Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Psychiatra - specjalista ADHD dla dorosłych, Zielona Góra

Moderator: Moderatorzy

Platon

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brązowego Orderu ADHD

Post 14-08-2005 10:46

Psychiatra - specjalista ADHD dla dorosłych, Zielona Góra

Poszukuję psychiatry znającego się na ADHD u dorosłych (lub późnego etapu wieku rozwojowego) z okolic Zielonej Góry. Może być także ewentualnie z innych miejsc Środkowo i Południowo - Zachodniej Polski (Poznań, Legnica, Jelenia Góra, Wrocław). Serdecznie dziękuję za pomoc!
Jaki jest ten świat? - ciekawe, ale ciekawsze...
po co on jest?

http://nadpobudka.blog.onet.pl/

k66

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 20-01-2006 13:38

Re: Psychiatra - specjalista ADHD dla dorosłych, Zielona Gór

Platon pisze:Poszukuję psychiatry znającego się na ADHD u dorosłych (lub późnego etapu wieku rozwojowego) z okolic Zielonej Góry. Może być także ewentualnie z innych miejsc Środkowo i Południowo - Zachodniej Polski (Poznań, Legnica, Jelenia Góra, Wrocław). Serdecznie dziękuję za pomoc!

szpital w miedzyrzeczu - tzn. Obrzyce popytaj tam
lek .med Dąbrowska bodaj ale sa i inni

Platon

Awatar użytkownika

Post 21-01-2006 12:32

Dzięki za info!!!

Bardzo dziękuję za informację :D !!! Nie wiem jeszcze na ile starczy mi kasy na rozpoczęte leczenie w Warszawie (muszę tam jeździć co jakieś pół roku). Niedługo pewnie skorzystam z pomocy na miejscu. Na razie leczę się w CBT (to bardzo dobry, powiedziałbym niezwykły a do tego renomowany) mam już zdiagnozowane ADHD, pani doktor przypisała mi Concertę, jeszcze mnie na to stać. Ale jak dochodzą do tego koszty wizyt kontrolnych w przyszłości (co pół roku), tzn. nie tyle jeszcze koszty wizyt, ale dojazd - ok. dodatkowych 160 zł :? ...
po co on jest?

Platon

Awatar użytkownika

Post 14-01-2008 22:52

Nie byłem w CBT od tamtego czasu (KASA, KASA, KASA, ODLEGŁOŚĆ, ODLEGŁOŚĆ, ODLEGŁOŚĆ i BRAK ZAPAŁU do leczenia przez ostatnie 1,5 roku)

Tak więc ponawiam pytanie - BYĆ MOŻE COŚ SIĘ ZMIENIŁO :roll: :?: - i dodaję zapytanie o EEG BIOFEEDBACK albo TERAPIA INTEGRACJI SENSORYCZNEJ (DLA DOROSŁYCH) w okolicy :!:

Pozdrawiam :!:
po co on jest?

Wróć do Specjalisty