Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Szukam pracy i jestem tym załamana

Moderator: Moderatorzy

Aneta

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Dzieci: 5 miesięcy :)

Ja: zdiagnozowane ADHD

Post 29-07-2013 21:56

Szukam pracy i jestem tym załamana

Ciągle szukam jakiejś pracy bo musze przecież w końcu pracować gdzieś , ale nie mogę znaleźć . Mam nadzieje, że w końcu znajdę bo to mnie bardzo załamuje i sobie nie radzę z trudnościami i mam ciągle przez to chwiejność nastrojów a to jest już dla mnie i nie tylko dla mnie męczące. :hmmm:
Nie ma potrzeby złościć się ani na siebie, ani na sytuację. Często zdarza się nam mówić: "Złości mnie ta sytuacja". Musimy jednak mieć świadomość, że sytuacje tworzą ludzie, za każdą sytuacją ktoś stoi i nic złego się nie stanie, jeśli poczujemy do niego złość. :)

Halina

Awatar użytkownika

Licencjonowana ADHD-owa Czarownica

Dzieci: Piotrek 24 CZR z cechami ADHD i Krzyś 15 gimnazjalista ZA z cechami ADHD

Ja: ADHD zdiagnozowane przez lekarzy moich dzieci

Post 30-07-2013 15:43

Obecnie bardzo trudno znaleźć pracę mając nawet wyższe wykształcenie, najłatwiej mają ludzie po szkołach zawodowych, z ciekawymi poszukiwanymi zawodami i inżynierowie. Zastanów się jakiej pracy szukasz, idź do doradcy zawodowego i z jego pomocą szukaj tylko takiej pracy w jakiej będziesz się dobrze czuła, poszukiwanie jakiejkolwiek pracy nie ma sensu.
Sama ADHD, synowie ZA z cechami ADHD, a mąż podejrzany o ADD
Obrazek
Obrazek
tel. 799223703

Wróć do Ekspert radzi