Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Z Chaosu powstałeś i w Chaos się obrócisz...

Moderator: Moderatorzy

mabe

Dama/Kawaler Brązowego Orderu ADHD

Post 26-07-2006 01:19

Z Chaosu powstałeś i w Chaos się obrócisz...

Witam wszystkich!
Mam 40 lat i jeśli nawet nie mam dorosłej postaci ADHD,to raczej na pewno miałam to w dzieciństwie.Od 10 miesięcy mieszkam w Anglii,a tu,niestety,nie tak łatwo uzyskać diagnozę.NIe chcę wchodzic w szczegóły,ale na swoje narzekamy,bo cudzego nie znamy-wiem ,co mówię,bo pracuję w ichniej służbie zdrowia.
@ lata temu zaczęłam prowadzic zajęcia teatralne dla dzieci.W grupach były też dzieci z ADHD.Po pewnym czasie uświadomiłam sobie,że te dzieci z ADHD to właśnie ja ,kiedy byłam dzieckiem!
NIe drążyłam tematu,bo od pewnego czasu byłam zmęczona i zniechęcona sukaniem odpowiedzi na pytanie towarzyszące mi odkąd pamiętam:"co jest ze mną nie tak?"
Terapia,którą przeszłam 8 lat temu nie wyciągnęła mnie ze stanów maniakalno-depresyjnych,a te ostatnie nawet się pogłębiły.
NIedawno,przy okazji korespondencji z jednym z moich przyjaciół(psycholog),temat wypłynął ponownie.Poprosiłam rodziców,by zapoznali się z materiałami na temat ADHD i wyrazili swoją opinię.To było ryzykowne posunięcie z mojej strony,ponieważ moi rodzice(rozwiedzeni),w jednym są zgodni,że ja nic,tylko szukam wymówek,zamiast wziąć sie do roboty!
Jakież było moje zaskoczenie,kiedy kazde z nich stanowczo stwierdziło,że ADHD tak w dzieciństwiej jak i póżniej,jak najbardziej mnie dotyczy.
Z autotestu mam 20/20,ale to przeciez niczego nie dowodzi.
Pobuszowałam po archiwum Forum i dochodzę do wniosku,że nic nie wiem.
Pozdrawiam wszystkich.Mabe
http://ncf.idallen.com/the_invitation.html
Pozdrawiam .Mabe

Zaufaj komuś,a zdradzi cię.Nie zaufaj,a zdradzisz sam siebie.Oto życie (ADHDowca)

iggy

Awatar użytkownika

Post 10-08-2006 19:47

Być może stąd ta depresja :?: ....kiedyś ADHD pewnie nie było tak znane, nieleczone przekształciło się w to o czym mówisz
Pozdrawiam :D
Życie jest łatwiejsze niż się wydaje. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie doprzyjęcia,obywać się bez tego, co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.

[ Kathleen Norris ]

Wróć do Powitania