Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

szukam cierpliwego logopedy w warszawie

Moderator: Moderatorzy

gaga

Post 07-11-2005 14:56

szukam cierpliwego logopedy w warszawie

Cześć, mój synek ma 3 lata, od urodzenia jest nadpobudliwy, chodzimy do super pani psycholog, która powoli oswoiła nas z myślą że mały będzie "wyjątkowy" czyli z adhd. niestety alek niewiele mówi, kontakt z nim jest urywany, jest bardzo nerwowy i nieposłuszny. Szukam logopedy w warszawie który może pomóc - próbowałam ale jeden powiedział że alek jest chyba autykiem a drugi że jest niewychowany. będę wdzięczna za każdą informacje o takiej osobie, wiem że Alek nie zacznie mówić z dnia na dzień ale nie chcę czekać bezczynnie. pozdrawiam wszystkich,
Agata

agawa

Dama/Kawaler Brązowego Orderu ADHD

Post 08-11-2005 14:59

nie wiem, czy pani Asia jeszcze pracuje w tym przedszkolu, więc nie podaję adresu tylko tel.
Janna Dzwonkowska 502580336

Mój młodszy synek z całą pewnościa mówi wyraźnie tylko dzięki jej cierpliwości, umiejętnościom, dobrej woli.
Choć uprzedzam - nie była tania... 5 lat temu 30 min= 35 zl * 2 *w tyg...
Mam adhd, mam też męża z add, a obaj moi synkowie (10 i 17 lat) mają adhd. I jestem szczęśliwa:)))

Mika

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brązowego Orderu ADHD

Post 08-11-2005 22:32

Jeżeli rzeczywiście mówi tak mało to może warto było by udać się do neurologopedy (tylko nie rób tego w Warszawie bo ceny mają zabójcze). Jest wspaniała kobieta w Płocku. Jeśli nie było by to dla Ciebie kłopotem, to możesz próbować się z nią skontaktować. Złoty człowiek, wspaniały specjalista i nie bierze "jak za zboże".
Mika
Mama Krystiana z ZA

gaga

Post 09-11-2005 15:18

Dziękuje za namiary na logopedę. Jeśli chodzi o neurologa to spróbuje szukać na miejscu, mam już skierowanie na EEG ale jak czytałam na tym forum to badanie nie zawsze wychodzi. Mam do was mnóstwo pytań, ale najpierw muszę przeczytać to co już napisałyście a ja niestety też mam lekkie problemy z koncentracją, więc może to trochę potrwać, pozdrawiam wszystkich Agata

Wróć do Specjalisty