Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

poszukuje pomocnika:)

Moderator: Moderatorzy

lucy

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Złotego Orderu ADHD

Post 06-06-2005 21:11

poszukuje pomocnika:)

poszukuje osoby ktora studiuje psychologie lub pedagogike, ktora jest choc troche obeznana i doswiadczona w temacie ADHD i ktora ma czas min. 1 raz w tygodniu by do mnie przyjechac na ok 2 godziny. W miare potrzeb takie spotkania moga odbywac sie czesciej.
Ta praca wymagalaby duzej inwencji tworczej i troche zapalu. Mozliwosci pomocy jest wiele, ja stwarzam teraz tylko ogolny jej zarys. Reszta nalezy do tego kto zechcialby podjac sie pracy z tak ciezkim przypadkiem:))
Szukam osoby dla ktorej dorosle adhd i problemy/ powiklania z tym zwiazane nie beda szczegolnie zdumiewajace i nie bedzie patrzyla na mnie dzwnie tylko dlatego, ze w tym wieku potrzebuje tego rodzaju pomocy. Moze to glupie ale chyba lepiej pozno niz wcale.
Najlepiej kogos kto ma doswiadczenie z doroslym adhd. To nie ma byc zadna terapia. Szukam kogos kto przyczyni sie do poprawy moich wynikow w nauce i pomoze usprawnic koncentrace i myslenie. Wlasciwie to ruszyc to myslenie i zmusic mnie do niego. Eksperymentom chetnie sie poddam, niewiele mam do stracenia:)
Potrzebuje pomocy z organizacja planu zajec tygodniowego/misiecznego i potem jego reazlizacja. Tzn. na zasadzi kontroli- np. co i ile udalo mi sie osiagnac, co zrobilam a co jeszcze musz zrobic. Pomocy z nauka, znalezienia odpowiednich i optymalnych dla mnie technik nauki, oraz kotroli. Licze na nadzor tego co robie i jak robie, do tego troche cwiczen na koncentracje, zagadek logicznych, pomoc w nadrabianiu zaleglosci ktorych nagromadzilo sie bardzo duzo, zdecydowanie za duzo.
Cwiczenia na dysleksje tez mile widziane.
Musze czuc nad soba kontrole, reke kata:)) bo sama dla siebie takim katem nie jestem i nigdy nie bede.
Ten ktos musi byc na tyle dobry i zaangazowany aby ulozyl sobie w miare sensowny plan ktory ja oczywiscie musze zaakceptowac.
Chcialabym miec swojego osobistego terapeute adhd. Mysle ze to dobry pomysl, choc moze byc kosztowny, ale coraz czesciej dochodze do wniosku, ze to moze byc dla mnie jedyna szansa aby sie ogarnac

H E L P !!
rytmów poezji, wiersze praw nie wbiła we mnie rózga szkolna. Przepisów od najmłodszych lat nie uznawała dusza wolna. Pędziłam w świat przez szumny wiatr, gwiżdżąc i kpiąc z belferskich reguł. Ja jestem dziki, bujny kwiat żywotu nieokiełznanego.

lucy

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Złotego Orderu ADHD

Post 06-06-2005 21:23

jezeli znacie w Warszawie kogokolwiek kto moglby byc zainteresowany taka praca (mysle ze dla studenta zainteresowanego tym tematem to moze byc niezle doswiadczenie) i chcialby sobie zarbic to koniecznie podajcie mi te namiary
Dzieki i pozdrawiam

Lucilla
rytmów poezji, wiersze praw nie wbiła we mnie rózga szkolna. Przepisów od najmłodszych lat nie uznawała dusza wolna. Pędziłam w świat przez szumny wiatr, gwiżdżąc i kpiąc z belferskich reguł. Ja jestem dziki, bujny kwiat żywotu nieokiełznanego.

Wróć do Specjalisty