Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

DYSLEKSJA/ ADHD/ ADD - strony angielskojęzyczne.

Moderator: Moderatorzy

małgosia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 01-04-2006 08:08

DYSLEKSJA/ ADHD/ ADD - strony angielskojęzyczne.

"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi." /Albert Einstein/

fullhd

Post 11-02-2011 20:58

ADD

Czemu o ADD nic nigdzie nie ma,tylko drobna wzmianka
uwazam ze temat ten pownni sie naglosnic,tym bardzie ze jest to ciezsze do zdiagnozowania,
np ide do psychiatry mowie ze mam objawy adhd tylko ze jestem spokojny a ona ze nic mi nie jest
powiedziala zebym poszedl do psychologa a ja sie juz mecze z tym 25 lat~!
:lol: :x :jestes_wielki: :opada: :glawa w sciane: :oops: :foch: :lol:

midianka

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 11-02-2011 23:16

fullhd pisze:Czemu o ADD nic nigdzie nie ma,tylko drobna wzmianka

Postaw się na miejscu nauczyciela .
Mając 30 osób w klasie, wolałbyś zauważyć i obudzić odpływającego myślami ADD-owca, czy opanować również odpływającego myslami, ale łażącego po klasie ADHD-owca?
mój syn marzył o lataniu, a tu tak trudno twardo stanąć na ziemi, a co dopiero odbić się .. (Tak było 5 lat temu)

"Wszys­cy jes­teśmy aniołami z jed­nym skrzydłem: mo­żemy la­tać tyl­ko wte­dy, gdy obej­miemy dru­giego człowieka"Bruno Ferrero

Tomek już to umie!!
Również dzięki Wam:))

wlazkotnaplot

Dama/Kawaler Brązowego Orderu ADHD

Dzieci: 14 LAT ADD

Post 28-04-2016 18:49

Add nie jest tak, przepraszam za określenie "spektakularne". Add się nie zauważa, dzieci są grzeczne, nie sprawiają problemów wychowawczych, wtapiają się w tło. Nauczyciele o nich zapominają zwłaszcza gdy w klasie jest dziecko np z ADHD lub inne absorbujące nauczyciela. Dla osób trzecich nie widać problemu i w tym problem właśnie.

Wróć do Dysleksja i inne dys...