Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

nauczyciel uderzył dziecko z adhd

Moderator: Moderatorzy

ijuhm

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Złotego Orderu ADHD

Post 27-10-2006 19:58

nauczyciel uderzył dziecko z adhd

W Elblagu nauczyciel wf uderzyl dziecko z adhd, bo ten pstrykał światlem. Podobno będzie jutro tvn - uwaga.

ijuhm

Awatar użytkownika

Post 29-10-2006 13:58

program bedzie realizowany w poniedzialek 30.10 Nauczycielka pracująca w tej szkole jest moja sąsiadka. Jest to gimnazjum w ktorym na lekcjach obecni sa nauczyciele wspomagający. Ogolnie bedzie to chyba program z cyklu "polowanie na czarownice"
Zapytałam sąsiadkę czy nauczyciele w tej szkole umieją postepować
z dziećmi chorymi na adhd, czy uczestniczyli w szkoleniach, warsztatach. Ależ tak - odpowiedziała. Kiedyś 2 nauczycieli ze szkoły zostało oddelegowanych na szkolenie (jednodniowe) i potem wszystko przekazali pozostałym. ha,ha,ha

Ciekawska

Wsparcie

Post 30-10-2006 22:02

A ja bym chciała być na szkoleniu prowadzonym przez fachowców. Jak czytam tutaj propozycje, to żal mnie ściska, ze tak daleko ode mnie.
Przysła jedna propozycja z Wrocka, szkolenie jednodziowe prowadzone przez psychologa szkolenego z gimnazjum skądś tam, za cenę 200 zł od osoby. Propozycja programu też niezbyt ciekawa była.
Może wiecie cos propozycjach dobrych szkoleń w okolicach Wrocławia i Jeleniej Góry?

Halina

Awatar użytkownika

Licencjonowana ADHD-owa Czarownica

Dzieci: Piotrek 24 CZR z cechami ADHD i Krzyś 15 gimnazjalista ZA z cechami ADHD

Ja: ADHD zdiagnozowane przez lekarzy moich dzieci

Post 30-10-2006 22:34

Ciekawska, może przyjedziesz do Czeladzi na takie szkolenie 2 bite dni od 11 do 18 za 200 zł prowadzone przez Magdalenę Skotnicką, terminy listopadowe są juz zajęte, ale pewnie gdzieś w styczniu zacznie się trzecia edycja warsztatów.

To wprawdzie nie blisko Wrocławia, ale w Zagłębiu, to tylko 3 godziny jazdy.
Sama ADHD, synowie ZA z cechami ADHD, a mąż podejrzany o ADD
Obrazek
Obrazek
tel. 799223703

golombek

Wsparcie

Post 30-10-2006 22:37

Re: nauczyciel uderzył dziecko z adhd

ijuhm pisze:Podobno będzie jutro tvn - uwaga.
Oglądał ktoś, co mówili :?: .

Ciekawska

Wsparcie

Post 01-11-2006 15:52

Wielkie dzięki Halinko :lol: Jednak dla mnie to wyprawa "na koniec świata". Musiałabym brać jakiś urlop i jeszcze po drodze bym się zgubiła. :wink: Interesuje mnie Wrocław (choć to też wielka wyprawa), a najbardziej Jelenia Góra lub Zgorzelec. Dziwie sie, że nic tu się ciekawego nie organizuje.
Dalej to chyba w wakacje. Zazdroszczę Wam spotkań z autorytetami (Wy dla mnie też nimi jesteście). Czytając programy spotkań zorientowałam sie, że prowadzone są przez kilka osób, są wykłady, warsztaty i co dusza zapragnie. Wszystko na wysokim poziomie.

deprim

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 01-11-2006 17:39

Ciekawska pisze:Wielkie dzięki Halinko :lol: Jednak dla mnie to wyprawa "na koniec świata". Musiałabym brać jakiś urlop i jeszcze po drodze bym się zgubiła. :wink: Interesuje mnie Wrocław (choć to też wielka wyprawa), a najbardziej Jelenia Góra lub Zgorzelec. Dziwie sie, że nic tu się ciekawego nie organizuje.
Dalej to chyba w wakacje. Zazdroszczę Wam spotkań z autorytetami (Wy dla mnie też nimi jesteście). Czytając programy spotkań zorientowałam sie, że prowadzone są przez kilka osób, są wykłady, warsztaty i co dusza zapragnie. Wszystko na wysokim poziomie.

z Wrocławia do Katowic to zaledwie 3 godziny pociągiem więc nie taki znowu koniec świata ;)
Obrazek

Halina

Awatar użytkownika

Licencjonowana ADHD-owa Czarownica

Dzieci: Piotrek 24 CZR z cechami ADHD i Krzyś 15 gimnazjalista ZA z cechami ADHD

Ja: ADHD zdiagnozowane przez lekarzy moich dzieci

Post 01-11-2006 19:37

Ciekawska zorganizuj grupę 30 osób zainteresowanych takim szkoleniem, pewnie z dojazdem i noclegiem bedzie to kosztowało 250 zł od głowy, znajdźcie salę, na weekend i zgłoście się do mnie, spróbujemy znaleźć rozwiązanie, ale najpierw 30 osób po 250 Zł, to niestety tak kosztuje, ale da się zrobić.

W Gdańsku już organizowaliśmy.
Sama ADHD, synowie ZA z cechami ADHD, a mąż podejrzany o ADD
Obrazek
Obrazek
tel. 799223703

ijuhm

Awatar użytkownika

Post 05-11-2006 14:52

Programu jeszcze nie było w tv, ale w szkole program zrealizowano. Na razie nie wiadomo kiedy to puszcza. Przecież teraz jest modne wyszukiwanie "zlej " mlodziezy. Tak wogóle to na jakimś lokalnym forum rozgorzała dyskusja na temat kto winien uczeń czy nauczyciel no i znajoma nauczycielka anonimowo oczywiście wypowiedziała się na tym forum - "dobić g.... "Skad to wiem? sama się pochwaliła!

matken

Awatar użytkownika

Wiedźma dyplomowana

Dzieci: Krzysztof ZA (21,5), Jędrzej nie do końca NT (20), Kacper klon najst. (5 i 3/4)

Ja: tego nie wiadomo

Post 05-11-2006 15:21

ijuhm pisze:znajoma nauczycielka anonimowo oczywiście wypowiedziała się na tym forum - "dobić g.... "

boshe !!!
Stowarzyszenie Akceptacja Gliwice
Klub Rodziców Autyzm HELP Fundacji JiM

takisobiegość

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 08-12-2006 19:41

Re: nauczyciel uderzył dziecko z adhd

ijuhm pisze:W Elblagu nauczyciel wf uderzyl dziecko z adhd, bo ten pstrykał światlem. Podobno będzie jutro tvn - uwaga.

Chyba bym mu z d... nogi powyrywał i to bez niczyjej pomocy... :evil:
"Nie słowa, a czyny się liczą" - gdzieś zasłyszane

Rysia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 09-12-2006 01:27

A co to za różnica czy z adhd,czy nie.Tyle się teraz mówi że dzieciom wszystko wolno a nauczyciel bezradny.Oj chyba nie będę się rozpisywać bo mnie szlag trafia... :evil:
ADHD'OWCY WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ!!!
"...I MĄDRY MYLIĆ SIĘ MOŻE, LECZ TRWA W BŁĘDZIE TYLKO GŁUPI".

matken

Awatar użytkownika

Wiedźma dyplomowana

Dzieci: Krzysztof ZA (21,5), Jędrzej nie do końca NT (20), Kacper klon najst. (5 i 3/4)

Ja: tego nie wiadomo

Post 09-12-2006 13:25

Różnica jest Rysiu, bo dziecko nie robiło tego złośliwie. Nic nie usprawiedliwia nauczyciela, bez względu na to, czy dziecko byłoby zdrowe, czy chore. Różnica polega na tym, że jego czyn jeszcze bardziej zasługuje na potępienie !!! No i wyszło tu jego niedouczenie :evil:
Stowarzyszenie Akceptacja Gliwice
Klub Rodziców Autyzm HELP Fundacji JiM

Wróć do Prasa, radio i tv o adhd, autyzmie i ZA