Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

psycholog psychiatra w warsawie most wanted!

Moderator: Moderatorzy

Synthia

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brązowego Orderu ADHD

Post 27-07-2006 14:28

psycholog psychiatra w warsawie most wanted!

Bardzo pilnie poszukuje dobrego psychologa analitycznego /nie behawioralnego/ w Warszawie. Mam adhd nigdy nie leczone z ogromnym deficytem uwagi, jestem przeokropnie rozkojarzona, podejmowalam kilkadziesiat razy prace /mam 28 lat/ w ciagu ostatnich 7 lat od smierci mojej mamy a utrzymywalam sama siebie i mieszkanie. Niestety mimo wpanialego wrazenia jakie robilam na rozmowie kwalifikacyjnej u pracodawcow zawsze nadchodzil moment kiedy zaczynalam sioe gubic, mylic zamowienia /pracowalam jako kelnerka/..Wszyscy szeptali miedzy soba ze biore narkotyki. Najdluzej zagrzalam miejsce oprzez miesiac czasu. Nie wiem co jest ze mna nie tak,ale w jakiej pracy bym sie nie znalazla wszedzienapotykam sie z dezaprobata i etykietka NARKOMANKI!! 3 miesiace temu probowalam popelnic samobojstwo, szpitalny psychiatra zdiagnozowal u mnie przede wszystkim zaburzenia lekowe. Mysle ze to o wiele bardziej doskwierajacy mi problem niz adhd. Wszyscy moi znajomi wmawiaja mi bym sie nie przejmowala tym,ze jestem inna i uznala to za swoj atut tyle ze to nie oni musieli sprzedac swojew mieszkanie by splacic dlugi malowane swoim nieudacznictwem. bardzo prosze aby ktos mi pomogl, jestem w stanie zainwestowac nawet w Ritalin chocbym nie miala co jesc, Czuje sie juz u kresu sil, niby jestem zdeterminowana /bo jestem sama, nie mam rodzenstwa takze/ bo ciagle jednak szukam p[racy, ale czy to jest sposob na zycie przenosic sie co miesiac z miejsca w miejsce? Teraz mam nowa prace od miesiaca i wiem ze juz jestem na widelcu, wiem, ze mowia o mnie ze cpam, krzycza "ogarnij sie dziewczyno" Z 2- pokojowego mieszkania na Ursynowie zostala mi Grochowska kawalerka, ciezko bedzie mi ja pomniejszyc gdy znow mi sie nie powiedzie. Jesli jest wsrod Was jakis dobry lekarz bardzo ptrosze o kontakt, moze byc telefoniczny /513 444 427/. I przepraszam za haotyczne zdani, ale sie dzis upilam, zreszta dzien jak codzien :((( Jesli nie przeprogramuje sie po prostu zgine, /a w ogole jaka jestem dziecinna to szok!-co widac w poscie;))/
sciskam, czekam
Kradnę style i oszukuje rzeczywistość w wielkim stylu ;P

Synthia

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brązowego Orderu ADHD

Post 27-07-2006 14:36

p.s. rodzina dalsza nie moze mi pomoc bo wszyscy mysla ze jestem narkomanka i odwrocili sie ode mnie, blagam o pomoc! Swoja historie mam spisana wiec jesli sie trafi ktos zyczliwy niech zostawi swojego maila to mu podesle

dziex!
Kradnę style i oszukuje rzeczywistość w wielkim stylu ;P

cubone

Post 31-07-2006 10:48

s

cs
Ostatnio zmieniony 01-08-2006 23:29 przez cubone, łącznie zmieniany 1 raz

Gość

Post 31-07-2006 18:15

Synthia
trzymaj sie aniołku

Wróć do Specjalisty