Strona 1 z 1

Lublin

Post: 25-07-2005 21:29
autor: Andrzej J. Moroz
Jeśli chcesz być wolontariuszem w grupie wsparcia ADHD w Lublinie napisz lub zadzwoń koniecznie. Jesteś nam potrzebna (-y) !!!
Pisz: lublin@adhd.org.pl
zajrzyj na forum: www.adhd.org.pl albo na stronę: www.bowarto.adhd.org.pl
lub zadzwoń: 0667-969-789.

Osoby zainteresowane pomocą przy organizacji DNIA SOLIDARNOŚCI SPOŁECZNEJ w Lublinie, Białej Podlaskiej, Włodawie, Chełmie, Zamościu, Świdniku czy Puławach albo w innych miejscowościach naszego regionu prosimy o kontakt bezpośrednio z Krajowym Biurem DSS kontakt jak wyżej. Podpowiemy Ci gdzie możesz znaleźć najbliższą Tobie społeczność ADHD.


Zapraszamy!!!

Wolontariusze do Klubu Rodziców Aktywnych

Post: 03-07-2013 16:46
autor: Andrzej J. Moroz
Lubelska Grupa Wsparcia ADHD powstała w 2005 roku. Istnieje więc dziewiąty rok! W związku z tym, że grupa zrzesza nie tylko rodziców dzieci z ADHD, ale też i innymi zaburzeniami wieku rozwojowego, nazywa się Klubem Rodziców Aktywnych. Klubem rodziców, którym zależy na dziecku, i którzy na wszelkie możliwe sposoby szukają pomocy dziecku i rodzinie.

Ponieważ istniejące już niemal 12 lat (od 8 stycznia 2002 r.) lubelskie Stowarzyszenie TOWER (Terapeutyczny Ośrodek Wsparcia i Edukacji Rodziny) właśnie zakończyło działanie, Klub Rodziców Aktywnych będzie działał pod patronatem Fundacji Inicjatyw Społecznych "Potrafisz". Od teraz wszelką korespondencję kierowaną dotąd do stowarzyszenia TOWER należy wysyłać na adres: fundacja@filantropia.eu Również zgłoszenia do udziału w spotkaniach Klubu Rodziców Aktywnych.

KRA tradycyjnie już na okres wakacji zawiesił swoją działalność. Na ostatnim spotkaniu 10 czerwca ustaliliśmy, że ze względu na nową formę organizacyjną wszyscy rodzice dzieci z ADHD mają możliwość otrzymywania wsparcia w ramach Klubu na dotychczasowych zasadach, ale jeśli wyrażą takie zainteresowanie, otrzymają też możliwość utworzenia "podgrupy tematycznej" dla rodziców dzieci z ADHD.

Zgłoszenia do KRA oraz sugestie związane z ewentualnym stworzeniem "podgrupy tematycznej" ADHD można wysyłać na adres stowarzyszenia: fundacja@filantropia.eu Skrzynka e-mail na Onet.pl zostanie zlikwidowana w najbliższym czasie.

Osoby chcące zaangażować się w działalność grupy wsparcia ADHD w Klubie Rodziców Aktywnych (także nie-rodzice, ale i wolontariusze) zachęcam do kontaktu z fundacją.

Jednocześnie w związku z przygotowywaniem archiwum naszego stowarzyszenia wszystkich, którzy posiadają zdjęcia, filmy video, plakaty, ulotki itp. związane z naszą działalnością proszę o kontakt: amoroz@onet.pl

Serdecznie pozdrawiam!