, którego chcesz :lol: :lol: :lol: :lol:

Dominika, Ty też czytaj, szukaj, pisz - bo to świetna psychoterapia :D !
Monika

Halina

Awatar użytkownika

Post 05-05-2005 10:52

Dominiko zajrzyj w spotkania i wybierzcie się duecikiem w Góry Świętokrzyskie [smilie=my heart fire up for you.gif] [smilie=love together.gif] [smilie=heart fill with love.gif] [smilie=my heart fire up for you.gif] [smilie=peek a boo!.gif] [smilie=hi ya!.gif] [smilie=mylove.gif] :kermit:

mam pomocnika teraz stąd tyle uśmiechów.
Obrazek
Obrazek
tel. 799223703

Dominika

Awatar użytkownika

Waleczny rodzic

Post 05-05-2005 11:03

Weszlam w spotkania, niestety nie znalazlam zadnych szczegolow.... Podajcie jakie plizzzzz......
Duecik ADHD

mtmonika

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 05-05-2005 11:21

Monika

kaszka

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 05-05-2005 12:10

Dominiko!!!!!!!!!!! Nie martw się!!!!!!!!!!!!!
Bądź z nami i zobacz jacy odlotowi są adhdowcy! Czytaj, czytaj forum i nasza stronę i czytaj książki o nadpobudliwych, bo już trochę ich jest i nie daj się złym nastrojom. Jak będziesz umiała zastosować rady z tych książek jak postępować z dziećmi nadpobudliwymi, to nawet jeżeli Twój mały nie ma adhd, to życie nie będzie takie ciężkie. Koniecznie spotkaj się z nami w Górach Świętokrzyskich.
Kaśka
Chodzi właściwie tylko o to, żeby mieć trochę troski, trochę względów o innych

stworzonko

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 05-05-2005 15:46

Witam się i pozdrawiam :-) Jestem stworzonkiem nieco młodszym od Ciebie, nieco znerwicowanym, ale w dalszym ciągu milutkim. ;-)
"Gdybym był rybą z Ukajali, to oczywiście wciąż bym śpiewał.
Rodacy by mnie się słuchali i podziwiali jak Szopena. Uma uma um."

fn_ghost

Post 05-05-2005 15:57

hm... ale zakladam, ze milutkim, dopoki ktos Cie nie wyprowadzi z rownowagi? ;) bo w wiecznie milutkiego ADHDowca to ja nie uwierze ;)

wiesz.. ja jestem friendly.. ;) do czasu ;)

tomek

Post 05-05-2005 16:23

No tak... a ja jestem cudem, które dziś pisało sobie maturę i na dodatek się na nią nie spóźniło, zdążyło ze wszystkim i wogóle jest ostatnio jakieś nienadpobudliwe :(
Polska to kraj odwrotny (...) jesteśmy gdzieś między antylopami a słoniami)

Ignacy Baumberg, koordynator medyczny psp.

fn_ghost

Post 05-05-2005 19:27

a jak masz byc nadpobudliwy, skoro dostarczasz swojemu Naczelnemu (czyt.: mozgowi) dawke nowosci, ciekawosci i koncentracji na tymze (czyt.: matura) ;)

nie martw sie, poczekaj do wakacji ;)

Dominika

Awatar użytkownika

Waleczny rodzic

Post 06-05-2005 06:09

Hmmm to mogę pojechać na ten zlot czarownic??:> Bo w domku uzyskałam przychylność co do pomysłu... Dopiszcie sobie 3 osoby...:D :D
Duecik ADHD

kaszka

Awatar użytkownika

Post 06-05-2005 08:19

No to ekstara, że jedziesz (i to w trzech osobach :shock: ), a stworzonko? Zaraz zajrzę do listy obecności.
:lol:
Boże!!!! A właściwie Tomku!
I dogódź tu adehadowcowi! Jak jest nadpobudliwy to źle! Jak ma chwilę przerwy, to się martwi, że mu przeszło! Ja się zastrzelę! Proszę o odpowiednią ikonkę!!!

weczi! Gdzie jesteś?! :cry: :cry: :cry:

Ale swoją drogą Tomku, to dobrze Cię rozumiem...

Friendli! Jesteś już zdrowa? To super!
Kaśka
Chodzi właściwie tylko o to, żeby mieć trochę troski, trochę względów o innych

Roman

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Srebrnego Orderu ADHD

Post 22-05-2005 20:11

Dobrze że jesteście !!!!! Czytanie Was ,niejednokrotnie bardzo mnie podbudowało i pozwoliło podjąć trafne decyzje. Dziękuję !!!!!!!!
Pozdrawiam Was gorąco . Roman

anulka

Awatar użytkownika

Waleczny rodzic

Post 18-06-2005 20:53

witam wszystkich i bardzo się ciesze że znalazłam to forum .Mój mą podejrzewam że cierpi na ADHD od dawna ale w tamtych czasach wogóle o tym nikt nie słyszałAle jak tu dorosłego faceta wysłać do lekarza jeszcze do psychiatry.A naprawde czasami jest bardzo ciężkko,potrafi w przypływie złośći znisczyć i rozwalić co mu się nawinie albo jak mu coś nie wychodzi.I do tego jeszcze córka z tym samym problemem ale jej napewno postaram sie pomóc.

irena

Awatar użytkownika

Żelazna baba/super rodzic

Dzieci: syn 27 lata, syn 26 lat-ADHD, córka 23 lata- ZA, córka 22lata

Ja: Tylko zakręcona, mąż ZA

Post 17-08-2006 19:06

Witam wszystkich

Witam z powrotem, dawno mnie tu nie było :( :( . Miałam zepsuty komputer całkiem padł i niestety musiałam wpierw zebrać kasę na jego naprawę :cry: :cry: . Ale strasznie mi było was brak siedze i czytam, czytam i będę nadrabiać zaległości :P :P .

Cyntia

Awatar użytkownika

Post 17-08-2006 19:52

Cześć Irenko, mnie było brak Twojego ślicznego "ocznego" awatarka i tego co było napisane obok, fajnie, że jesteś.

Oby Twój komp "żył" jak najdłużej.

A co u Ciebie i Twojej wesołej gromadki, jak zdrowie dzieci itp?
"Lubiłabym poranki, gdyby zaczynały się później"
Przepraszam za błędy ortograficzne - dysleksja w galopie
Mam ADHD, starszą córę z ADHD a mężusia oraz młodszą córę bez ADHD.

irena

Awatar użytkownika

Żelazna baba/super rodzic

Dzieci: syn 27 lata, syn 26 lat-ADHD, córka 23 lata- ZA, córka 22lata

Ja: Tylko zakręcona, mąż ZA

Post 17-08-2006 21:09

No cóż dzieciaki dbają o moją kondycje psychiczną a zwłaszcza w wakacje. Najpierw tradycji musiał stać się zadość i Wojtek złamał rękę( 4 wakacje z rzędu spędza w gipsie, tyle dobrze że za każdym razem inna kończyna). W poniedziałek Wojtkowi ściągnięto gips, a w czwartek dla odmiany Justynę( najmłodszą) zawiozłam do chirurga. Noga w gipsie, złamała sobie. Dlatego zawsze powtarzam, że tak naprawdę dzięki naszym dzieciakom nuda i brak zajęcia nam nie grozi. A tak po za tym jeszcze nie udało mi się ich zamordować, a to już jest cud nad cuda.

iggy

Awatar użytkownika

Post 25-08-2006 20:36

Hehehe...Irenko skoro to juz 4 raz...za każdym razem kończyna to ciesz się bo więcej już nie ich nie :lol: Ja tak samo co roku mam nogę w gipsie...na nieszczęście tą samą bo przypomina się stara kontuzja.... Miejmy nadzieję, że Twoich dzieciaków już nic takiego nie spotka. Teraz lepiej ich pilnować bo szkoła się zbliża......tak więc wszyscy ADHD-owcy wilnujmy sie!!
Życie jest łatwiejsze niż się wydaje. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie doprzyjęcia,obywać się bez tego, co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.

[ Kathleen Norris ]

Aneta

Awatar użytkownika

Dzieci: 19 miesięcy

Ja: zdiagnozowane ADHD

Post 11-08-2008 12:46

to ja

siema
Nie ma potrzeby złościć się ani na siebie, ani na sytuację. Często zdarza się nam mówić: "Złości mnie ta sytuacja". Musimy jednak mieć świadomość, że sytuacje tworzą ludzie, za każdą sytuacją ktoś stoi i nic złego się nie stanie, jeśli poczujemy do niego złość. :)

Wróć do Powitania