Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

CZY JESTEM SAM CZY NIE

Moderator: Moderatorzy

leo1968

Post 13-01-2006 23:29

CZY JESTEM SAM CZY NIE

Mam prośbę do MODERATORA abt ten post rozpoczął nowy wątek.

Jestem socjoterapeutą, który pracuje obecnie w warszawskiej szkole w której mamy dzieci z ADHD. Warunki pracy są ponadprzeciętne, klasy liczą 5-6 uczniów, jestem dodatkowym wsparciem dla nauczycieli podczas ich lekcji. Problem ADHD traktowany jest tu jako pewne norma - po prostu nauczyciele starają sobie radzić z dzieciakami najlepiej jak potrafią.

Współpracuję z rodzicami i, jeśli zachodzi taka potrzeba z PPP. Prośba moja dotyczy pytania czy tu zaglądają ludzie tacy jak ja, ktorzy pracują w szkłach jako pedagodzy, psychologowie, terapeuci. Czuję, że będe potrzebował wsparcia. Pierwsza gorączka - pt. koniec semestru - już za mną a to dopiro początek naszej wspólnej pracy. Te diagnozy postawiono niedawno i wszyscy teraz ocekują, że się coś zmieni - kiedy już wiemy o co chodzi (z dzieciakami).

INTENCJĄ TEGO POSTU JEST PYTANIE CZY JESTEM SAM NA TYM FORUM CZY NIE.

Pozdrawiam wszystkich wytrwałych.

Halina

Awatar użytkownika

Licencjonowana ADHD-owa Czarownica

Dzieci: Piotrek 24 CZR z cechami ADHD i Krzyś 15 gimnazjalista ZA z cechami ADHD

Ja: ADHD zdiagnozowane przez lekarzy moich dzieci

Post 13-01-2006 23:44

Napewno zaglądają na to forum pedagodzy, niektórzy przyznają się do swojego zawodu, niektórzy sami maja dzieci z ADHD, a niektórzy maja z nimi doczynienia w pracy, myślę, że dużo możesz się nauczyć nie tylko o profesjonalistów, ale i od rodziców. Zapraszamy do lektury.
I przyznaj się, która to szkoła w Warszawie, bo poszukujemy przyjaznych ADHDowcom szkół.
Sama ADHD, synowie ZA z cechami ADHD, a mąż podejrzany o ADD
Obrazek
Obrazek
tel. 799223703

leo1968

Post 15-01-2006 21:33

Nie jestem pewien,czy mam pozwolenie na reklamowanie naszej szkoły w tym miejscu. To "dziwna" placówka - ma wiele zalet i wiele wad. Ale jeśli chodzi o nasze ADHD to staramy się robić wszystko aby było im jak najlepiej.

Ponieważ widzę, że dużo piszesz i jesteś aktywna na tym forum, proszę odsyłaj zainteresowanych bezpośrednio do mnie. To szkoła działa na warszawskiej Ochocie, jest płatna (ok 1.500 czesne miesięczne). Klasy są małe, duzo angielskiego. w tej chwili w szkole jest około 20 dzieci.

Pozdrawiam.

Wróć do Powitania