Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Program z Borysem Szycem!

Moderator: Moderatorzy

Agatka

Awatar użytkownika

Profesorowa

Post 20-10-2005 07:31

Program z Borysem Szycem!

Wczoraj późną nocą byl świetny wywiad na TVN Style z Borysem Szycem. Iwona Radziszewska rozmawiała z nim o wszystkim, równiez o jego ADHD. Mówił dużo i błyskotliwie.
Opowiadał, jak jego mama była wypraszana ze sklepów, banków z powodu jego zachowania. Jak uciekał ze szkoły, żeby pograc w bilard, jak gubi czapki (około 100), rękawiczki, okulary, wszystko, co nie jest do niego przypięte.
Podziękował mamie :)
Oglądaliście?
jestem psychologiem:) i lubię to forum
Agata Orzeł-Żukowska
psycholog dziecięcy i terapeuta rodzinny
terapeuta biofeedback

Halina

Awatar użytkownika

Licencjonowana ADHD-owa Czarownica

Dzieci: Piotrek 24 CZR z cechami ADHD i Krzyś 15 gimnazjalista ZA z cechami ADHD

Ja: ADHD zdiagnozowane przez lekarzy moich dzieci

Post 20-10-2005 07:35

Niestety nie, a może ktoś nagrał?
Sama ADHD, synowie ZA z cechami ADHD, a mąż podejrzany o ADD
Obrazek
Obrazek
tel. 799223703

ag.ma72

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 21-10-2005 13:35

Nie oglądałam ale bardzo się cieszę.Borys Szyc już dawno wypowiedział się do jednej z gazet na temat adhd własnego.Od tej pory podsuwałam ten artykuł każdemu możliwemu dziennikarzowi aby to jakoś wykorzystał.Dobrze,że w takim kierunku zaczyna to iść.Powoli adhd stanie się ZALETĄ!!!
Majda Agata
Pracownia Terapeutyczna ALFA
ag.ma@poczta.onet.pl, tel. 512 331 430
www.pracowniaterapeutycznaalfa.manifo.com
Baza danych instytucji pomagających osobom z ADHD i innymi problemami.

Ilona Lelito

Post 21-10-2005 19:01

Re: Program z Borysem Szycem!

Agatka pisze:Oglądaliście?

Jezu!!! Ilekroć widzę Szyca gdzieś to się cała sprężam, zeby coś ponownie usłyszeć/przeczytać o jego ADHD i to przegapilam!!!! Ten program oglądałam, ale widać w części, gdy mówił już o czym innym. Włączyłam TV, zobaczyłam Szyca i oczywiście oglądałam do końca, ale nie wiedziałam jak dawno program się rozpoczął. Widzę, że przegapiłam najważniejsze... buu...
Pozdrawiam gorąco !
Ilona Lelito - Polskie Towarzystwo ADHD
www.ptadhd.pl, e-mail. ilelito@tlen.pl, tel. 0 693 357 434
Kampania Społeczna ADHD - ŚWIAT TO ZA MAŁO!

Mąż IRaka

Awatar użytkownika

Post 02-01-2007 23:18

ag.ma72 pisze:Nie oglądałam ale bardzo się cieszę.Borys Szyc już dawno wypowiedział się do jednej z gazet na temat adhd własnego.Od tej pory podsuwałam ten artykuł każdemu możliwemu dziennikarzowi aby to jakoś wykorzystał.Dobrze,że w takim kierunku zaczyna to iść.Powoli adhd stanie się ZALETĄ!!!

Ostatni do Was dołączyłem. Miałem niewątpliwą przyjemność znania Szymona Majewskiego (teraz tvn) przez dobrych pare lat. Jego szybkie chwytanie tematu bardzo mi pasowało. Cholera może sam mam adhd ? Teraz w mojej stacji program robi właśnie Borys. Ten sam typ. Jak trafi do tvn to z Szymonem wysadza Wam telewizory.
Widze że choć ludzie z problemami adhd są kreatywni piekielnie. Takich trzeba a nie drewnianych gierty.. ch.. ów.
Ludzie tacy w odpowiednich warunkach wyrastają znacznie ponad. I społeczeństwo powinno to wiedzieć - co może stracić. Choćby dlatego że jakby się takiemu nie spodobało to zająłby się konstruowaniem doskonałych bomb...

bubble

Awatar użytkownika

Post 25-11-2007 22:47

no niezle to borys szyc tez ma adhd? niedlugo wszyscy beda mieli. szymon majewski i szczepkowska to mi rzeczywiscie pasuja ale szyc? ciekawe. zreszta przypuszczam ze corka szczepkowskiej tez ma adhd poznalam ja

Wróć do Prasa, radio i tv o adhd, autyzmie i ZA