Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Dyskalkulia-koniec tabu.

Moderator: Moderatorzy

Żona Dreptaka

Wsparcie

Post 12-08-2009 09:03

Żunia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 12-08-2009 14:24

Szlag by trafił- mój Młody nie ma więc szans na maturę. :evil:

Wcześniej już zaczęłam z nim rozmowy na temat nauki w technikum lub liceum profilowanym ( nie wykluczając zawodówki ) i okazuje się , że dobrze zrobiłam.
mój kochany czternastolatek ma zdiagnozowane ZA i ADHD

dorotas7

Awatar użytkownika

Waleczny rodzic

Post 09-08-2011 13:22

Córka jest już po maturze- opinia głęboka dysleksja rozwojowa czyli wszystkie dysfunkcje jakie są. Wyniku spodziewałyśmy się czyli 26 pkt. z matematyki. Niestety nic nie pomaga opinia o dys.... jakichkolwiek. W OKE powiedziano mi, że jest to egzamin maturalny!!! i miedzy wierszami, że jak ktoś się nie nadaje to nie powinien go zdawać. Dzięki uprzejmości dyrektorki i nauczycieli napisalismy o dostosowaniu wymagania, chociażby osoba pisząca czy wydłużony czas pracy. OKE tak pomieszało wszystko, że na jednych egzaminach miała wydłużony czas na innych nie, przy matematyce osobę piszącą a reszta egzaminów na komputerze. No cóż wynik i tak jest zaskakujący dla wszystkich bo nikt nie wierzył że nie zda tylko jednego egzaminu na którym poległo 1/4 uczniów więc nie jest tak źle. Teraz mamy kilka lat na tę matematykę może się uda. A poza matematyką nauczycielka z anglika całkowicie "skreśliła" moją córkę a tu 70% pisemny i 85 % ustny, chciałabym widzieć jej minę [smilie=happy.gif]
Poprzednia

Wróć do Dysleksja i inne dys...