Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Propozycja nowego czasopisma

Moderator: Moderatorzy

matken

Awatar użytkownika

Wiedźma dyplomowana

Dzieci: Krzysztof ZA (21,5), Jędrzej nie do końca NT (20), Kacper klon najst. (5 i 3/4)

Ja: tego nie wiadomo

Post 06-10-2006 08:34

Poniżej zamieszczam treść maila, który wysłałam narazie do dwóch redakcji, m.in. do red. Świata Konsumenta. Polecam link do strony amerykańskiej. Nie można tam co prawda przeczytać całych artykułów, ale daje to jakiś pogląd na to czasopismo. Może udałoby nam się kogoś namówić do wydawania takiej gazety???

Chciałabym zainteresować Państwa nowym wydawnictwem. W Stanach Zjednoczonych taka gazeta jest wydawana od 2000 roku http://www.additudemag.com/ Chodzi o gazetę, poradnik dla rodziców dzieci z ADHD. Co umieszczane jest w USA można zobaczyć na stronie. Mnie jako matkę dziecka z ADHD interesowałoby np. którzy producenci branży spożywczej oferują produkty nie zawierające: konserwantów, aromatów, barwników, polepszaczy, stabilizatorów, emulgatorów itp. Np. kto produkuje buraczki obiadowe z dodatkiem prawdziwego soku z cytryny (nie kwasku cytrynowego). Inni rodzice z pewnością chcieliby poznać wyroby nie zawierające cukru itp. Tematów jest całe morze, a reklamodawcy też by się znaleźli (firmy farmaceutyczne, sklepy z żywnością ekologiczną, wydawnictwa literatury fachowej). Proszę o odpowiedź, czy bylibyście Państwo skłonni zająć się tematem. W razie czego służę tematami i radami.
Pozdrawiam
Ania
gg 2856527
Stowarzyszenie Akceptacja Gliwice
Klub Rodziców Autyzm HELP Fundacji JiM

Halina

Awatar użytkownika

Licencjonowana ADHD-owa Czarownica

Dzieci: Piotrek 24 CZR z cechami ADHD i Krzyś 15 gimnazjalista ZA z cechami ADHD

Ja: ADHD zdiagnozowane przez lekarzy moich dzieci

Post 06-10-2006 12:32

Droga matken od ubiegłego roku usiłuję zabiegać o sponsora takiego czasopisma, niestety jest bardzo trudno, rynek amerykański niestety jest inny, nasz raczkuje, może spotkamy się u w poniedziałek na dyżurze w Gliwicach i pogadamy na ten temat?
Sama ADHD, synowie ZA z cechami ADHD, a mąż podejrzany o ADD
Obrazek
Obrazek
tel. 799223703

Wróć do Prasa, radio i tv o adhd, autyzmie i ZA