Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

dofinansowanie do terapii

Moderator: Moderatorzy

nieszki

Awatar użytkownika

Terapeuta

Dzieci: Synowie: 16 lat - ZA z cechami ADHD, 9 lat

Post 21-06-2006 12:35

dofinansowanie do terapii

Może ktoś sie orientuje, czy jest gdzies mozliwośc uzyskania dofinansowania do terapii psychologicznej? Dzwoniłam juz do pfronu, do Mopsu, pfron powiedzial, ze nie ma czegos takiego, w mopsie maja swoich terapetów, będę jeszcze z terapeuta gadała, ale póki co uslyszałam, ze pani po raz pierwszy sie spotkała z TAKIM problemem i nie wie, czy beda mieli kogos. A mi nie chodzi o jakąs tam terapie, tylko konkretną. Po huk mi kolejny terapeuta na nic? Mam kobiete, ktora chce sie zając, ale nie wiem czy finansowo dam rade.
Obrazek
Agnieszka -starszy syn lat 16 - ZA, drugi - lat 9 - takie sobie zwykłe, niezwykłe dziecko.

ag.ma72

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 21-06-2006 17:48

Można spróbować w Zakładowym Funduszu Rehabilitacyjnym , który biorąc pod uwagę przewlekłe leczenie dziecka może je w części sfinansować.Również w Pomocy Społecznej oraz ...szkole dziecka.Są szkoły które pomagają współfinansowac np.leki.Chcą mieć spokój to pomagają, mając świadomość, że robią to również dla siebie.
Majda Agata
Pracownia Terapeutyczna ALFA
ag.ma@poczta.onet.pl, tel. 512 331 430
www.pracowniaterapeutycznaalfa.manifo.com
Baza danych instytucji pomagających osobom z ADHD i innymi problemami.

nieszki

Awatar użytkownika

Terapeuta

Dzieci: Synowie: 16 lat - ZA z cechami ADHD, 9 lat

Post 21-06-2006 18:26

w pomocy społecznej nie chcą dawać. A ten zakładowy fundusz to przy czym jest?a w szkole to bede sie od wrzesnia staral o pomoc socjalna, jest cos takiego.
Obrazek
Agnieszka -starszy syn lat 16 - ZA, drugi - lat 9 - takie sobie zwykłe, niezwykłe dziecko.

ag.ma72

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 22-06-2006 18:24

Zakładowy fundusz w zakładzie pracy ale to tylko w tych większych albo dużej firmie.
Majda Agata
Pracownia Terapeutyczna ALFA
ag.ma@poczta.onet.pl, tel. 512 331 430
www.pracowniaterapeutycznaalfa.manifo.com
Baza danych instytucji pomagających osobom z ADHD i innymi problemami.

Wróć do Pomocy