Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Psychiatra Gdańsk

Moderator: Moderatorzy

nieszki

Awatar użytkownika

Terapeuta

Dzieci: Synowie: 16 lat - ZA z cechami ADHD, 9 lat

Post 02-10-2006 20:40

Psychiatra Gdańsk

Poszukuje dobrego sprawdzonego psychiatry w Gdańsku, na NFZ. Szukam, błądzę i sama nie wiem co robic, mam psychiatrę, ale na 100 % nie wiem czy ufam jej do konca. Dajcie jakies namiary jak ktos, musze sprawe przemyslec i zobacze co dalej.
Obrazek
Agnieszka -starszy syn lat 16 - ZA, drugi - lat 9 - takie sobie zwykłe, niezwykłe dziecko.

Luna

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 03-10-2006 10:48

Nieszki, a "Pomost" nie ma jakiegoś dobrego psychiatry?
My byliśmy u dr Dziewiątkowskiej w Gdyni na ul. Traugutta, nie jestem specjanie zadowolona . Wizyta trwała 15 min, . Opowiedziałam jak pracujemy z Alanem i pani dr stwierdziła, że ona nie ma nic do dodania. Jeżeli nie chcemy recepty na leki, to nie musimy już więcej przychodzić .
Poczułam wyraźny niedosyt.
Pozdroofka
Ania
Alan lat 14- ADHD, Ja lat 35 - chyba ADHD, Mąż - bez ( pewna nie jestem)

Jedynym ograniczeniem naszych przyszłych dokonań są nasze dzisiejsze wątpliwości.

Marta Mocek-Owsińska

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 03-10-2006 15:31

psychiatra

Agnieszko sprawdź dr Kierkowską na Wałowej 27;napewno psychiatra,napewo dziecięcy i wydaje się wiedzieć co robi :)
memo

nieszki

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 23-10-2006 16:18

Bylismy dzisiaj na pierwszej wizycie u doktor Kubery. Ogólnie, o ile można coś powiedziec po pierwszej wizycie to bylam zadowolona. Pani bacznie Kube obserwowała, duzo z nim rozmawiała, rysował, pisał. Narazie odnośnie leków zamieniła zoloft na anafranil, ponoc ma dzialac nie tylko na natrectwa ale i na impulsywnosc. Patrzac na Kube mowila, ze nie dziwi sie ze ciezko jest w szkole nauczycielom pracowac z Kuba, jest bardzo pobudzony i impulsywny i rozbiegany. Zobaczymy ja nowe leki. Poki co jestem zadowolona ze zmiany lekarza.
Aha, rispolept narazie zostal. Ale ona sama ie jest pewna, czy nie wyladujemy z concerta.
Obrazek
Agnieszka -starszy syn lat 16 - ZA, drugi - lat 9 - takie sobie zwykłe, niezwykłe dziecko.

malgorzatka

Awatar użytkownika

Post 18-12-2009 18:34

Ja jestem umówiona na styczeń do Anity Sumiły w Gdańsku Wrzeszczu, czy ktoś coś może o niej słyszał? Dostałam ten numer z PPP w Wejherowie i nie wiem czy ona naprawdę pomoże czy to tylko po znajomości- koszt bagatelka 100 zł, nie chciałabym ich tak po prostu oddać.
Mama Kuby, 8-letniego nie do końca zdiagnozowany. Nauczył nas dużo pokory

nieszki

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 18-12-2009 21:42

Ja słyszałam dobre opinie o niej.
Obrazek

Hyssopi

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Srebrnego Orderu ADHD

Post 23-12-2009 08:59

O doktor Kuberze słyszałam same dobre opinie, sama nawet raz z nią się umawiałam na wizytę i zrobiła na mnie wrażenie osoby kontaktowej i rozsądnej. Moje koleżanki są zadowolone i polecają ją.

Dr Anita Sumiła z kolei diagnozowała/diagnozuje moje dzieci. Ma dużą wiedzę i znajomość tematu, i jest bardzo sympatyczną osobą. Jak najbardziej polecam. :-)
Pozdrawiam - Aga i dzieciaki - Rodzinka AS :-)

malgorzatka

Awatar użytkownika

Post 11-02-2010 22:28

Jesteśmy już po wizycie. Podejrzenie ZA, ja się z tym za bardzo nie zgadzam. Za tydzień umówiona wizyta w Gdyni u dr. Chojnackiej ( w ramach NFZ).
Coś czuję ,że to dopiero początek naszej drogi.
Na szczęście my mamy o tyle dobrze ( i niedobrze) ,iż nam nikt nie może przepisać żadnej chemii i w ten sposób nas się pozbyć.
Będziemy szukać sposobu na okiełznanie rzeczywistości.
Mama Kuby, 8-letniego nie do końca zdiagnozowany. Nauczył nas dużo pokory

Ira_D

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Srebrnego Orderu ADHD

Post 12-02-2010 17:51

Ja byłam raz z córką u dr Kubery już jakiś czas temu. Z wizyty byłam w sumie zadowolona.
Tyle tylko, że z gabinetu wyszłam z zaświadczeniem, że moje dziecko ma ADHD.
Problem w tym, że to była to nasza pierwsza wizyta w ogóle u specjalisty. Nie miałyśmy nawet żadnej opinii ze szkoły, od psychologa,
tylko zeszyty szkolne. :D

Wróć do Specjalisty