Post 27-10-2014 09:39

Zasady korzystania z forum Ekspert Radzi

Witaj na forum "Ekspert radzi"!

Bardzo prosimy: poświęć chwilkę czasu i przeczytaj poniższy tekst. Znajdziesz tutaj informacje ułatwiające korzystanie z tego forum oraz podstawowe zasady,
których chcielibyśmy abyś przestrzegał.


Zanim napiszesz nowy post, przejrzyj, proszę, wcześniej zadawane pytania.
Z czasem będzie ich tu zapewne bardzo wiele, jest więc duże prawdopodobieństwo, że ktoś przed Tobą pytał o nurtujący również Ciebie problem (w tym celu możesz skorzystać z wyszukiwarki). Pozwoli Ci to lepiej (dokładniej) sformułować pytanie i otrzymać bardziej satysfakcjonującą odpowiedź.

Szanuj czas naszego eksperta!
Nasz ekspert może nie odpowiedzieć na Twoje pytanie, jeśli uzna, że temat ten był już wielokrotnie poruszany i wszelkie informacje, o które pytasz, znajdziesz w udzielonych wcześniej odpowiedziach. Administrator ma prawo i obowiązek usunąć post będący powtórzeniem poprzednich pytań.

Zadając pytanie pamiętaj proszę, że ADHD i ZA są dość złożonymi zaburzeniami.
Nasz ekspert może pomóc Ci zrozumieć pewne zagadnienia czy zaproponować metody działania, ale nie jest w stanie wyciągnąć głębszych wniosków na podstawie fragmentarycznych informacji. Nie domagaj się zatem postawienia diagnozy. To po prostu NIEMOŻLIWE.

Zadając pytanie, jasno sformułuj w temacie, czego ono dotyczy.

Bądź cierpliwy. Ekspert nie zawsze jest w stanie natychmiast odpowiedzieć na Twoje pytanie.

NIGDY nie odpowiadaj na tym forum.
Tu odpowiadają wyłącznie eksperci. Osoba zadająca pytanie może dopytać lub uzupełnić wypowiedź, jeżeli jest to niezbędne do udzielenia odpowiedzi.
Wszelkie posty pochodzące od osób nie będących ekspertami będą bezwarunkowo kasowane. Jeżeli poruszony temat wydaje ci się szczególnie interesujący, możesz go kontynuować w innych działach Forum.

Pisząc post, stosuj zasady netykiety. Nie cytuj całych wiadomości, a jedynie fragmenty, do których się odnosisz, nie krzycz (nie pisz dużymi literami) bez potrzeby, nie nadużywaj ikonek i kolorów, które powodują nieczytelność Twojego postu, ale też nie ograniczaj się za bardzo.

Administratorzy i moderatorzy, nadzorując forum, mogą dzielić, łączyć, przesuwać i kasować posty, a nawet całe wątki, dlatego jeżeli twój post lub wątek zniknie, nie umieszczaj go ponownie w tym samym miejscu, tylko napisz do moderatora danego forum z prośbą o wyjaśnienie.

Gdy nie jesteś pewien(a), jak coś zrobić, napisz na forum "Jak to działa". Oczywiście sprawdzając uprzednio, czy nikt wcześniej o to nie pytał.

Mamy nadzieję, że te zasady uprzyjemnią nam wszystkim korzystanie z tego forum.
Dreptak
Prowadzimy