Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Zawartość portalu

Moderator: Moderatorzy

Portal:

Czytam wszsytko
11
26%
Przeglądam wiekszość
26
62%
Patrze od czasu do czasu
5
12%
Pomijam wszystko
0
Brak głosów

Liczba głosów : 42

weczi

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 11-04-2005 23:51

Zawartość portalu

Staram się aby na portalu znalazly sie rezczy potrzebne, linki, artykuly itp.
Jednak niewiem czy ludzie (Wy) nie pomijaja zawartosci strony, linków itp. nie widze aby byly oceniane artykuly, prawie nie sa komentowane... linki sa rzadko odwiedzane...
Chcialbym by materialy na stronie byly przegladane zeby poprostu byly uzyteczne, dlatego lista co nowego jest tak dluga poniewaz co chwile cos wstawiam a niestety zbytnio nikt tego nie czyta, to prawda ze czesc jest z forum, ale i tak ludzie ktorzy przychodza nie czytaja.
stworzylem cale menu informacje - z podzialem od ogolnych informacji przez dzieci i doroslych az do mediow... chcialbym zeby bylo to widziane i wykozystywane - chcialbym aby osiagalocel w jakim to zrobilem.
jesli macie jakies propozycje co zrobic by ludzie nie tylko patrzeli ale i czytali... prosilbym o wasze propozycje...
a moze sami nie czytacie co znajduje sie na www.adhd.org.pl
Bartłomiej Weczera
www.ADHD.org.pl
bo razem łatwiej
weczi@o2.pl

weczi

Awatar użytkownika

Post 12-04-2005 05:41

Nowości

dzisaj dodalem zdjęcia zrobione na woronicza - na stronie głównej jest news galeria znajduje sie w menu głównym po lewej stronie na portalu
adres do galerii: http://adhd.org.pl/portal2/index.php?op ... &Itemid=65
adres do galerii z programu pytanie na sniadanie: http://adhd.org.pl/portal2/index.php?op ... 65&catid=2

Halinko i osoby ktore byly obecne i sa na zdjeciach - prosze o nadanie nazw tym zdjecia oraz o opisy - niech zrobi to jedna blyskotliwa i obeznana osoba i wysle mi to lub wklei tutaj - zdjec jest 26 numerowane sa od 001 do 026 - zebym wiedzial do jakiego zdjecia jaki komentarz...
z gory dziekuje :)
Bartłomiej Weczera
www.ADHD.org.pl
bo razem łatwiej
weczi@o2.pl

weczi

Awatar użytkownika

Post 23-05-2005 16:37

zdjęcia z tarnowa

Wiem że były i aparaty i kamery - dlatego mam pytanie - czy otrzymam zdjęcia z tarnowa, które będzie można wsadzić na portal??
Bartłomiej Weczera
www.ADHD.org.pl
bo razem łatwiej
weczi@o2.pl

Żona Dreptaka

Wsparcie

Post 23-05-2005 18:42

weczi,
mam kilka uwag/pomysłów, może je wykorzystasz:

0. Należy przyjąć, że internauta jest człowiekiem leniwym i rusza myszą tylko wtedy, gdy widzi coś ciekawego. Jak nie widzi - nie rusza.
Dlatego, jak chcemy, żeby z czegoś w naszym portalu skorzystał, musimy mu podać na talerzu.

1. Jak człowiek otwiera stronę dłówną potralu, to widzi winietę (to duże niebieskie coś z napisem "bo razem łatwiej". Niżej widzi (od lewej):
- menu, tak mniej więcej do pozycji "Poleć nas"
- "co nowego", aktualnie do pozycji "coraz głośniej"
- "popularne" i kawałek "na forum"
- "logowanie" i pierwsze trzy linijki "ogłoszenia"

2. Dalej nie widzi a i przewijać mu się nie chce. 80% ludzi tak ma, nie tylko ADHDowcy

3. Nawet jak kliknie na pierwszy z brzegu artykuł z "co nowego" - to nic się człowiekowi przed oczami nie zmieni. Artykuł ukaże się dużo niżej. ale tego na pierwszy rzut oka nie widać. Dlatego. moim zdaniem, tak mało ludzi te artykuły czyta i je komentuje.

4. Czy można zrobić tak:
Jak człowiek kliknie na tytuł artykułu z "co nowego" to natychmiast w miejscu tego tytułu pojawiają się pierwsze 2-3 linijki tekstu, a za nimi link "więcej...". I ten link prowadzi do strony w postaci: winieta i boki bez zmian, a zamiast "co nowego", "popularnych" i "na forum" - tylko artykuł.
Zrabialne?

5. Z lewej strony chyba lepiej byłoby w takiej kolejności:
- "strona" - bez zmian
- "forum" - pojedynczy link, ale graficznie taki sam jak "strona", "menu" itp.
- "informacje" - chcialeś (i słusznie!), żeby ludzie z tego korzystali, więc wystaw im to przed nos,
- "menu" - tu można powtórzyć link do forum, albo i nie, według uznania
- dalej bez zmian

6. Na górze, nad winietą jest cały centymetr pustego
:( !

Co Ty na to?

weczi

Awatar użytkownika

Post 27-05-2005 22:14

powiem tak - czesc jest do zrealizowania, ale nie wszystko, pozatym nie teraz... po prawej nawet wytluscilem w ogloszeniu co jest wazne, aby strona byla dobrze widoczna...
pozatym, naprawde mam teraz duzo na glowie i niebede sie bawil w upiekszanie strony, ktora zawiera wszystko co ma... jeszcze nie tak dawno, moze ciut ponad miesiac to nie bylo nic ani na stronie ani na portalu a zainteresowanie bylo mierne...
osiagnelismy niezly sukces... i ja poprostu robie sobie ze tak powiem webmasterska przerwe... oczywiscie caly czas trzymam reke na pulsie, dodaje newsy (o ktorych wspomnialem w oddzielnym dziale nowinki) bo jednak prowadzenie tego portalu nie jest takie proste... szczegolnie dla kogos takiego jak ja - dys...
przeprowadze sie, odsapne, znajde prace... pomyslimy nad dodatkowymi bajerami...
Bartłomiej Weczera
www.ADHD.org.pl
bo razem łatwiej
weczi@o2.pl

Żona Dreptaka

Wsparcie

Post 29-05-2005 21:43

Spoko, weczi :),
nikt nie mówi, że to ma być "już, dziś, natychmiast". Może poczekać. Nawet powinno.

Chodziło mi o zapisanie pomysłów, żeby nie uciekły i o wstępne rozpoznanie, czy to się w ogóle tak da.

Zrobiłeś na portalu świetną robotę, fakt jest niezaprzeczalny.

Ale wiesz jak jest, autor widzi co innego niż widz. A ja właśnie patrzę "okiem widza". Tylko własnym okiem zresztą, może inni mają też jakieś swoje spostrzeżenia? Niech o nich napiszą! Nawet jak to będzie zbiór tak zwanych pobożnych życzeń!
Coś się z tego do realizacji wybierze. Byle z rozwagą, a nie na szybko.

Przeprowadź się, odsapnij, znajdź pracę. Uszy do góry!

kaszka

Awatar użytkownika

Post 01-06-2005 10:00

Ja mam te same uwagi co żona Dreptaka. Próbowałam już to wyartykułować, ale mi nie wyszło, a chodziło dokładnie o to samo co napisała przedmówczyni!!!!!
Bardzo by było fajnie gdyby artykuły mogły otwierać się na cały ekran i żeby można je było uatrakcyjniać formą i fotografiami.

Oczywiście weczi nie czuj się zobligowany!!! Urządzaj sobie życie przede wszystkim. A może ktoś mógłby Cię na chwilę zastąpić? Czy nie chcesz? A może po prostu nie ma takiej osoby? A może poszli do lasu...
Kaśka
Chodzi właściwie tylko o to, żeby mieć trochę troski, trochę względów o innych

weczi

Awatar użytkownika

Post 01-06-2005 11:21

w studni ich niema... raczej poszli do lasu
Bartłomiej Weczera
www.ADHD.org.pl
bo razem łatwiej
weczi@o2.pl

Wróć do O naszym portalu - ADHD.org.pl