Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Czy da sie to w ogóle wyleczyć?????:(

Moderator: Moderatorzy

marcinksa

Post 16-07-2006 22:30

Czy da sie to w ogóle wyleczyć?????:(

Od niedawna mysle ze mam adhd, nigdy niezdawałem se sprawy ze cos takiego istnieje. Z moim problemem pierwszy raz poszedlem do neurologa ktory stwierdzil ze mam nerwice ale chodz caly czas w to watpilem.na temat adhd trafilem przypadkowo chcadz sie dowiedziec co jest nie tak zemna.Niemoge sie skącentrowac wszystko mnie rosprasza, jestem wybuchowy, mam problemy z zapamiętywaniem prostych i istotnych rzeczy i to staje sie dlamnie bardzo uciazliwe. Jestem zlamany niewiem do kogo mam sie zwrocic prosze kto wie niech pomoze:( :(
Jeśli macie pytania to na gg 5713934 ja tez bym sie czegoś dowiedział

william0000

Dama/Kawaler Srebrnego Orderu ADHD

Post 19-07-2006 23:37

Re: Czy da sie to w ogóle wyleczyć?????:(

marcinksa pisze:Od niedawna mysle ze mam adhd, nigdy niezdawałem se sprawy ze cos takiego istnieje. Z moim problemem pierwszy raz poszedlem do neurologa ktory stwierdzil ze mam nerwice ale chodz caly czas w to watpilem.na temat adhd trafilem przypadkowo chcadz sie dowiedziec co jest nie tak zemna.Niemoge sie skącentrowac wszystko mnie rosprasza, jestem wybuchowy, mam problemy z zapamiętywaniem prostych i istotnych rzeczy i to staje sie dlamnie bardzo uciazliwe. Jestem zlamany niewiem do kogo mam sie zwrocic prosze kto wie niech pomoze:( :(

odpowiadam zadzwoń 691 53 63 75 william

Aneta

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Dzieci: 5 miesięcy :)

Ja: zdiagnozowane ADHD

Post 12-08-2008 14:16

wiliam nie załamuj się.
tez tak mam, ale nie przejmuje się tym, bo jednak jesteśmy inni od innych ludzi i to jest fajowe.
Nie ma potrzeby złościć się ani na siebie, ani na sytuację. Często zdarza się nam mówić: "Złości mnie ta sytuacja". Musimy jednak mieć świadomość, że sytuacje tworzą ludzie, za każdą sytuacją ktoś stoi i nic złego się nie stanie, jeśli poczujemy do niego złość. :)

Wróć do Powitania